Kas laimės?..

… Jau prasidėjo…

Bet dar šiandien girdėjau kalbant, kad viskas aišku, viskas nupirkta…

Iš esmės vienintelis būdas šias kalbas paneigti yra „Žalgirio“ pergalė…

Keista situacija.

Jei laimės „Lietuvos rytas“, kalbos nesiliaus…

Krepšinio labui tikriausiai būtų geriau, kad laimėtų „Žalgiris“.

Ir treneriai tkriausiai po to gerokai atpigtų…:)

Bet pažiūrėsim, kaip viskas baigsis.

(9 balsų, vidurkis: 3,56 iš 5)
Loading...
 • Quantum

  Kaži, kiek tokie dalykai kainuoja? Spėju, atsiskaitoma paslauga už paslaugą principu :)

 • nerijus

  Iš tikro, tai šiokio tokio skandalo reikėjo, nes LKL’u nesidomėjau ir rungtynių nežiūrėdavau.
  Kas gali paneigti, kad nebuvo siekiama dėmesio iš žiniasklaidos?..
  Tikslas pateisina priemones.

  Dabar, vedami principo, laimės žalgiriečiai ;)

 • Laimės Lietuvos Rytas. O kalbos ir liks kalbomis, visos komandos nenupirksi vis tiek.

 • Regis

  Geriausia kas galėjo jau įvyko – 7 rungtynės. Ir panašu, kad pirmą kart užpildyta Siemens arena. Būtų kas sakęs, kad Vilniuje į LKL finalines rungtynes nesusirinks pilna arena būčiau nepatikėjęs. Panašu, kad Eurolygos transliacijas prigriebęs mokamas kabelinis kanalas padarė tam tikrą žalą krepšinio žiuromumui.
  Šiandien laimės stipriausias. Keista, bet džiaugsiuos tiek už vienus, tiek už kitus. Už Žalgirį, kad po keletos metų tvirtai atsistojo ant kojų, už L.Rytą, kad sugebėjo išlikti per šią krizę. Bet kuriuo atveju Lietuvos krepšinį tokios kovos tik puošia.

 • nerijus

  Pamenu LKL finalą, kai dar Kazlaukas buvo Žalgirio treneris ( jei neklystu? ). Finalo serija buvo 3- 3.
  Šia, finalo serija buvau suabejojęs…Visgi, verslas yra verslas, o tada Lietuva tik stiebėsi iš nesenai praėjusios Rusijos krizės.
  Ekonomika nusirito į 2001 metus, kaip ir LKL finalas :)
  Sutapimas :)

 • Nus kai Žalgiris laimėjo be trenerio.. aš pats sau nusprendžiau.. kad viskas nupirkta.

  Šios runktynės tik parodys kas ką nupirko.

 • Quantumui

  Kainuoja ramybe ir gera nuomone vieno dienrascio puslapiuose. VR yra pirmasis asmuo per desimtmeti, susijes su Zalgiriu, apie kuri laikrastyje nieko blogo nerasoma.

  (konfliktas tarp VR ir Jonelio – tik akiu dumimas, norint parodyti, kad „o jau dabar tai jokio susitarimo nera“. Yra tas susitarimas, yra, priesingu atveju pilnas laikrastis VR dergianciu straipsniu butu)

  Pasiskaitineju kartais krepsiniovirtuve bloga. Nemaloniu minciu sukelia, taciau panasu, kad ten rasoma daugmaz tiesa. o apie siandinine situacija krepsinyje jau pries puse metu prognozavo.

 • Tuo metu,kai vyksta krepšinis, Račas dalyvauja „Sąmokslo teorijoje“ apie Paksą. Gėdingiausia parodija į diskusijų laidą, kokią teko man matyti. Trys aršūs, prisiekę propaksistai: Mazuronis, Račas, Matulevičius ir Dapkus,suokiantis propaksišką giesmelę. Ar ne gėda Klivečkai? Sėdi trys „žurnalistai“ ir nuteisto nusikaltėlio sėbras ir rimtais veidais „diskutuoja“ koks Kūris blogas ir koks KT blogas. Ar negalėjo bent vieną protingą žmogų pakviesti? Fui, neskaniai kvepia.

