„Statoil“ rūpestis…

… Šiaip man vis dar patinka „Statoil“ degalinės – kava (nors ir pabrangusi)  ten vis dar skani, o Latvijoje – nuostabūs pyragėliai su razinomis..

Ir apie būsimas nuolaidas praneša telefonu…

Tik štai pagalvojau – jei šianakt 17 minučiu po vidurnakčio jau būčiau miegojęs, kažin ar būčiau labai apsidžiaugęs gavęs iš „Statoil“ žinutę, kad šį savaitgalį visiems degalams su „Statoil Extra“ kortele – 10 centų nuolaida.

Gražu, žinoma, kad „Statoil“ rūpinasi savo klientais, bet daryti tai gal reikėtų pasitelkiant sveiką protą.

Juk galima tai pranešti ir kiek anksčiau.

Arba šeštadienį iš ryto…

(6 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • gied

  Kaip suprantu, Statoil, kaip ir kitos firmos, perka SMS siuntimo paslaugas, o ne siunčia patys. Galbūt ir techniškai nėra galima iškart išsiųsti.
  Greičiausiai jiems tą siuntėją reiktų keist :)

 • Fredis*

  Pasulis nėra tobulas, bet mes bendromis pastangomis galime padaryti daugiau, pasulį – tobulesniu.
  Svarbiausia yra geranoriškas ir inovatyvus nusiteikimas, idėjų konkurencija. Pirmoji sąlyga pažangai pasiekti – negalvoti, kad mus supa vieni priešai: PKN Orlene dirba nemandagūs, pirštais rodantys eiti prie kitos kasos operatoriai, o Statoil, samdantis SMS siuntinėjimo operatorių, kuris savo funkcijas klientui atlieka nepatogiu laiku.
  Kas yra nepatogus klientui laikas?
  Kiekvienam neįtiksi…

 • zilvinas

  Naktimis telefoną reikia išjungti.

 • Mat kokie mes skirtingi, Artūrai. O ir sutapimas koks. Mane, jau bene antri metai gaunantį SMS apie 10 ct. nuolaidas, vakar galutinai tos žinutės sunervino. Ir nors jas gaunu ne naktį, o gavau 16 val. dienos, nepatingėjau ir pirmą kartą jiems išsiunčiau maždaug tokį elektroninį laiška:
  „Gerbiamieji Statoil darbuotojai.
  Miela, kad Jūs taip kilniaširdiškai ir nenuilstamai reklamuojate savo kuro atpiginimo akcija, bet aš Jums būsiu labiau dėkingas jei ateityje man jų nebesiųsite. Siūskite, prašau, tada, kai benziną atpiginsite bent 1 lt., o 10 ct. manęs niekaip nesužavi. Su viltimi į tarpusavio supratimą … ir,aišku, nurodžiau savo telefoną į kurį vis pumpuojamos žinutės

  • lida

   Na kompiuteris, gavęs jūsų SMS, ko gera susigėdo ir nusiminė. Ar jūs manote, kad tas žinutes jums Morten Christensen asmeniškai rašo ?

   • povilas

    nepatingėjau ir pirmą kartą jiems išsiunčiau maždaug tokį ELEKTRONINĮ laiška:
    išmok skaityti :) kiek žinau kompiuteris elektroninių laiškų kolkas neskaito.

    • lida

     SMS siuntinėja kompiuteris, todėl jam nusispjaut kokį laišką – SMS, e-mailą, ar popierinį – išsiuntėte ir kur. Taigi viltis į tarpusavio supratimą nepagrįsta. Norėdami atsikratyti informavimo paslaugos SMSais turite ne tokius viltingus laiškus rašinėti, o pareikalauti konkrečiai nebesiųsti.

