Citata #178 Žymus Lietuvos humoristas Justinas Jankevičius juokauja…

Žymus Lietuvos humoristas J.Jankevičius auklėja bloggerį A.Račą:

Ponas Račai, pigaus populiarumo vaikotės? Labai žemo lygio įrašas. Keiksmais siekti savo skaitytojų palankumo. Nesuprantu, ar čia kokio kalinio įrašas, ar BNS direktoriaus? Siūlyčiau toliau rašyti apie kelių taisymą sostinėje, politikų “zbitkas” bei ėstis su Barysu, pas kurį ilgesnis. Juokavimą visgi palikit man ir Modestui, nes labai jau NESKANIAI pas tamstą gaunasi.

Pagarbiai, Justinas iš “Humoro klubo”

P.S. ir pasikeiskit savo velvetkes, nes Seimas Jums ne kazino ir degtinės ten nebeparduoda.

(24 balsų, vidurkis: 3,83 iš 5)
Loading...
 • „Ir niekaip nesuprantu, kur Justas keiksmus rado. Gal čia jis apie žodį “humoras”…“
  ponas Račas dar ir durniumi apsimeta :)

 • „Ir pasikeiskit savo velvetkes“ – įdomiai suskėlė ;D Kaip suprantu, Artūrai, kai kas jūsų aprangą intensyviai stebi, tad būkit atsargesnis, o tai dar pakliūsit į pono M. akiratį x)))

  • Musė

   Arba dar baisiau – pakliūsite į Petruškevičiaus akiratį :)

   Aš dabar Artūro akyse apskritai žlugsiu – įsigijom su bendradarbiais bilietus į Humoro klubą balandžio mėn. Balandžiui, nes kovui bilietų nebebuvo!

   Labai tikiuosi, kad Modestas su Justu jau bus pasiruošę naujam amplua…;)

   Artūrai, jūs rimtai atrodote pavargęs, anksčiau žymiai daugiau juokaudavote, šaipydavotės ir nesierzindavote dėl smulkmenų :(

   • Artūras nepavargęs, jis veržlus ir gyvybingas, smagiai šypsodamasis skaito knygas, karts nuo karto įdėdamas mums po kokį įrašą pakomentavimui ;) Ot x)) Muse, ponas M. gali būt ir Petruškevičius, žinant jo vardą… O šiaip, įspėju – velvetininkai (stebintys kelnes) siaučia tiek dienomis, tiek naktimis:O

   • Auksinis kardas

    O ko ten nematėt, Muse? Penis – vagina, vagina – penis. Štai ir visas „juokavimas“, kurį turėtume palikti dviem Lietuvos jaunuoliams. Tokį su mielu noru juodviem ir paliksime, pasiturėkit.

    Man įdomiau buvo pamatyti kaip kokia dar viena „žvaigždė“ Marijonas raitosi kadre po čiulpimo prezentacijos – lyg ir reikia juoktis, kad jau atėjai, kita vertus – juk aišku, kad reikalas paprasčiausiai šūdinas. Taip ir baigėsi siužėtas ties Marijonu kosmose.

    • Donatas

     Na, siužetas su ‘takeši pilies šturmu’ vis tik nebuvo apie penį ir vaginą. Jis man kol kas geriausias :) Juokėmės visa šeima iki nukritimo :) Nors kai jau pradeda juokelius apie ‘aną galą’, tai gal vis tik laidą reikėtų rodyti po kokių 10 ar 11 vakaro…

 • Benedikta Vaivadaitė

  Koks beviltiškas atkirtis… ir čia vienas žymiausių mūsų Lietuvos humoristų! Gal, jūs, Artūrai, ištrinkit tą jo įrašą, duokit žmogui parepetuoti, gal pavyks netgi ką nors juokingo suregzti, nes gi Justinas Jankevičius – humoristas :) Na, sunku įsivaizduoti, kad humoristas išspaudžia tik apgailėtinus variantus kaip „pasikeisk velvetkes“ ir panašiai… P.S. su Roko Žilinsko numeriu Justinas pavarė gerai, tai kas dabar atsitiko?

  • dar siūlyčiau pasigilinti į Žilinsko, Pareigytės ir Račo reakcijų skirtumus :)

 • TIMIS

  Prasidėjo karas, bet juk neprisipažinsi, kad truputį perdėjai…

 • Arminas Boguševičius

  Na apie ka sekanti Humoro klubo laida bus, manau jau galima nuspeti.

 • anoniminis bailys

  Justinai Jankeviciau, tikrai zinau, kad skaitysi si mano komentara, siulau tau neapsiriboti visokiais ciulpinejimais ir mylinejimais, pavaryk pilna programa, mesk i kanors is torto (o tuo metu uzdes publikos zvengima), uzsidek raudona klouno nosi, apie kelniu nusmukima net nesneku, seni bajeriai geri bajeriai, stumiam Lietuvos humoro scena pirmyn!

 • Whisker

  Nesuprantu kodel p. Racas taip uzsipuole sita laida ir tuos „humoristus“, tai yra placiosioms masems skirtas dalykas, man paciam kartais tai atrodo pernelyg vulgaru, bet butent kalbant apie ta Pareigyte ka pasake, tai grynu gryniausia tiesa, manau ne taip dar reikia visokias pop kales statyt i vieta, gal visuomene tada irgi supratingesne pasidarys ir nustos vaiksciot i tokiu koncertus ir pirkt irasus… o Siaip labai teisingai cia kazkas pasake apie Valinska… Jis pats tautai grudo per visus galus ta savo popsa, pasinaudojo tais jaunais zmonemis, kuriu dauguma pasijaute labai didelemis zvaigzdemis ir populiarumui isblesus savo vietos gyvenime neberanda. Stai jums blogas zmogus, o sitos kalbos tai yra tiktai kalbos, nereikejo taip cia ju uzsipulti…

