Citata #167 Vyriausybės vadovo atstovas spaudai apie efektyvumą

Ministro pirmininko atstovo spaudai pranešimas:

Tradicinėje Kaziuko mugėje – tradiciniai pirkiniai

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius trumpai apsilankė šiandien prasidėjusioje tradicinėje Kaziuko mugėje. Trumpam pasinėręs į kermošiaus šurmulį, Premjeras įsigijo lietuviškų mėsos, konditerijos gaminių, tautodailininkų dirbinių ir kuklią tradicinę Vilniaus verbą.

Pažymėtina, kad Premjerui kelis kartus nepavyko nusiderėti, gal dėl to, kad prekiaujantys mugėje dar nejaučia pirkėjų stygiaus, o gal dėl to, kad sunkmetis visus moko veikti efektyviau nei anksčiau.

…Aš suprantu, kad kartais reikia kažką parašyti…bet kartais gal geriau nerašyti…

Ir jei ką, tai būdamas pardavėju,  ir aš, atėjus premjerui, kainos nenuleisčiau:)

(5 balsų, vidurkis: 3,80 iš 5)
Loading...
 • kolega

  as dar pabranginciau: „kaip tamstai, tai verba bus su akcizu“ :)

 • Taip, priešingai – Kubiliui kainą pakelčiau. Ir pažiūrėčiau tokiu įžūliu žvilgsniu jam į akis…

 • J. naivus

  Na, jau ne. Įbrūkti pačią brangiausią verbą dykai ir lai aiškinasi Salamakinui…

 • Benedikta Vaivadaitė

  Šiandien penktadienis. Korektorę turbūt anksčiau išleido namo :)

 • Dalius

  „…Aš suprantu, kad kartais reikia kažką parašyti…bet kartais gal geriau nerašyti…“

  Pone Račai, jeigu jūs tai suprastumėte, tai šis įrašas neegzistuotų.

  • mantas

   bingo!

 • tema įdomi. Tačiau kai premjero pirmi žodžiai prekeiviams yra „tai ar jau jaučiat krizę“ pagalvoji, obuolys tas mūsų premjeras, jei jis verbalinį ryšį užmezginėja mėtydamas adatas Kaziuko mugės prekeiviams…

 • Woo

  O jau stilius stilius :) ,,Tradicinėje, tradicinę, tradiciniai….“

 • Ogis&Co

  Jei buciau jo vietoje ir zinodamas uzkroves tiems zmonems keliagubus mokescius, tikrai nedrisciau ju kalbinti apie krize – mokeciau su toookia alga kiek priklauso ir dar arbatai primesciau…
  Ir nesciau muila kuo greiciau, kad koks zemaitis neis**davotu prie visu :)

 • mantas

  Kubiliui, taip iseina, reikejo nieko nedaryti, kad ramiai i muge nueitu ir visi butu patenkinti…

 • Slyvanosis

  O aš, jeigu būčiau premjeru, nupirkčiau visas prekes iš turgaus, o jeigu būčiau turgaus prekeivis, nulupčiau „turistinę“ kainą, o jeigu būčiau premjero atstovu spaudai, parašyčiau, kad premjeras prisipirko LIETUVIŠKŲ EKOLOGIŠKŲ prekių ir verbą iš pusiau lenkės, pusiau baltarusės Vilniaus rajono gyventojos, o jeigu būčiau žurnalistas, tai geriau nerašyčiau, nes tylėjimas – auksas…
  …Žemutinėj pily šiandien šventė…