     • povilas

      kam jūs šnekat tokias nesamones? aš net neturiu jegų jums aiškinti. Del to, kad sugebat užeiti į šį tinklaraštį tai nereiškia, kad jūs kašką suprantat apiei nformacines technologijas ( nu gal koki 0,01%). Dar syki pasikartosiu LAISKAS BUVO SIUSTAS I ELEKTRONINĮ PAŠTĄ elektroninio pašto kompiuteris neskaito. Paštą skaito žmogus- kuris valdo tą kompiuterį kuris siunčia žinutes. Taigi žmogus gaves laišką gali reguoti pavyzdžiui blokuoti tą numerį ir bėdos nebėra.

  • gied

   Greičiausiai įsigydami kažkurią nuolaidų kortelę jūs sutikote, kad gausite reklaminio pobūdžio SMS, kitaip kortelė negalios :)
   Arba turėjote specialiai atsisakyti tų SMS. Viskas normoje – gaunate nuolaidas už reklamos išklausymą.

 • nerijus

  Pasiilgau Slyvanosio ir Mykoliuko Beraščio įžvalgų pastarosiomis temomis. Jos bent nuotaiką praskaidrindavo :)

  • lida

   Nyku tarp vien mėstelėnų ? Tinklarištininko paprašykit, kad mažiau trintų.

   • nerijus

    Spengia vien nuo lidijų ir fredijų…Karts nuo karto dar musytės pazvimbia.

    • lida

     Kurioj ausy ?

     • Valdas

      lida, kad komentaras nebūtų laikomas trečiaklasių lygio santykių aiškinimusi ir nebūtų pašalintas, pasakysiu, kad ne Jūs man patinkat, bet imponuoja Jūsų nuomonė ir jos reiškimo būdas:)Atkreipkit, prašauu dėmesį į gilią konspiraciją:)))

     • nerijus

      Valdai

      Man taip pat patinka lidos sarkazmas…

     • lida

      Valdai, kuo dar, jei savo komentarais aš galėčiau jums patikti ? Iš paveiksliuko prie mano nicko ? Juk jūs, ko gera, akyse nesate manęs matęs.

     • Valdas

      Jei dabar parašyčiau tai, ką noriu, šeimininkas būtų teisus pasiūlydamas susirašynėti asmeniškai:) Todėl tepasakysiu, kad nuomonės ir jų reiškimo būdas atspindi vidinį žmogaus pasaulį, kuris, mano subjektyvia nuomone, leidžia bent jau daryti prielaidą ar norėtum su žmogumi gerti kavos. Aš su jūmis vienareikšmiškai taip…. Kaip ir dar su keletu šio tinklaraščio dalyvių…

 • Galima, nerijau, ir su jumoru apie tokias rekalams rašyti. Tačiau, manau pats supranti, kartais būna situacijos, kai jos užknisa. Na dirbi kažką įtemptai , o kitame kambaryje burzgia telefonas. Keliesi, eini, o ten absurdo pranešimas. Aš visada sutikčiau su kad ir 0,10 lt. reklama jei tai būtų iš kolonėlės, kur benzinas ir šiaip pigiausias. O už Statoila aukštesnes kainas kartais iškelia tik Orlen, tai ar verta į jas kreipti bent kokį dėmesį?

 • nerijus

  marteli

  Ar ne mes patys kalti, kad duodame/ rašome savo duomenis tretiems asmenims?..
  Žinoma, jei teko dėti savo skalbimą skelbimų puslapiuose, tai juose rašydavome ir savo numerį :)

  Nesenai skambino ir man ( ne rašė sms ) „nepažįstamas“ numeris.
  ten malonus panelės balsas. Prisistatė, kad ji iš apklausos agentūros ir paklausė: ar gali užduoti keletą klausimų.
  Mano atsakymas buvo teigiamas. Tiek jau to, pagalvojau,jei reikės, tai pameluosiu ir vien dėl to, kad man būtų ramiau.
  Vardą, žinoma, sumelavau ir ją iš karto įspėjau.
  Klausinėjo apie šeimą, pinigines pajamas, gyvenamają vietą ir pan.
  Galiu pasakyti, kad nei vienas atsakymas nebuvo 100 proc. teisingas.
  Sekantis klausimas:
  ko vertos apklausos, kai, tikrai, daugiau kaip pusę tokių „nerijų“ atsakydami meluoja :)

  • povilas

   nieko nevertos apklausos. Net jai sakytum tiesa kas is to?

