Citata #449 A.Bačiulis skaičiuoja Lietuvos miestus, paaiškina, kaip veikia Lietuvos ekonomika ir piešia provincijos atstovo portretą

Sienlaikraščio „Veidas“ politinis apžvalgininkas A.Bačiulis „analizuoja“ Seimo rinkimų rezultatus:

Bet yra taip, kaip yra, ir Lietuvai kurį laiką teks gyventi su Seimu, kurio daugumą sudarė partijos, sugebėjusios laimėti vos vieną mandatą miestuose, kuriančiuose Lietuvos ekonomiką ir išlaikančiuose valstybę. Į valdžią atėjo bukos ir tamsios, savarankiškai užsidirbti ir pragyventi nesugebančios, godžios ir mirtiną pagiežą miestams jaučiančios provincijos atstovai.

„Veidas“

… Jei žmogus bent kiek sugebėtų mąstyti, jam būtų galima bandyti pasiūlyti pažiūrėti Statistikos departamento puslapyje, kiek Lietuvoje yra miestų. Po to – suskaičiuoti, kiek dabartinė koalicija iškovojo mandatų Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir kituose keliose dešimtyse miestų, nekalbant jau apie tuose miestuose daugiamandatėje apygardoje dabartinės kolaicijos surinktų balsų. Bet tokiems „apžvalgininkams“ kaip A.Bačiulis, tai, žinoma neįveikiama užduotis.

Tokiems kaip jis lygiai taip pat neduota suprasti, kad gyvenimas Vilniuje ar Kaune savaime neprideda intelekt ir kad didžiojoje dalyje provincijos to intelekto 100 kartų daugiau nei 1000-yje bačiulių.

Šiaip tai konservatorių laimė, kad tokių kaip A.Bačiulis nėra daug. Jei tokių TS-LKD agitatorių būtų daugiau, ši partija tikriausiai apskritai neptektų į Seimą.

(10 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...