 • Skirmantas

  Jo, pradeti nuo krizes tikrai blogas tonas, bet tai greiciau psichologinis, nei viesuju rysiu zingsnis. Normalus ivaizdzio specialistas premjera pakonsultuotu kaip kurti pokalbio strategija, pries rengini paruostu keleta juokeliu ir krize paminetu kokiam nors zaismingam kontekste arba situacija apzaistu jos neminedamas visai – sudadamas akcentus kitur, iskomunikuodamas kitokia zinia auditorijai. Bet is psichologines puses, tokia pokalbio pradzia yra grynai gynybinis mechanizmas. Zmogus zino kas jam skausminga, apie ka pirmiausia pagalvoja aplinkiniai ir stengdamasis uzbegti ivykiams uz akiu tiesiog pats pradeda apie tai kalbeti. Ir zmogus nesusimasto, kad i zinias nepaklius jo pusvalandzio pasivaiksciojimas, o bus isrikta keliasdesimt sekundziu i kurias ir paklius jo klausimas apie krize be jokiu kontekstu. Na ir dar, kaip jis nesekmingai del 50 cnt. derasi. Jau kiek kartu mineta, kad nuo rinkimu bene silpniausia A. Kubiliaus vieta – tiesiog tragiski viesieji rysiai. Is vienos puses net jauciu siokia tokia pagarba, kad zmogui ivaizdis kaip ir nerupi. Perfrazuojant „Ivaizdis dar ne viskas, nuveikti darbai yra viskas“. Is kitos puses, jis turbut net pats nusupranta kiek praranda neturedamas geru patarejo viesuju rysiu ir ivaizdzio formavimo klausimais. Ir rasydamas is karto suprantu, kaip butu traktuojama zinia, jei A. Kubilius staiga samdytu gera specialista uz gera atlyginima savo ivaizdziui formuoti. Manau, tokio lygio politikai turetu ne tik uzimdami auksciausius valstybinius postus savo komandose tureti atitinkamus profesionalus ar patarejus. Gal tada nusisneketu maziau, gal per laika ismoktu su visuomene efektyviau komunikuoti.

  • Berge

   Sakot, „Normalus ivaizdzio specialistas premjera pakonsultuotu kaip kurti pokalbio strategija…“ …..

   Matyt, nesate dirbęs kartu su „dideliais“ politikais ar verslininkais. Nesiklauso jie tų patarimų, nors tu ką… jaučiasi patys labai protingi ir sąmojingi… pasisamdo konsultantus tik tam, kad juos turėtų, o ne tartis su jais…

   Galima būtų sakyti, kad tai konsultantų problema. Iš dalies, gal… tačiau dar didesnė problema, kai politikai laiko save geriausiais ekonomikos, mokesčių, finansų žinovais… ką jau čia apie ryšius su visuomene kalbėti…

 • Skaitytojas

  P. Račai, kiek mačiau Jus per tv, ir šiame bloge skaičiau, Jūs palaikėte dabartinį premjerą mokesčių reformos atžvilgiu.. O dabar sakote, kad kainos nenuleistumėte… Todėl, kad daug uždirba, ar todėl kad pakėlė mokesčius? O gal yra dar kitokių priežasčių?

 • Skirmantas

  Pvz., as kainos nenuleisciau vien is sumetimu, jog atejo nemazai uzdirbantis pirkejas lydimas zurnalistu. Jam tikrai nera skirtumo del keliu litu, o man tai papildomas pelnas. Ir zinant kad premjera lydi burys kameru galima ir kaina siek tiek didesne pasakyt. Juk jis su visu buriu tikrai neis per visa turgu pigiausio varianto ieskot. Cia gi turgus, visi iesko kai papildoma lita uzdirbti (sutaupyti) :)

 • A.G.

