Nekenčiu politinių propagandistų. Tfu, tfu, tfu

Nekenčiu politinių propagandistų, nesvarbu, ar jie dirba už Judo sidabrinius, ordinus ar už dyką ir nesvarbu, kuriai partijai ar nepartiniams jie bučiuoja sėdynes.

Tfu, tfu, tfu.

Štai jau ne kartą minėtas sienlaikraščio „Veidas“ TS-LKD propagandistas Audrius Bačiulis. Rašo:

Jei prisiminsime, kad 2010-ųjų balandį, skandalingai Seime atmetant pavardžių rašymo įstatymą, socdemai įskaitant A.Butkevičių, susilaikė arba balsavo prieš (už buvo vienintelis Gediminas Kirkilas), prieš balsavo ir dabar Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas, o iš visų naujojo Ministrų kabineto narių už buvo tik Valentinas Mazūronis, tikimybė, jog dabartinis Seimas lengvai pakeistų Lietuvos piliečių pavardžių sulietuvinimą, nėra garantuotas.

Tiesiog tobulas demagogijos, propagandos, manipuliacijos ir subinlaižiavimo pavyzdys. Perfecto!!! Aš net siūlyčiau įtraukti į žurnalistikos ir komunikacijos studentų kursą kaip žurnalistinės prostitucijos ir partinės propagandos case study.

Tobula todėl, kad A.Bačiulis nemeluoja. Jo paminėti politikai 2010 metų balandžio 8 dieną iš tiesų balsavo taip, kaip jis rašo. Tad faktai teisingi ir „įžvalgos“ neva pagrįstos.

Bet gal pažiūrėkime atidžiau (arba pažvelkime giliau, kaip mums visiems siūlo sienlaikraštis).

Pirmiausia, prisiminkim, kad projekto autorius buvo Vyriausybė ir kad pranešėjas buvo pats Ministras Pirmininks A.Kubilius. taip pat prisiminkime, kad valdančiąją koaliciją tuomet sudarė TS_LKD, Liberalų Sąjūdis ir Liberalų ir centro partija.

Tada pažiūrėkime, kaip tos frakcijos balsavo. TS-LKD: 8 – už, 11 – prieš, 15 susilaikė, LCS- 1 už, 1 – susilaikė, LS – 9 – už 1 susilaikė. dar buvo tokia TPP – 2 prieš, 2 susilaikė. Suskaičiuojam visą valdančiąją koaliciją: 18 – už, 13 – prieš, 19 – susilaikė. Pastarieji iš esmės tolygu balsavimui prieš.

Pažiūrim opoziciją. nevardysiu atskirai, bet bendras rezultatas yra toks: 12 už, 25 – prieš, 17 susilaikė.

Prisiminkim dar ir tai, kad 9 prieš arba susilaikę balsai atėjo išKrikščionių partijos frakcijos, kurios daugumą sudaro buvę valdančiosios koalicijos kompanionai iš A.Valinkso cirko?

O atsižvelkime dar į tai, kad kai kurie TS-LKD nariai, pavyzdžiui R.Juknevičienė specialiai nedalyvavo balsavime (ką labai aiškiai rodo, jos registracija 2 minutės iki balsavimo, kai buvo balsuojama dėl kito įstatymo)

O dar pažiūrėkime, kaip buvo balsuojama, ar projektą atmesti ar tobulinti: TS-LKD – 20 tobulinti, 14 – atmesti, LS- 11 tobulinti, LSC – 1:1, TPP – 4 atmesti. Galutinis balsavimo rezultatas: 52 – tobulinti, 56 atmesti.

Tai kas kaltas? Opozicija ir A.Butkevičius?

Beje, paminint V.Gedvilą buvo galima paminėti ir V.Gapšį, kuris visuose balsavimuose balsavo už, bet čia, žinoma, jau visiška smulkmena.

Tfu, tfu, tfu.

Tokius kaip A.Bačiulis reikėtų purkšti dichlofosu kaip tarakonus.

(10 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...