Ar gali būti, kad K.Krivickas yra visuomenei pavojingas šizofrenikas ir pedofilas?

Toks klausimas man kilo ką tik, nes įsijungiau TV3.

Ten K.Krivickas ką tik pranešė, kad A.Ūsas buvo apsistojęs Latvijos viešbutyje.

Ir dar pranešė, kad Latvijos premjeras A.Škele atsistatydino dėl pedofilijos skandalo.

Ir po to paklausė, ar gali būti, kad pedofilijos gijos veda į Lietuvos Vyriausybę?

Tada ir man kilo, ar gali būti, kad K.Krivickas yra visiškai nesveikas visuomenei pavojingas šizofrenikas pedofilas, kurį reikia kuo skubiau izoliuoti nuo visuomenės?

Ar gali būti, kad jis yra protiškai atsilikęs individas, sąmoningai iškraipantis faktus, ir užduodantis kvailus klausimus?

Gal K.Krivickas galėtų atsakyti?

O gal kokia Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija?

O gal koks Lietuvos žurnalistų etikos inspektorius?

O gal prokuratūra?

P.S. Aš per pastaruosius kelerius metus Rygoje buvau apsistojęs keliolika kartų. Buvau ten ir 2008 – tais pačiais metais, kai ten lankėsi A.Ūsas.

P.P.S. A.Škelė Latvjos premjeru buvo 1995-1997 ir 1999-2000 metais.

(31 balsų, vidurkis: 4,45 iš 5)
Loading...
 • Ne jis vienas toks medijoje deja ;D

 • Regis

  Artūrai, vienas patikslinimas – Latvijoje pedofilijos skandalas kilo 1999 metais. O parlamentinio tyrimo komisija buvo sudaryta 1999 m. spalio mėn. ir jų tyrimas truko 2 metus. Po jo A.Škele ir atsistatydino iš pareigų. T.y. su 2008 metais tai neturi nieko bendro. Beje, tai kas šitoje laidoje buvo pasakyta iš esmės nieko naujo. Pvz. ta pati Jurga Tvaskienė apie tai rašė dar sausio mėn. Lietuvos žiniose – http://www.lzinios.lt/lt/2010-01-18/tyrimas_2/pedofilai_jie_kol_kas_laimi_iii.html

  O šiaip, visokių gijų ieškojimas Lietuvos vyriausybėse žurnalistams nieko naujo. Pasiknisus su google pagalba rastume konkrečius pavyzdžius. Taip, pedofilijos gijų, ko gero dar niekas neieškojo. Nors ir tai neįsitikinęs. Bet, kad ieškota pačių neįtikimiausių iš pirmo žvilgsnio ryšių tai faktas. Jau tada taip mąstant galimų šizofrenikų ratą reikia praplėst. Jau vien su K.Krivicku kartu kiek žurnalistų dirba.

  • romas

   Lietuvoje užtenka remtis vien savo paranoja, kad parašytum straipsnį arba sukurtum TV laidą. Tvaskienė – viena iš tų.

   • stogas

    tokia pat paranoja kaip valdovu rumu tema, nacionalinis stadionas, Gugeiheimas, abonento istorija, leo, draugystes nviesbutis, alyta, bosca.. Bet juk nieko blogo ten nebuvo.Ten juk nieko nebuvo. Tik paranojikai tai mato.

    • nerijus

     Ir naujas- mažesnis stadionas… :)

 • lida

  Ir vėl šaukiamasi teisėsaugos institucijų.

 • Kestas

  Krivickas yra karma visai Lietuvai – tai yra žodžio laisvės kaina. Už viską reikia mokėti. Nors kartais man atrodo, kad čia jau nebe žodžio laisvė, o žodžio anarchija.

  Kaip gerbiamas Ostapas mokė Kisą: „Kuo daugiau cinizmo – žmonėms tai patinka“. Taip ir kišamas kvailai tautai šlamštas, kurį ji nuolankiai žiaumoja.

  :(

  • stogas

   O jeigu tikroji tiesa jo puseje, o jei ?

  • Regis

   Šiaip jeigu tikėti viešai skelbiama informacija ( http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/bande-atkreipti-demesi-i-auganti-skurda.d?id=36660213 ) tai apie 600 tūkst. gyventojų gauna maisto paketus. Sakyčiau, kad toks šlamštas (apie gijas su vyriausybe) kaip tik prie tų paketų (čia buvo žiaurus cinizmas, atsiprašau). Taigi, pirma išsiaiškinkim kaip ta tauta ar minių sambūris gyvena, demonstruodami susierzinimą dėl šlamšto kišimo ir jo nuolankaus žiaumojimo.

   • … minia puotauja, kartu ir mūsų gauja … ;]

 • Laurynas

  Regi, man neapsiverčia liežuvis nuodėmių dešimtuko ir TV detektyvų „komandos“ vadinti žurnalistais, Vesta Grainienė, jei neklystu, kokie penki metai atgal vedė laidą per LNK, pavadinimo neatsimenu, bet ten visi irgi žibėjo profesionalumu(Krivis tarp jų irgi buvo). Kalbant apibendrintai, mano nuomone, čia nėra nieko daugiau, kaip juodas pinigų troškimas šlykščiausioje įmanomoje formoje, juk apsimoka, antrus metus taško tą pačią temą, o baudą skiria tik dabar, ir dar tokią didelę, ir dar ne Krivickui, o televizijos vadovei. Žodžiu, bizniukas eina.

  • Regis

   „juodas pinigų troškimas šlykščiausioje įmanomoje formoje“

   čia reikia taip suprasti, kad juodesnio pinigų troškimo ir/ar šlykštesnių formų nežinote? Ar tik apsimetate?

 • stogas

  Leskit A.R. nesutikt su jusu palaikoma pozicija. Noreciau but neteisus, kad lietuvoje nera pedofilu, geju, lesbijieciu ir net zoofilu,zuliku, o Cekanavicius vienas ant viso pabaltijo. Deja, statistika kalba apie nuokrypas negailestngai. Jie YRA!.
  Geriau as busiu neteisus, kad vaika tie buozgalviai tvirkino. Bet dieve neduok, paaiskes kad taip buvo. Arturai, ar atleisit sau ? Ar is tikro teisesauga padare VISKA, kad tai paneigti man , Jums, patvoriniams, kaip jus vadinate. O jei tai tiesa? Ir nusivylusio tevo agoniskas zestas? Arturai, o kiek daug Jus galetumete padaryti del savo vaiku?

 • Valentinas

  Kas yra Krivickas, visi žino ir supranta. Man kyla kitas klausimas:
  Kas yra TV3 direktorė? Kiek ši jauna moteris pasiryžusi leisti violetinei pornografijai užkimšti jos vadovaujamą televiziją. Ar ji turi nors kiek sąžinės ir skonio? Ar ji supranta kas yra socialinė atsakomybė?
  Ar gali būti, kad ji…

  • gali ;]

  • Nesvarbu

   Kuomet randu čia nors bent truputuką valentino, paskaitau tai, pasidaro kiek šviesiau gyventi:)Kažkaip pasidarau protingesnis.Ir visai nesvarbu apie ką jis be parašytų, nes niekas taip nemoka rašyt!!

