Kreivarankio etiudai: štai, kas yra humoras

…Jau seniai taip juokiausi… garsiai… net ašaros ištryško…

Ne, ne Modestas ar Justinas mane prajuokino ir net ne Aidas.

Juokiausi iš religijos.

Antrosios.

Siūlau ir jums (nors šiaip A.Jomantas kaip žaidėjas man tikrai patinka – kai žaidžia savo pozicijoje ir savo komandoje):

Etiudai. Eurobasket 2009. Pirmas etapas. Jomantas dirba gynyboje.

Jomantas taškų beveik nepelnydavo, nors į krepši bent retkarčiais mesdavo. Ne taip kaip koks Mažutis. Tačiau retai į krepšį Jomantas mėtydavo dėl to, kad Butautas jam sakė jo darbą esant gynyboje varžovams kibti į gerklę. Va prasideda rungtynės ir Jomantas nuo pat pirmų žaidimo sekundžių kimba varžovams į gerklę. O tie taškus tik pelno, pelno ir kuo daugiau jie taškų pelno, tuo aršiauJomantas jiems į gerklę kimba. Štai dėl to ir taškų jis tiek mažai pelnydavo, kadangi Butauto paliepimu atlikdavo daug nematomo darbo gynyboje. Tas darbas būdavo toks nematomas, kad jo nematydavo ne tik sirgaliai, bet jo nematydavo tiek lietuvių, tiek jų varžovų krepšininkai ir treneriai. Nematydavo to darbo ir pats Jomantas. Tiesa pasakius, to darbo nematydavo ir pats Butautas, tačiau jis vienintelis nepasimesdavo, nes suvokė tikrąją šio reiškinio priežastį – negalima pamatyti to, kas nematoma ir jei to nematai, tai taip ir turi būti, nes jeigu kažką galima pamatyti, tuomet tai jau yra matoma. Tokia buvo daugelį metų šlifuota Butauto krepšinio filosofija.

Ačiū Kreivarankiui.

Jis beje sukūrė ir dar kelis etiudus. Apie Brolius ir apie gynybą man taip pat labai patiko, kiti irgi visai smagūs.

Man juose humoro daugiau nei „Humoro klube“ ir TV Anyje“ kartu sudėjus

(10 balsų, vidurkis: 3,90 iš 5)
Loading...
 • mantas

  Man jau gaila tų krepšininkų. Ar neteks kitą kartą stebėtis, kodėl nežaidžia Kleiza? Žmonės už Lietuvą žaidžia, dauguma turi mažų vaikų, pilnas kišenes pinigų toms vasaroms, bet vistiek skiria vasaras mums. Nu nesigauna tai nesigauna.

  • kurnekur

   Gal baikite galų gale sureikšminti sportininkų darbą?! Tai yra jų DARBAS, kuris jiems ko gero patinka ir už kurį jiems neblogai atlyginama.

   „Skiria vasaras mums“, „aukojasi“ dar ko gero :) Naivu. Nesudvasinkime to, kur to dvasingumo nėra.

   O dėl „štai, kas yra humoras“ – skonio reikalas. Man nei juokinga, nei įdomu.

   • mantas

    Tiktai neverk paskui, kai niekas nebenorės „dirbti“.

    • A.G.

     Mantai, o ko verkti, jei blogio neliktų.
     Sportas – anksyvos ligos, jei nemirtis. Bet kas tikrai – ne sveikata.
     O apie tuos girtus veizėtojus – jau ir kalbėti nereikia.
     Kai dažnam gera proga maskuotei – daugiadienėms.
     O – ir patriotiškumą įrodyti – nelendant po kia tai tankete ar ambrazūra…
     Taigi.
     Man jis daug nekenkia – bet sirgaliai jau po truputį.
     Geriau darykime fizinę mankštą, kaip tas sakė, užsiimkime fizine kultūra.
     Kaip tas taip sakė – sveikame kūne, sveika siela (pasikartojau – neseniai tai buvau sakęs, nes apie sveikatą Lietuvoje dar menkai kalbama. Tik apie jos naikinimą – sportą).
     Be to – sportas, vienas iš pačių nešvariausių biznių, jei ką (gal už tą „jei ką“ neužpyks – autorius).