 • austras

  Artūrai, ir vis dėlto, nematau reikalo veltis į diskusijas dėl humoro. Vieniem tai humoras, kitiem – „humoras“, dar kitiem -šlykštynė. Skonio ir gal šiek tiek moralės reikalas. Čia Pareigytei reikėtų galvoti ką daryti – kreiptis į teismą ar nesikreipti. O Modestas Vaišnoras kažkada turėjo problemų kai Lietuvos radijo eteryje užleido „Svastikos, sukitės greitai“ dainelę „Atėjo kariūnai – sušaudė Brazauską..“ „Humoro klube“ jis nevengia ne tik Pareigytės, bet ir to paties Brazausko temos. Modestas yra Modestas :) Ir pakalbėję apie jį jūs nieko nei pridėsit, nei atimsit…

 • Asketas

  Pati tema dėl „humoro“ neverta diskusijų. Manau tai eilinis nukrypimas nuo sveiko proto, dėl noro pasirodyti kitokiam nei visi. Taip maniau pradžioje paskaitęs šiuos „rašinėlius“.
  Bet paskui šovė mintis kad tai bendros kultūros stoka. O prasideda nuo tai kad „buvau Seime ir mūvėjau rudus džinsus.“. Atrodo kas jau o kas bet džinsų nešiotojas tai turėtų žinoti šiuos dalykus: „Džinsai … juos galima dėvėti ir dirbant sode, ir susirengus į vakarėlį.“ ir „Seimas – Lietuvos parlamentas, nacionalinė įstatymų leidžiamosios valdžios institucija“.
  Aš vis dar linkęs gerbti savo šalies aukščiausias institucijas – žodžiais, elgesiu ir apranga…o Jūs?

  • mdxacuk

   Seimas yra valstybinė įstaiga ir tiek. Nepagarbą valstybei Račas pademonstruotų nebent tada, jeigu Seime pasirodytų pliku užpakaliu. O kad pasijustum įžeistas kieno nors rudų kelnių, tai reikia būt tikru ligoniu. Dar negirdėjau, kad kasdieniniam apsilankymui Seimo užkulisiuose būtų nustatytas aprangos kodas. Nu nebent jis buvo pakviestas rėžt kalbą iš tribūnos plenariniam posėdy. Bet šiandien posėdžių nebuvo.

   • Asketas

    BNS vadovas Artūras Račas užkulisiuose lankosi kaip „techninis darbuotojas“ ar tarnybos genamas, ar dar kaip nors?
    Džinsai – tai nėra įžeidimas, tik … trūkumas.

 • Mantaz

  „Nesuprantu, ar čia kokio kalinio įrašas, ar BNS direktoriaus?“

  Kaip suprantu, tai račas.lt yra asmeninis blogas, vadinasi autorius gali rašyti kaip tik nori ir ką nori – ir „kaip kalinys“, ir kaip BNS direktorius. Tai gali būti ir kokie nors paskaičiavimai, ir pasipiktinimas kuo nors, ir pokštas koks. Ir t.t., ir t.t.

  O „Humoro klubas“ skaldo gan juodai. Toks humoras yra taipogi humoras, bet nežinau, ar jis turi būti rodomas viešai, jei taip rimtai pažiūrėjus..

  Pamenu Skaivos reakciją, kai ten kažkas ant jos užvėmė, tai veidas visas persikreipė :) Bent jau iš žmonių iš salės nevalia juoktis, nebent su jais susitarta arba bajeris švelnus :)

 • mdxacuk

  Kaip sakoma, tuo pačiu galu per tą pačią vietą. Gražu pažiūrėt, kaip šitiems kompleksuotiems „humoristams“ atvipo žiaunos, kai jie ant savo kailio gavo išbandyt savo pačių stiliaus čiulpikinį humorą iš šono.

  • Mielasai,
   gal pats esate triskart habilituotas bihevioristinės psichologijos daktaras, kad taip mikliai identifikuojate mano kolegų kompleksus? Tada siūlau peržvelgti savo akademines perspektyvas :)
   Kadangi jokios žiaunos niekam neatvipo, nes pirmoji standuperio gyvenimo taisyklė – išmok pasišaipyti iš savęs, tada nebus įžeidu, kai lazdavoja kiti, o ir aplinkinius pašiepti bus lengviau.
   To ir linkėčiau visiems :) Padeda.

   • Asketas

    mdxacuk tikrai gerai pataikei. Patvirtino kad atvipo ir ne tik lūpa:)

    • Gerai, gerai, keliu rankas, atvipo: lūpa, kirpčiukai ant kaktos ir kairysis meniskas :) Dabar jau patenkinti? :)

   • mdxacuk

    Gerbiamasai,

    Siūlyčiau vietoj susirūpinimo mano akademinėmis perspektyvomis geriau populiariai išdėstyti „pirmąją taisyklę“ šitiems konkretiems savo kolegoms standuperiams. Nes Račo citata #178 kaip tik ir rodo ne ką kitą, o beviltiškai atkritusią „žymaus“ (kuo, tarp kitko, žymaus?) humoristo žiauną.

    • Ajajajajai,
     ale ne pats Justas save „žymiu“ pavadino, siūlau šį klausimą peradresuoti Artūrui. Jo etiketė, jo ir argumentacija :)
     Tai tik įrodo, kad nuosekli tekstų analizė Jums sunkiai leidžiasi pabalnojama, todėl liekuosi prie ankstesnės savo nuomonės apie optimizmo nežadinančias Tamstos akademines perspektyvas :)

     • mdxacuk

      Račo „…žymus…“ ir mano „…“žymus“…“ yra ne visai tas pats. Pabandykit dar sykį sugrįžt prie to kelių eilučių mano tekstuko ir gal pajėgsit įžiūrėt kokių nors prasminių skirtumų. Nors nelabai tikiuosi. Buvau geresnės nuomonės apie tamstos analitinius sugebėjimus. Darbas su tokių klubų kontingentu, matyt, nepraeina be pėdsakų.

     • mdxacuk

      Gerbiamasai Puklevičiau,

      Gal nesivarginkit, patausokit save. Kiekvienas turim savo galimybių ribas. Prisipažinsiu, aš irgi, kai jau pajuntu nelemtų aplinkybių išsekintų pajėgumų ribą, kartais praktikuoju principą „obosramsia no nie sdamsia“.