   • Regis

    Šiaip jau Valentinas turi savo kampelį internete. Ten nerasi nei Regio, nei Nerijaus, nei Aro ar kt. Ir ten visada šviesu. Gal neverta čia lankytis, vargint save?

    • Nesvarbu

     „Šiaip jau Valentinas turi savo kampelį internete“,-būsim draugai, jei pasakysite kur tas kampelis yra.

     • Regis

      Nesvarbu, eilinį kart stebiuosi tamstos sugebėjimais nesakysiu kokiais. Gal reikėtų Valentino paklaust (paprašyti)?

     • Nesvarbu

      Dėl šviesaus Valentino internetinio adreso aš galiu viską!

      Net ir išsižadėti savo prigimtinio antagonizmo aro-regio-nerijams.

     • nerijus

      Šis veikėjas- Narcizas, man primena vieną veikėją iš multfilmo „Mauglis“…

  • Valentinas

   Mane informavo,kad TV3 direktorė Blaževičiūtė neseniai pagimdė. Netikiu,kad ši graži jauna moteris, kuri dabar panirus į taurią ir šventą motinystės terpę galėtų leisti tokį bezpredelą savo televizijoje.
   Būtent todėl, keliu hipotezę, kad valdžią „trioškėje“ užgrobė informacinių žudikų gauja su Krivicku ir Janutiene priešakyje. Įtariu, kad jie laiko Blaževičiūtę įkaite arba specialiai jai į namus transliuoja kitą, padorią TV3 programą.
   Laisvę Blaževičiūtei!

   • Regis

    Valentinai, nori su balikliu išbalinti lietuvišką žurnalistiką? Ar trukdo tik TV, kaip kokiam Vladimirui Vladimirovičiui (Putinui)?

    O gal dar trečias variantas – trukdo tik K.Krivicko ir R.Janutienės geltonoji produkcija, o kitos panašios sąmoningai ar ne nepastebi?

    • Valentinas

     Regi,
     Vieintelis būdas paveikti tuos žmones – pinigai. Pinigus jiems moka TV. Jei tik dvi TV pasirašytų kokį nors antivioletinį etikos kodeksą ir įsipareigotų nesinaudoti informacinių žudikų paslaugomis, šie labai greitai liktų be darbo ir be pinigų. Todėl reikia kalbėtis su šeimininkais, o ne šešiukėmis.

     • Regis

      O kodėl konkreti TV (ar žiniasklaidos priemonė) turėtų atsisakyti geltonosios žiniasklaidos dalies? Dėl to, kad kažkam žiūrint per savo skystųjų kristalų ar plazmos televizorius labai kerta per akis violetinės ar kitos ryškios spalvos? Ar tauta bijo, kad jai nepriklausanti minia nemiega ramiai „pripampus“ patvoriuose, Garliavos tipo miesteliuose ir kaimeliuose. Valentinai, nesuprantu pačio principo išjungt ir taip nutildyti, tiksliau nepritariu tam.

     • Valentinas

      Regi,
      Yra tokia sąvoka kaip padorumas. Tikiu,kad tau ji žinoma ir suprantama. Džiaugčiausi,kad ji būtų suprantama ir Laurai Blaževičiūtei. Pažiūrėk kokia ji simpatiška.
      http://www.fotokronika.lt/fotografija/index/id/93392

      Mamontovą pažįsta.
      Blaževičiūtė pažįsta Mamontovą. Račui patinka Mamontovas.
      Blaževičiūtė baigė Stokholmo ekonomikos mokyklą Rygoje, ją baigė ir Račo sūnus.
      Koks ryšys, tarp Račo ir Blaževičiūtės? Ar gali būti, kad šie du žiniasklaidos banginiai į savo rankas paėmė visą viešosios erdvės kontrolę?
      Atsakymus sužinosite arba Krivicko arba Janutienės laidoje.

     • nerijus

      Arba Valentofilo beletristikos paskaitoje apie verslumo dvasią…

     • Regis

      Valentinai, yra tokia sąvoka nepriklausoma, stipri, veikli žiniasklaida. Man tikrai ramiau miegoti žinant, kad Lietuvoje yra daug žiniasklaidos grupių kurios knisasi, ieško, analizuoja ir pateikia viešai bent mažiausius įtarimus radus kažką negero. Jie viešieji sanitarai. Randa ir traukia į viešumą visas negeroves. Taip, gali nepatikti stilius, gali nepatikti K.Krivickas kaip vedėjas, gali nepatikti šukuosena, kostiumas, veido išraiška ir t.t. Tačiau turi patikti pats principas, kad jie dirba. Kad randa. Kad pateikia. Žymiai pavojingiau visuomenei kada bus skandalai užglaistomi, susitariama kaip tu sakai laikytis kažkokio nesuprantamo kodekso. Parodyk nors vieną civilizuotą demokratinę šalį kur nėra geltonosios žiniasklaidos. Šiandien neatitinka kodeksui K.Krivickas rytoj kas?

     • lida

      Kadangi viso blogio šaknis jau išaiškinta – pinigai, nepatenkintiems TV3 neskoningu pinigų uždirbimo būdu siūlau susimesti ir televizijai tiesiog užmokėti, kad neestetiškos jų požiūriu laidos iš TV3 eterio išnyktų. Čia juk ne koks anglių kasybos verslas, negalima neestetiškai ir nepadoriai uždirbti.

     • nerijus

      lida

      Pritariu. Tame ir yra verslumo dvasia- užmokėkite tiek, kad nereikėtų transliuoti.

  • nerijus

   Valentinai

   Jei yra „A“ normos ir poreikiai, tai turi būti ir „B“ normos ir poreikiai. Verslas ir nieko daugiau. Tamsta, juk vadybininkas ir puikiai turėtumėte suprasti verslo ir pinigų „darymo“ subtilybes. Matyt, pavydite Krivickui, kad jis protingesnis ir „lengviau pasidaro bapkių“ nei tamsta. Tobulėkite, o ne zyyyskite, eilinį kartą.
   Tavo įvardintos „šešiukės“ galvoja apie tokį pat verslą ir biznį, kaip tamsta. Todėl joms nusispjauti į valentinų demagogiją…

   • lida

    Matot, vidutiniams paprastai subtilybės neįkandamos, todėl jie ir vidutiniai.

    • Valentinas

     Lida, kadangi tau neduota suprasti niuansų, tai šis tamstos sakinys yra šmaikštus, bet nevertingas.

     • lida

      Valentinai, paaiškink „Visiems pinigų neužteks“ prasmę su žodynu ir pakaitaliodamas žodžius, kuris žodis po kurio eina ir pan. Ar pritrūks kiekvienam, ar tik vienam ? Tik būk atsargus, kad kokia smegenų kraujagyslė netrūktų :)

     • Valentinas

      Jau sakiau, tokias užsakomasias analizes darau ne už dyką. Tau suteiksiu nuolaidą :)
      Ačiū už rūpestį mano smegenimis. Smegenys ir prostata, pagrindiniai organai, kuriais privalo rūpintis šiuolaikinis vyras.

     • Nesvarbu

      Valentinai, mano meilė lida yra advokatė. O advokatai daugiau mėgsta viską gauti už dyką, nors ir nuolaidų neatsisako. Tad pataikei.

     • Valentinas

      Dar neaišku kieno meilė ji yra, tavo ar mano … :)

     • lida

      Visiems medaus neužteks, vyrukai. Tad mokinkitės čiulpti leteną.