     • lida

      Autorius gali ir užpykti, nes kiek kitaip supranta posakį „sveikame kūne – sveika siela“.
      Žmogeliui, kuris drįso pasdakyti, kad „krepšinis yra tuscias, visiskai beprasmiskas, nieko nekuriantis, uzsiemimas“ atsakė, mielai – kaip visada, sekančiai http://racas.lt/stepas-dievas/#comment-18404

     • mantas

      Pons, A.G.,
      gyventi yra nesveika.

 • Fredis*

  Eilinio grafomano rašliava Račui kelia susižavėjimą?
  Nors nesigirtų…
  Humoro klubo ir TV Anties gerbėjai ir kūrėjai Račą dabar užbombarduos replikomis ir pasipiktinimo šūksniais, prognozuoju linksmąjį penktadienį…

 • jona…

  Begaliniai patiko etiudai- geros nuotaikos užteks visai dienai… rymojau prie įrašo ir spėliojau- kieno tas toks girdėtas balsas… manau, kad tai turėtų būti L.D. Ačiū Jums p. Artūrai už galimybę pas Jus pasisvečiuoti…

  • lida

   Jei Fredis* jums, sakėt, tinka į anūkus, tai mano keturiolikametis sūnus, turbūt, tikrų į proanūkius. Etiudai labai patiko ir jam ir jums. Reiktų dar su kokais vaikais ir senjorais išbandyti – tada jau galėtume kalbėti apie kažkokius dėsningumus.

 • jona…

  Fredi, prieš rašydama savo komentarą, nebuvau paskaičiusi Jūsiškio, tad sugrįžau, kad Jus truputį nuraminčiau… neprisimenu, bet man atrodo, kad tai rašytojo Čechovo patarimas: kai gyvenime būna labai sunku, reikia ieškoti jame juokingų pusių… nemanau, kad etiudo autorius arba p. Artūras mažiau už Jus norėjo, kad mūsiškiams sektųsi…

 • Fredis*

  joana…, sutinku, kad kreivarankis (atsiprašau, kad pavadinau grafomanu) ieško „juokingų pusių kai būna labai sunku“. Šį Račo įrašą traktuoju kaip bandymą reabilituotis už vakarykštį seno bambeklio bambėjimą, krepšininkų ir trenerių primityvų ir diletantišką įžeidinėjimą. „Tautos sąžinė“, švenčianti Uspaskicho jubiliejų, neturi humoro jausmo, gerai kad linksmi vyrukai (kreivarankis) truputį praskaidriną nyką nuotaiką, kurią kas kart čia demonstruoja tinklaraštininkas. Be kreivarankio, joanos…, lidos dar kelių komentatorių įrašų, čia nebūtų ką skaityti…

  • Smilga

   Fredi, nesikuklink, labiausia nuotaiką čia praskaidrini Tu:))

 • Stasys

  Tiesa apie sprendima palikti Jomanta cia: http://krepsiniovirtuve.blogas.lt/

 • Kiekvienam savo :)

  • Nelyginamas dydis

   Aidai, o kodėl A. Račas taip „užsisėdęs“ ant jūsų kūrybos (humoro srityje)? :)
   Kažkaip Humoro klubas ir TV antis jam tapo blogo humoro (ar humoro nebuvimo) etalonais. Negi čia tik teisybė apie Pareigytę jam taip nepatiko? O gal tame HK jūs (turiu omenyje kolektyvą) ir jį per dantį patraukdavot? :)
   Šį kartą jis pavadino laidą „TV Anyje“, kitą kartą gal ir „TV Anuse“ parašys :)

   • lida

    Gali būti ir humoro jausmo skirtumai ir asmeniškumai. Pav kažkur čia Artūras sakė maždaug, kad Algio Ramanausko humoras jam patikdavo, bet dabar jau ne taip (po prasivardžiavimo populistine beždžionėle).