      Buvo malonu pabendrauti. Ačiū gerb. Račui ir kompanijai TVartas.

    • Dalius

     O man ten buvo labiau panašu į atsakymą, kuris, beje, rimtas su nedideliu kiekiu ironijos, nes į Račo mintis pastaruoju metu nemanau, kad verta dėmesį aplamai kreipti rimtai ir nemanau, kad jie kreipė. Savo bloge jis gali rašinėti ką tik nori, o jei tokius kliedesius per BNS paskleistų tai lėktų iš ten kitą dieną, nes akivaizdžiai pasireiškia vertybių stoka ir paprasčiausių etikos normų nebuvimas.

     • Mielas mdxacuk,
      nagrinėjau prasminius Artūro “…žymus…” ir tamstos “…”žymus”…” skirtumus nuoširdžiai bei pasitelkęs visus 6 pojūčius ir netgi pajunges trečiąsias akis, čakras, egregorus, bei kitus palmirkelertiškus aktyvus – labai jau nesinorėjo parodyt, kad „darbas su tokių klubų kontingentu“ taip tragiškai sekina mano analitinius sugebėjimus.
      Deja, nei semantinė, nei sintaksinė, nei pragmatinė šio tikrai neilgo teksto analizė neatskleidė nieko daugiau išskyrus dvi papildomas kabutes. Gali, žinoma, būti, kad mano išvargusios keturios akys čia neįžiūri įstabaus semiotinio atradimo, tačiau kažkodėl nesitiki…

     • Mielas Daliau, kam jau kam bet jau tamstai apie etiką ir vertybes tik ir kalbėti…

      Ir, beje, ne jums spręsti, kas, iš kur ir už ką galėtų lėkti… Didžiam tamstos nusivylimui

   • Jonas

    O kada tai darete, gal galit priminti?

   • ;) Tai gal nevartokim barbarizmų? „Standuperis“ reiktų vartot lietuviškiau – stendupistas.

 • rasabasa

  Bet nesupratau kaip galima iš viso negerti degtinės.

 • mantas

  Kodel zymus humoristas? As pirma karta girdziu.

 • Asta

  Man regis, svarbu ne kas kaip sureagavo, o kodėl. Žiūriu Humoro klubą, žiūrėjau ir paskutinę laidą. Vulgarus tas „stand -up’as“ apie N. Pareigytę, įžeidžiantis taip pat. Garsiai nebuvo pasakyta, užtad buvo parodyta. A. Račas viska įžodino ir pakeitė adresatą. Justinas (beje, ne Justas, nesvarbu, kad daug kas taip vadina) paskaitė ir labai emocionaliai sureagavo į savo kolegos, gal net bičiulio „dergimą“. Lygiai taip pat, kaip A. Račas emocionaliai sureagavo į N. Pareigytės „dergimą“. O galvoti reikėtų, kur yra ribos.
  Justinui, matot, neskanus pasirodė įrašas apie Modestą, o kažin N. Pareigytei ar skanus pasirodė Humoro klubo numeris? Kol manęs neliečia, smagu, bet kai tas pats gėris liečia mane, tada jau skauda.

 • austras

  Aidai Puklevičiau,
  suprantu, kad niekas čia nieko nesusireikšmina ir niekam čia nieko neskauda, bet anksčiau pastebėdavau tik vieną kitą Jūsų komentarą Artūro bloge. O šiandien tiesiog spinduliuojat savo išmintim :) Matyt tema labai jau artima, griebianti už dūšios? :)

  • Persiprašau, ale jeigu jau mūsų kontora „TVartas“ prodiusuoja „Humoro klubą“, tai jau kur gali būti artimesnė tema? :) Ir ne tik kad griebia už dūšios, bet ir nepaleidžia :)
   O del susireikšminimo ir vietinės skausmo nejautros šioje diskusijoje – nebūčiau toks tikras – tokiais epitetais ir apibendrinimais didžiavyriai ir didmoterės kryžiavojasi, kad imi ir pagalvoji – tema tikrai labiau suprantama ir artimesnė už lito devalvaciją ar prekybcentrių viršpelnius :)
   Man, kaip jau minėjau, ji tikrai artima :) Betarpiškai.

 • miles

  Na pats atsakymas Račui man nuskambėjo kaip Manto Petruškevičiaus replika merginai dėl aprangos… :)

 • Dėl džinsų Seime – kažkada šita tema kalbinau etiketo žinovą Arminą Lydeką. Sakė, jei žurnalistas Seime ima eilinį interviu ir nedalyvauja kokiame iškilmingame posėdyje, džinsai – priimtina apranga.

  • Asketas

   Dėkoju už atsakymą dėl džinsų. Gal tai ir norma, bet sudėjus viską kartu – Seimas, BNS direktorius ir džinsai, kažkiek keistoka. Gal tai ir smulkmena, bet iš tų smulkmenų (pvz. WC humoras) ir išeina nekoks vaizdelis.

 • Jonas

  Ups..dar kart. Aidui :) Kada paskutini karta tie „standuperiai“ saipesi is saves?

  • Youtube + siaurusaitis

  • Ačiū beždžionėlei, važinėjančiai žiguliais, nes mane aplenkė. Visas tekstas buvo parašytas mūsų pačių ir skirtas mums patiems palazdavoti :) Nekalbant apie tai, kad Paulius yra šaipęsis iš savo antsvorio, Justas iš nesekmių su merginomis, o Manto pirmasis pasirodymas apskritai buvo tipiška standuperio saviplaka. O gal frazė „Jeigu ne interneto puslapiai, dar ir šiandien būčiau nekaltas“ yra narcisizmo požymis? :)

   • Burbulas

    Ak, dabar aišku, kodėl Siaurusaitis atrodė taip prastai… (neturint minty šito blog’o eskaluojamų temų.)

