Kaip formuojasi getai…

Skelbimas šeštadienio „Lietuvos ryte:

Lietuvių parduotuvei Anglijoje reikalinga maisto prekių pardavėja. Privalumai: maisto produktų prekybos patirtis, rusų, lietuvių ir lenkų kalbos. Anglų kalba nebūtina

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Andrius

  Nemėgstam „Lietuvos Ryto“, keikiam jį, bjaurimės juo,

  .. bet vistiek, skaitom jį iki pat paskutinės eilutės, net darbo skelbimus …

  • Aras

   Po to kai išspyrė Laučių, visi redaktoriai ir direktoriai stipriau įsikibo į ranktūrius, puolė trinti komentarus apie Kubilių (keisdami į „komentaras pašalintas A. R.“) ir peržiūrėti darbo skelbimus.

 • Aras

  Skelbimas Lietuvoje: „Reikalinga valytoja. Reikalavimai: Noras dirbti, darbštumas, atsakingumas ir tvarkingumas. Aukštasis išsilavinimas ir anglų kalbos žinios būtų privalumas“

 • Galime kalbėti apie getus, bet situaciaj aiyški – getus formuoja ir britai, kurie tokiose parduotuvėse lanksi pakankamai retai.

 • 7x

  Šia tema labai iškalbingas neseniai pasirodęs ilgokai pradingusio A. Sprauniaus straipsnis: http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/aspraunius-second-hand-verslo-hiphopas-londone-arba–kaip-patikimai-issigydyti-depresija-i.d?id=38495557

  Be to visai neseniai žiūrėjau „Kelionė per Lietuvą“ su David Ellis, tai komiškiausias ir man asmeniškai mieliausias dokumentinio filmo momentas buvo kai Ellis užklydo į kažkokio vienkiemio prekybvietę (sudarytą taip: vidury kiemo išdėstytos pakabos su drabužiais, ant mašinos kapoto išrikiuotos kojinės, šalia lūkuriuoja pardavėja su žaviu kaimietišku akcentu) ir šiaip ne taip su minėta pardavėja susikalbėjo, nes ši metus dirbo Londone, reiškias mokėjo 15 angliškų žodžių ir kažkiek suprato pašnekovą.

 • Bobutė

  Turbūt, ne pardavėjų kalbos (ne)mokėjimas formuoja getus, o susiformavę getai formuoja reikalavimus pardavėjų kalbų mokėjimui…

 • stogas

  Getas – atskiras ar izoliuotas miesto rajonas ar gyvenvietė, kurioje atskirai leidžiama gyventi tautinėms ar kultūrinėms mažumoms. Antrojo pasaulinio karo holokausto metu taip buvo vadinamas izoliuotas ir perimetru saugomas miesto rajonas, kuriame žydai gyvendavo iki perkėlimo į koncentracijos stovyklas. :)

 • RD

  „Anglų kalba nebūtina“ tiesiog nurodo, kad nesikreiptų tie, kurie kalbą jau šiek tiek moka ir gali susirasti geresnį darbą. Nes atlyginimas bus labai mažas ir tinkamas tik tiems, kurie neturi kitokių variantų.

 • Ieško kvailių kai kas…

 • Kad integruotis reikia pastangu. Gete – nereikia.

  Tolerantiski zmones britai – isileidzia i savo sali, duoda socialines garantijas, o imigrantai net ju kalbos nesimoko ;)

  • Visa tai ne iš geros valios – juk šie vergai iš Rytų ir užboostino Vakarų ekonomiką iki dabartinio lygio, tad pakol socialiniai kaštai neviršija ekonominės naudos, patol ir bus tolerancija.