     • Nesvarbu

      Oi tu lida, lida:D

     • Valentinas

      Lidai gaila medaus, Nerijui raugintų kopūstų…
      Kur jūsų Kalėdinė dvasia po perkūnais :)

 • Skeptikas

  Hmmm…
  Kaip suprantu, žiūrėti TV3 neįeina į Jūsų darbo pareigas. Daug įdomesnis klausimas, ką kito tikėjotės išvysti, įsijugdamas TV3 ir dargi konkrečiai K.Krivicko laidą?

  • mielas Skeptike, o į tamstos „darbo pareigas“ įeina lankytis racas.lt ir rašyti čia komentarus?

   • Skeptikas

    Kad nuo darbų „stogas nenuvažiuotų“, sveika kur nors ir apsilankyti. O rašyti čia gal ir neapsimoka – ištrinsite.

    • Skeptikas

     Kliedesius paskaityt verta – autorius pasidalins jais ir su kitais.

 • Fredis*

  Reikėjo KK2 per LNK įsijungti, ten dar baisiau buvo…

  Kaip bekeiktume ir kritikuotume LRT, tačiau visuomeninis nacionalinis transliuotojas su visa savo gremėzdiška struktūra, neefektyvia ir nekvalifikuota administracija, brangiai apmokamais naujienų direktoriais, direktorių pavaduotojais ir jų numylėtiniais, niekada iš ekranų neišnykstančiais, amžinai etatus be jokių konkursų užimančiais elitiniais žurnalistais išlieka pačia geriausia televizija.

  K.Krivickas, R,Janutienė ir R.Mikelevičiūtė savo laidas transliuoja truputį kitai auditorijai, prie jų bando gretintis „Žurnalisto tyrimas“ su R.Sinkevičiene.

 • Petriukas

  O kas jei komentatorius stogas yra pedofilas? O jei nekrofilas? O kas jei tai tiesa? O KAS JEI TAI TIESA??? Ar atleisite sau, kad ramiai skaitote jo komentarus ir nieko nedarote?

  Šimonytė buvo visiškai teisi – intelekto krizė tik įsivažiuoja. Liūdnokū… :(

  • Petriukai, jei komentatorius stogas yra pedofilas – jis turi sedeti kaleime. Bet jeigu tavo draugelis, bendrakursis generalinis prokuroras, alia Samanele- kalejime turetu sedetti isprievartauta mergina.
   Ar teisybe sakau, Abonetas?
   Petriuk, ne visi gimsta su simonytes intelektu, kai kurie su Petriuko intelektu. Neliudek!

 • Valentinas

  Miela Laura Blaževičiūte. Vienas istorikas visai neseniai minėjo, kad nėra jokių rašytinių dokumentų, kuriuose Hitleris sankcionuotų Holokaustą. Tačiau žmonija vis tiek laiko Hitlerį pagrindiniu Holokausto kaltininku.
  Jūsų vadovaujama televizija vykdo Kedokaustą. Ar nebijote, kad suteršite amžiams savo vardą šiuo nusikaltimu ir būsite laikoma pagrindine iniciatore ir kaltininke?

  • Valatkofilai Kedokauste irgis panašu ne antraeilį vaidmenį vaidina ;]

   • nerijus

    …ir Valentofilai…

  • GIGA

   Sveikutis Valentinai.Tikiesi sulaukti Blaževičiūtės atsakymo?

   • WU

    Giga! Tu dar gyvas? :))

 • Artūrai, gal nepasididžiuosite ir parašysite, kokius gi faktus K.Krivickas iškraipė?

  Priešingu atveju visus jūsų apie jį užduotus klausimus galima pritaikyti ir asmeniškai jums.

  • Valentinas

   Grippen komentavo Račo tinklaraštyje. To paties Račo, kuris lankėsi Latvijoje tais pačiais metais, kai ten lankėsi Ūsas.
   Koks ryšys tarp Grippen ir Ūso?
   Ar gali būti, kad Grippen yra Latvijos ir Lietuvos pedofilų klanų tarpininkas?
   Atsakymus į šiuos klausimus sužinosite kitoje K. Krivicko laidoje. Arba Janutienės laidoje.

   • Nesvarbu

    :D

    • nerijus

     Narcizai

     Tamsta nieko daugiau nesugebate ar neturite teisės rašyti tol, kol neduoda leidimo iš delfio ar valentofilo?..
     Iškrypęs mąstymas…dažų poveikis, matyt?..

  • mielas Grippen, ar aš sakiau, kad K.Krivickas ką nors iškraipė? Aš tik uždaviau klausimą. Sekdamas K.Krivicko pavyzdžiu ir jo logika.

   • Nesvarbu

    Artūrai, skaitykite aukščiau, ten rašo talentingi žmonės. Pasinaudokite, jei patys taip nesugebate.Pasinaudokite jų mintimis,žodžiais. Ten yra labai geri atsakymai tokiems kaip Grippen.

    • nerijus

     …o tamsta prie ko prisirašote, puikuoli- prie bukių ar narcizofilų, kad tamstos idėjomis nereikėtų puikuotis?..Aj, Jūs jų neturite, nes tamstą vis aplenkia valentofilai?..

    • mielas Nesvarbu, talento iš kitų nepavogsi… O plagijuoti yra negražu

     • Nesvarbu

      Artūrai,aš norėjau pastebėti, kad gal nereikia išradinėti dviračio. Tai tik tiek.

     • nerijus

      Talentą rašyti, reikia atskirti nuo talento- galvoti/ mąstyti.
      Ar ne taip- narcizai?..

   • Artūrai – ironiją pateisinčiau, jei teisingumo ministras R.Šimašius nebūtų paskutinis matęs A.Ūsą gyvą.
    Šiuo atveju 1:0 K.Krivicko naudai.

    • Nesvarbu

     Grippen, ar tamsta esate nerijus, ar tik apsimetate?

     • nerijus

      nerijus

      Padėkok WU, nes aš nebūčiau sugalvojęs, kad tamsta, tai Rolandas- Narcizas- prisitaikėlis.

      Jei į tema: tai ką manote Jūs- Rolandai, apart, rašydamas kvailus šypsnius- apie šią temą?..Ar neturite savos nuomonės ir laukiate tol, kol ją pasakys valentofilai ir tamstai liks tik prisitaikyti ir A. R parašyti: matote, aukščiau, kaip ten parašyta ( atleiskite, kad ne tiksliai cituoju- pasitaisykite pats.

     • Nesvarbu

      Dabar galvoju, kodėl kartais Valentinas, kai kuriuos veikėjus įvardija miestelėnais ar nerijais,arais ar regiais, o vėliau labai atidžiai juos stebi, aprašinėja?

    • Rolandas

     Nerijau, aš manau, kad tavo bandymai „užvažiuoti“ ant Valentino primena jorkio viauksėjimą, sutikus rotveilerį. Svorio kategorijos ne tos.

     Paskutiniu metu tu net nesivargini bandyti argumentuoti, tiesiog loji.

     • nerijus

      Aš manau, kad tu manai, nes tu manai, kad aš manau, jog tu manai, nes aš manau?..