   • Audra

    O tu šventoji karve… Tai Džiugo pasirodymas buvo daili inscenizacija-pašaipėlių imitacija? Labai liūdžiu sužinojusi. :( Labai labai. Mokėti iš savęs pasijuokti – geras bruožas ir sveikintinas, tačiau – pripažinkime, iš savęs juokiamės gražiai tausojančiai, truputį susikaupę ir mažumėlę pasiruošę :) O va kai kas nors pasijuokia iš mūsų, mylimų, – deja, nuo svetimos scenos, neprašytai ir netikėtai, juoko per abu blogo įrašus skambėjo negausiai. Why?

 • Televizija

  Manau ponas Racas labai noretu istrinti ta pati pirmaji irasa nuo ko viskas ir prasidejo, bet to negali padaryti, nes tuomet ir popieriniai laikrasciai pradetu rasyti kaip BNS vadas bando nuslepti savo neapgalvotai kvailai issakytas mintis.

  • GIGA

   nenusišnekėk,Televizija

  • Televizija, jūs manote klaidingai. Nieko nenoriu ištrinti, nors ir galėčiau, o savo minčių nelaikau kvailomis.

 • pi

  bet be jokių įžeidinėjimų ir emocijų, būkit bėdni, bet teisingi, ir pripažinkit… nu neskanus humoras, nu neskanus nors tu ką :)

 • Valentinas

  Aidai, sutikite, kad šis Justo atsakymas yra kerėpliškas. Jis net nesuprato, kad Račas visai nejuokauja. Račas norėjo, kad Modestas sužinotų kaip jaučiasi žmogus, kai apie jį skleidžiami šlykštūs seksualiniai juokeliai. Iš tikro tai gaunasi paradoksali situacija, Račas rašė rimtai, Justas pagalvojo, kad juokaujama. Justas bandė juokauti išėjo rimtai. Bet kadangi intelektualine prasme Justui iki Račo yra labai ir labai toli, tai pas jį gavosi paaugliškas padurniavimas. Žodžiu viską supainiojau.
  Paradoksas: Humoristas apsijuokia tada kai jis nejuokingas.

  • Valentinai,
   suntinku. Apie velvetą yra ne į temą, juoba, kad velvetas jau dešimt metų madingas :)
   Apie Artūro kaip racas.lt blogo autoriaus teisę rašyti, kas ant seilės užeina, ir kurios nevaržo (ar bent normaliam pasaulyje neturėtų varžyti) jokios kasdieniniame gyvenime užimamos pareigos – sutinku tiek pat.
   Lygiai kaip ir manęs mano kasdieninis FHM redaktoriaus darbas, nei užklasinė veikla „TVarte“, nei asmeninė pažintis su Artūru negali sulaikyti nuo trumpo reziume – Artūro bandymas parodijuoti, šaržuoti ar velniai žino ką daryti su Modestu buvo apgailėtinas. Iki pačios šykščiausios šypsenėlės kopti tiek pat, kiek Uspaskichui iki europarlamentaro mandato. Žmogus supainiojo visiškai skirtingus diskusijos objektus – humorą, dėl kurio bet kuris žino – de gustibus est non disputandum (persiprašau, Nerijau, bet man giliai dzina, ar skaitysi, o jeigu skaitysi, išmok lotyniškai), ir melo/šmeižto/įžeidimų sklaidą viešojoje erdvėje.
   Justas irgi papuolė į tuos pačius spąstus. Tačiau… Vienam yra 23-eji metai, o kitam? Vienas yra viso labo „humoristas“, o kitas įtakingas viešosios nuomonės formuotojas? Bet jeigu abu apsitriedžia tolygiai ne į temą, ar tai nereiškia, kad bet kuriam žmogui, nepaisant jo įdirbio, kompetencijos, geranoriškumo, pilietiškumo, whatever, galioja tas pats principas „Kažką pabaksnojęs klaviatūroje, nueik, išgerk kavos, pamedituok, išspręsk porą trečio laipsnio lygčių, bet nelėk spausti „Siųsti“.
   Viskas, baigiu susirašinėjimus, kadangi su drauge prieš miegą ruošiamės pasižiūrėti porą „Cheers“ ketvirto sezono serijų. Aišku, tai ne etalonas :)

   • Aidai, aš ir nebandžiau išspausti šypsenėlės, nes Modesto „humoras“ man visiškai nebuvo juokingas. Taip, žinau, skoniai skiriasi… Beje, dėl V.Uspaskicho nebūčiau toks tikras:)

    Ir dar atsiprašau – dėl „apsitriedimo“ su Tavimi nesutiksiu – viskas priklauso nuo to, kokiu mąsteliu matuoji. Šiuo atveju, arodo, mūsų mąsteliai skiriasi.

    • romas

     Artūrai,
     Jūs labai surizikavote su tokiu įrašu. Aš pvz. perskaitęs likau šoke. Tik panagrinėjęs komentarus supratau, kad čia kažkas su TV programomis susiję. Nesu TV gerbėjas (išskyrus informacines laidas) ir tokių Lietuvoje yra labai daug. Todėl patariu kitą kartą bent jau paaiškinimus įdėti, apie ką kalba.

 • Jurgita

  Labas, vyrai. Pas jus visus – ir humoro elita ir inteligentijos grandus – labai grazios erekcijos. Išdidus neanoniminiai blogeriai ir komentatoriai ryt 8.30 prie mindaugo maximos raudona suknelia jusu lauksiu, pirmiems trims nemokami blowjob’ai. tikrai ;*

  • LL

   o tu tinginė… rytine erekcija nori pasinaudoti?
   neišdegs, gerą vardą reikia užsidirbti… tiems atseit jau jumoristam – irgi…

   • Jurgita

    Globalini atsilima stabdyt reikia – pas vyrus intelio procesoriai per dideli…

    • Valentinas

     Kas nors nuėjo 8:30 prie Maximos? Na kaip?