  • Rytis I

   nerijau, taip netoli visiškas „suvirtualėjimas“ – vardas ne tavo, faktai iškraipyti, belieka pradėti kalbėti ne tai ką galvoji…: Dėl tokių apklausų mobiliuoju ir da asmeniniais klausimais – manyčiau tai keista ir gal net neteisėta. Bet kurio asmens mobilus nesunkiai randamas. O gal nerijų „išdūrė“ kolegos?..:)

  • Musė

   Girtis tuo, kad apgavai tiesiog savo darbą dirbančią apklausų rinkėją yra tas pats, kas girtis užsakius pvz. picą išgalvotu adresu. Picą atveža, durų niekas neatidaro, nes niekas iš tiesų neužsakė, picų berniukas išvažiuoja nieko nepešęs – ha ha ha, kaip juokinga, gudruolis nerijus visus apgavo. Gali dar taip ir gaisrinę išdurti arba greitąją. Pabandyk, tada mums čia galėsi vėl papasakoti, kokie jie visi durniai ir kaip lengvai pasimovė ant melagingo iškvietimo. Juk taip smagu, pasijunti labai protingas ir galingas.

   • nerijus

    Musė

    Jei jaučiatės apgauta kreipkitės į VMI ar STT.
    Kam iš vis reikalingos tokios apklausos?..
    Tik firmom, kurios užsiima šiuo verslu :)

    • Valentinas

     Nerijau, nuvylei. Apklausos tam ir reikalingos, kad firmos užsiimančios įvairiais verslais turėgų geresnį supratimą apie tai ko Miestelėnams reikia. Turiu tave nuliūdinti, bet apklausų vykdytojai žino apie miestelėnų pomėgius „apgaudinėti“ ir todėl padaro tam tikras statistines korekcijas.
     Matosi, kad dirbi valstybinėje įstaigoje.

     • nerijus

      Taip. Ir asmeninių duomenų…
      Suprantama. Bet juk aš ne apie tai.
      Tai ir norėjau pabrėžti, kad žmonės meluoja, o ne tai, kad miestelėnas nerijus, vienai iš apklausos įmonių operatorių pamelavo savo vardą ( kam jis jiems, jei komentatorius Valentinas, galimai, yra komentatoRĖ ).

     • lida

      „norėjau pabrėžti, kad žmonės meluoja“ – iš tavo komentaro, nerijau, aš supratau, kad tu pamelavai, o ne „žmonės meluoja“.

     • Valentinas

      „Klausinėjo apie šeimą, pinigines pajamas, gyvenamają vietą ir pan.
      Galiu pasakyti, kad nei vienas atsakymas nebuvo 100 proc. teisingas.“
      Nerijau, bijau, kad čia galėjo būti noras pasigirti. Pavyzdžiui, norėdamas padaryti įspūdį mergaitei, pasakei, kad šeimos pajamos yra ne 2000 lt per mėnesį, o 4000. Tam laikui patenkinai savo ego ir apgavai mergaitę. Bet savęs (ir žmonos neapgausi). Reikia pradėti dirbti, o ne komentuoti be perstojo.

     • nerijus

      Valentinai

      Dirbam dirbam…Dėkui, kad rūpinatės manimi ir mano šeimos gerove, bet, gal aš ja pats pasirūpinsiu?..

     • Valentinas

      Nerijau, savo šeimos gerove privalai pasirūpinti pats. Tavo smegenų gerove privalau pasirūpinti aš. Todėl ir rūpinuosi:
      Nerijau, meluoti negražu. Nu nu nu!