   • Ogi velnias žino… Važiuojant ta pačia krepšinio kryptimi man labiau patiko pažįstamų išgeneruotos istorijos, kuriomis bandoma surasti racionalų grūdą Butauto ir Mažučio paradigmoje :)
    Variantas Nr.1. Tautosakinis. Kažkada Butautas skendo eketėje, o pro šalį ėjęs Mažutis jį išgelbėjo. Dėkingas Butautas siūlėsi jam atsilyginti šilkais, brokatais, brangvyniais, tačiau Mažutis paslaptingai paprašė, kad Butautas jam atiduotų tai, ko namuose nepaliko. Sutrikęs Butautas grįžo namo ir rado tuščią rinktinės įžaidėjo vietą. Nieko neveiksi, teko žodį tęsėti, ir žaidė jie ilgai ir laimingai.
    Variantas Nr. 2. Mediciniškas. Butautas it koks kortuotajas turi priklausomybę nuo Mažučio arba nuo savo plano. Kartais, kaip ir kiekvienas kortuotojas, jis suvokia savo problemą, todėl per rungtynes su bulgarais (krepšinio didvalstybe, visai neseniai, prieš 57 metus laimėjusia Europos sidabrą) didžiausiomis valios pastangomis į startą jis išleido Jomantą, o ne Mažutį. Valios išleisti Delninkaitį neužteko, tačiau pirmas žingsnis kovoje su liga buvo žengtas. Apie 3 ar 4 minutę įvyko ūmus ligos priepuolis, ir Butautas, net pats nespėjęs atsitokėti, automatiškai išleido Mažutį. Tame pačiame kėlinyje buvo kažkoks prašviesėjimas, todėl net 73 sekundėm buvo išleistas Delninkaitis. Bet liga buvo negailestinga ir stipri, todėl Butautas nevalingai griebėsi Mažučio. Maždaug ketvirto kėlinio viduryje Kurtinaitis per jėgą užveržė Butautui žgutą, suleido insulino, metadono ar kokio kito galo, priklausomybė atlėgo, vėl ir buvo išleistas Delininkaitis. Vaistai veikė stipriai, Mažutis į aikštę negrįžo. Tiesa, paskutinis Butauto interviu rodo, kad liga klastinga ir ji dar toli gražu nenugalėta.

  • Donatas

   sutinku su Aidu – kiekvienam savo.
   perskaičiau tuos etiudus – na smagūs, šmaikštūs, bet ašaros kažko netryško :( o vat kai, prisimenu, žiūrėjau Justo etiudą apie takeši pilies šturmą sausio 16 – tai ir juokiausi garsiai ir ašaros tryško :)
   klausimas: ar aš dabar turiu jaustis durnesnis už Artūrą?

 • Musė

  Į tą pačią temą – vienas iš draugų Facebooke irgi panašaus turinio mintis paskelbė, man visai patiko:

  „Ėjau, pamačiau Mažutį ir Jomantą ir pasiūliau jiems tapti krepšinio žvaigždėmis. Jie labai apsidžiaugė ir aš jiems sakau: dabar eikite ir laimėkite Europos čempionatą. Jie laimingi nubėgo, bet po kiek laiko grįžta ir klausia: treneri, o kaip mums tai… padaryti? Aš sakau: bėkit iš čia jaunuoliai, aš STRATEGIJAS kuriu, o ne į durnus klausimus atsakineju!“

 • Linas

  nelabai suprantu tokio taip vadinamo humoro.Jeigu panašūs etiudai atsirastų Lietuvos rinktinei nepatekus į ketvirtfinalį,tada sakyčiau:taip jiems ir reikia ir Butautą -lauk.Tačiau dabar,kai prieš akis trys lemiami mačai dėl patekimo medalinėn zonon ir kitų metų pasaulio čempionatan,nelabai suprantu,ko norima panašiom rašliavom pasiekti.Jeigu norima visiškai dezorganizuoti rinktinę – tai tikslas nebe tolimas, o ranka pasiekiamas.Labai norėčiau pamatyti ir išgirsti tuos,kurie dabar,galima sakyti,tyčiojasi iš rinktinės,jos žaidėjų ir trenerių,jeigu lietuviai sugebės įvykdyti uždavinius,keltus prieš čempionatą.P.S.tur būt neatrasiu Amerikos teigdamas,kad gynybinio stiliaus žaidėjai toj pačioj NBA yra labai vertinami,nors ir nesugeba pelnyti daug taškų ir prameta baudas:Benas Volesas,Kirilenka geriausiais metais,Artestas ir daug daug kitų.Jomantui iki jų labai toli,tačiau,susimildami,nedarykit žvaigždžių iš Seibučio ar Andriuškevičiaus,nereikia.