  • dm

   labas Jurgita, jei Tu tuos specifinius judesėlius įvaldžiusi taip gerai kaip Modestas (ką mes visi matėme), tai ko gero apmaudu, kad per vėlai pastebėjau akciją

  • Mindaugas Udalcovas

   :DDDDDDDDDDDDD

 • Marius

  Įvertinant koks Lietuvoje yra šou verslo ir paskalų organizavimo lygis dar didelis klausimas ar Bžeskas nesusitarė dėl tokio humoro su Modestu? O Nijolė su Modestu verti vienas kito, tai tegu ir jie tapšnoja su savo gerbėjais toj mėšlo krūvoj…

 • Pingback: Pastebėjimai ir pasižymėjimai » Nesuprantu arba apie lietuvišką humorą ne scenoje()

 • Jurgita

  o kaip noreciau as vel…

 • austras

  Atvirai šnekant, aš tai dažnai stebiuos Račo kantrybe. Jei mano nuomonę vadintų kliedesiais ir panašiai, tai jau seniai į savo blogą neįsileisčiau kai kurių komentatorių. O čia ir gynėjų klubas atsiranda ir t.t. Betrūko tik suvenyrų parduotuvės su nuskriaustųjų klubo simbolika :)

  • Liapsus

   Na jei Račas leidžia komentuoti ir kitaminčiams, tai reikia manyti, jog nėra uzurpatorius. Oponuojantys nėra ‘palaikymo grupė’, o kitaip žvelgiantys į situaciją. Tiek vienai, tiek kitai grupei galioja tam tikri rėmai, kad nuomonių apsikeitimas nevirstų ad homininemų mėtymusi. Deja, ne visiems to pavyko išvengti, pradedant nuo pačio autoriaus.

  • austras

   Dabar į jį patektų Fredis, Virgis, visas A.Valinsko vardo judėjimas a priori, „Humoro klubas“ taip pat a priori, AMB su Valdovų rūmais, visos politinės ideologijos, suprastos lietuviškai (nes suprastos nelietuviškai pas mus ir taip nuskriaustos, čia ne Račo nuopelnas:), Maxima a priori, „Humoro klubas“ (beje nuo šiandien jau ne a priori, o labai konkrečiai), nepamirškim Devalvecko, „Respublikos“ ir „Lietuvos ryto“ grupių, Prezidento bei Seimo, kaip visumos ir t.t. Ir tai būtų tik paskutiniųjų keletos savaičių derlius.. Kolei kas išsišiepęs lieka tik premjeras Kubilius ir keletas Artūro kolegų.. Bet šie, matyt, bus ateity :)

   • Liapsus

    Che che, teisus jūs, Artūras draugaut su visais nelinkęs :)

 • Artūrai, kaip sakoma „you made my day“. Nelabai suprantu kas ziuri ir apskritai kas gali ziureti ta „Humoro kluba“, nes beziurint verkti norisi.

 • dejavu

  Man labai įdomu , o kas sakė kad čia tas pats Justas ? Tikiuos įsitikinta , kad čia vis dėlto jis :) O dėl lietuviško humoro , tai yra blogai , kai jis nieko gero ir naujo nesugalvoja (R.Žilinskas ir Takeši pilis yra išimtys) ir tiesiog atkartoja , ką visi ir taip seniai galvojo tik nesakė per televizorių. Ponai Račai pasiskaitęs jūsų straipsnį buvau baisiai susidomėjas kas ten vis dėlto buvo , galvojau išgirsti daug „įdomių“ detalių , ir vis dėlto jūs gerokai peržengėte ribas , nes Modestas tikrai ne taip vaizdžiai ir literatūriškai pasakė ir apibūdino. O kai pradėjo dar galbūt su Justinu , kuris nėra Justinas žodžių karą , tai tikrai smarkiai peržengtos ribos.

 • lombius

  stai ir parode didieji humoristai, ant kiek ju galvos atviros, o pasirodo uzdaros kaip runkelio lysvej, – tik pakausis kyso…
  Nekalbu as jau apie tuos humorsitus, kuriu dvieju ir triju gaila ziurint, nekalbant apie juoka. Provincialu ir rakam da kitaja sto let. Isvis, turek naglumo pult ant Raco, piemeny is TV3

 • Zilvinas

  Paskaičiau komentarus. Juokinga, jei nebūtų graudu. nežiūriu lietuviškų „humoro“ laidų (ir šiaip lietuviškos tv mažai :)).

  Reziumė iš komentarų: Viena kylanti tvartinio humoro žvaigždutė pasijautė giliai įžeista, kai kažkas ją pašiepė. Jos ginti stojo net pats A.P. spinduliuojantis savo keturaukšte kalba. Nežinau net ko. nemačiau nė vienos lietuviškos humoro laidos, kurioje nebūtų paminėta „galai“. matyt, runkelyne reikia kaip runkeliams, kuo greičiau daugintis ir augti bei prikaupti syvų, kad galėtume apdergt visus kitus. Vivat, runkelynai.

 • Aš labai stipriai nusivyliau pono Račo mintimis. Mane mama mokė, kad durniui duoti kelią reikia. Jo, matyt, neišmokė. Labai juokingai viskas iš šono atrodo. Ir, žinoma, to niekas nepripažįsta, o tik dar labiau keliasi ir rodo savo puikų supratimą..

 • Modesto „humoras“ nesuvokiamas, Jankevičius irgi nesugeba adekvačiai reaguoti ir praleido idealią progą smagiai pasišaipyti iš savęs, iš Modesto, iš Račo… Nėra tikro humoro. Blogai pas mus su humoru, na, bent Bigelius anekdotus papasakoja…

 • egas

  Viskas normaliai su tuo Modesto bajeriu, gal kiek neišbaigtas, bet ideja gera. tai prisiskaito paaugles „žmoniu“, „paneliu“ ir galvoja kad pasididinusios papus bus gražios ir iš niekur nieko taps projektu vadovemis. Tik gal reikejo ta laida truputi velesniu laiku rodyti pvz. nuo 21 val. Šiaip Modestas padarė puikią reklama Bzesko grupei ir Nijolei. Pamatysit biski pamurmes, bet iš esmes jiems tai buvo labai ir labai naudinga.

  • Regis

   Pirmiausiai Modestas padarė reklamą sau ir savo laidai.. Kuo toliau galvoju apie tai, tuo labiau linkstu prie nuomonės, kad visa tai gudrus rinkodarinis triukas..