  • nerijus

   Valentinai

   Kodėl neparašėte anksčiau?..

  • nerijus

   Artūras gerai PABRĖŽĖ dėl R. Pakso teisės būti renkamam…
   Tik PILIETIŠKOJE VISUOMENĖJE, tik piliečiai turi nuspręsti ar RINKTI ar NE.
   Akivaizdu, kad politinės partijos neturi lyderių, kuriuos gėltų pateikti sekantiems/ artėjantiems rinkimams į LR prezidentus.
   Konservatoriai jau rado „lyderį“ ir jį ruošia, kaip buvo ruošiama D. Grybauskaitė- „tremtyje“, kai niekas nemato ir niekas negirdi…
   Ušackas, primenu, Afganistane…ir pasirodys, kaip Feniksas iš parako…
   Dabar, konservatoriai kenčia ir laukia savo valandos, nes nuo 1993 metų niekad nelaimėjo konservatorių atstovas- TIKRAS KONSERVATORIUS.

  • mielas Valentinai, iki šiol laikiau tamstą blaiviai mąstančiu žmogumi . Po šio komentaro mano nuomonė iš esmės pasikeitė. Jūsų komentaras chunveibiniškas. Jūs vertinate žmones, o ne jų mintis. Kadangi jų nuomonė skiriasi nuo jūsiškės, tai jie visi kvailiai. Taip įprasta ir taip dundukiška. Labai skaniai kvepia.

   • Mielas Artūrai, aš irgi laikiau jus blaiviai mąstančiu žmogumi, be to žmogumi, sugebančiu suvokti tekstą. Mano pretenzija yra Klivečkai, kuris nesugebėjo arba nenorėjo pasikviesti diskutantų, kurie kompetentingai atsakytų į jūsų ir kitų svečių paistalus apie tai, kad KT viršijo savo kompetencijas, kad „sistema“ įvykdė „valstybės perversmą“ ir t.t. Kadangi tokių nebuvo, tai laida ir atrodė taip, kaip atrodytų žolininkai aptarinėjantys ar teisingai buvo atlikta smegenų operacija ir kaltinantys chirurgus nekompetencija, šališkumu, korumpuotumu. Su tuo susijusi ir mano replika apie tai,kad nebuvo „protingų“. Žurnalistai ir nuteistojo sėbras unisonu pliekiantys teisinkus, aiškinantys,kad KT „viršijo“ ribas ir panašiai, patys būdami arba nekompetentingi nukentėjusieji arba nekompetentingi žurnalistai, neatrodo labai protingi.
    Jūs, save laikantis žurnalistu, turėtumėte sutikti, kad sudirbinėti kitus, neduodant jiems žodžio yra mažų mažiausiai neprofesionalu, o iš tikro tai niekšiška. Tačiau tai pretenzija vėl Klivečkai, ne Jums. Jums pretenzija yra dėl dažnai deklaruojamų principų. Jūs neperkate Maximose ir neinate į Akropolius, nes tokie principai. Tačiau principai netrukdo Jums dalyvauti vienoje laidoje su „moderniųjų nacių“ vadu, darniai ginant „moderniųjų nacių“, modernųjį fiurerį, kai jis teisiasi prieš savo valstybę.
    „Sėdi trys “žurnalistai” ir nuteisto nusikaltėlio sėbras ir rimtais veidais “diskutuoja” koks Kūris blogas ir koks KT blogas.“ Iš šios mano citatos, matosi, kad vertinu ne žmones, o jų mintis (t.y. akivaizdžią nekompetenciją ir nesugebėjimą vertinti teisinę apkaltos pusę) ir darbus, todėl kaltinimas dundukiškumu yra nepagrįstas ir daugiau pasako apie jūsų nesugebėjimus išgirsti ir priimti kritišką nuomonę apie save.

    • mielas Valentinai, man labai toli iki tamstos gebėjimo užsiimti demagogija, todėl net nebandysiu. Tačiau, mano supratimu, tokios frazės kaip „trys aršūs, prisiekę propaksistai“, “žurnalistai”, „nuteisto nusikaltėlio sėbras“, „ar negalėjo bent vieną protingą žmogų pakviesti“, apie tamstą pasako daug daugiau nei apie tuos, kam tie terminai skirti.