   • Arturai, Usas yra kaltinamas pedofilija. Latvijoje buvo ziurus pedofilijos tinklas su net nuteistais asmenimis. Usas gyveno tame paciame viesbutyje kaip ir latviskas pedofilijos gaujos vadas, tuo paciu metu. Musu gerb teisesauga uzpakalio net nepajudino. Ir tai yra vienintelis skirtumas nuo gerb. Raco lankymosi Latvijoje. Jus nesate itariamasis pedofilija. Bet ar cia esme.. Juk Abonentas – tai nekaltas! Ir Nerimi pilvu i virsu niekas neplauke,na , nebet tas vaiku Dzipas. Ir Draugyste iipirko bufetava ir Leo nieko kaltas..

 • Sejanus

  Klaidelė įsivėlė, ten kur „žurnalistų etikos inspektorius“ ;)

  Džiugu skaityti tokius straipsnius, patvirtina, kad gerai darau, nežiūrėdamas per TV nieko išskyrus krepšinį :) Nes pažiūrėjęs gerokai daugiau klaidų tekste padaryčiau. Ir rusiškos terminologijos labai daug naudočiau. Negi tikrai nėra priemonių suvaldyti tokiai „žurnalistikai“? Televizijos tuo nesuinteresuotos, LŽLEK beviltiškai nekompetetinga, kokios dar instancijos egzistuoja?

  • lida

   Visai gali būti, kad žiūrėdamas pro rakto skylutę, vieną dieną prieitumėte džiugios išvados, kad langus reikia užkalti, durų rankenas nulaužti.

 • Fredis*

  Gal aš nenormalus, bet manęs ir mano vaizduotės visiškai neaudrina nei K.Krivickas (prisipažinsiu, nežiūrėjau nei vienos šio prodiuserio laidos), nei buvęs Seimo pirmininkas A.Valinskas (prisipažinsiu, neteko stebėti JE A.V. pirmininkaujamų Seimo posėdžių).

  • Regis

   Fredi, būtų juokinga jeigu nebūtų graudu. Man ši istorija kaip buvo nuo pat pradžių mergaitės (ar mergaičių) galimo išniekinimo istorija taip ji ir liko. O tai kas bandoma prie to lipdyti (iš visų pusių) jau yra visai kitas reikalas. Taip, yra galimybė užsikimšt ausis ir užsidengt akis, kad neįsiaudrint, bet tai ne man asmeniškai.

   • nerijus

    Regi,

    Nejungti TV. Kam jis?..
    Paskui, visokiems valentofilams kyla, ir netik kyla, daug klausimų apie nieką…

  • nerijus

   Teigiate teiginį: gal aš nenormalus?.. Iš kur mums žinoti?..Juk Janutienė, Račas ir Krivickas to neteigė viešai (ir nepaneigė). Kai bus laida- būsi nenormalus.

 • nerijus

  Visiems valentofilams:

  „Į nešvarų vandenį įmetus akmenį- purvas sukyla kaip mat…“

 • Aras

  Mano pasirinkimas motyvuotas paprastai: A. Račas nepadarė nieko http://racas.lt/zudynes-kaune-jauciuosi-siek-tiek-kaltas/ K. Krivickas nuveikė milžinišką darbą.
  Jei skęstų, kurį traukti pirma: ar niekam tikusį, ar pilietišką?

  • Praeivis

   Deja tenka tik sutikti su tavimi, dauguma žmonių NIEKO nepadarė nors galėjo. Tame bėda ir yra, kad neliko nei pilietiškumo, nei vienybės, nei meilės artimajam. Matomai per 20 metų tauta yra nubukinta, nugirdyta ir visaip kitaip užgujta. Tauta JAU prarado tikėjimą ir liko kaip avių banda… deja.

 • Praeivis

  Žinote gerbiamieji, mane ta Kauno galimos pedofilijos istorija per daug nejaudina bet akivaizdu, kad kažkas už šios istorijos baisaus slepiasi. Bandžiau visais įmanomais „kampais“ pažvelgti į šią istoriją ir patikėkite, klaustukų labai daug ir nėra į juos atsakymų. Krivickas yra kriminalinių laidų kūrėjas, tad nieko nuostabaus, kad Krivickas kiekvienoje laidoje kartoja „analogų neturintis žurnalistinis tyrimas“. TV3 „susimovė“ vieną kartą kuomet Krivickas bandė įrodyti mums žiūrovams, kaip Kedys galėjo būti kankinamas ir atplukdytas prie Kedžio lavono radimo vietos, o Kudabienė bandė parodyti žvejo Jono (beje šis žvejys yra Kedžio dėdės Teisučio Markausko pažystamas) iliustruotą liudijimą Prieš Srovę laidoje. Nei trupučio neabejoju, kad abu šie žurnalistai laidas kuria už atlygį, juk kaip bebūtų TV3 kaip ir LNK yra komercinės televizijos.

 • Paulius

  Krivickas yra puikus pavyzdys, kaip Lietuvoje neveikia nei žiniasklaidos savikontrolė nei kontrolė. Kol siautėja Krivickas, man neišeina klausyti jokių kalbų apie žiniasklaidos laisvės suvaržimą arba menamą jos savikontrolę…

  • stogas

   Tavo komentaras dvelkia Tarybine desra- kontrole, savikontrole. Parasytum paprasciau- pries kiekviena laida mediazga reik suderint su profkomu. Leis rodyt arba neleis.

 • Manau, Krivicką reiktų nuteisti ilgiems metams kalėti.

  • lida

   Dėl savo minčių dažniau tarkitės su gydytioju ar vaistininku.

  • stogas

   Kinomeka, Kai tik partija nuspres, tai is kart ir sodinam.

 • Renata

  Nesupratau autoriaus :)))). Atleiskit, bet savo klausima peradresuokit Krivickui. zinoma, kad visko gali buti, pvz man atrodo, kad jums irgi su mastymu kazkas negerai.

 • Renata

  „Kiek ši jauna moteris pasiryžusi leisti violetinei pornografijai užkimšti jos vadovaujamą televiziją“

  Gal galima argumentuotai? Kurioje vietoje pornografija? Kas jums taip nepatinka? Pavydas grauzia? Krivickas susimokes bauda jei reikes, kaip ir kiti zurnalistai. Suprantu, kad jums nepatinka tiesos paieskos, jums geriau, kad rodytu nykias temas. Visada galite persijungti kanala ar ismesti telika per langa. Nors viena motyva isvardininkite, kodel jus puolate ant Krivicko? Sitas straipsnis motyvo neatskleidzia.

  • Valentinas

   Renata,
   Jūsų nuomonė labai vertinga (atsiprašau Artūro, kad panaudojau jo frazę). Jūs teisi aš pavydžiu Krivickui. O dabar, galite ramiai grįžti į vakarozinios.lt

   • Regis

    Valentinai, vadovaujantis tavo mąstymu tu ramiai gali grįžt į http://stilius.lrytas.lt/

    Ten tikrai K.Krivicko ir patvorių herojų nerasi. Tai jau tikrai.

    • Valentinas

     Tai rodo, kad visiškai manęs nepažįsti. Nėra svetimesnės man aplinkos nei Stilius.

    • Regis

     O tu Renatą pažįsti?

