Konservatoriai stebisi

Laistėm ramanauskų ir užkalnių fekalijomis bei srutomis, gąsdinome visus rusais ir marsiečiais, o antras turas vis tiek bus.

Tai ką, dabar reikės kelnes nusimauti, visiems barzdas nuskusti ir raidę „D“ ant galvų ištatuiruoti?!!!

 

R.juknevičienė stebisi, kodėl politkoje viskas kitaio nei jos darže. Ten, kai š užpili, viskas labai gerai užauga, o politikoje - rezultatas priešingas

R.juknevičienė stebisi, kodėl politkoje viskas kitaio nei jos darže. Ten, kai š užpili, viskas labai gerai užauga, o politikoje – rezultatas priešingas

 

(24 balsų, vidurkis: 4,63 iš 5)
Loading...
 • Valdas

  Arami, ar manote, kad Jūsų atsiliepimas yra dalykiškas, kritika konstruktyvi, o tonas netulžingas?

  • ArturasR

   Valdai, aramis nemano, nes padugnės tokio gebėjimo neturi. Jie moka tik loti

 • Eimantas

  Panasu, kad Racas memus atrado. Jie tikrai juokingi, bet visiskai kitu atzvilgiu, nei Arturas galvoja juos kurdamas:)

  • ArturasR

   Mielas Eimantai, o kas tie memai? Čia tie durni pavieksliukai, kuriiais Dovydėlis su Mantuku visą FB užpylė prieš rinkimus?

   Bet kuriuo atveju džiaugiuosi, kad praskaidrinau tamstai nuotaiką. Juk tikriausiai raudojote visą naktį?

   • Eimantas

    Neitiketinai negatyviai i viska ziurit. O kaip ziuri, taip ir matai. Nelengva pensija su tokiu poziuriu laukia:)

    • ArturasR

     Tai kad man dar iki pensijos tolokai, be to, sužinotumėt, kokia ji bus tai iš pavydo infarktą gautumėte.Todėl ir nesakysiu

     • Eimantas

      Tikiuosi, kad ji bus didele, nes tai reiks, kad gyvenimas cia pagerejo. Pavydas reikalas negeras – i kaimyno soda ziuriu tik todel, kad pamatyti ar jam ko netruksta.

      Todel ir stebiuosiu cia liejama tulzimi.

     • ArturasR

      Mielas Eimantai, tulžį čia liejate tamsta. Bet jei labai sunku, tai neigraužkite pavydėdamas. Kreipkitės – padėsiu kiek galiu. Ir maistu, ir pinigais. Nesivaržykite.

 • LevasC

  Dėl karo, aš galvoju, kad su Rusija viskas bus 100% self-fulfilling prophecy. Ruošimės karui, bus karas, ruošimės taikai, bus taika.
  Tik aišku, kad jeigu bus karas, aš žinosiu – kur tai prasidėjo

 • LevasC

  Atsiprašau, nežinojau kur „pakišti“, į kokią nors temą.
  Gali būti (ko gero taip ir yra), kad Ukraina tai buvo spastai Rusijai ir Putinui. Amerikiečiai gerai suprato jau 2008, kad stumimas Ukrainos į NATO gali pasibaigti skilimu ar pilietiniu karu.
  https://wikileaks.org/plusd/cables/08MOSCOW265_a.html

  • Politinis Lavonas

   LevasCai, jūs ką norite pasakyti? Kad vargšė Rusija su Putinu pateko į kažkokius piktosios Amerikos spąstus ir dėl to buvo priversta aneksuoti svetimos valstybės gabalą beigi kelti kruviną sumaištį dar trečdalyje jos teritorijos? Čia Rusija su Putinu yra aukos? Būkit geras, pasakykit, kad aš jus ne taip supratau.

   • LevasC

    Na taip.. o ka ne? :D
    Būtent tai ir turiu omeny :) Vakarai reibiai nusišiko ant rusakalbių Ukrainos rytuose, dar klausia iš kur tie rusai ten atsirado..
    Ar jus nesutinkate su manimi?

 • LevasC

  Aš galvoju, kad Lietuvos „valstybingumas“ (tiek dabar, tiek gal šimtmečius atgal, kai buvo LDK ar Žečpospolita) yra paremtas rusofobija (Rusija ir rusai kaip amžinas priešas), o ir šiuo metu užsienio politikos tikslas įrodyti visam pasauliui „kokia baisi yra ta Rusija, kaip svarbu priimti kuo daugiau šalių aplink Rusiją į NATO, kad sulaikyti šį laukinį ir nenuspėjamą gyvulį“. Todėl šią kortą nuolatos naudoja mūsų politikai, Grybauskaitė, ir ko gero ją ir toliau naudos.. kokia valdžia nebūtų.

