K.Prunskienė toliau stiprina pasitikėjimą valstybe ir kviečia visus… melstis

Žemės ūkio ministrė vakar, kaip žinia, šventė pergalę…

Šlovė Vyriausiajam administraciniam teismui – pačiam teisingiausiam teismui pasaulyje.

Ir pačiam sumaniausiam, nes tik teisingiausias ir  sumaniausias galėjo sugalvoti, kad „negali būti ribojama ministro, kaip politiko teisė skelbti teigiamą informaciją apie savo ir vadovaujamos institucijos veiklą, nes tai stiprina žmonių pasitikėjimą valstybės institucija“.

Na, ką čia ir bepridursi… Ypač prisiminus, kad už sovietinių ženkliukų pardavinėjimą Pilies gatvėje Lietuvoje baudžiama 500 litų bauda.

Žodžiu, švęsti yra ką ir Žemės ūkio ministerija būtent tai ir daro:

Brangieji,

 

 

Lietuvos katalikų bendruomenė švenčia vieną gražiausių religinių švenčių – Švč. M. Marijos apsireiškimo Šiluvoje 400 metų jubiliejų.

 

Šia proga rugsėjo 9 d., 18 val. Šiluvoje bus aukojamos Šv. Mišios už Lietuvos žemdirbius, darbininkus, verslininkus, politikus, valdininkus ir žiniasklaidos darbuotojus – maloniai kviečiame dalyvauti bendram susikaupimui ir maldai.

 

 

ŽŪM Viešųjų ryšių skyrius

 

 

Ir žinote ką? Jau net juoktis nebeišeina…

K.Prunskienė už mane aukos mišias…

Įdomu, ką apie tai pasakytų Vyriausiasis administracinis teismas?

Kad valstybėje, kurioje nėra valstybinės religijos, politikas, naudodamas valstybės tarnybos administracinius išteklius, gali kviesti į vienos konfesijos susibūrimą, nes tai stiprina pasitikėjimą ir politiku, ir visa valstybe?

Norėčiau išgirsti. Ir pažiūrėti, kaip liežuviai jiems nukrenta.

Beje, norėčiau išgirsti ir VTEK vertinimą.

 

 

 

(10 balsų, vidurkis: 4,40 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Man atrodo, kad Lietuvoje klestint superdemokratijai, Seimo narių, pagal konstitucinę pareigą kontroliuojančių Vyriausybės darbą, buvimas ministeriais yra tas pat, kaip būti mokytoju ir moksleiviu vienu metu. Kokį pažymį aš (mokytojas) sau (moksleiviui) parašysiu už kontrolinį darbą? 10? 12? „Lepotaaa…“
  Konstitucinis teismas, berods, svarstys Jos Prakilnybės Kunigaikštienės Danutės Kazimieros Stankevičiūtės – Prunskienės reikalą, susijusi su savireklama. Tačiau eilinių piliečių pasitikėjimas valstybės vairą sukiojančiaisiais šoperiais, matyt, nesutvirtės, jei KT verdiktas, kaip dažnai pasitaikydavo anksčiau, bus pusinis….
  Seimūnams sustiprinus teisingumą vykdančiųjų imuninę sistemą, artėjam prie situacijos, kai bet kuris Tautos tarnas skelbs „neginčyjamą“ tiesą: „Valstybė – tai AŠ!!!“

 • Anonimas

  Teismas gal iš tikro nelabai kuo dėtas, teisiniai aktai gal ir nepažeisti.
  Man regis,- tai visuomenės moralės problema,- tokie dalykai toleruojami ir išsiauklėjimo stoka(prunskienės ir kitų veikėjų)
  Vat jeigu kas įrodytų, kad reklama dėdama tam, kad nebūtų kritikos tada būtų rimčiau. Arba pvz. žurnalistai matydami tokią reklamą įdėtų straipsnį apie „gerus“ darbus ar panašiai
  Ir greit praeitų noras, reklamuotis, o teismas turėtų ir rimtesnių darbų..

 • Anonimas

  baisiai neįžvalgu iš Prunskienės pusės. Kodėl mišios tik už išvardintas profesijas? Kodėl pamiršti gydytojai ir advokatai, kaminkrėčiai ir bibliotekininkai? Jei jau stiprint pasitikėjimą valstybe, tai iš peties! Mm.. Iš visų jėgų! Pamaldos už gaisrininkus! Mėsininkus! Paštininkus!

 • Anonimas

  Jei jau prašo valdžios atstovai melstis, ne kas brolyčiai! Gal vertėtų – maž padėtų?!

 • Giedriau, teismas net labai kuo dėtas. Normalioje šalyje kyla didesni ar mažesni skandalai vos politikui užsiminus apie Dievą ar konkrečią religiją – kai valstybinės religijos nėra ir politika atribota nuo religijos. Tačiau Lietuvoje visi pripratę kad įstatymai sau, realybė sau.

 • Beje, p. Račai, rašėte, kad norėtumėte išgirsti ir pasižiūrėti. Ar ką nors ta linkme darote? Prisipažinsiu, nežinau tvarkos, ką tokiais atvejais reikia daryti. Ar gali bet kas kreiptis į VTEK ar teismą dėl tokių pareiškimų? Ar kreipėtės (kreiptumėtės)?