Citata #479 R.Juknevičienė išsiaiškino, kuo Lietuvoje labiausiai domisi Rusijos žvalgyba

Buvusi krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, kuriai patinka fekalinis atmatos A.Ramanausko humoras ir kuri yra partijos, pastaruoju metu keliančios Lietuvoje isteriją, viena iš vadovių, savo Facebook profilyje paskelbė, kas Lietuvoje labiausiai domina FSB, GRU, KPSS, CŽV, Mosadą ir kitus:

Manau, kad taksi kompanijos yra Rusijos žvalgybų interesų objektas. Ne kartą svečiai iš užsienio, ypač iš kaimyninės Baltarusijos, stebėjosi, kad juos vežantys taksistai šlovina Lukašenką, Putiną. Kiti pasakojo, kad taksistai nuolat keikia Nepriklausomą Lietuvą, jau nekalbu apie įjungtą „Russkoje radio“. Ir ne tik Vilniuje

… Mes, žinome, neklausime, kas ten per svečiai ir kokiais reikalais pas R.Juknevičienę į svečius važinėja, tačiau taksistai turėtų žinoti, kad jie nuo šiol bus VSD taikiklyje.

Po to ateis eilė, rusų kalbos mokytojoms, visiems, kurių pavardės baigiasi -vas arba -va, dar vėliau užsiimsime kirpėjomis ir taip, kol rusofobinė isterja R.Juknevičienei ir jos partjos kolegoms sukels negrįžtamas pasekmes.

Ir tada, kaip dainuoja V.Bareikis, bus ramu.

 

 

 

 

(22 balsų, vidurkis: 4,82 iš 5)
Loading...