 • Sarunas Skyrius

  Kandu, Jomantui butu nemalonu skaityti, bet nejuokinga.

  • lida

   Na nepasakyčiau, kad jau visiškai, visiškai. Bet, kad ašaros ištrykštų… jau biški per daug. Nors mano keturiolikamečiam sūnui patiko labai. Kaži ar pats kreivarankis savo rašinius laiko tokiais juokingais ir apsiašaroja.
   Štai, kas yra grožis, – pasakė kaimietis sūnui rodydamas į naujai perdažytą tvorą.

 • jona…

  Fredi, vaikeli, esi ko gero mano anūko bendraamžis, todėl leidžiu sau Tave šiek tiek pamokyti, arba bent jau patarti: vyk tolyn nuo savęs neapykantą ir panieką, kitaip – prarasi objektyvumą… Rizikuoju būti pasmerkta pragaro liepsnoms, bet prisipažinsiu, kad net ir Pakso, ar Uspaschiko asmenybėse aš matau daug teigiamų savybių, kurias norėčiau matyti savo vaikuose… Aš ne joana, bet jona…

  • Nelyginamas dydis

   jona…, o jūsų vaikai žino, kokių veikėjų savybes jūs norėtumėte jiems implantuoti? :) Jei mano mama panorėtų kažko panašaus iš manęs, aš atsisakyčiau sūnystės teisių :)

  • jona…, lietuvių tautos dainė Rūta Grinevičiūtė-Janutienė Paksą su Uspaskich ir jų santykį su likusiais tautiečiais apibūdino taip:
   „Jie vis dar svarsto, kas jiems „geresnis“. Gal pats mokesčių nemokėjęs ir iš brangiai parduodamų dujų pampęs Uspaskichas? O gal R. Paksas, atsitiktinai užsukęs į politiką su lagaminėliu pinigų iš Rusijos“. Kurią jų gerąją savybę norėtumėte matyti savo vaikuose, gal lagaminų su pinigais tampymą per sieną? Tokių vaikiukų pilni Pagėgiai ir apylinkės, o jei patinka vyrų skvarbūs žvilgsniai, atsikišę valingi smakrai ir tvirti sprandai, tai etaloninis vyras tikriausiai yra H.Daktaras.

 • Gaila, nieks nepakomentuoja pralaimėjimo Farerų saloms :(

  • Nelyginamas dydis

   Asmeniškai aš jau viską, ką mokėjau negražaus, nepadoraus ir necenzūrinio, iškomentavau prie televizoriaus Butauto, Javtoko ir ko. atžvilgiu. Spirdžiams pakomentuoti nebeliko užsivedimo :)