 • Na ir sulauk gi, žmogau, tokios garbės, kad mano komentaras ne tik atskiro įrašo nusipelnė, bet dar žymiu humoristu buvau įvardintas. Mano komentaro idėja buvo parodyti Jums, ponas Račai, kad strategija „kas pirmas pasakė ant savęs pasisakė“ man yra žinoma dar nuo tų laikų, kai sovietiniam darželyje godžiai šaukštu kabindavau manų košę ir nesukau galvos nei dėl humoro, nei dėl anksčiau minėtos N.Pareigytės. Pavadinti mano kolegą gaidžiu semi-viešoje erdvėje, negti ir turint omeny rytais kaimo žmonėms savo giesmėmis ramybės neduodančiu paukščiu, yra labai jau banalu, nes gaunasi variantas „pats tu čiulpi“. Nemanau, kad reikia Jums aiškinti, kokią simbolinę prasmę turėjo juokelis apie garsiąją … personą (ne dainininkę. personą.). Nors ir neabejoju, kad Nijolė turi ir kitų gerų savybių, be Modesto minėtosios „Humoro klube“, kompiuterių pardavimas tikrai nėra viena iš jų. Dėl to ir juokinga. O bravo niekas nešaukė ne dėl to, kad nejuokinga, o dėl to, kad klubas yra ne opera ir žmonės ten taip nesielgia. Ar jūs po preskonferencijos jums patikusį politiko pasisakymą palydite šūksniu „BRAVO, ŠAUNUOLIS!“? Aš irgi ne.
  Ir kad ir kaip mane nuliūdinote dėl nebedėvimų velvetkių, Jūs teisus: džinsai (kad ir rudi) tikrai tinkamas aprėdas eiti į bene svarbiausią valstybės instituciją. Juk nesvarbu kaip žmogų (pokštą) aprengsi, svarbu jo vizito esmė. Ar ne?

  Pagarbiai, Justinas.

  • siapsau

   Bravo! :))

   Ploju atsistojes.

  • Justai, velvetekes aš visa der dėviu, tik vakar jomis nemūvėjau:) Tačiau šis jūsų komentaras, yapč lyginant jį su pirmuoju, akivaizdžiai įrodo, kad jūs suprantate, koks buvo mano įrašo apie paukščius giesmininkus tikslas. Beje, jūs iš esmės teisus – norėjau leisti kolegai Modestui pasijausti N.Pareigytės vietoje. Gal ne taip sąmojingai – aš juk ne humoristas – tačiau, atrodo, pavyko.

   • Musė

    Artūrai, jei jums vis dar nepradingo noras ginti N. Pereigytės garbės ir orumo, gal žvilgtelkite į jos nuotrauką Delfyje, apačioje, rubrikoje Kubas. Manęs nuo Modesto juokelių nesupykino, priešingai, nei pažvelgus į tą nuotrauką.

    Jei jau esi porno žvaigždė, tai kam įsižeisti, jei kažkas tave vertina pagal atitinkamą prizmę.

   • Donatas

    Artūrai, nepavyko, patikėtik. Kaip būtų nepavykę ir Modestui, jeigu savo taikiniu būtų pasirinkęs, pvz. Šeduikytę ar Pilvelytę. Nes jos nedainuoja apie ‘aną galą’ savo dainose ir nerodo užpakalių per koncertus vaikams. O porno (gr. paleistuvės) įvaizdžio žvaigžtutė gavo tą, ką pati propaguoja eteryje… Galima pykti, galima juoktis, o lietuvių liaudis sako ‘juokiasi puodas, kad katilas juodas’ :)

  • GIGA

   Justinai,tas Jūsų pasisakymas dėl A.Račo velvetkių kaip tik ir rodo pačio bejėgiškumą ir vaikų darželio lygį.Kaip tik tais „manų košės kabinimo laikais“ negalėdamas kitam įgelti prisimindavai kažkokius tai šalutinius argumentus.

   • Donatas

    Justinas jaunas dar, pasikarčiavo, buna… Bet pasirodymų, tokių kaip ‘takeši pilis’ laukiame, laukiame :)))

 • egas

  Gerai dorovės sergėtojai ir moralės sargai dedu nuoroda i jotubi, kur Humoro klubas apie Roka Žilinską, http://www.youtube.com/watch?v=X5bQBtt3m8Y ; nuo vidurio ikeltos medžiagos kažkur irgi kalbama apie viešą asmenį sexistiniame kontekste. Tai kodel nesipiktinote, kaip čia dabar Roko mamai jaustis, verkti jai ar ka. Tai why tada gerb,. Artūras neparašė apie gaidžius „humoristus“? Kagi lauksim Humoro klubo pokštų, p.s. tikuosi vykusių, apie gerb. A. Račą:)

 • Nu humoras, nu bajeris, nu prajuokinot. Lig ašarų- „Lietuvos hmoristas“! Vienas Lietuvoje humoristas. Kazlų Rolandas. Nepasakyčiau, kad genijus, bet tikrai labai neblagas. O tas „humoristų“ iš mažosios raidės klubas pats iš savęs yra nepalyginamai graudžiau juokingas, nei tai, kas jame vyksta.
  Žinoma, visuomet yra žmonių, besijuokiančių iš judančio piršto, ar judančio dar ko nors, tačiau užsidirbinėjimas iš žmonių žeminimo yra net ne už kritikos, bet įstatymo ribų. Tiesa, tie, kurie ne tik išsišiepę žiūri į įstatymo pažeidinėjimą, bet dar už jį ir moka, ta prasme užsakinėja, iš esmės prisideda prie nusikaltimo organizatorių…

  • Šiaip tai nepranešimas apie nusikaltimą irgi yra už įstatymo ribų, ponas dorovės ir moralės švytury, todėl siūlyčiau ilgai nedelsti, o sėsti ir apginti viešąjį interesą pareiškimu vietiniam policijos komisariatui :)