     Pirmiausia, vengiu ką nors kur nors siuntinėti, o ypatingai mano gerbiamus žmones. Antra, tai buvo tik atsakas į vakarozinios.lt. Man tikrai užtenka tam tikrų sugebėjimų, kad manyti jok tau tas pasaulėlis (l.ryto stiliaus) svetimas. Tačiau matau lengvą neatitikimą, manau, kad R.Janutienės ir K.Krivicko pasaulis tau visgi svetimesnis. Ar ne?

     • Valentinas

      Regi,
      Mergaitė pademonstravo aukščiausią geltonosios žiniasklaidos įsisavinimo laipsnį, todėl ją ten ir nukreipiau.

     • Regis

      Taip nepasakyčiau.. Jau tikrai neaukščiausią, mažų mažiausiai (įsisavinimo laipsnį). O kai kurie jos užduoti klausimai pakankamai pagrįsti, lengvai suvokiami ir „į temą“, manau. Aš būčiau bent pabandęs pagrįsti savo nuomonę. Savaime aišku tau gali ir kitaip atrodyti.

     • Valentinas

      Vaikų darželį turiu namuose ir nebeturiu jokio noro auklėti svetimus vaikus.

     • GIGA

      Niekas nesikeičia.Dejavu…Valentinas,kaip visada vertina žmones…

     • Valentinas

      O GIGA kaip visada vertina Valentiną.

  • Nesvarbu
   • Aras

    Jūs pasitikrinkit už ką buvo skirta ši bauda: http://www.rtk.lt/lt/naujienos/pranesimai_spaudai/skirta_bauda_uz_pazeidimus_tv3_laidose_akistata tai yra, bauda skirta už visiškai mažareikšmius dalykus, labai didelės abejonės ar iš viso bauga kuo nors pagrįsta, nes aš niekada nemačiau, kad „Akistatoje“ būtų parodytas mergaitės veidas. Na, o tėvus, globėjus ir kaimynus šiaip ar taip jau pažįsta visa Lietuva, ir visi žino kur jie gyvena, kitaip kokiu adresu reiktų važiuoti padėti, jei vėl triumfuotų pedofilai?
    Be to, galbūt K. Krivickas kreipsis į savo profsąjungą, o profsąjungos pirmininkas apie LRTK „sprendimus“ pasakys: „ Tai brokų brokas, pats didžiausias brokas!“… :D
    Tikėtina, jog spendimą dėl baudos K. Krivickas, D. Radzevičius ir TV3 kolegialiai apskųs teismui. :D

 • samogitian

  Komentaras pašalintas – A.R.

 • lietuva

  Dėmesio stoka vėl račui :D

 • Skaitytojas

  A.Račo patartas skaičiau komentarus nesikišdamas, perskaičiau kone šimtą, bet nieko dalykiško, išskyrus intelektualų apsikandžiojimą, taip ir neperskaičiau.

  Pirm reiktų rasti atsakymą, K.Krivickas – ligonis, ar žurnalistikos šarlatanas, grojantis minios patvorio emocijų rezonansu? (Nota Bene — būna dar ir šių dviejų bėdų mišinys, kuris būdingas daugeliui ekstrasensų).

  Nes jei K.Krivickas – ligonis, kuris nuoširdžiai žino, jog kiekvienas, važiavęs į Latviją, kur tebegyvena A.Škele, yra pedofilas, tai tokiam „žurnalistui“ padės tik žmonės baltais chalatais.

  Jei visgi šarlatanas, tai sudėtingiau.

  LT konstitucija (žodžio laisvė) leidžia visiems krivickams rašyti ir rodyti visas neįžeidžias ir ne šmeižikiškas nuomones. Kol bus žiūrovų, tol ir rodys, kitaip sakant, kol žiūri A.Račas, kiti, tai ir varo :)

  Jei pažeistas įstatymas, lieka teisė kreiptis dėl etikos į komisijas, į prokuratūrą dėl šmeižto ar į teismą privataus kaltinimo tvarka dėl paskelbtų tikrovę neatitinkančių, žeminančių garbę ir orumą žinių. Bet kreiptis turi apšmeižtasis, apjuodintasis, jo atstovas, o ne abstraktūs žiūrovai. Institucijos neturi galimybių fiksuoti kiekvieną viešai paleistą paiką žodį ir jį vertinti.

  O gal kažkas nori taip labai „pilietiškai“ gyventi: aš greita ranka brūkšteliu protingus retorinius klausimus, o jūs – fas, gaudykit, vertinkit, bylinėkitės, teiskit?

  • Valentinas

   Skaitytojau,
   Galvoji, kad Krivickas vertas didesnio dėmesio, nei „intelektualaus apsikandžiojimo“?
   Aš manau, kad reikia kelti klausimą „kam naudinga?“
   O naudinga šiuo atveju yra TV3 televizijai, kuri susirenka reitinginius pinigus. Krivickas šiuo atveju yra žurnalistikos Mindedas – pajacas, kurio užduotis uždirbti pinigus bosams.
   Laurai Blaževičiūtei.

   • stogas

    Valentinai,

    As suprantu poziuri- pinigai pirma po to kedes.
    BET
    O jei tiesa ta , kad mergina buvo isnaudojama seksualiai?
    Ar taip Lietuvoje negali but ?
    Ar tik Lietuvoje galima -abu itariamieji (K ir U) ima ir mirsta savu noru pavartoja raminancius ir beprotiska kieki atpigsiancios degtines?
    Ar tik lietuvoje galima saugoti asmeni su aru , kai visi galimi ir negalimi kaltininkai mire ?
    Ar tik ne Lietuvoje generalinis prokuroras stoguoja savo seseri, kodiniu pavadinimu Samanele.?
    Prie ko cia Krivickas?
    Prokurorai, atsakykit, ar saugu man savo vaika leisti viena eiti i mokykla ?

    • Valentinas

     Stoge,
     Klausimas seniai ne apie nelaimingą Kedžio dukrytę. Klausimas yra apie tai, kad keli žurnaliūgos Lietuvoje prisiėmė policijos, prokuroro, teisėjo ir bausmės vykdytojo teises ir naudodamiesi jiems prieinamais žiniasklaidos kanalais, primeta savo šališkus ir subjektyvius sprendimus visai visuomenei.

     • Regis

      Valentinai, o tu tikrai manai, kad tokias teises sau paskyrė tik keli žurnalistai? Ir būtent tik tie keli žurnalistai primeta savo šališkus ir subjektyvius sprendimus visai visuomenei?

     • stogas

      Valentinai,
      Dukryte, cia aiksku o (nulio) vietoje. Ta pati teisesauga antro 0 (nulio) vietoje- http://www.delfi.lt/news/daily/crime/pagalbos-prasiusi-iszaginta-studente-prokuraturoje-patyre-pazeminima.d?id=39509799
      Tai lieka kas- zurnalistika (kuri savu momentu atsuko nugara) o veliau ginklas ir kontrolinis suvis. Pasaulis ziaurus, prisimink LDK, Vytautas didysis galvas kapojo iki Juodosios juros ir ka , jam turime paminklus!

   • Skaitytojas

    būkim demokratiški. Nėra laidos „linkime pasveikit“, nu gi reikia ką nors žiūrėti ir skystesnio protelio žmogėnams. Ne visi gi iki R.Grinevičiūtės-J. „nonstop“ intelekto užaugę.