     Klausiate manęs apie principus? Būtų įdomu, jei nebūtų juokinga, nes kaip visiškas dundukas, net neišgirdęs atsakymo, jau turite savąjį. Aš, mat neprincipingas, nes dalyvauju vienoje laidoje su V.Mazuroniu. Vadovaujantis tamstos logika, man reikėtų kuo skubiau nykti iš Lietuvos, nes čia taip pat gyvena V.Mazuronis ir kartais iš Briuselio ir Strasbūro į Lietuvą grįžta R.Paksas ir V.Uspaskichas. Bravo!!! 10 balų!! Tiesiog uzkalnio ir ramanausko-greitai logika pagardinta fredijaus įžvalgomis ir garliaviškių pilietinėmis iniciatyvomis. Taip sakant, su kitaminčiais nediskutuojama, jie naikinami. Tai – demokratija pagal Valentiną?

     Dėjau aš ant tokios demokratijos ir ant tokių demokratų.

     Man gaila tokių kaip tamsta, kurie nenori girdėti, kas yra sakoma. O kaip nebūtų keista, toje laidoje aš kalbėjau iš esmės tuos pačius dalykus, kaip ir tada, per apkaltą. Tada girdinčių bevek nebuvo, dabar jų yra keik daugiau. Išskyrus tokius kaip tamsta ar A.Matonis, kuriems vien nuo žodžio Paksas, akis užtraukia raudinu šydu, o smegenis užpila švinu. Jūs nebegirdite ir nebematote, ką puikiausiai paliudija tamstos komentaras.

     Bet tebūnie kaip sakote. Aš nebaigiau teisės, tad neturiu teisės turėti nuomonės apie KT sprendimus. Nei susijusius su apkalta, nei – su Leo LT. Nes E.Kūris geriau išmano BPK, o K.Lapinskas – konkurencijos ir energetikos įstatymus. O toks visažinis demokratas Valentinas – yra didžiausias profesionalas visose srityse, todėl tik jis gali spręsti, kas yra kompetentingas, o kas ne.

     Su tuo ir sveikinu.

     • J. naivusis

      Gerbiamas Artūrai,
      gal Jūs turite galimybių tą „Sąmokslo teorijos“ įrašą patalpinti ČIA (internete)?

      Manau, atsirastų daug tokių pražiopsojusių ar neturėjusių galimybių tos laidos pažiūrėti normaliai- Baltijos TV.

      Kviečiu ir juos prisijungti prie šio prašymo :)

     • mielas J.naivusis, neturiu aš tokių galimybių… Pabandysiu dar ryt pasidomėti, bet abejoju, ar tai įmanoma.

     • Aras

      Aš turiu minėtos laidos įrašą. Nieko labai įdomaus ten nebuvo, nes viskas kas buvo pasakyta, jau buvo pasakyta kada nors anksčiau – vis tik karštos diskusijos vyko neslopdamos šešerius metus. Tiesa, prisiminiau vieną detalę: kai A. Račas laidoje pasakė, jog „iki praėjusio savaitgalio Lietuvos homoseksualai buvo laikomi už visuomenės ribų be jokių teisių, dabar savo teises kai kurias jie gavo“ – tuo momentu aš paspringau.

     • Beje, Artūrai, duosiu patarimą kaip sužinoti (identifikuoti) kokį nors pašnekovą (gi kartais įdomu su kuo turima reikalų), kad bereikalingai „demagogijose“ ir „šiaip“ nešvaistyti laiko atsakinėjant.

      Principas labai paprastas ( daugelį išgąsdins :)

      Bent jau aš taip darau.

      Svarbiausia išprovokuoti rašantįjį išdėstyti gana plačiai nuomonę kokiu nors požiūriu. Taip gaunamas „nuoširdus spontaniškas suasmenintas“ (kaip koks DNR) kodas – žmogaus rašto ypatybės (sakiniuose besikartojantys žodžiai, eiliškumas).

      Tada einama į google ir … Labai padeda.

