Citata #168 L.Jakimavičius apie Lietuvos bankrotą

Buvo Vilniaus tramvajus, metro (ačiū Dievui, kad liko stalčiuose), Vilniaus stadionas, Kauno sporto arena Nemuno saloje, Via Baltika, Valdovų rūmai, elektros jungtys su Švedija ir Lenkija, Atominė elektrinė ir daugelis kitų. Ir kaip metafora mūsų dvidešimties metų Nepriklausomybės istorijai yra mūsų geležinkelio bėgiai, kurie baigiasi Šeštokuose. Ten ir baigiasi lietuviška Rusija, kuri kantriai sulaukė mūsų bankroto.

bernardinai.lt

(1 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • inf

  Paskutinio sakinio nesupratau. Ar lietuviška Rusija tai mes patys, kurie kantriai laukėme (suprask troškome) savo bankroto? Ar tai Rusiija, kažkodėl tapus lietuviška?

  • Žmogus iš kairės

   O. Jakimavičiau!!! Skubiai paaiškink visiems paskutinį sakinį, nes baisu man, kad aš per gerai jį supratau!!!
   Juk mes jau turim nebaigusį mokyklos, bet su Plechanovietišku diplomu, kuris buvo be penkų minučių vienas iš trijų ir tuoj taps vienu iš 12 !!! Mes turim buvusį ekscelenciją su bičiuliais, pas kuriuos nereikėjo važinėti į Maskvą pasitarti – jie visi atvykdavo konsultuoti čia !!!
   Ir turim visą penktą koloną, kuri po visą LR ir iki Šeštokų važinėja laisvai ir nevaržomai, kuri yra dislokuota atsakomybės pilnose arba pinigingose vietose…
   Aiškink, o Jakimavičiau, nes neaišku mumi!!!

 • Kaži kada bus elektros jungtys su Švedija ir Lenkija…

 • Skirmantas

  As irgi net ir labai galva pasukes nesupratau citatos? Ar yra bent viena suprates ir paaiskinti galintis?

 • J. naivus

  Gal čia apie tai, jog ten baigiasi rusiško pločio bėgiai? Betgi tokie lyg šiol yra Suomijoje.

  Iš kitos operos- anglų nedidelėje firmoje (20 darbuotojų) kokiu tai būdu bendrai buvo nupirktas vienas loterijos bilietas. Laimėjo milijoną.
  Darbuotojai geranoriškai atidavė bilietą firmos savininkui už pažadą, kad bent 5 metus bus išsaugotos jų darbo vietos.

 • Džiaugtis ar verkti?

 • Vinilas

  Bet visgi šių metų sakiniu (fraze) vienareikšmiškai galima skelbti E.Lementausko ištartus žodžius: „V.Urbonavičius turėtų jaustis kaip bedievis klebonas, išprievartavęs bažnyčios chore giedantį berniuką“. Vargšas berniukas, sau kukliai dainavo pagrindiniame Vilniaus chore, ir čia netiketai atsirodo piktas dėdė ir išprievartavo. Gal Lementauskui jau butu pats metas tapti vyru, kiek gi tuo berniuku žada buti?

 • durdo@leotekana.lt

  nesuprantu, kaip kas nesuprato aiskaus paskutinio sakinio.. mintis tame, kad mes visa laika buvome lietuviskai kalbanti Rusija su rusiskais gelezinkelio begiais, tiesiog eilini karta pabandeme ja nebuti ir panashu, kad nelabai pavyko. O pabaiga ivardinta ekonominiu terminu bankrotas.. na bent jau taip galvoja tamstele Liudvikas.. man tik idomu kaip atrodys ta zemelapio vieta po bankroto

  • J. naivus

   vietoj „bankroto“ verčiau būtų įrašęs „krizės“
   (sen.graik. – Krisis – posūkio vieta).

   Gautųsi ne taip juodai ir baisiai, nors abu žodžiai negerą lemiantys.

   P.S. Komplimentas už naujadarą – LEOTEKANA.

   • durdo@leotekana.lt

    aciu :)

  • Vinilas

   Jeigu tamsta jautiesi gyvenas Rusijoje (lietuviskai kalbancioje), tai nereiskia, jog visi tokiu jausmu gyvena.