     • Musė

      Nerijau, Lida teisi, šioje vietoje nereikėtų apibendrinti. Jei tu išgėręs eini ir apšlapini Elektrėnų bažnyčios sieną, tai nereiškia, kad „žmonės šlapinasi ant Elektrėnų bažnyčios sienų“. Tai tavo asmeninė tragedija.

     • Rytis I

      Siūlyčiau į tokias apklausas niekaip nereaguoti ir neteikti išvis jokių duomenų. Niekas neduos jums garantijos, kad tai apklausos agentūra o ne budulis (budulė) iš zonos arba koks kreditorius smalsautojas. Tokios „agentūros“ gali naudotis statistikos departamento duomenimis.

     • Valentinas

      Ryti,
      Kur tu matai pavojų, jei kažkas nežino tavo adreso ir tu informuoji, kad esi tarnautojas, šeimos pajamos 3000 lt. Ką blogiečiai gali iš šio informacijos apie tave sužinoti?

     • Rytis I

      Šiais nepriteklio laikais tobulėja ir sukčiai. Buvo gi nemažai informacijos apie po kaimus ir miestelius besilankančius inteligentiškos išvaizdos asmenis, darančius fiktyvias apklausas ir tokiu būdu išsirenkančius naujas „aukas“. Šiuo atveju dar paprasčiau. Kadangi paštas dabar veikia itin prastai, ir visokios sąskaitos su adresais, pavardėmis ir telefonais mėtosi krūvomis laiptinėse (bent jau pas mus pilna tokių iš visų gretimų namų), tokias „apklausas“ galima daryti ir telefonu.

     • Valentinas

      Sutinku, kad kokia nors kaimo Bobutė gal ir gali vengti bendravimo. TAčiau toks vyras iš stuomens ir iš liemens, pačiam jėgų žydėjime, kaip Nerijus, neturi ko bijoti.

     • nerijus

      Muse

      kadangi į bažnyčias ir pro jas nevaikštau ir nesišlapinu, kaip ispanas kur papuolė, tai šis Jūsų variantas atkrenta, kaip nepagrįstas jokiais įrodymais.
      Bzz…bzz…

     • Valentinas

      Briuselyje yra bažnyčia, prie kurios sienos, nuo viduramžių laikų įrengta vieša išvietė. Ten gali oficialiai nueiti ir nusišvilpti ant bažnyčios sienos.

     • Aras

      Ant bažnyčios sienos Briuselyje kiekvienas durnius gali… Aš, pvz. nusišvilpiau Vilniuje po Kubiliaus langais.

     • Valentinas

      Arai, tai puikiai iliustruoja Kubilistano papročius ir tavo pačio mentalitetą ir protelio lygį. Ačiū, kad pateiki iliustracinę medžiagą kolektyviniam Miestelėno iš Kubilistano portretui.

     • nerijus

      Aras žymi teritoriją :)

     • Rolandas

      tokiu būdu žymėti teritoriją labiau būdinga ir įprasta primityvui nerijui. Aras, kaip aukštesnio lygio orgamizmas, šiam aktui suteikia kiek kitokias intencijas-protestą, jo aukščiausią laipsnį.

     • nerijus

      nemielas Rolandai

      geriau mažiau čiauškėti, bet bent kąžką pasakyti, o ne parašyti 500 simbolių apie nieką. Matyt, dažų kvapas Jus veikia? Siūlau keisti dažus arba darbą.