     • Mielas Artūrai,
      Per savo pyktį, jūs aiškiai praradote teksto suvokimo gabumus.Juk aiškiai pasakyta – pagrindinės pretenzijos Klevečkai, nes nesugebėjo ar nenorėjo pakviesti antipaksistinės stovyklos atstovų.
      Dabar pažiūrėkime kas jums nepatiko:
      „trys aršūs propaksistai“. Kas ne taip? Kuris iš trijų Mazuronis, Matulevičius, Račas nėra propaksistas? Ginant jus pasakysiu, kad iš šių trijų, jūs esate mažiausias, tačiau vis tiek propaksistas, nes visus savo svarstymus darote vadovaudamasis prielaida „sistema sudorojo žmonių rinktą prezidentą“, kai tuo tarpu kritiškai mąstantis žmogus turėtų vadovautis prielaida „nusikaltėlis sugebėjo užlipti į politinės valdžios viršūnę“.
      „nusikaltėlio sėbras“, kas čia blogai? KT sprendimas parodė, kad Paksas su savo gauja reketavo privačios įmonės akcijas. Mazuronis buvo ir yra Pakso bendražygis, todėl gali būti pavadintas nusikaltėlio sėbru. Kur loginė klaida? Ach tiesa, jūs gi esate teisės specialistas ir Kūrio žinovas ir nusprendėte, kad KT prisiėmė per daug įgaliojimų ir viršijo kompetenciją. Atsiprašau, bet tai ir yra žolininko nuomonė apie chirurginę operaciją.
      apie žodžio „protingas“ pavartojimo prasmę jau rašiau.
      Jūs man priskyrėte mintį „su kitaminčiais nediskutuojama – jie naikinami“. Aš to nesakiau ir neturėjau omenyje, bet tai puikiai iliustruoja jūsų „diskusines“ savybes ir primena už ką jums paskirta premija „Dermantininis Čyvas“, be to plačiąja prasme parodo kaip Lietuvos žiniasklaida naudoja juodasias žurnalistines technologijas. Ačiū už iliustraciją.
      Visa tai parodo ir tai,kad būtent jūs negirdite ir nematote kas jums sakoma. Jūsų neapykantos ir šlykščių prasimanymų pilnas frazes, kurios puikiai demonstruoja jūsų lygį, tokias kaip: „Išskyrus tokius kaip tamsta ar A.Matonis, kuriems vien nuo žodžio Paksas, akis užtraukia raudinu šydu, o smegenis užpila švinu. Jūs nebegirdite ir nebematote, ką puikiausiai paliudija tamstos komentaras.“
      nuleisiu negirdom, nes kaip ir baliavojimo su Uspaskiu atveju, tuo jūs labiau pakenkiate sau, nei pademonstruojate nors kokį išminties grūdą. Laikas įveikti paksofiliją, jei norite palikti nors kokį taurų pėdsaką Lietuvos žurnalistikos istorijoje.

     • mielas Valentinai, tikrai su tamsta nebesiginčysiu, tik pastebėsiu, kad ne tamstai ar kitiems dundukams spręsti, kur ir kokius pėdsakus aš paliksiu.

     • Valentinas

      Mielas Artūrai aš irgi nebesiginčysiu, tik pastebėsiu, kad kokius jūs pėdsakus paliksite spręs visuomenė, tame tarpe ir aš, nes kol kas esu visuomenės dalis, kad ir kaip tai jums nepatiktų.

     • nerijus

      Valentinai

      Miestelėnai ir visuomenės dalis, kad ir to nenorėtumėte…

     • ignots

      Nebūkite toks kuklus…:-) Demagogijos iš jūsų galima mokytis ir mokytis… (Čia apie frazę: „labai toli iki tamstos gebėjimo užsiimti demagogija“). Valentinas pareiškė savo NUOMONĘ apie studijoje kalbėjusius pašnekovus – šiek tiek šios laidos pažiūrėjau ir aš. Deja, esu prisverstas pritarti Valentinui… – Jeigu visi „oponentai“ pila į vienus vartus, o antra „diskusijų“ pusė atstovaujama „0“ oponentų, tai neįmanoma net žiūrėti tokios laidos… mažas balsavusiųjų skaičius parodo ko vertos tokios vienpusiškos laidos kaip televiziniai projektai. Arnas praras visus žiurovus, jeigu ir toliau slys taip paviršiumi…