    Aš tos jumoro laidos („Akistata“) seniai nebetveriu. Išlenda žmogysta, panaši į …(censored) ir Letvitano, 1941m. paskelbusiu apie klastingą hitlerininkų užpuolimą, balsu lėtai, grėsmingai praneša: „Tokios sensacijos dar nematėte!“.

    Ir ima už kadro skaityti seną laikraštį, kol po pusės valandos pagaliau supranti, apie ką visa tai :)

    • stogas

     Nevertinu bet ziuriu! Neziuriu- bet zinau ka rode :)
     Netikiu, nes pas mus nera sekso, prostitucijos, geju ir lesbijieciu ir vagiu. Pas mus net kavos nera :)
     Pas pus net Abonento nera! Ir LEO pas mus nera. ir Draugyste jau ne Draugyste. Ir stadiono pas mus nera.

 • Aras

  Mažiau klausyk A. Račo, nekenčiančio K. Krivicko, interpretacijų, bet susirask pirminius šaltinius ir pasižiūrėk kokiame kokntekste K. Krivickas nagrinėjo dažnus vieno piliečio važinėjimus į Latviją. „Akistatą“ galim pažiūrėti tv3.lt puslapyje.

 • Aras

  A. Račas: „P.S. Aš per pastaruosius kelerius metus Rygoje buvau apsistojęs keliolika kartų. Buvau ten ir 2008 – tais pačiais metais, kai ten lankėsi A.Ūsas.“
  Jei jūsų, ponas A. Račai, keturmetė kaimynė pradės pasakoti namiškiams apie judviejų intymią draugystę, K. Krivickas pasidomės ir tamstos dalykinėmis kelionėmis Latvijon…

  • Skaitytojas

   gerbiamasai Are; nedarykim bent čia K.Krivicko laidos „Akistata“. Jūs ten patys žiūrėkit tuos tuščius pliurpalus, tariamas sensacijas bei mirtinai nuobodžius TV3 arhyvus. Na kiek galima publicistikoj kentėti tariamąją nuosaką: „O kas, jei“, „Kyla nuojauta“, „Kas gali paneigti“ ir t.t. ir t.t.

   Kai K.Krivickas įvykdys pažadą ir pagaus bent vieną KONKRETŲ įtakingą pedofilą, praneškit, tada pažiūrėsim.

   • stogas

    Ne Krivicko pareiga gaudyt pedofilus. Jo pareiga pareiksti itarimus, spejimus ir panasiai. Viesinti jo pareiga.
    Dirbti turi sitie, skaityk linka:
    http://www.delfi.lt/news/daily…..d=39509799

    • Aras

     Visiškai teisingai. K. Krivicko ginklas – viešumas. Matyt, galingas ginklas, jei jau su visuomene žadėjusiam bendrauti, pradžioj lyg ir bandžiusiam, o šiuo metu nuo jos aklinai užsidariusiam naujam prokuratūros generaliniam pasamdytas psichologas. ( atskleidė „Sąmokslo teorijoj“ V. Vasiliauskas)

     • Skaitytojas

      ką ten V.Vasiliauskas atskleidė – kad jam reikia psichologo? Na, jei reikia, tai reikia.

      V.Vasiliauskas &Co dar daug ką atskleidė. Pvz. rado geležinį argumentą dėl amžinąatilsį V.Pociūno.

      Jis negalėjo pats iškristi, nes „NEBŪTŲ NORĖJĘS“. O kadangi tas pats argumentas galioja ir D.Kedžiui su A.Ūsu, be to – A.Račas pats prisipažino buvojęs Latvijoje…

      Tik mąstau, psicholgas tokios logikos žmonėms dar padėtų, ar jau reikia psichiatro?

 • stogas
  • Skaitytojas

   a tai daba visas lytines istorijas čia išgvildensim, a tik kas antrą :)

   • stogas

    Galim apsimesti kad nieko nebuvo. Nera sekso, nera prostitucijos. Ir ziurim Discovery ir travely.

 • Fredis*

  Kuo kalta Laura Blaževičiūtė jeigu jos vadovaujama televizija yra sėkmingiausiai dirbanti ir didžiausią auditoriją turinti privati televizija mūsų šalies teritorijoje?
  Tokia sėkmė šią TV lydi tik todėl, kad ten dirba geriausi žurnalistai, transliuojamos laidos yra aktualiausios ir patraukliausios žiūrovui. Paneikite šį mano teiginį.

  • Genijus

   Galiu dalinai paneigti: savo ausimis esu girdėjęs iš vieno TV kanalo vadovės, kad bent jau Lietuvoje (nors neabejoju, kad ne tik) televizija yra specialiai kuriama DEBILAMS. Jie, beje, sudaro nemažą tautos dalį (deja), plius jų gyvenimas praktiškai teliku ir apsiriboja (na, dar buteliu).
   Tai buvo ne kažkokia subjektyvi vadovės nuomonė, o „oficiali“ pozicija ir strategija, paviešinta neoficialiai :)
   O paneigimas būtų toks, kad jei kažkurį kanalą žiūri daugiausiai auditorijos (aka debilų), tai visiškai nereiškia, kad ten dirba geriausi žurnalistai.
   Kita vertus, „gerumas“ – reliatyvi sąvoka. Jie ir yra geriausi debilams. Bet nebūtinai žmonėms, kurių IQ siekia aukščiau kaukolinio bonkutės kasdien.

   • lida

    Pagal jus išeitų, kad geriausi žurnalistai dirba ir transliuojamos laidos yra aktualiausios ir patraukliausios žiūrovui tlevizijoje, kurią žiūri mažiau debilų ? (Turint omeny jūsų teiginį, kad visa televizija, bet jau Lietuvoje, yra specialiai kuriama debilams). Kurią Lietuvos televiziją pats dažniausiai žiūrite ?

    • Genijus

     Aš esu menkas ir blogas TV vartotojas ir pavyzdys, nes nežiūriu nė vienos televizijos, o žiūriu tik kai kurias laidas (labai jau jų nedaug), sporto transliacijas, gerus filmus (retai, nes beveik visus jau peržiūrėjau :) ir dar kartais žinias, nepriklausomai, kuris kanalas tai rodo. Viskas.
     Pvz., Dviračio šou pakeitė berods visas televizijas, o vis tiek žiūriu.

   • Filosofas

    O debilas (dundukas) – ar realytivi savoka ?
    auksas tai tavo tikslai
    miestas laukinių namai
    žvaigždės pasauliai kiti
    norai tai ką jauti
    mirti tai gimti kitur
    kristi tai kilti žemyn
    meilė tai tavo kančia
    niekas visa kas čia
    laisvė tu jos nejutai
    paukščiai tai laisvės vaikai
    himnai tai masių daina
    melas tai tavo tiesa
    bereikšmių žodžių reikšmė

  • Skaitytojas

   niekas L.Blaževičiūtės niekuo nekaltina, nes čia – nei prokuratūra, nei TV3 akcininių posėdis;

   Televizijų reitingai – tik apytikris rodiklis, nes vis dar nėra objektyvios nusatytomo metodikos;

   TV3 – ne vienvaldė rinkos nugalėtoja, jos reitingai apylygūs LNK;

   Reitingai – tikriausiai ne svarbiausias komerc. televizjos tikslas, o svarbesnis – pelningumas. Nors pastarasis ir susijęs su pelningumu, bet funkcija nebūtinai tiesinė, t.y. didžiausias populiarumas, pasiektas pernelyg didelėmis sąnaudomis gali būti net nuostolingas.