 • Apklausų firmos tikrai nėra nieko vertos. Ypač tos, kur respublikinės ir su savo apklausėjais bendrauja per trečią ar net penktą žmogų [centras Vilniuje, o apklausa atliekama kokiam nors Mauručių kaime. Iš Vilniaus skambinama klpd. koordinatoriui, tas salantų vadukui, o anas dar kokiam kaimelio dėdulei]. Bet jei yra norinčių sužinoti „tiesą“ apie savo veiklą, yra ir teikiančių tokias palaugas.
  O dėl savo numerio pateikimo… Mes visur būname priversti tai padaryti – Omniteliai, Tele2kai ir Bitės, bankų kortelės ir net patys naftos produktų operatoriai gi duoda pildyti blankus, jei nori gauti nuolaidų korteles. Tiesa, galima pameluoti tą telefoną, bet ne visada laiku ateina mintis taip pasielgti.

 • Emilija

  Komentaras pašalintas A.R.

 • taip

  Mane ši SMS žinutė irgi pasiekė naktį, bet dar geresniu laiku – pusę antros :)
  Bet irgi taip sutapo kad dar nemiegojau.
  Matyt jie turi miego daviklius, ir SMS atsiunčia visai prieš užmiegant – va koks preciziškas jų darbas :)

 • nerijus

  LNK
  „Dvi minutės šlovės“

  A. V. ir A. G. susikirto dėl vieno dainorėlio dainos žodžių…

 • Kita vertus taip vėlai siunčiama žinute, galbūt, norima pasakyti, kad „Statoil“ rūpinasi savo klientais ne tik darbo metu, bet ir ištisą parą. Net ir tada kai miegate, apie jūsų sapnus saugo „Statoil“ benzino kolonėlės karalienė.

 • Vasia

  kam piltis brangiau benza, del kavos tik ?

 • Valentinas

  Aš pavyzdžiui nesipilu Lukoile iš principo, nes taip kovoju su renašistinėmis Rusijos imperijos ambicijomis. Kam daryti Kremlių dar turtingesnį ir įtakingesnį Lietuvoje ir pasaulyje? tik dėl kelių centų?

  • Vasia

   anksciau ir as taip dariau, emiau automatinese, bet kai pagalvojus kokia cia parama- akcizas – valstybei, PWM- valstybei, zaliava Orleanui. Tai kokia dalis nubyra lukoilui. ? As jamu kur pigiau arba kur arciau. Statoile visuomet brangiau. Alexia automatineje duoda 7 cnt nuolaida .. tad

   • nerijus

    Alexia, paskutinėmis žinimis, jau prikaluso Neste tinklui.

  • nerijus

   Valentinai

   O Neste?..
   Juk tai suomių kapitalo įmonė, kuri naftą perka iš tų pačių rusų.

   • Valentinas

    Rusų visiškai neišvengsi, bet kodėl nepadaryti tai kas tavo valioje?
    Juk kainų skirtumas būna apie 5 ct. Jei piliesi 50 ltr. tai statoile daugiau sumoki tik 2,5 lt. Jei piliesi du kartus per mėnesį, tai daugiau sumoki apie 5 lt. (čia jei nesinaudoji nuolaidų kortelėmis). 5 lt už galimybę smeigti Kremliui peilį į nugarą yra ne tiek jau ir daug. Be to, Statoile:
    Skanesnė (brangesnė) kava,
    Skanesni (brangesni) dešrainiai
    Mažiau smirda tuoletai (lukoile dažnai jų visai nebūna)
    Daugiau tvarkos
    Gražesnės pardavėjos (čia subjektyvus įspūdis)
    Daugiau rūpesčio klientu (Račo atvejis)
    Bendras įspūdis, kad Lukoilas yra „koniušnia“ o Statoilas civilizuota vieta. Sumokėti už galimybę piltis ne „koniušnioj“ papildomai 5 lt per mėnesį gali net labiausiai nusmurgęs Miestelėnas.

    • Vasia

     Bijau speti, bet gali but kad A.R. pilasi uz BNS saskaita. Tai normalu, kad imone apmoka kura. Tad gali grot politika kai kazkas apmoka ta benza. O Kai is savo kisenes, tai tie 5 lt virsaus gali pavirsti i parama 1 l. alaus .