  • Linas

   galiu pakomentuoti.Visų pirma tai buvo dėsningas pralaimėjimas,o ne kažkokia staigmena.Jis galėjo atsirasti anksčiau,galėjo – vėliau,bet,kad tai įvyks buvo tik laiko klausimas.Nepamirškim,kad futbolas,o ne krepšinis pasaulyje yra sportas Nr.1 ir mūsų nusiritimas iki Farerų,o greit,manau,iki San-Marino ar Andoros lygio yra logiškas ir prognozuotas.Anksčiau žiūrėdamas į rinktinių reitingus FIFA lentelėje,nuoširdžiai stebėjausi,kaip mus čia užrašo į 50-60 vietas.Skirtingai nuo krepšinio be valstybės pagalbos pakelti tokią finansams ir energijai imlią sporto šaką,kaip futbolas pokomunistinėj šaly yra neįmanoma.Jokie privatūs rėmėjai,FIFA ar UEFA lėšos čia nieko nepakeis,jei valstybės vyrams futbolas bus nė motais.Dabar gi žiūrėdamas į begalinę epopėją su nac.stadiono statybomis,į mūsų futbolo elitinę lygą,į mūsų klubų pasiekimus Europoje,supranti,kodėl į mus visi žvelgia su kažkokia pašaipia užuojauta,o draugiškas varžybas tenka žaisti su kokiu Liuksemburgu,bo visi normalūs tiesiog bijo čia važiuoti.Apima begalinė gėda,turint omeny,kad estai draugiškas varžybas tik ką žaidė su Brazilija,o latviai ir šiandien yra potencialūs kandidatai patekti į kitų metų pasaulio čempionatą PAR.Belieka tikėtis,kad per sekančias varžybas M.Stankevičius iš auto kamuolį išmes dar toliau,negu kad tai darė su Farerais,nors tiek.

 • Kancaras

  krepsinis.net radau gerą dainą ta tema: :)

  Gal būt per daug prie Šaro mes jau pripratom,
  Gal būt per dažnai rėkėm Šyškai – jėė jėė jėė,
  Gal kartais visi mes akli ir nemaaaatom,
  Su Andrium Mažučiu mes galim visus nugalėt.

  „Dar duokit laiko daugiau,
  Pabūt žvaigžde noriu aš kuo ilgiau,
  Mes su Artūrų gal žaisim geriau.
  Tikiuosi kad mūsų niekas neteis,
  Į mus akmens nepaleis.
  O jei kas bus negerai,
  Mes atsisėsim ant suolo trumpai,
  Ir kai žaidimas vėl atsigaus,
  Išdygsim mes lyg grybai po gero lietaus, jėė jėė jėė“

  Neberašyk komentarų
  Ir taip jau visi žiauriai varo, nevaldo bazaro.
  Juk aišku ir taip,
  Kad pas mus trenerių yra net trys milijooooooonai.
  Nereikalaukime aukso,
  Kol turim rinktinėj gynėjus du, lygio aukščiausio,
  Juk gali būt taip,
  Kad per trenerių klaida mes tapsime čempionais.

  Ir aš tūkstantį kartų sakiau savo draugui,
  Mes turim Mačiulį, Kalnietį, Lukauskį , jis sakė – nė velnio,
  Ir jis tūkstantį kartų buvo teisus, bet…
  Bet geriau negyvent negu visai netikėt, jėė
  Nepakeis niekas Mažučio, jei jam nesiseka,
  Devynis kartus iš eilės,
  Juk mes ne iš tų,
  Kur lengvai taip pakeičiam žaidėjus.
  O kas atneš mus tą laimę,
  Ir išsklaidys pirmo kėlinio baimę, juk būna savaime,
  Ir visiems pasitaiko,
  Kol kamuolys šokinėja ant lanko,
  Mes visi širdyse dar tikėsim,
  Kad kitą kartą prieš lenkus laimėsim, jėė jėė

  Neberašyk komentarų
  Ir taip jau visi žiauriai varo, nevaldo bazaro.
  Juk aišku ir taip,
  Kad pas mus treneriu yra net trys milijooooooonai.
  Nereikalaukime aukso,
  Kol turim rinktinėj gynėjus du, lygio aukščiausio,
  Juk gali būt taip,
  Kad per trenerių klaida mes tapsime čempionais.

 • jona…

  Siūlau Kancarą nominuoti Nobelio Premijai…

  • lida

   Bėgu paklaust savo vaiko, ar ir jam patiko.