     • nerijus

      Dar apie Paksą…

      http://www.alfa.lt/straipsnis/10359933/?Sakalas..apkaltai.nera.jokiu.sansu=2010-05-25_17-07

      ir sakinys iš A. Sakalo rašliavos, cituoju:
      „…pirma, R. Paksas buvo pavaldus Jurijui Borisovui, antra, nuolat konsultavosi su Maskvos firma, trečia, labai pasikliovė BURTININKE.“
      Pabrėžiau „burtininke“, taip norėdamas išskirti esmę, jog dauguma politikų naudojasi kitokiais „burtininkais“ rinkiminei agitacijai ir ne tik- bažnyčių hierarchais.
      Kuom skiriasi „burtininkas“ iš Katedros nuo lolašvilių?..

    • Valentinai,
     čia gal be reikalo kišu savo trigrašį, bet norėčiau pastebėti, kad nematau nieko nenormalaus kai žolininkas su savo draugais aptarinėja chirurgo atliktą smegenų operaciją ir kaltina juos nekompetencija tuo atveju, kai operacija yra atliekama tam pačiam žolininkui. Tai, kad žmonės vertina Paxo, kurį patys ir išsirinko, apkaltos KT procesą nėra kažkokia anomalija.

     • nerijus

      „Kadangi jų nuomonė skiriasi nuo jūsiškės, tai jie visi kvailiai.“
      „Taip sakant, su kitaminčiais nediskutuojama, jie naikinami. Tai – demokratija pagal Valentiną?“

      Super!!! Tiesiai į valentuką…

      Tskanat, škia,…
      Miestelėnai neturi teisės turėti savo nuomonės ir pozicijos, nes jie nemoka taip raiškiai ir iškalbingai rašyti, kaip MIsčionys…

     • nerijus

      kreivaranki

      Niekad nerašau Landsbergio pavardės iškraipydamas, nes reikia jausti pagarbą žmogui ( nors V. L. ir nemėgstu dėl tam tikrų priežasčių, kurias esu rašęs ).

      Nesislėpk po pseudonimais ir DERKIS tikruoju vardu ar net pavarde.

     • mielas kreivaranki, tamstos trigrašis visai ne be reikalo. Valentinui turėtų labai patikti. Juk tai taip sąmojinga.

     • Pakso pavardę iškraipiau dėl to, kad nebūčiau apkaltintas paksizmo skleidimu. Juolab, kad išsakiau nuomonę, kad KT sprendimai gali būti vertinami ne tik teisininkų. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad Valentinas rašo su paxxxas t.y. iš mažosios raidės ir su trimis x. Pasirinkau nuosaikesnį variantą.

    • Valdas

     Valentinai, jūs, pagal savo mąstymą, esate tipiškas bolševikas… Nepažįstu nei vieno komunisto, galėjusio išgerti nuodų, už tai kad aš turėčiau galimybę reikšti kitokią nuomonę.

     • Valdai, tu pagal savo mąstymą esi tipiškas kvailys, nes negali pagrįsti savo nuomonės.

    • Žemės vaikas

     Valentinas aštraus proto, puikaus išsilavinimo, sklandaus minčių dėstymo meistras, bet kaip mirtingasis ne be trukumų.`
     Esminis Valentino trukumas, savo paties proto įkalinimas savo paties įtikėjimų narve. Negebėjimas ar paranojiškas nenorėjimas pažvelgt toliau savo narvo sienų, atima bet kokią galimybę pažinti kas už narvo. Pagal nutylėjimą, viskas kas už narvo yra blogai ir Valentinas su tuo blogiu meistriškai kovoja.
     Tikiu, kad viena gražią diena, Valentino protas supras esąs nepagristai įkalintas, ir neapsikentęs to apgailėtino suvaržymo, sugebės išsivaduoti iš savo paties nelaisvės.
     Ko jam nuoširdžiausiai ir linkiu.

     • Žemės vaike, šis jūsų tvirtinimas nepagrįstas. Aš kalbėčiau apie Račo proto įstrigimą jo paties įsitikinimų rate.

   • lida

    Pradėjo paklodėm aiškintis, kas ką ne taip suprato, kaip reikėtų (pagal jį). Abudu tokie.
    Kas dėl Sąmokslo teorijos, tai jos formatas pramoginis – žiūrint reikia atsipalaiduoti, ieškoti pozityvo, pasilinksminti, na kaip kaip delfinariume ar zoologijos sode stebint beždžionėles.