  Žinote, nors mes nesame pietiečiai (kai įžeisi pardavėję nebandęs pasiderėti), bet visgi žaidimo reikia.
  Juk aukštas valdžios žmogus nori pagarbos – jis ją užsidirba.
  O mūsiškis kartais būna, kad net nepradeda žaisti – tiesiog būna tuomet ne jauku ir tiek.
  Juk nei vienas nubiednės, nei kitas prabagotės
  O jei rimtai – visų išrinktą valdžią reikia gerbti (na čia vėl – kas pirma kiaušinis ar višta… – visgi pira tas, kuris yra protingesnis… žaisti pradėjo pirmas Premjieras – reiškia joi Kaziuko mugėje elgėsi protingai…).
  Na kai ką vemti verčia keiksmažodžiai (šiandien, kaip žinia, keiksmažodis – krizė).
  Na galima priminti retsykiai kokie šiandien žodžiai yra tapę keiksmažodžiu, negi sunku…
  Ir pabaigai. Pagal spaudą gali suprasti, kad žmonės nekenčia valdžios.
  Deja, deja, jei į renginį neatvyko pvz. Seimo narys – skaityk renginys š.
  O jei atvyko Premjieras (pvz. į AgroBaltus – retai atvykdavo, bet visuomet JE Prezidentas) – ferari.
  Tad Kaziuko mugė – reškia ferari… nors aš ten kur per daug žmonių būna ir nesilankau (juk nesu Pr… ir dėl to niekam nieko nenutinka…).

 • Berge

  „Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius trumpai apsilankė šiandien prasidėjusioje tradicinėje Kaziuko mugėje. Trumpam pasinėręs…“

  Mūsų politikams seniai laikas „pasinerti“ į „PR likbezo“ kursus… esu nemažai iečių sulaužiusi mėgindama įtikinti kai kuriuos mūsų išrinktuosius, kad kartais savo veiksmus geriau palikti be platesnio „nušvietimo“… ypač, kai kalbama apie tai, ką „vadas“ valgė, gėrė ar sapnavo…

  • J. naivus

   Gal nėra taip beviltiška. Prisiminkim Kubiliaus kaklaraiščius. Anksčiau ir dabar.

 • Ogis&Co

  O ar paklause, ar skani sonine?
  Normalus zmogus tai paklaustu…
  O tai gal kokia mozuriska parduoda :)

 • pažįstantieji šoninę iš vaizdo po žinių reportažo sakė, jog prastą šoninę išsirinko premjeras. Manau, kad jis skaito šį blogą, tai galėtų pakomentuot, gera ta šoninė buvo ar ne. Juk iš pirmų lūpų pati geriausia informacija:)

 • xerksas

  >>>>…Aš suprantu, kad kartais reikia kažką parašyti…bet kartais gal geriau nerašyti…

  Kartais tamstą aplanko protingos mintys. Gaila, kad jomis nesivadovaujate. Tuščiagarbystė dusija? :o)

  • Xerksai, manęs ne, o tamstos? Nes ir iš jūsų lūpų kartais tenka išgirsti protingų minčių…

   • xerksas

    Na kur jau ten man iki Tamstos didybės :o)

 • Linas Vicius

  Kaina turėtų priklausyti nuo pajamų.

 • albinas

  „…Aš suprantu, kad kartais reikia kažką parašyti…bet kartais gal geriau nerašyti…“

  Neisizeiskit Artūrai, bet sitas jusu pasakymas tiktu ir jums paciam. Naseakau kad visi jusu straipsniai ar izvalgos yra blogi, kaikurios skaitau su malonumu. Bet pasitaiko tokiu, kad atrodo parasyti tik delto kad rasyti, pvz. kad ir sitas.

  • Albinai, atleiskite, man kad rašau. Bet gal kartais matau tai, ko nematote jūs? Ar taip būti negali?

 • LL

  Kubiliaus PR beviltiškas, bet man tai labiau patinka, nes prašmatnūs makaronai. Karalius nuogas.

  Pagarba tautodalininkams ir pan. ir panieka knygų prekeiviams, kurie knygų mugėje kubilą apkrovė nemokamais maišais knygų, kuriuos apsauginiai vos pavilko.

  Užtat knygų kainos po 40-50 litų… už poprastį romaniūkštį…

 • LL

  Kubiliaus PR beviltiškas, bet man tai labiau patinka, nei prašmatnūs makaronai. Karalius nuogas.

  Pagarba tautodalininkams ir pan. ir panieka knygų prekeiviams, kurie knygų mugėje kubilą apkrovė nemokamais maišais knygų, kuriuos apsauginiai vos pavilko.

  Užtat knygų kainos po 40-50 litų… už poprastį romaniūkštį…