   • Raselė

    Laba diena, gerbiamoji ponia lida.
    Kadangi vakar padarėt man didelį įspūdį, o aš tikrai mėgstu paskaitinėti A.Račo mintis… Man jos paprasčiausiai įdomios. Ir kartais netyčia net palieku savo asmeninę nuomonę.
    Įšoku šiandien čia ir vėl jūs su savo pagiežingais komentarais.
    Taigi padariau nedidelį eksperimentą, patyrinėjau paskutinių kelių dienų įrašus. Prisipažįstu, nelabai atidžiai – „prabėgamuoju būdu“. Ir ką… Visur jūsų pilna.
    Todėl turiu klausimą – jūs čia, t.y. šiame puslapyje, gyvenate nuo ryto iki vakaro ar kaip? Na, tiesiog tokia piktoji puslapio dvasia…
    Jaudinuosi, nes gal reikėtų pradėti mąstyti apie naują pseudonimą. Mat pradedu bijoti, kad neišdrįsiu savo vardu daugiau pasirašyti nė vieno komentaro…

    • lida

     Į klausimą – kada turiu laiko ir noro.
     Dėl jaudinimosi – geriau mąstykit apie tai ką rašot (na kad komentaro nebijotumėt ir nebūtų gėda pasirašinėti savo vardu), o ne pseudonimo keitimą.

     • Raselė

      Tai kad jums, gerbiamoji, čia beveik niekas neįtinka.
      Taip ir įsivaizduoji kokią tai ant gyvenimo kažkodėl labai supykusią vidutinio amžiaus moterėlę, kuri jau laaabai neturi ką veikti.
      O aš rašau retai, rašau, tai, ką galvoju, man dėl nieko negėda ir stengiuosi nė ant vieno nepykti. Net jeigu ant tavęs nė už ką „pradeda važiuoti“. Nes žmonės labai jau skirtingi…

      Beje, nemanau, kad čia žiniasklaidos priemonė. Manau, kad tai kaip privatus kiemas, kuris yra atvertas, kurį gali visi apžiūrėti ir savo nomonę pasakyti… Tik tiek.

      P.S. Gražus oras. Eikite, gerbiamoji, pasivaikščioti gal geriau… Vasara baigiasi. Paskui bus galima ir krepšinį pažiūrėti…

     • lida

      Prašau, nesirūpinkit, kas man patinka, kas ne. Džiaugiuosi, kad rašote retai ir dar labiau, kad jums dėl to negėda. Man nerūpi, ką jūs manote apie privatų kiemą internete, nes šiuo klausimu jau turėjau daugybę išsamių diskusijų. Nenurodinėkite, kur man kada eiti. Apskritai atstokite nuo manęs, aš jau pavargau nuo jūsų inkštimo dar vakar. Gi siūliau jums į kompaniją nerijų, nuo kurio jau šiek tiek pailsėjau.

     • Raselė

      Gal jau geriau jūs daugiau čia nerašinėkit, gerbiamoji pikčiurna.
      O tai, jūsų nuomone, žmonės sapalioja, inkščia ir dar, dieve mano, tujina. O jūs este persona, užimanti aukštą postą, turinti labai puikų išsilavinimą (kažkaip nesitiki)ir, kas be ko, nuomonę, kuriai niekas daugiau negali prilygti. Bet gyvenime jus skriaudžia visi, kas netingi…
      Nes jausmas toks, kad kažkur pataikiau į skaudžią vietą, užtat jūs ir nervinatės labai. Juk visai netyčia gali paaiškėti, kas slepiasi po šita kauke.
      Baisus jūs žmogus, ponia lida. Nenorėčiau tokių gyvenime sutikti…

     • Nesipykit, panelės. Susitaikykit, pasibučiuokit.

     • lida

      Tai ir puiku, Rasele, supratau, kad susitarėm -atsikabinsit ? Tada, aš taip pat jūsų nepastebėsiu. Saliutų salvės. Visi laimingi, kinomeka su kažkuo bučiuojasi :)

 • jona…

  „Pyktis ir neapykanta yra prabanga, kurios mes negalime sau leisti, kad ir kokie dideli būtume…“ – čia iš tokios man labai patikusios knygos „Juodmedžio rojus“ /Džonas Faulzas/… Kaip tikra krikščionė, nusprendžiau atsukti antrąją veido pusę…

 • lida

  Ar raudonmedžio rojus, ar juodmedžio bokštas ? :) Nesvarbu, labai gražūs ir prasmingi žodžiai, tik abejoju, kad pirmasis juos pasakė Fowles. Bet kokiu atveju, kaip tikra krikščionė, apie antrą žandą turėjot žinoti dar iki jo :)

 • O kas neužsiciklintumėte ant krepšinio, siūlau paskaityti ir to pačio asmens rašomus etiudus apie filosofijos istoriją. http://naujapilis.livejournal.com/

 • Modestas Vaišnoras

  Švęsti savo gimtadienį internete: štai, kas yra Račas!