    • Rytis I

     Jei sugebi atsipalaiduoti, tai šokinėjimas nuo devynaukščio irgi pramoga.

     • lida

      Neatrodo, kad žinote, apie ką kalbate :)

  • Rytis I

   Tokios tirados ir tiek emocijų vien dėl to, kad dalyvavo panašiai mąstantys šiuo klausimu žmonės? Na, vienpusė nuomonė nėra gerai, bet juk renkasi Klevečka. Be to, abiejų pusių argumentai žinomi mintinai, nebent buvo kažkas naujo… Reiks pažiūrėti.

 • nerijus

  Didžiuliai sveikinimai KK L.Rytui ir jo gerbėjams.

  Tikiuosi, kad ši L.Ryto pergalė padės patekti į Eurolyga ir mes joje matysime dvi komandas: Žalgirį ir LRytą.
  Valstybei, kurioje tik 3 mln., reikia džiaugtis, kad turime dvi komandas stipriausiame Europos KK turnyre.

  Sveikinimai!!!

 • Aš tai už Žalgirį sirgau ir sirgsiu. Nors, aišku, 2 komandos Eurolygoje yra puiku. O ir Romanovas nervina.

 • Vilmantas

  Pirma mintis po finalo serijos, labai jau keista ji buvo :), pirkta nepirkta žino tik gerb. Ponai, kurie niekada neprabils.

 • Sakotis

  Jei Italijoje, kurioje futbolas ne viena ir ne du kart giliau saknis ileides, negu krepsinis Lietuvoje, sugebama ,,paderint“ visa Serie A sezona, tai kau jau cia zmogus prikalbesi apie musu LKL finaliuka :)

 • Roco

  Cha… Arogantiškasis demagogas ponas Buratinas paleido antį apie pirkimą-pardavimą, ir patikėjo gerbiamas ponas Artūras Račas.
  Skaitykite pvz čia:

  http://www.krepsinis.net/m-kalnietis-nezinau-kas-ka-pirko-bet-mes-pralaimejome-krepsini-142780.html

  • mielas Roco, būčiau dėkingas jei primintumėte man, kada sakiau, jog tuo patikėjau.

   • Roco

    Įraše matosi, kad norite, kad laimėtų Žalgiris ir taip būtų paneigtos kalbos apie neva tai sandėrį.
    p.s. Šį vakarą bešvesdamas puikią LIETUVOS RYTO pergalę – nepamirškite, kad rytoj Jums keltis anksti į darbą.

    • mielas Roco, pasakysiu kaip paslaptį – kada man keltis į darbą, sprendžiu pats:))

 • Valdas

  nebenoriu domėtis krepšiniu, o Romanovu nesidomėjau niekad.

 • austras

  Gerbiamas Artūrai, manau, esat teisus, sakydamas, kad „tada girdinčių beveik nebuvo, dabar jų yra kiek daugiau“. Nedviprasmiškas ir aiškus daugumos mąstymui prieštaraujančios asmeninės nuomonės deklaravimas gal ir nenueina visiškai veltui, tačiau ar jis vertas įdėtų pastangų? Mano subjektyvia nuomone, Lietuvos sąlygomis, tikrai ne. Kur kas sėkmingiau gyvenasi tiems, kurie kovoja su „asilu raudonais batais“, „gėjais“, „pedofilų klanais“ ir t.t. „Inžinieriams“ tereikia sėkmingai sukonstruoti kovos objektą, kuris atkaklūs „kovotojai“ nepaliktų ramybėje. Pakso atvejis – vienas iš jų.

 • Su didžiu kavensku liūdesiu tenka pripažinti, kad Žalgiriui laimėti būtų buvę nesveika.

