Kodėl „Veidas“ yra sienlaikraštis: paaiškinu dar kartą

Manęs dažnai klausia, kodėl aš savo tekstuose leidinį „Veidas“ vadinu sienlaikraščiu. To teiraujasi ne tik žmonės nesuprantantys apie žiniasklaidą, bet net ir „Veide“ dirbantys kolegos. Ir aš jiems aiškinu – ilgai, nuobodžiai kantriai.

Paaiškinsiu dar kartą: „Veidas“ yra sienlaikraštis, nes jei būtų kitaip nebūtų taip juokinga ir graudu, kaip yra dabar.

Visai neseniai jau rašiau apie praėjusios savaitės „Veido“ egzempliorių, kuriame buvo žinomo TS-LKD propagandisto A.Bačiulio etaloninis partietškai-trūbadūriškas psakvilis, kokių galima rasti tik sienlaikrščiuose.

Tas pats pasakytina ir apie to paties numerio redaktoriaus skiltį – ten G.Sarafinas demonstruoja sienlaikraščių redaktoriams būdingą toleranciją mažumų atžvilgiu.

Bet iš tiesų tai to numerio vinis buvo ne A.Bačiulis ir ne G.Sarafinas. Vinis buvo įkalta „Visuomenei“ skirtoje rubrikoje, kur raudonomis raidėmis buvo parašyta „Informacinės technologijos“.

Antraštė buvo skambi ir gili: „Lietuviška tinklaraštija: į mirtį nevedančios tarnsformacijos“, autorius – Egidijus Jurgelionis.

Nežinau, iš kur jis ir kokiai partijai priklauso, bet žinau, kad toks tekstas gali atsirasti tik sienlaikraštyje „Veidas“.  Nes tik visiškas neišmanėlis gali pateikti duomenis apie neva „populiariausius“ tinklaraščius, remdamasis Loger.lt. ir tik visiškas sienlaikraštis gali tokį tekstą paskelbti.

Bet kas, kas bent kiek domisi tinklaraščiais, žino, kad loger.lt jau seniai nieko neskaičiuoja ir kad ten pateikiami duomenys yra kokių metų ar dvejų senumo. Bet kas, kas turi bent lašą savigarbos ir bent jau minimaliai supranta, ką daro ir apie ką rašo, būtų patikrinęs tą neva „populiariausių tinklaraščių“ dešimtuką ir pamatęs, kad neveikia ne tik „Žudyk reklamą“ ( o neveikia jis jau kokius trejus metus) ir „Karolis Pocius“, bet ir skaniai.lt, o marketer.lt paskutinis įrašas buvo prieš metus.

Galėjo bent D.Paršonio apie tai paklausti, kai su juo kalbėjo, bet turbūt net tam proto neužteko…

Todėl, jei dar kada kils noras paklausti manęs, kodėl „Veidas“ yra sienlaikraštis, įveskite šį klausimą į google.lt ir jums bus atsakyta.

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...