Kaziukas man patiko

…Vytinta jautiena, skilandis, gabaliukas rūkytos nugarinės, du lentelės pjaustymui, riestainiai su aguonomis, meduolis, vaza, padėkliukas smilkalams, dar latviškos „Karvutės“ ir latviškas šaltalankio skonio marmeladas.

Ir dvi mažos verbos…

Buvo šalta, bet visai smagu… nes buvo panašu į mugę, o ne kinietiškų prekių bazę…

Ir pučiamųjų orkestras Gedimino prospekte prie teatro buvo labai smagus.

Žodžiu, jei dar nebuvote, būtinai nueikite. Manau, nepasigailėsite.

Čia aš apie Kaziuko mugę, jei ką…

O jei dar saulės būtų buvę.

(6 balsų, vidurkis: 3,83 iš 5)
Loading...
 • mantas

  kiek kainavo lentutes pjaustymui? jau kokius metus ieskau tai arba negeros arba begediskai pervertintos.

 • Mantai, dvi nusipirkome už 28 litus – viena didesnė, kita mažesnė, viena kriaušės formos, kita obuolio:) Abi – ažuolinės.Ir tikrai labai smagios:)

 • Ech, perskaičiau ir seilė nutįso… Aišku, lentučių ar vazos nevalgysiu, tačiau vien kaip skamba riestainiai, „Karvutės“ ir marmeladas x))

 • Lia*

  Nepamirškit ir vytintos jautienos, skilandžio ir rūkytos nugarinės – skonis, kurį jau seniai kas nors jautė, jei pirkdavo tik parduotuvėse. Suvalgiau prieš gerą 30min, o dabar burnoje tas skonis tirpsta. :)

 • mantas

  tai kokia ten pas jus krize Lietuvoj. Rojus tiesiog.

 • Liapsus

  Kriziuko mugėj nugriebiau tik žvakę koriais kvepiančią. Ale per brangu man, ne BNS redaktorius algą gaunu. :( O šiaip, žmonių daug, prekių daug (tarp jų ir kiniškų nemažai reiktų konstatuot), visgi kažko ypatingesnio nebuvo daug. Todėl tą žvakę ir paėmiau, nes vienus vaško dirbinių pardavėjus ir teužmačiau.

 • Petriukas

  O man patiko, kad buvo daug jaunimo kurie prekiavo savo rankdarbiais. Akivaizdžiai žmonės iš to negyvena ir gamina/prekiauja tik savo malonumui. Prisipirkau visokių balbiesikų, ženkliukų ir pan. džiaugsmo. Super :)

  • Auksinis kardas

   Vat, vat – smagu… Tik man iki šiol sąžinę tebeslegia tokis savadarbis dirbinukas, parduotas per Kaziuką, o gal ir keletas: dabar gėda dėl to, kokį nepatvarų galėjau kažkam siūlyti. Tipo, papuošalas. Atleiskit, tikrai nežinojau ką darau…

   Bet pokštaujant paprekiauti, pašurmuliuoti tikrai buvę smagu. Iki gandrų lieka dvi savaitės, snieguolės po langais jau kelios dienos kaip išlindę. Kažkodėl sunku patikėti, po tokios kriziškos žiemos, kad išvis būna pavasariai ;-)

 • Povilas

  man patiko nuotaika bendra. bet labai nepatiko, kad kas antras pardavėjas, pardaviėjo lygiai tokius pačius „rankdarbius“ (t.y. lėlės, indai, bižuterija) kaip ir kiti. labai jau didelė dalis mugėje buvo „gariūnų“. žinoma buvo ir tikrai įdomiu ir orginalių, tačiau galėjo būti jų ir daugiau :)

 • Grazu, na si nuotrauka, kol kas turbut geriausia kokia teko matyt siame bloge (gaila, kad tik zymes (o gal zymos) foto nebeliko).

  Aisku jei fotografuota telefonu, tai nenuostabu, kad blogai sufokusuota, bet gal jau laikas butu pradet fotografuot tikru fotoaparatu, nes matosi noras „pagauti“ grazu momenta. O grazus momentas geriau uzfiksuojamas fotoaparatu, o ne telefonu. Net pats paprasciausias fotoaparatas yra geriau nei telefonas.

  Griztant prie nuotraukos, viskas labai faina ir verbos ir vaza ir netgi siena su langu labai fainai sukomponuota. Tik viena dalyka siulyciau siek tiek pakeisti – fotografuojant nebutina stoveti kaip paprastai, manau, kad jei butu fotografuojama kuomet objektyvas butu buves apie 0.5 m zemiau, t.y. verbu lygyje, tai nuotrauka butu buvusi geresne.
  Bet kaip pas mane sakoma – good job trying!

  • Ačiū, Mini. Bet žinote, nepretenduoju aš būti fotografu, todėl tikriausiai ir toliau fotografuosiu telefonu. Nuotraukos man tik iliustracija turiniui, o ne turinys. Nors suprantu, kad kartais nuotrauka gali būti ir turiniu – net ir prastos kokybės.