Dėl R.Janutienės paskvilio

Jau tikriausiai pastebėjote, kad dešinėje, skyrelyje „Man patiko“ yra šiandien alfa.lt pasirodęs Rūtos Janutienės paskvilis „Tuk-tuk-tuk“.

Jokios klaidos. Man jis tikrai labai patiko, nes jame – visa R.Janutienės gyvenimo filosofija. Kaip ant delno, be jokių pagražinimų ir jokios vaidybos.

Todėl kiek vėliau perkelsiu šį tekstą į skyrelį „Reikėtų paskaityti“, kad jį būtų galima rasti ir po kelerių metų. Jei kas nors kada nors pamirš, kokios yra žurnaliste save vadinančios R.Janutienės gyvenimo vertybės.

Kažkas čia klausė, ar bus reakcija ir siūlė parodyti R.Janutienei jos tikrąjį veidą ir tikrąją vietą.

Deja, negaliu to padaryti.

R.Janutienės tekstas nėra diskusijų objektas.

Norėdamas į jį reaguoti, tikriausiai turėčiau nusimauti kelnes ir apatinius, išsimaudyti bent iki pusės  lauko išvietėje ir besimaudant prigraibęs ten neišskydusių fekalijų, naudoti jas kaip akmenukus R.Janutienės būtoms ir nebūtoms asmeninio ir profesinio darbo nuodėmėms skaičiuoti. Baigęs skaičiuoti, likusius „akmenukus“ tikriausiai turėčiau čepsėdamas suvalgyti ir visa tai nufilmavęs įdėti į youtube.com.

Nematau priežasties, kodėl turėčiau tai daryti.

Tačiau noriu atsiprašyti TV3 televizijos vadovų ir laidų kūrėjų, kad nuo šiol negalėsiu dalyvauti šios televizijos kuriamose laidose. Bent jau iki tol, kol TV3 transliuos R.Janutienės kuriamas laidas.

Nebent R.Janutienė viešai atsiprašytų manęs ir BNS kolektyvo už savo šiandieninį paskvilį.

Nieko asmeniško, tačiau manau, kad ilgai besimaudant fekalijose, kvapą vėliau gali būti labai sunku panaikinti.

P.S. Dar noriu atsiprašyti ir alfa.lt redaktorių, nes kol jame nepasirodys R.Janutienės viešas atsiprašymas, nematysiu galimybės ten skelbti savo tekstų.

(24 balsų, vidurkis: 4,21 iš 5)
Loading...