  Ai atsiprašau.. Jūs čia apie paksą

 • Musė

  Artūrai, aš nemačiau laidos, bet jei tiesa yra tai, ką sako Valentinas apie dalyvavusius asmenis, tai jūs niekaip negalėtumėte paneigti fakto, jog laidoje tebuvo išklausyta viena pusė. Juk kiekvienas žurnalistikos pradinukas žino, kad siekiant objektyvumo turėtų būti pakalbintos abi pusės. Tiek jūsų, tiek Mazuronio ar Matulevičiaus pozicija Pakso skandalo atžvilgiu yra aiški, jūs randatės vienoje barikadų pusėje. Kas atstovavo priešingą nuomonę ? Galų gale, jei buvo kritikuojamas KT ar Kūris, kodėl jiems nebuvo suteiktas žodis? Čia tas pats, kaip kalbant apie pvz Leo LT reikalingumą, pakviesti į diskusiją vien tik Marcinkevičių, Numavičių ir Staškevičių.

  • Aras

   Net ir būdami panašios nuomonės apie „paksogeitą“, laidos dalyviai sugebėjo pasišpilkuoti dėl nevienodo požiūrio į detales, bei susikirsti dėl skirtingų įvykio interpretacijų. Jūs dar norit, kad laidoje būtų dalyvavęs isteriškasis E. Kūris. Jei E. Kūris būtų išgirdęs ką kiti laidos dalyviai apie jį kalbėjo, muštynių bei pasitąsymo už plaukų nebūtų išvengta. Aišku, tarp tų, kurie plaukus turi…

   • Žemės vaikas

    Arai, Arai…ir kam tas paskutinis sakinys. Ar tau pačiam ne gėda dėl tokio savo „šmaikštumo“?

  • Rytis I

   Abejoju, ar Kūris sutiktų aiškintis priėmęs vienokį ar kitokį sprendimą. Be to, mauras sugadintų pramoginės laidos (anot lidos) žavesį.

  • miela Muse, žaviuosi jumis. „Aš nemačiau laidos, bet… tai niekaip negalėtumėte paneigti“. Žinote, tai dabartinės Lietuvos žurnalistikos klasika.

   • Musė

    Mielas Artūrai, neapsimetinėkite dunduku, jums netinka. Puikiai suprantate, kad aš kalbu ne apie laidos turinį, o apie vienpusišką dalyvių parinkimą (dalyvių sąrašą galima sužinoti iš TV programos ar anonso, visai nebūtina žiūrėti laidą). Jei aš neteisi, ir antra pusė atstovaujama visgi buvo, taip ir parašykite, nepalikite nežinioje.

    • miela Muse, labai nuoširdžiai sakau jums, kad niekaip negaliu suprasti, kaip galiu spręsti, ar jūs teisi, ar ne, kai jūs reiškiate nuomonę apie tai, ko nesate mačiusi. Bet jei labai norite – jūs teisi.

  • nerijus

   Muse

   Jūs įsitikinusi, kas neponas Kūris buvo kviestas į laidą, tik dėl asmeninių priežasčių ir įsitikinimų ( įstrigimo savam suvokimo „rate“ ) neatvyko?.. Aš to nei paneigti, nei patvirtinti negaliu. Tai žino tik A. K.

 • austras

  Gerbiamas Artūrai, po to kai „krito“ Valentinas su didžiu liūdesiu tenka konstatuoti, jog absoliuti dauguma nuolatinių blogo komentatorių jau buvo pavadinti dundukais. Siūlyčiau surengti „dundukų“ sąskrydį… :))

  • lida

   Valentinas jau ne kartą čia krito. Net iki ober. Kaži koks dabar laipsnis – obershturm-firer-dundukas ?

   • Valentinas

    Kažkada Čiuldė ad hominem tyčiojosi iš Vasiliauskaitės sakydmas, kad ji spiegia čaižiu obershturm-firer balsu. Nelinkėčiau kristi iki Čiuldės lygio, mano mėgstama ir dievinama Lida :)

    • Fredis*

     Originalo kalboje žodis skamba taip: Obersturmführer.

    • lida

     Aš taip pat sau palinkėsiu to paties.

  • mielas austrai, pasiūlymą priimu ir prašau jūsų užsiimti sąskrydžio organizavimu.