   • WU

    Nenorėjau komentuoti šioje temoje, nes ji nėra verta apskritai kažkokio dėmesio. Bet kaip matau visiškai neišmanoma teisės, todėl pasisakysiu teisiniu aspektu.. APIE KOKĮ NUSIKALTIMA KALBAM? BK yra numatytas šmeižimas, jeigu pažiūrėtumėt teismų praktiką suprastumėt, kad čia akivaizdžiai nėra šios nusikalstamos veikos sudėties (nerealizuoti dispozicijoje išvardinti objektyvieji ar subjektyvieji požymiai). Todėl apie pranešimą apie nusikalstamą veiką nė kalbos negali būti, juo labiau apie kažkokia bendrininkavimo ar prisidėjimo formą :D Jeigu kalbėti apie civilinę deliktinę atsakomybę dėl garbės ir orumo įžeidimo irgi vargu ar galima. Tam, kad tam tikrus veiksmus traktuoti kaip garbės ir orumo įžeidimą apie asmenį turi būti paskelbta ŽINIA, o dėl NUOMONĖS atsakomybė nekyla. Negi yra tokių bukapročių, kurie mano kad humoro laidoje iš vis kada nors apskritai apie ką nors yra skleidžiamos žinios? Ar reikia aiškinti kokia humoro paskirtis? Nebūkit juokingi. Gal pažiūrekit amerikiečiai turi tokius humoro serialus kaip „Family guy“ ar „south park“ ir pamatysit kaip ten vulgariai šaiposi iš žvaigždžių? Kodėl tie filmukai po 14 sezonų dar eteryje? Galu gale atsiverskit Lietuvos auščiausiojo teismo nutarima dėl praktikos suvienodinimo garbės ir orumo įžeidimo bylose, kad baigtumėt šią tuščią diskusiją. Nebūkit juokingi..

 • Auksinis kardas

  Rimtesnė problema už menką skonį yra reiškinys, kai trupiniai nuo amerikinio stalo menkojo šono turi savo apologetų Lietuvoje, įsitikinusių kultūros pakaitalų kultūrine verte bei pseudointelekto intelektualumu.

  Sklaidos erdvė Lietuvoje yra nustelbta tokio pobūdžio šlamšto, o visuomenė nesusigaudydama klapsi akimis bei ausimis, rydama tai, irgi padaugintus šios menkystės vaisius. Menkiausia visuomenė Europoje: tokia nėra vien iš prigimties. Pasikelkime šimtmečio senumo knygas, ir pamatysime kur kas brandesnį tikrovės suvokimą, įvaldymą. Padėkit tokį „humorą“ šimtą metų atgal, ir pažiūrėkit kokia tai nesąmonė, nušvietus sveikesnėje šviesoje. Bet visuomet galima prikišti to „nešiuolaikiškumą“ :-)

 • Petriukas

  Juokingiausia šioje visoje diskusijoje racas.lt bendruomenės gynybinė reakcija. Dažniausiai visiškai nepamatuota ir kvaila. Absoliutinimas, kaip delfio komentaruose. Visi tokie patys patys, o vat nedraugai, tai irgi patys patys, tik blogiausi :D Ir humoristai žemiau balių lygio ir bajeriai patvoriniai :D Ar čia internetas kaltas, ar krizė taip smegenis užgulė, kad jau nebe pavyksta blaivai į reikalą žiūrėti?

  P.S. O, kad bendruomenė susikūrė, tai smagu :) Sveikyjimai tsakant.

  • varijotas

   Juokingiausia cia yra Jurgita. Saunuole :) Cia sakau ne tam, kad patekciau i tu triju pirmuju gretas :D
   O prodiuseriui juokaut visai nesiseka

 • Gintaras Slavinskas

  Na ir ilga diskusija išsivystė. Modesto tikrai nevykusį „bajerį“ televizijoje dar galima pateisinti, visgi viskas vyko „Humoro klubo“ laidos kontekste. Laidos, kuri yra skirta prajuokinti žmones(pripažįstu kartais nevykusiai), o ne tyčiotis iš žmonių. O ar galima pateisinti p. Artūro įrašą – „Humoristas Modestas Vaišnoras – gaidys „? Sunku. Kadangi jis atvirai pasityčiojo iš liūdnai pagarsėjusio humoristo, neva norėdamas parodyti, kaip jautėsi N. Pareigytė. Nepamirškim: „Humoro klubas“ laida apie humorą, o šis p. Artūro blogas – bent jau man susidarė įspūdis, mažų mažiausiai nėra skirtas „juokeliams skaldyti“.

  • Valentinas

   Gintarai, čia jūs rimtai ar labai giliai ironiškai?

   • Gintaras Slavinskas

    Nu aš tiesiog norėjau pasakyti, kad nebūtina tyčiotis iš žmogaus, kuris pasakė pernelyg lėkštą ir žemo lygio „juokelį“ pasakė, jog parodytum, kad jo elgesys yra netinkamas.

   • Gintaras Slavinskas

    Čia mano komentaras, tiesiog panaudojau savo senąjį el. paštą. Pranešu, kad nepagalvotumėt, jog atrašiau ne aš :)

 • Kostas

  Lietuvoje man atrodo nuo seno mėgstama pasityčioti iš kitų, ir tai turėtų būti „juokinga“. O pats „humoristas“ jau kietas. Bet tai tik parodo to jumoristo nepilnavertiškumą (tai geriau galėtų paaiškinti psichologai). Kiek žinau tokį humorą mėgsta Amerikos barų „humoristai“. Tai gal dar pasityčiokim iš kokio žmogaus su negalia, kad jam trūksta kokios nors galūnės, o jei jis nesijuoks vadinasi jis neturi humoro jausmo ir yra niurzglys.
  O televizija bent jau galėjo ir nerodyti tų kelių minučių.

  (tolesnės dalies galite neskelbti viešai)
  P.S. Artūrai o ar žinote kokie juokai vyksta internete, neseniai sužinojau adresą http://www.ctv.lt, likau šokiruotas, ir kaip po to vaikams mokykloje ar namuose aiškinti jog keiktis negražu.