  Galutinis tokios strategijos tikslas ko gero yra karas („visi kartu įveiksime“) :)

  O rusai yra jau seniai gerai supratę, kad Europiečiai niekada nežiūrės į rusus kaip į lygiaverčius (nepriims į ES, NATO kaip lygiaverčius), o žiūrės kaip į barbarus, kuriuos reikia perauklėti, perkrykštyti, įskiepyti europines vertybes, padaryti civilizuotais žmonėmis.. vienžodžiu – „ideologiškai pavergti“. Todėl be jausmo „nemeilės“ vakariečiai vargu ar jaus pagarbą, bet veikiau visada dar jaus „baimę“ arba jos nejaus (nebijos). O tokiais atvejais kai „nebijos“ vis pradės karus (Napoleonas, Hitleris). Todėl viename video gerai Kabajeva (vadinamoji Putino meilužė) yra pasakiusi „tuomet reikia kad bijotų“ – suprask, kitaip nesigauna.

  Pas rusus yra dar kažkoks anekdotas („Po pirties“ tipo), kažkas tokio: „Pas europiečius yra tokia tradicija, karta per šimtmetį Europiečiai susivienija ir užpuola Rusiją..“

  Aš galvoju, kad jokie NATO, ypač karinės bazės Lietuvoje, o taip pat dalyvavimas samoksluose prieš Putiną ir Lukašenką niekaip nepadarys Lietuvos saugesnės, o bus priešingai..(nekask duobės kitam..)

  Taiką ir LT suverenumą gali užtikrinti tik normalūs santykiai.

  • Politinis Lavonas

   Normalūs santykiai su „nekalta“ bydlofašistine Rusija jau užtikrino Ukrainai taiką ir suverenumą. Dar ten kažkur šalia buvo ir sutartėlė dėl teritorinio vientisumo užtikrinimo.
   Jūsų mylima valstybė jau išaugo iš jai įprastos beždžionės su granata kategorijos, kuomet iš toliau žiūrint normaliam pasauliui ji keldavo graudų juoką ir panieką, bet artintis būdavo pavojinga. Dabar tai jau šizofrenikas su bomba, kuris pats artinasi.

   • LevasC

    Tikrai taip, būtent taip ir nori Lietuva parodyti Rusiją pasauliui, kad visi ją užpultume, panieka taip pat suprantama.. (nebereikalo reiškiame gi pretenzijas del Kaliningrado.. dėl mūsų žirgų girdytų juodojoje juroje, matyt turime teritorinių pretenzijų Rusijai). :D
    Rusija niekada nebuvo, tai ką jūs pavadinote „normalaus“(hehe) vakarų pasaulio dalimi ir nebus, tai atskira kultūra (ar net civilizacija). Vieni kitų nepakeisime (nebent pradėti geriau vieni kitus suprasti), dabar tėra pasirinkimas, gyventi taikiai ar kariauti :)
    O dėl Ukrainos teritorinio vientisumo, tai pasakyčiau dabartinė valdžia prašikinėja teritorijas… paleido kariuomenę prieš savo žmonės.. ką mūsų URM ministras Linkevičius palaimino.., kartais neskaičiavote kiek ten žuvusiujų.. (pvz. skaičiuojant sausio-13-osiomis :P ).
    Vakarai gi padėjo vakarų Ukrainos gyventojams nuversti rytų Ukrainos išrinktą prezidentą.. tai dabar žmonės nusprendė atsiskirti:)
    O Kievo valdžia elgiasi kaip girtas vyras nuo kurio nusprendė išeiti žmona, o jis ją dar bando mušti, kad neišeitų..
    Ir dėl visko žinoma kalti rusai..

    • Puodukas

     Atsibludink zmogau… nepamirsk segedusios Druzbos, mocit v sortire, maisto produktu boikota, pagerintas duju kainas, blokada po paskelbimo nepriklausomybes… ir apie geruosius mums draugus parasyk mano mirusiems seneliams Sibire.. griztant prie Ukrainos- rusu kegebistui i senatve uzejo Didybes manija, caras mol toks. Atleisk, bet jei linketi zmonems gerai gyvneti, tai pasiulysi juk BMW, Audi bet ne Lada su moskvicium. Tai tu tipo aiskini, kad Ukrainos rusai nori pirkti Ladas… cia kegebistas nori, kad pirktumem j Ladas.. nereikia n lialia