 • lida

  Iš kur jūs čia ištraukėte ?
  Sąžiningai, tai Račas yra neabejotinai iškili asmenybė, daug pasiekęs, protingas, vertas visokeriopos pagarbos žmogus. Bet kaip ir visi žmonės, kartais klysta, kartais pyksta. Bet be jokių abejonių jis nusipelno daugiau pagyrimų, nei kritikos. Vat už tai mes kartais čia draugiškai ir pasišaipom iš jo ir pakritikuojam. Jei rašytumėm vien pagyrimus blogas būtų nuobodus. Abejoju, kad tam čia jis tinklaraštį užvedė. Pagyrimai, kartais nesirenkant žiodžių, jam dažniau išsakomi alfoj (na gal išskyrus komentatorių Pikasą :)

 • jona…

  Išsiblaškymas būdingas įžymiems žmonėms… nuo savęs pridėsiu, kad ir seniems… Mano komentaras apie Kristaus nurodymą atgręžti antrąją veido pusę buvo rašytas Fredžiui… nors esu beveik tikra, kad jis atsisakys nuo smūgio… lidai noriu padėkoti už pasiūlymą susipažinti su sūnumi. Manau, kad mudu visai sutartume… tik kaip tada su motinišku Jūsų autoritetu, jeigu vaiko akyse prosenės skonis, mąstysena ir pažiūros vaikui pasirodys jaunatviškesnės ir priimtinesnės kaip Jūsų…

 • Sveiki,
  dėkui, kad paskaitėte ir pakomentavote. Šiaip jau kai pamačiau savo „kūrybą“ įdėtą čia, pamaniau, kad sumalsite mane į miltus. Tačiau kaip matau bene daugiausia kliūna A. Račui. Ir apskritai, džiaugiuosi, kad suteikiau Jums progą visiems tarpusavyje pabendrauti.
  Kas dėl krepšinio, tai sergu už Žalgirį, o mano pati mylimiausia komanda yra Lietuvos rinktinė. Palaikiau ją visuomet ir palaikysiu. Manau, kad visi joje žaidžiantys vyrai yra verti joje būtį, net ir Mažutis (nors kažkas jau sakė, kad nuo užvakar moterims Lietuvoje oficialiai uždrausta į savo antras puses kreiptis „mažuti“).
  O mano etiudai yra parašyti „ant karštos galvos“ ir dėl savęs, o ne tam, kad kažkas verktų ar juoktusį. Nors, tikrai būčiau melagis, jei tvirtinčiau, kad Jūsų dėmesys man nemalonus.
  Pagarbiai.

 • sauliukas

  Ale kad totaliai nejuokinga.

 • tomas r.

  Aha, Kreivaranki, kad ir ka Racas rasytu, cituotu ir mastytu, velniu gauna visu pirma jis, o po to, ir tik kartais, kiti :-) Bet matyt tai jau jo lemtis, suteikti JIEMS tribuna .. Taip smagu, kad zmones gali isreikst savo nuomone. Man labiausiai patiko Modesto komentaras siam straipsniukui. Fantastika!

  O tiems kas vis nepavargsta varyt (ir laikot tai savo didzia pareiga) ant tu krepsininku, turiu patarima : pabandykit paexperimentuot – is ryto pakile darban, pradekit kalt sau i galva, kokie esat asilai ir dar draugu paprasykit, kad pastoviai jums tai pimintu. Po poros dienu paziurekit, kokie gi bus jusu darbo rezultatai. Tikiu, kad liksit maloniai nustebe ir ateity pries nusisnekedami tiesiog susivaldysit ir patylesit…

 • Pažiūrėjau vakar rungtynes su slovėnais…. neberašysiu daugiau apie krepšinį.