 • Dalius

  Račai tik ne man apie vertybes kalbėti? O man atrodo, kad tamstai apie vertybes išvis amoralu kalbėte, nes aš nesikolioju, nevadinu nieko gaidžiais ir kitaip nežeminu kitaminčių, taip pat laisvai priimu kitų nuomonę. Kitavertus kaip jūs apie mane galite ką nors šnekėti, kai manęs visai nepažįstate?

  • Daliau, aš tamstą pažįstu iš komentarų… Beje, niekur nesikoliojau ir nuomones taip pat priimu. Net tada kai manęs nepažįstantys ir aiškiai jaunesni žmonės mane tujina.

   • Dalius

    Iš komentarų? :) Pirma – jūsų bloge aš, matyt, net 10 komentarų nesu parašęs, o antra – visi mano komentarai yra korektiški, tiesiog kartais nesutampa su jūsų mintimis. Taip, aš gerokai už jus jaunesnis, tačiau aš būdamas jaunesnis suprantu, kad vadinti kitus gaidžiais nėra tinkamiausias būdas išreikšti savo nuomonę/pasipiktinimą viešoje erdvėje, o jūs to dar nesupratote, nepasant to, kad ten buvo daugiau sarkazmo nei įžeidinėjimų.

    • zekas

     pala, o kuo pavadinti tą „humoristą“ gaidžiu buvo netinkamas būdas?

     AR, kaip suprantu, nepatiko „humoristo“ juokelis ir jis tokiu pačiu stiliumi pasijuokė iš humoristo? kas tame blogo?

   • kai tu būsi mano meeeetų… :)

 • Petriukas

  Kalbant apie nepilnavertiškumo kompleksus ir pasityčiojimą iš kitų, vertėtų daugiau pažiūrėt, kaip ten chebra juokauja. Praktiškai nė vieno išstojimo nebūna, kad iš savęs labai žostkai neišsityčiotų :) Ir dažnai gana taikliai iš savęs pasityčioja, taip, kad jei kitas varytų – skaudėtų.

  Tad nereikėtų pripaišinėti psichologinių diagnozių :)

  P.S. Internetas apskritai šokiruojantis dalykas. Jame dar ir porno puslapių yra. Arba tokių, kuriuose gali išmokti pasigaminti bombą :)

  • Kostas

   na nesivelsiu į diskusijas dėl tos laidos, nes tiesa pasakius visos jos nematęs tik ištraukas internete, bet kaip sakoma šaukštas deguto sugadina statinę. Esu matęs to humoro klubo ir rusišką versiją ir vokišką, tai kažko panašaus nebūna o jei ir buvo tai daug subtiliau perteikta.

   o dėl interneto tai net nereikia sakyti ko yra, bet vienas dalykas būti, o kitas reklamuoti tokius puslapius. Gal man parodysi reklamą į tokį puslapį kur rodoma kaip bombą pasigaminti.
   Klausimas ar reikia su tuo turiniu kovoti? Ir kam tada dar reikalinga lietuvių kalbos komisija kuri stebi tik tv laidas ir pastebi tik žinių vedėjo ne taip sukirčiuotą žodį?

 • vaikinai jau tiek pasikėlę?
  vargeli dryžuotasai…

 • rinkodara

  Labiausiai tiketina, kad tokios zemo lygio temos siame BLOGe atsirado del vienos priezasties:sukelti skandala,dar labiau pakelti lankomuma :D Muset agenturoje ne kokie reikalai ir ponas ruosiasi uzsidirbti uz reklama siame BLOGe :D
  p.s.zinau, kad jums pone nusispjaut (kaip valinskui) i mano nuomone, bet buvau geresnes nuomones apie jus.

 • Slyvanosis

  Replika Aidui P.
  Suprantu, kad kryziaus laikmečiu tamstai tenka duoną pelnytis pigiais triukais su degtukais ir jūrų kiaulytėmis. Matyt susidarė situacija, perfrazuojant vyresniųjų brolių sentenciją, kai šuliny bežvejojant teko į vėžio pozą persigrupuoti. Užjaučiu.
  Bet gi linkiu, tęsiant idėjų plagijavimo tradiciją, įkurti Linksmųjų ir išradingųjų klubą.

 • Edgaras

  Baisu buvo ta laidos istraukele paziureti, bet dar baisiau yra straipsnio komentarus skaityti. Matosi, jog dauguma zmoniu net nesuprato sios temos minties, o ir specialistai, kurie zino, jog apie Pareigyte ten buvo visa tiesa pasakyta, greiciausiai net nera su ja bendrave. Musu Lietuvoje ginamos teises tu, kurie izeidineja, tyciojasi ir viskas gali buti pagrista laisve daryti ka noriu, o kur pareigos..? Laisve juokauti, bet pareiga nesitycioti… Yra toks „bangos“ efektas: kazkas pasako sensacinga nesamone ir ji „ritasi“ tolyn, uzmirstant kas, kokiu tikslu, kokiame kontekste tai pareiske. Bet viena visiems buna aisku, jog bent dalis tiesos tame gande tikrai yra. Ir niekam neidomu kaip ginasi apsmeiztasis, ar koks smeizusiojo autoritetas…

 • http://whatson.delfi.lt/news/people/article.php?id=21122205

  Klaipėdoje už savo humorą sumuštas J.Jankevičius

  • Musė

   Nabagiukas, kaip gaila :(

   Artūrai, ką jūs veikėte penktadienį laikotarpyje nuo 19 iki 21 valandos?…. :)

   • Muse, ir man gaila… Bet jis toks jaunas, man ranka nepakiltų:)

   • Valentinas

    Muse, nepaisant to, kad visas šis reikalas labai negeras, pažiūrėkime į šviesiąją pusę. Už vieną muštą kažkiek ten nemuštų duoda. Manau tai, kad žmogus nukentėjo už savo kūrybą bus tinkamai įvertinta ir jis taps dar populiaresnis. Be to, gal ir paties Justino juokeliai taps mažiau sintetiniai, nes jis ką tik buvo pamurkdytas į patį realybės dugną.