 • Fredis*

  Šią mintį galime išplėtoti: laikraščiai ir tinklaraščiai yra rašomi, naujienų agentūros platina naujienas protiškai atsilikusiai auditorijai arba dar kitaip vadinamiems dundukams.
  O gal vis tik reikia turėti aiškią verslo modelio koncepsiją ir tik tuomet galima tikėtis sėkmės?
  Štai profesorius V.Landsbergis vieną naujienų agentūrą pavadino „KGB partija“ ir jai gerai sekasi.

  • Genijus

   Fredi, nebūkit sąmojingas su tuo tinklaraščiu, rašomu dundukams :)

  • Skaitytojas

   Fredi, nereikia nei vulgaraus žurnaliūginio, nei subtilaus profesoriško cinizmo.

   Laikraščiai, TV, kita komercinė mass media produktus kuria dėl pelno. Pelną džn. neša reklama, kurią iš esmės sąlygoja auditorijos skaičius.

   Didžioji LT auditorijos masė – samdomi darbuotojai, smukus verslas. Į juos, jų skonį priversti orientuotis dauguma laikraščių, laidų, portalų. Bet būna ir išimčių.

   Jei kam nors dauguma Lietuvos žmonių atrodo butelio lygio intelektu, tai to mąstytojo problema.

   P.S. Beje, liumpenai ir alkoholikai paprastai nėra tikslinė auditorija, nes reklamos davėjų nežavi jų menka perkamoji galia.

   • Genijus

    „Mąstytojas“ šiuo atveju buvo komercinės televizijos vadovė. Neturėdamas apie jus smulkesnės informacijos, drįstu spėti, kad apie tai, kam ir ką reikia rodyti, galimai labiau turėtų nusimanyti TV kanalo vadovė, nei tūlas Skaitytojas. Nors Žiūrovas būtumėt :)

    • Genijus

     Čia gal dar reiktų patikslinti: …kam ir ką reikia rodyti, norint televizijai uždirbti kuo daugiau pelno…
     Visiškai neteisinu Lietuvos televizijų, greičiau priešingai: užmetęs akį į tai, ką jos rodo, kartais tikrai suabejoji, ar tų laidų žiūrovams kažkas negerai, ar visgi tau pačiam, nes esi mažuma, kuri nežiūri… :)

   • dzyvai

    Skaitytojau, spėju, kad čia ir slypi visas „reitingų“ marketinginis triukas. Auditoriją skaičiuodami (skaičiavimo metodikos – atskira gudrybės forma) sudeda ir liumpemenus, ir alkoholikus, ir vaikus, ir parduoda reklamos užsakovams. O tie, kurie „turi didelę perkamąją galią“, tuose auditorijos „surašymuose“ dažniausiai net nedalyvauja (yra kiek išprusę ir saugo savo privatumą), tad apie jų skonius bei medijos žiūrimumą/klausymą/skaitomumą sprendžia iš „alkoholikų“ pomėgių vidurkio :)

    • Skaitytojas

     Reklama – tai pinigai, pinigus valdo ne kvailiai ir jų pigiais marketingo triukais nepaimsi. Viskas toje rinkoje ne taip paprasta, bet tai – ilgas pokalbis.

 • Roco

  Į gerbiamojo Artūro Račo klausimą, ar gerbiamas prodiuseris Kristupas yra šizofrenikas ir pedofilas, atsakymą duodą gerbiamas Bronius:
  http://www.ctv.lt/video/radioshow_viskas_gerai/autoplay.1

  Žiūrėti nuo 1,30 min.

  • Skaitytojas

   būt 1000k. geriau, jei atskytų pats didž.gerb.p. K.Krivickas, o ne jo advokatas kanakokis Bronius.

   • Roco

    Tai jeigu gerbiamas Bronius pats nesusigalvojo tu gerbiamo Kristupo žodžių (aš manau kad ne), tai reiškia čia ir yra jo atsakymas apie jo programą.

  • Praeivis

   Na tokios laidos kaip Radio Šou ar Bronius tai ir yra skirta alkoholikams ir diebilams :-) Ar ne taip? Tokios laidos ir parodo, kas Lietuvoje populiaru (juk nebūtų žiūrovų, laidos taip pat nebūtų)

 • Nesvarbu

  Kuo toliau tuo labiau keičiu nuomonę apie Artūro Račo gebėjimus dėlioti tekstą. Pamenu, prieš kokius šešis ar keturis metus, berods „Respublikoje“, matydavau jo straipsnius su maža nuotraukėle. Dėl prakeiktos išankstinės nuostatos net neskaitydavau, nes ten jis apie Paksą kažką gerai kalbėjo.Nusprendžiau,jog nemoka rašyti.

  Dabar gi, kuo toliau, tuo labiau įsitikinu,kad nors ir nedavė Artūrui Dievas dovanos rašyti, taip kaip rašo Valentinas, tačiau jo parašymus tikrai yra verta paskaityti.

  • Valentinas

   Prieš daug metų mano tuometinis darbas prenumeruodavo tik Respubliką ir būtent ten aš pirmą kartą perskaičiau Račo komentarą. Jau tada supratau, kad jis didis.

   • Skaitytojas

    čia ironija, ar apžavėjimai?

    • Valentinas

     Ne ironija. Iš tikro manau, kad Račas yra geriausias Lietuvos žurnalistas. Lietuvos žurnalistikos sąžinė. Žurnalistikos Adamkus.

     • Valentinai, dar prieš kokius metus girdėjau iš jūsų visai kitokius vertinimus… Dabar mąstysiu, kas pasikeitė:)

     • Valentinas

      Nesakau, kad jūs be trūkumų…

     • trūkumų turiu daug. Tačiau vis tiek ačiū.

      Priimsiu kaip motyvaciją tęsti. Kurios pastaruoju metu jau pradėdavo pritrūkti.

     • Skaitytojas

      na jei su trūkumais, tai tada ne geriausias.

      Geriausia Rūta Grinevičiūtė-Januitienė. Nes ji tai be trūkumų – dar negimė tas, kuris ją perkalbėtų. ką ten perkalbėtų, parodykit, kas su ja bendraudamas yra spėjęs užbaigti sakinį ar ką nors jai įrodęs.

      Antras – K.Krivickas, kuris irgi neturi trūkumų, bet yra JAM vienintelis trūkumas – tai pedofilai. Na trūksta jų žalčių. Laidų daug, o pedofilų kol kas – sorry, nulis sveikų ir net tas vienas miręs – dar neįrodyta, kad buvo toks.

      Na o jau A.R. bei visi kiti žurnalistai – po jų, po jų… ;)

     • Valentinas

      Skaitytojau,
      Gimė. Valinskas perkalbėjo Janutienę kai ji bandė jį pagauti ant paskolos.

     • Skaitytojas

      nea, net A.Valinskas R.Grinevičiūtės-J. neperkalbėjo. Jie tada apsikeitė, kaip čia pasakius, kritiškomis nuomonėmis apie viens kitą, kaip apie laisvo elgesio – savo kūnu prekiaujančiomis asmenybėmis, tuo trumpas pokalbių šou ir baigėsi.