   • austras

    Gerbiamas Artūrai, čia tik pasiūlymas… :) aš, pavyzdžiui, su gerbiamu mdxacuk pilnai prisibendrauju ir Jūsų bloge :)

    • mdxacuk

     Vat kaip tik norėjau pasisiūlyt p. Račui perimti šituos vargus. Turiu už Trakų nechylą sodybėlę, ką tik skoningai įrengtas namas, tyki rami vieta, netoliese ežeras, jokių paparacų ir šiaip žioplių. Yra pora kaimynų truputį atokiau, iš tų, kurie vadinami nevienareikšmiškai vertinamos reputacijos. Bet manęs patys privengia. Žodžiu, kokiems 30 žmonių galima būtų surengti prašmatnią konferenciją, mažiausiai 20 galėtų ir pernakvoti. Šaldytuvo dydis ir turinys nustebintų daugelį.

     Bet pagalvojau, kad pernelyg intymus bendravimas su dundukais galėtų pakenkti tinklapio perspektyvoms. Kam duoti dar vieną ginklą petencialiems tinklapininko priešams? Antrą kartą savo reputacija p. Račas turbūt nenorėtų rizikuoti dėl abejotinos kompanijos.

     • mielas mdxacuk, širdingai dėkingas už rūpestį mano reputacija, tačiau gal vis dėlto, aš jau kaip nors pats. O vargus galite perimti. Ir būkite ramus – vien jau nuo minties apie intymius santykius su tamsta man ko tai silpnoka pasidaro:)

     • Man ypač patiko žodis „konferencija“ šiame pasiūlyme. :)

     • mdxacuk

      p. Račui.

      Jums tikrai praverstų poilsis, nes jaučiasi, kad po pereitos savaitės tebeesate gerokai įsiaudrinęs.

      Imtymus toli gražu nereiškia to, kas jums kyla galvoj įsijautus į homofilines arba kedofobines aktualijas.
      Pagal DLKŽ tai tai viso labo artimas, draugiškas, nuoširdus.

      Tuo labiau, kad aš minėjau bendravimą, o ne santykius.

      Bet, kaip sakoma – голодной курице все просо снится…

     • mielas mdxacuk, ačiū už paaiškinimus. Remdamasis jais galiu dar kartą pakartoti: intymus bendravimas su tamsta manęs tikrai nedomina.

  • Žemės vaikas

   Gal reiktų apibrėžti ką reiškia žodis „dundukas“.
   Radau internete tokį šio žodžio paaiškinimą.

   Dundukas – kvailys, mulkis, idiotas.

   http://xneox.com/spauda/keiksmazodziu-zodynelis.php

   • J. naivusis

    Sako, jog žemaičiai ant dundukų sako: „Klojika“

   • Rytis I

    Šiame bloge buvo neblogas išaiškinimas:
    racas.lt/skiriama-cia-besilankantiems-dundukams/#comment-20506

   • ignots

    mano prietelius sako: „dundukas – geras žmogus. Aš pats – dundukas :-)“. Tai toks pat frazeologizmas kaip ir „kvaila pelė…: :-)

  • romas

   Dundukas yra skolinys iš rusų kalbos.

   ДУНДУК – rusiškas liaudiškas keiksmažodis.
   Reikšmė:
   Глупый, бестолковый человек.«Он придурок, дундук, ишак и бирюк» — под общий гул одобрения присутствующих заявил Каноненко. (В. Н. Гельфанд, «Дневники 1944-1946 гг.», 1944-1946 г.)
   Sinonimai:
   дурак, болван, бестолочь, балбес, тупица.

   • Žemės vaikas

    Remiantys aukščiau pateiktais žodžio „dundukas“ išaiškinimais, manau nepagrįstai dažnai šis žodis čia vartojamas. Sprendžiant iš čia esančių komentarų turinio, man susidarė įspūdis, kad didžioji dalis komentarų autorių yra pakankamai protingi žmonės, nieko bendro neturintis su minėto epiteto reikšmėmis.
    Pavyzdžiui, Valentiną pavadinti „dunduku“, man net liežuvis neapsiverstu.
    Manau žodis „dundukas“ čia dažniausiai reiškia kitamintis, nelogiškas, neargumentuotas, bet būna atvejų kai šis žodis atitinka ir prieš tai pateiktas reikšmes.

 • Junioras

  Atsiprašau, aš čia pirmą kartą lankausi, tai daug kas neaišku. Kiek supratau, žaidimo taisyklės yra tokios – kas negalvoja taip, kaip Račas, yra dundukas? Kokius keistus žaidimus suaugę dėdės žaidžia.