   • durdo@leotekana.lt

    Na tamsta turbut jauciasi gyvenantis Lietuvoje, nieko keisto, geografiskai taip ir yra:) visgi Jakimavicius simbolizuodamas bando pasakyt, kad netoli mes nuo Rusijos per pora desimtmeciu pabegom.. Kaip valde mus CK sekretorius, taip ir dabar valdo, kaip turejom nomenklatura, taip ir dabar turim.. Ir nors turim europinius isipareigojimus teisineje srityje, nors ir esam prieme neblogu istatymu, vis vien gyvenam „po poniatijam“ ir „vsio zakonno“ sistemoje.. matyt visgi istorija neseipsau nuolat traukia mus rytu kryptim

    • Vinilas

     Dvidesitmetis istoriniu poziuriu nera jau toks dydelis laikotarpis, be to, tiek metu prabuvus komunisteje santvarkoje ne taip paprasta greitai reabilituotis. Ateis laikas ir apsivalysime nuo tamstos isdestytu blogybiu. Ar nori pasakyti, jog vienas ir tas pats, kokia yra Lietuva siandien ir kokia ji butu siandien jei nebutu istrukusi is Sovietu sajungos?

     • durdo@leotekana.lt

      nepanashu, kad eitume apsivalymo link

 • Slyvanosis

  Su Jedinaja sistema susinchronizuota elektros perdavimo sistema, gelžkelio bėgiai „nachrenširšė“ (atsiprašau), yra buvusios Rusijos imperijos provincijos, ES narės – Lietuvos atributai. Matyt, tai norėjo pasakyt L. Jakimavičius.
  Nesusitvarkėme ir nesusiintegravome į Euroatlantines sistemas de facto, esam vis dar pusiaukelėje. Teisės aktus lyg tai adaptavome, bet taip ir nepradėjome pagal juos gyventi. Net KT skelbia, kad Lietuvos įstatymai teisingi ir dera su Konstitucija, tačiau nutyli, kad nedera su ES teisės aktais (pvz. dėl rinkų monopolizavimo), kuriuos mūsų valstybė įsipareigojo vykdyti, nors „Tarptautinės sutartys, kurias ratifikavo Lietuvos Respublikos Seimas, yra sudedamoji Lietuvos Respublikos teisinės sistemos dalis“ (138 straipsnis) ir „Lietuvos Respublikos Konstitucijos sudedamąja dalimi yra:2004 m. liepos 13 d. Konstitucinis aktas „Dėl Lietuvos Respublikos narystės Europos Sąjungoje““ (150 straipsnis).
  Konformizmas su praeitimi ir dabartimi jau drasko „vidurius“.
  Kaimas kryžkelėje…

 • Skirmantas

  „mintis tame, kad mes visa laika buvome lietuviskai kalbanti Rusija su rusiskais gelezinkelio begiais, tiesiog eilini karta pabandeme ja nebuti ir panashu, kad nelabai pavyko“.

  Zmonem kalbantiem, kad mes esam ir liksim Rusijos provincija, visada uzduodu ta pati klausima – pasidomekit, kiek Lietuvos pilieciu jaunesniu nei 16 metu kalba rusu kalba. Atsakymas del rusiskos kulturos paveldo Lietuvoje taps aiskus. Jei musu vel eilini karta neokupuos, neapsidalins, neparduos kita karta i Rusija ziures viai kietaip nei dabartiniai homosovieticus.

 • varijotas

  Gerb. Slybanosi, visiskai teisingai. O priedeli „naxren“ tuoj galesime deti ir prie atomines o gal ir prie jungciu su Svedija beigi Lenkija atrodo:

  Rusijos elektros eksporto ir importo bendrovė „Inter RAO“ pasirašė 10 m. trukmės elektros energijos tiekimo sutartį su Lietuvos energijos bendrove ERC („Energijos realizacijos centras“), pranešė „Inter RAO“ penktadienį

 • varijotas

  Atsiprasau uz klaida rasant tamstos varda :)

 • Pingback: Tiesos slėpimo metodika ir/ar elementarioji melo mechanika. Epizodas #1 | PDFONTOUR tinklaraštis()