     • Regis

      Skaitytojau, nelabai suprantu, o prie ko R.Janutienės trūkumai ar jų tariamas neegzistavimas? Ir kokių trūkumų reikia (pageidautųsi)?

      Yra žurnalisto asmeninis stilius. Suprantu jis gali netikti (nepatikti), tačiau yra žurnalisto paruoštos ‘medžiagos’ turinys. Man yra svarbu ką norima pasakyti, o ne kaip.

    • Skaitytojas

     R.Januitienė kartais daro labai neblogas laidas, o kartais – gėdą žurnalistikai. Stilius – bala nematė, nors šiurpoka žiūrėti, kaip jos siundoma mergelė, bumbėdama kaltinimų turadą, tursena lyg šuniukas su mikrofonu paskui nenorinčius kalbėti pašnekovus, žemindama ir save, ir profesiją.

     Pati R.Janutienė yra padariusi labai gerų tyrimų apie korupciją, bet pastaruoju metu ji dažniausiai grybauja.

     Konkrečiai, šiurpau matydamas, kaip ji puolė kaltinti valdininkus dėl praūžusios viesulo, mat šie nepranešė liaudžiai, jog už lango vėjai. Rūtos pakviestas žaliasis „ekspertas“ dar kaltę suvertė ir „ne taip“ kertamiems miškams, o bandęs kalbėti miškininkas profas buvo nugesintas.

     Po to žiūrėjau jos laidas tik epizodiškai, bet ir vėl šiurpau nuo R.Januitienės išankstinių nuostatų dėl neva nuodingo maisto, kosmetikos, dantų pastos, šiurpau nuo neprofesionalumo pateikiant informaciją.

     R.Janutienės žurn. tyrimai tapę paviršutiniški, net su nuostata. Nenustebčiau sužinojęs, kad tai šantažo forma – ji nuoširdžiai kovoja, demaskuoja pramonininkus + komersantus nuodytojus, kol pastarieji nesusipras pas Rūtos vadybininkus (geriau, kad pati idealistė Rūta nesužinotų ir nespygautų dėl korpusicjos) neužpirks reklamos. Tokia mano nuomonė.

  • Fredis*

   Su „Respublika“ rankose tikriausiai užaugo ir K.Krivickas. Mano nuomone šis laikraštis užaugino visą dabartinį balsuotojų už TiT bei Darbo partijos būrį, o taip pat V.Žiemelio, A.Sacharuko, bei L.Karaliaus tipo krikščionis.
   Labai simptomatiška, jog tame laikraštėlyje Valentinas pirmą kart pamatė būsimąjį Tinklaraštininką.
   Aš užaugau su Literatūra ir Menas, bei Komjaunimo Tiesa po pažastimi.

   • … noras pasirodyti ir apsimesti tuo, kas nesi, kartais pražudo ir protingus žmones…

 • Rimantas

  PRASAU, sukritikuokit gi po paraliais kas nors „Stogas“ uz jo „tokia pat paranoja kaip valdovu rumu tema, nacionalinis stadionas, Gugeiheimas, abonento istorija, leo, draugystes nviesbutis, alyta, bosca.. Bet juk nieko blogo ten nebuvo.Ten juk nieko nebuvo. Tik paranojikai tai mato.“

 • Fredis*

  Man keistas vienas dalykas – ne K.Krivicko labai tikslinei auditorijai skirtos televizinės laidos, vienos naujienų agentūros įsiliejimas į „KGB partiją“, o krepšinį žiūrinti Lidija ir jos grįžtančios prie komentarų skilties laukianti vyriškoji auditorija, kuriai Lryto žaidimas šį sezoną yra neįdomus.

 • Regis

  Apie gijų pinimą lietuviškoje žiniasklaidoje. Eilinis, nieko nestebinantis ir svarbiausia nepiktinantis gijų išvedimas:

  http://www.lrytas.lt/?data=20101209&id=akt09_a2101209&sk_id=99&view=2

  „Farmacininkų sėkmę lemia ir prezidentės užuovėja?“ (lrytas.lt)

  Žurnalistės logika labai paprasta. Kai tik D.Grybauskaitė pradėjo eiti LR prezidento pareigas visos jos vaikystės ar šiaip draugės turėjo matyt emigruoti arba bent jau nusišalinti iš vadovaujamų pareigų, nes priešingu atveju gijos labai lengvai ves pas prezidentę (pagal poreikį).

  Eilinis, terorizuojantis išpuolis prieš tuos kuriuos reikia šiandien pulti nes tai atitinka stambiausio ir solidžiausio dienraščio šiandieninę politiką (čia mano nuomonė). Ir ką? Ir nieko..

  O žinot kas įdomiausia? Esu visom keturiom, kad tokie „straipsniai“, „reportažai“, nuomonės turėtų galimybę patekti į eterį (viešumą). Nes man kaip piliečiui tikrai svarbu žinot visas įmanomas sąsajas. Ir man reikia informacijos. O išvadas pasidarysiu pats. Ir daug kas labai klysta manydami, kad žmonės nesugeba padaryti savų išvadų. Sugeba. Ir atsirenka. Nors be abejo tikrai yra tokių, tarkim dundukiškos mąstysenos, kurie nesugeba atrinkti faktų nuo išvedžiojimų, turinio nuo formos. Ir tokiems visada norėsis nutildyti ar išjungti tuos žurnalistus kurie jiems neįtinka pagal stilių, išvaizdą, įspūdį, nuotaiką, kalbėjimo manierą ir pan.

  Be abejo, už šmeižtą, melą žurnalistai ir redakcijos turi atsakyti. Pagal galiojančius įstatymus. Ir su atitinkamomis kompensacijos nukentėjusiems. Tačiau tai nereiškia, kad tuos žurnalistus reikia nutildyti. Taip manau. Kaip visada – gal ir klystu. Ir to nebijau.

 • Clear

  Gerb.Artūrai, o Gaivenio abipus sienos normaliai kalba? Ta pačia tema…?

  • +1

   Jei yra juoda pusė, turi būti ir balta* ;] Žurnal[anal]istiškai „nepakalbintos abi pusės“ ;D

   *žiūrint IN/JAN harmonijos simbolį

   • nerijus

    Kiek man yra žinoma, tai Tarybinių laikų žurnalistai buvo visi susiję su KGB- jie juos kontroliavo :)

    • LOL

     Vyr.žurnalistas pas mentus PR dirbo iki 2000-ų dar, o Lietuva dabar EU žmogžudysčių sostinė :D

     • nerijus

      …ir savižudžių, beigi, korupcijos…

    • Nai ir gi štai va priėjome ganėtinai pipediška išvada, kad ne vien tik politikai kalti dėl dabartinės „smegenų krizės“, o ir jėgos, kontrolės, bausmės ir panašios struktūros, kurios patirties ir išminties semiasi iš senų, gerų laikų, kada anie buvo jauni, gražūs ir politkorektiški. Dabar tik politkorektiški ;D

     Mane asmeniškai pvz mentai yra apvogę, o ir mušę, kas gi galėtų tuo patikėti?! :D

  • Nesvarbu

   Clear, p. Gaivenio laida yra objektyvi, priešingai nei to tipelio kliedesiai.

   • Nesvarbu

    Toks ir skirtumas, ta pačia tema.

 • Pingback: Kodėl valdžia nori uždaryti TV3 televiziją? | Artūras Račas()