     • Valentinas

      Vasia, gyvenime egzistuoja ir PRINCIPAI!

     • Vasia

      Principai, Alexijoje pigiau nei statoile .Man tai kvailai skamba kai amerikieciai boikotuoja prancuziska vyna ar sveicariska sokolada. Bet jusu valia rinktis

    • Musė

     Aš tai į Statoilą dėl spurgų važiuoju. O vienintelį kartą, kai pyliausi Lukoile, įvažiavau į apsauginę tvorelę. Laikau tai ženklu.

    • Žemės vaikas

     „5 lt už galimybę smeigti Kremliui peilį į nugarą yra ne tiek jau ir daug.“

     Už 5 litus per mėnesį smaigstydamas peilį į „kremliaus nugarą“ , net tai darydamas be paliovos 100 metų, paliksi tokio dydžio pėdsakus, kurių, net su moderniausiu mikroskopu, niekas nepastebės. Kita vertus, toks ilgalaikis neapykantos savyje laikymas, gali turėti apčiuopiamos neigiamos įtakos, tokio „mėgėjo smaigstyti“, sveikatai.

     Gyvendami demokratiškoje šalyje, mes visi turime teisę rinktis, kur ir kodėl mums verta pirkti degalus. Tad Valentinas šiuo požiūriu visiškai teisus: toks jo supratimas ir, iš to išplaukiantis, pasirinkimas.

     P.S. Tai nėra „LUKOIL“ reklama.

     • Valentinas

      Žemės vaike, principų turėjimas nereiškia neapykantą. Jei rusai užpuola ir okupuoja trečdalį Gruzijos, o Lukoilo viceprezidento žmona Maskvoje savo džipu užmuša dvi moteriškes ir lieka nenubausta vien tik todėl, kad ji iš Lukoilo, pasilieku sau teisę nesipilti degalų šioje įmonėje.

    • Žemės vaikas

     Valentinai, sutinku su jūsų teiginiu, kad principų turėjimas nereiškia neapykantą. Bet mano paminėta citata iš jūsų teksto „5 lt už galimybę smeigti Kremliui peilį į nugarą yra ne tiek jau ir daug.” bent jau mano kuklia nuomone, nieko bendro neturi su principais. Jūs esate išsilavinęs žmogus ir tikriausiai tai geriau suprantate nei aš.

   • Vasia

    kokiu dar rusu ima nafta ? Kur dingo Orleanas

 • Sunkiai suprantu kam piltis brangius Statoil degalus. EMSI su nuolaidų kortele yra gerokai pigiau, o ir smagiau – pas juos pastoviai kokios nors akcijos: tai ledai vaikams, tai vafliukai prisipylus pilną baką. O ir naktimis jie nežadina dėl 10ct nuolaidos.

  • Rytis I

   Dėl pilno „rinkinio“ galėjai nurodyti ir kur jos randasi…:)

 • kariunas13

  žmonės naftos kaina <70 usd, o kaina kaip prie 90 usd :D juokas ima iš Lietuvos degalų rinkos. Galiu pasakyti kodėl iš dalies lemia produktų kainą, dabar ne nafta o todėl kad dauguma perdirbėjų piktnaudžiauja laukdami naftos kainos kainos aukštesnės nes marža sumažėjusi pelno jei marža naftos kaina. dalis perdirbėjų tipo remontuojasi :D todėl paklausa naftos produktų tik ne naftos :D

 • Ogis&Co

  Beje, del kavos.
  Taip jau isejo, kad simet isbandziau vos ne puses Lietuvos degaliniu kava (zinau zinau, kad nesveika, desrainiu neperku) ir kuo toliau, tuo labiau Statoilo kava maziau patinka – kazkaip vos puse puodo teipila, nors puodus pasigamino – ohoho kokius, ir skonis…, na vnz. man labiau Lukoilo, ypac su kakava…
  …nors degalu ten nesipilu jau 15 metu turbut.