  • Kreivaranki, sutinku… buvo šiek tiek liūdnoka, švelniai tariant. Bet Mantas ir Jonas parodė, kad gali žaisti…:)

   • Na, ką aš galvoju apie tai jau parašiau http://naujapilis.livejournal.com/16077.html. Aš ir taip, kaip Žalgirio sirgalius, žinau, be parodymo, kad Mantas ir Jonas gali žaisti. Bet taip pat žinau, kad gali žaisti ir Marijonas, Simas, Linas, Tomas, Robertas…ir broliai gali, dar ir kaip. Visi gali. Net Mažutis trumpam „ant pakeitimo“ išleistas galėtų, o jei jo diena būtų gal ir ilgiau. Bet vistiek pas mus krizė ir į krepšinį persimetė. Tai jau tikrai…

    • lida

     Iššovė delininkaitis, visi – lauk Mažutį su Butautu, Delininkaitis dievas, taip pat. Po Slovėnų kašio specialistai“ jau kitaip uždainavo – Mantą į areną :)

     • Raselė

      Ponia Lida, menkai skaitote rimtus komentarus (ne mano).
      Jau seniai buvo dainuojama: kodėl Kalnietis ar Mačiulis nežaidžia?.. Nuo čempionato pradžios garsiai. Ir dar truputėlį prieš…
      Kyla abejonės, ar jūs iš viso krepšinį žiūrite.
      Aišku, kai čia gyvenate, nėra jau kada…

     • lida

      Rasele, susidaro įspūdis, kad išsižiojate (bent šiame bloge) tik tada, kai manote galinti kažką protingo pasaskyti asmeniškai man. Regis susitarėme, kad atsikabinsite nuo manęs.

     • Raselė

      Gink dieve. Paprasčiausiai krepšinis kol kas įdomi ir aktuali tema, o jūsų pseudoprotingas komentaras eilinį kartą ne į temą…
      Skirtingai nei jūs, turiu ką veikti ir be tuščiažodžiavimo ir ištisinio sėdėjimo internete.
      Ir pažiūrėkit nors kartą krepšinio rungtynes prieš komentuodama.

     • lida

      Tai nesėdėkite ir netuščiažodžiaukite internete ištisai, jei jau sakotės turinti ką veikti ir be to.

    • Linas

     jo,jo,visi gali žaisti,tik kažkodėl nežaidžia.Kas atsitiko su Lietuvos rinktine,iš viso nelabai suprantu,nors sporto reikaluose,skirtingai negu Leo LT,tikrai nesu profanas.Butauto prisiėmimas kaltės sau,dabar man atrodo jau visiška profanacija:tai reiškia ką,kad visi malačiai išskyrus vyr.trenerį?Absurdas,juk vyksta ne kokių 16-18-mečių Europos čempionatas,visi vyrai,pažiūrėkit,perdėm patyrę,kad nesuprastų,ką daro.Simptomatiškai pasirodė Lavrinovičiaus pasisakymas po rungtynių,kad jis pats ir visa komanda nebesupranta,kas vyksta.Man asmeniškai atrodo,kad tokie dalykai nutinka visoms komandoms,nutiko taip ir mums.Aišku viena,kad rinktinės žaidimas ryškiai pablogėjo būtent čempionato metu,lyginant su draugiškomis varžybomis,meškos paslaugą čia atliko ir priešstartinis laimėjimas 20 taškų prieš ispanus namie.Geriau jo iš viso nebūtų buvę.Pažiūrėsim,kaip bus šiandien,nors jau bijau prognozuoti,nes vis nepataikau.Žinant,kad ir ispanams nebėra kur trauktis,nuotaika nekokia.

     • Lida ir Rasele,
      jūs abi esate nepakartojamos. Labai ačių, kad komentuojate mano etiudus.
      :)

 • 004578

  jau. užblokavo…

 • jona…

  Esu tikra, kad pateksime į pasaulines žaidynes, nes yra dar ir kitas būdas ten patekti… gal netiek garbingas, bet vistiek pateksim… sustiprėsim ir ten laimėsim. Va!