Citata #62 VSD vadovas P.Malakauskas bando paaiškinti, kas gresia Lietuvai

Nepakanka atskiram sektoriui žinoti tą grėsmę ir gerai tvarkytis su ta grėsme. Niekas nesako, kad yra blogai tvarkomasi su ta grėsme, bet esmė yra, kad turi būti bendras grėsmių vaizdas, nes tam tikru periodu tos grėsmės gali sumuotis ir jeigu atskirame sektoriuje ta grėsmė ir neatrodo labai baisi ir reikšminga, tai susumavus grėsmė jau gali būti reikšminga.

www.atn.lt (Antanai, ten kairėje puslapio pusėje)

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Kairiajam smegenų pusrutuliui grėsmė nereikšminga. „Įjungus“ dešinįjį – grėsmė susireikšmino…

 • Anonimas

  Artūrai, nematau!

  Jei rimčiau, šį straipsnį rods permečiau vakar. Bet kokiu atveju, nors ir nesusikalbam, mano vardas – pirmame Račo blogo puslapyje :)

 • atsiprašau, tai buvo ne balsas, o atn…:)

 • Anonimas

  Pastabėlė: nuoroda http://www.atn.lt nukelia į http://www.balsas.lt, o http://www.atn.lt – kuriamas Pikselio…

 • Viskas per Antaną…:) Dabar jau, atrodo, gerai.

 • Anonimas

  Antanas supranta, kad ši citata parodo visą citavimo subtilumą, ir dėkoja už kantrybę.

 • Labiau stebina tikslas pasišaipyti iš VSD vado, kuris gana abstrakčiai, bet pakankamai aiškiai ir glaustai suformavo vos ne doktriną, negu pati citata

 • Anonimas

  „…esmė yra, kad turi būti bendras grėsmių vaizdas, nes …tos grėsmės gali sumuotis ir jeigu atskirame sektoriuje ta grėsmė ir neatrodo labai baisi ir reikšminga, tai susumavus grėsmė jau gali būti reikšminga.“

  a)Pusė milijono tautiečių „tepė slides“ (dalinai dėl patriotizmo stokos), o nebandė kurti savo valstybę/ pastatyti į vietą valdžią ir pan. (kažkokia milijono dalis to nedaro ir neišvykusi :) ).
  b)Nomenklatūra valdanti Lietuvos teritoriją, (turbūt faktiškai neturi jokios pilietybės ar patriotizmo) yra tik darinys naudingai prisitaikantis prie bet kokios situacijos (kai buvo naudinga ji šliejosi prie „KPSS“, dabar ji su entuziazmu šliejasi prie „eurosojuzo“, jei susidarytų situacija turbūt ji vėl šlietusi prie „a la putinas“.
  c)ir en kitų grėsmelių.

  Nu, dar kuri laiką nepatikėsiu jog tokie dalykai nesisumuoja, bent kai kuriais aspektais… tad gal kokios karinės invazijos atveju organizuoto analogiško atsako lyg ir neturėtų būti. Na, nebent pavieniam lygmeny.
  Turbūt net blogo autorius savo namus gintų tik plunksnos pagalba :) (kas gal būtų didžiausias ir veiksmingiausias pasipriešinimas, jei ką…)

  Net ne karo atveju galima bandyti svarstyti ar tai yra grėsmės, ar požymiai, kad dar nėra faktinių pačios valstybės pamatų.

  Nors čia paguoda turbūt tame jog tikriausiai sumuojasi ir teigiamieji aspektai :)