Nekenčiu politinių propagandistų. Tfu, tfu, tfu

Nekenčiu politinių propagandistų, nesvarbu, ar jie dirba už Judo sidabrinius, ordinus ar už dyką ir nesvarbu, kuriai partijai ar nepartiniams jie bučiuoja sėdynes.

Tfu, tfu, tfu.

Štai jau ne kartą minėtas sienlaikraščio „Veidas“ TS-LKD propagandistas Audrius Bačiulis. Rašo:

Jei prisiminsime, kad 2010-ųjų balandį, skandalingai Seime atmetant pavardžių rašymo įstatymą, socdemai įskaitant A.Butkevičių, susilaikė arba balsavo prieš (už buvo vienintelis Gediminas Kirkilas), prieš balsavo ir dabar Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas, o iš visų naujojo Ministrų kabineto narių už buvo tik Valentinas Mazūronis, tikimybė, jog dabartinis Seimas lengvai pakeistų Lietuvos piliečių pavardžių sulietuvinimą, nėra garantuotas.

Tiesiog tobulas demagogijos, propagandos, manipuliacijos ir subinlaižiavimo pavyzdys. Perfecto!!! Aš net siūlyčiau įtraukti į žurnalistikos ir komunikacijos studentų kursą kaip žurnalistinės prostitucijos ir partinės propagandos case study.

Tobula todėl, kad A.Bačiulis nemeluoja. Jo paminėti politikai 2010 metų balandžio 8 dieną iš tiesų balsavo taip, kaip jis rašo. Tad faktai teisingi ir „įžvalgos“ neva pagrįstos.

Bet gal pažiūrėkime atidžiau (arba pažvelkime giliau, kaip mums visiems siūlo sienlaikraštis).

Pirmiausia, prisiminkim, kad projekto autorius buvo Vyriausybė ir kad pranešėjas buvo pats Ministras Pirmininks A.Kubilius. taip pat prisiminkime, kad valdančiąją koaliciją tuomet sudarė TS_LKD, Liberalų Sąjūdis ir Liberalų ir centro partija.

Tada pažiūrėkime, kaip tos frakcijos balsavo. TS-LKD: 8 – už, 11 – prieš, 15 susilaikė, LCS- 1 už, 1 – susilaikė, LS – 9 – už 1 susilaikė. dar buvo tokia TPP – 2 prieš, 2 susilaikė. Suskaičiuojam visą valdančiąją koaliciją: 18 – už, 13 – prieš, 19 – susilaikė. Pastarieji iš esmės tolygu balsavimui prieš.

Pažiūrim opoziciją. nevardysiu atskirai, bet bendras rezultatas yra toks: 12 už, 25 – prieš, 17 susilaikė.

Prisiminkim dar ir tai, kad 9 prieš arba susilaikę balsai atėjo išKrikščionių partijos frakcijos, kurios daugumą sudaro buvę valdančiosios koalicijos kompanionai iš A.Valinkso cirko?

O atsižvelkime dar į tai, kad kai kurie TS-LKD nariai, pavyzdžiui R.Juknevičienė specialiai nedalyvavo balsavime (ką labai aiškiai rodo, jos registracija 2 minutės iki balsavimo, kai buvo balsuojama dėl kito įstatymo)

O dar pažiūrėkime, kaip buvo balsuojama, ar projektą atmesti ar tobulinti: TS-LKD – 20 tobulinti, 14 – atmesti, LS- 11 tobulinti, LSC – 1:1, TPP – 4 atmesti. Galutinis balsavimo rezultatas: 52 – tobulinti, 56 atmesti.

Tai kas kaltas? Opozicija ir A.Butkevičius?

Beje, paminint V.Gedvilą buvo galima paminėti ir V.Gapšį, kuris visuose balsavimuose balsavo už, bet čia, žinoma, jau visiška smulkmena.

Tfu, tfu, tfu.

Tokius kaip A.Bačiulis reikėtų purkšti dichlofosu kaip tarakonus.

(10 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Siaip jau tekstas aiskiai parodo, kad Baciulis tuo argumentuoja tikimybe siam seimui (ne)priimti si istatyma, o ne kaltina opozicija suzlugdzius sena balsavima. 

