„Žalgirio fondo“ steigėjai: „Tiketa“ yra, bilietai.lt – ne

Šiandien „Žalgirio fondas“ paskelbė pranešimą, kuriame pateikta informacija apie šios asociacijos steigėjus.

Pagrindinėmis asociacijos „Žalgirio fondas“ steigėjomis tapo „Vičiūnų“ įmonių grupės: UAB „Plungės kooperatinė prekyba“, UAB „Vičiūnai ir partneriai“, UAB „Vičiūnai“ ir ko bei UAB „Vičiūnai“, taip pat UAB „Dextera“, AB „City service“, UAB „Tiketa“, UAB „ARX Baltica“, UAB „Rūdupis“, UAB „Fudo“, UAB „Imlitex“, UAB „Hoptrans Holding“, UAB „SMS-Eligita“, AB „Ekra“.

Šitoje kompanijoje mane labiausiai sudomino „City service“ ir „Tiketa“.

Atrodo, galima daryti išvadą, kad „Rubicon group“ vėl susidraugavo su „Respublika“…

Gali būti įdomu…

Įvairių minčių kelia ir „Tiketos“ atsiradimas tarp „Žalgirio“ rėmėjų: juk bilietus į Kauno sporto halę iki šiol platino bilietai.lt., pastaroji labai aktyviai bendradarbiavo su „Laisvalaikiu“.

Tiesa, bilietai į ABBA pakaitalų koncertą su Maestro Olialia parduodami su 15 proc. nuolaida.

Beje, bilietai.lt tarp „Žalgirio fondo“ steigėjų nėra… 

„Tiketa“ plėsis?..

(5 balsų, vidurkis: 2,80 iš 5)
Loading...
 • Quantum

  Ir skirtingai nei kai kurie veikėjai ar įmonės, panašu, kad Rubicon’as „susidraugavo“ ilgesniam laikui.

 • vik

  gaila, man bilietai.lt žymiai geresnė sistema. Tiketa yra didėlė krūva tam tikros substancijos…

 • dejavu

  Ponas Račai kad nesate Žalgirio fanas tai jau aišku. Bet gal nebūkit toks kaip „Lietuvos rytas“ ir nuolatos nebandykite ieškoti visokių nesamonių ten kur jų nėra. Gal leiskite Lietuvos rytui su Žalgiriu kovoti aikštėje , o ne už jos ribų , kaip dažnai su Lietuvos rytu nutinka. Beje sveikinu su pergale , ir gal pagaliau Lietuvos rytas pradės su Žalgiriu kovoti tiktai aikštėje.

  • dejavu, apgailestauju, bet neatspėjote…:) Neskubėkite su išvadomis…

  • Saulius

   dejavu, jeigu LR kovotų su Ž tik aikštelėje tai tos kovos ir nelabai būtų, nes būtų LR klubas kažkur tarp Šiaulių ir Žalgirio. O ir tas pats Ž būtu laipteliu aukščiau.

   Nemanau, kad šitas fondas yra kažkuo susijęs su Tomkum. Nevien jis nori būti Ž gelbėtojas :). Matijošaitis irgi norėjo balotiruotis į prezidentus (nors gal jis kažkuo susijęs su Tomkumi?). Bilietai.lt jau parėmė Ž kai atėjo Tomkus, kartu su balsas.lt ir taip toliau. Ž net prie rėmėjų prirašė:
   http://www.zalgiris.lt/LT/remejai/mus-remia/
   Dėl Rubikono tai Maskoliūnas yra LiCs (tikriausiai netaip užrašiau) Vilniaus tarybos narys ir Zuoko šioks toks draugas jei neklystų.

   Beje, ponas Račai, jei jau taip norite knaisiotis – tai dar pasakysiu kad iš rėmėjų pasitraukė šį sezoną Orlen (skirtingai nei nuo Ryto), o ir ta pati Mažeikių Nafta sumažino finansavimą (sprendžiant kad užrašas ant maikių perdėtas ant kitos vietos). Labai logiškas sprendimas po tokio sėkmingo Ž sezono atrodytų, charizmatiškos komandos ir LR grįžimo į Ulebą.

   Bei dar praeitą savaitę tarp pagrindinių rėmėjų buvo „Lietuvos geležinkeliai“. Bet kadangi dabar jų nematau – tai Ž suprantu kad taip ir nesulaukė jų žadėtos paramos. Priedo, kiek žinau jie ir nuo praeito sezono liko skolingi.

   PS: beje gaila kad Valinskas atsisakė ketinimų eiti į prezidentūrą. O tai ir būtų potencialus rėmėjas :))))

 • Orka

  turbūt ne findas, o fondas. Pasitaisykit. :)

 • tvarka

  Kaip suprantu 14 įmonių tik steigėjai, narių žada būti daugiau. Nelabai suprantu, kaip gali kelios Rubicono įmonės daryti įtaką. Čia juk asociacija, o ne UAB, kad nuo paketo dydžio priklausytų. Nevertėtų skaidrumo nurašyt….

 • Benedikta Vaivadaitė

  Įdomios paralelės…

 • O rimtai, Artūrai – už ką tu?

  Beje, su pačiu būtų įdomu padiskutuoti apie energetiką ;)

  • Yessuz, aš už gražų krepšinį, kurį žaidžia lietuviai…:) O apie energetiką – pradėkite, aš prisijungsiu…

 • Ai, kad su ta energetika – tiek visko daug, kad net nežinau nuo ko ir pradėti. ;)
  Gal geriau aš palauksiu, patykosiu :)

 • jonas

  Pone racai ar zinote, kodel jus nekaip atrodote, todel kad esate piktas ir pavydus zmogus…saugokite savo kepenis ir nervus, daugiau kvepuokite grynu oru ir sveikiau maitinkites

  • Mielas Jonai, kadangi jūs čia naujokas, šį tamstos komentarą dar paliksiu. Kitą kartą, jei norėsite išreikšti susirūpinimą mano sveikata ir išvaizda ir valgiaraščiu, rašykite man arturas.racas@gmail.com. Nes kitiems juk neįdomu…

   Beje sveikata (dvasine), atrodo, reikėtų susirūpinti ir tamstai.

   Su geriausiais linkėjimais

 • Bulk

  As nesu tikras, bet man atrodo, kad Bilietai lt yra atskiri stambus remejai, o sitas fondas tiesiog buvo sudarytas is smulkia parama teikianciu imoniu. Bilietai pareme zalgiri, tai tiketa turbut irgi neiskente, cia gi grynas piaras :)