  • ArturasR

   mielas Eimantai, tai, ką tamsta vadinate „argumentuoja“ yra paprasčiausias subinlaižiavimas. Argumentai yra išdėstyti šiame tekste ir ankstesniame apie talibus. Jei neįtikina, nueikite į Seimo puslapį ir suskaičiuokite. Tada galėsime kalbėti toliau.

   • Mailzas

     Man irgi nelabai patinka A.Baciulio rasliavos, bet susidaro ispudis, kad sikart lygioje vietoje bandote kazka izvelgti :) T.y. pritarciau Eimantui, kad sikart tiesiog kalbama apie tikimybe, ar naujas Seimas priims konkretu istatyma. Galbut galima izvelgti kazka to, ka minite, visame A.Baciulio rasinyje (jo nemaciau, bet itariu, kad cia nukopijavote ne ji visa), taciau konkreti citata yra prognoze ir nieko daugiau. Ir net jei visa likusi dalis „eina i vienus vartus“, Jusu pacituota fraze netampa blogesne. Man rodos, cia tas atvejis, kai turi apie zmogu neigiama nuomone ir izvelgi jo niekingus darbus ir ten, kur ju nera :)

 • Tomas

  Su Bačiuliu viskas tvarkoje. Jis neslepia, kad yra dešiniųjų pažiūrių, tad ir sudirbinėja kairiuosius bei nutyli dešiniųjų klaidas. Tai atitinkamai jį ir skaitai, turėdamas omeny jo pažiūras. Kur kas blogiau kai žurnalistas save pozicionuojantis žiniasklaidos sąžine ir objektyvumo etalonu beveik kiekvienam savo straipsnyje nepraleidžia progos sudirbinėti tam tikros partijos tam tikrus narius.

  • ArturasR

   mielas Tomai, jei nurodytumėte, kurioje vietoje „sudirbinėju“ be faktų ir argumentų, nebūtumėte dundukas. Be pykčio.

  • Gylys

   …Tomuk, mielasis… Tai toks subjektas, kuris nuolatos „sudirbinėja“ vieną žmonių grupę sąmoningai nuslėpdamas nuodėmes kitos ir yra laikytinas tos kitos grupės propagandistu… Tai kas pono Račo vertinime tamstai kliūva ?

  • Vidas

   tomukas, taip ir sakyk as lanzberginis ir nereiks tiek daug rasyti, viskas aisku iskart

 • Gylys

  … pamąstymas sau – vakar paminėjau norą „utilizuoti“ taikant jį nekuriems neva liberalams ir buvau ištrintas kaip, neva, „rašantis ne žmonių kalba“ … o, va, gerbiamas tinklaraštininkas rašo, kad nekurius „reikėtų purkšti dichlofosu kaip tarakonus“ :) – ir nieko…Tai jau, pasirodo, atitinka „žmonių kalbą“ :)… Dabar žinosiu…
  …Ech, gyveni žmogus ir mokaisi…

 • Gylys

 • M_a_u_r_a_s

  tai ką čia AR tuo įrašu nori pasakyt – kad „…tikimybė kad šis Seimas pakeistų […]“ „yra garantuotas?“ ar kad dabartinė valdžia balsuos kitaip, jei tą patį įstatymą pateiks ne kubilius? ;) manau čia tik piktų litvinų pliotkai

  • Trakimas

   „Šis seimas“ po truputį keičia kišeninius TS-LKD veikėjus.Kėdės neteko Ignalinos AE kišeninis Kubiliaus „vadovas“.Tikėkimės ,kad kris visi nekompetetingi ,godūs ir „partietiškai angažuoti veikėjai.:)Turėkim kantrybės:)

   • Trakimas

    Svarbiausi mūšiai-ateity.Prezidento rinkimai nulems,kas galės pasirinkti Generalinį Prokurorą,o tai nulems, ar Lietuvoje atgims teisingumas ir teisėtumas?Kedopedikų venckų gaujos,o tuo pačiu ir TS-LKD bei jos generalinio rėmėjo -Mockaus perspektyvos bus svarstomos tik po naujo Prezidento inauguracijos:)

 • Pingback: Kodėl "Veidas" yra sienlaikraštis: paaiškinu dar kartą | Artūras Račas()

 • Pingback: Neverkit pas kapą: parsidavinėja ne visi | Artūras Račas()