balsas.lt: naujas stilius

Skatinėjau čia balsas.lt…

Ž. Šilėno komentaras toks truputį dviprasmiškas… nesupratau – ar juokais jis ten, ar rimtai siūlo Konkurencijos tarybai „Maximos investicijomis“ pasidomėti.

Patiko info apie liberalo E.Gentvilo liberaliai planuojamą valstybinės įmonės 20-ojo jubiliejaus šventę už 350 tūkstančių litų. Patiko ir tai, kad E.Masiulis žadėjo asmeniškai „prakontroliuoti“. Tipo, dalyvaus šventėje ir patikrins…

O labiausiai tai patiko rašinys, kuris vadinasi: Krikščionių partija: grąžinsime valdžią žmonėms. Toks beveik žurnalistinis tyrimas, tik gaila autoriaus pavardė nenurodyta…

Skaičiau ir nežinau kodėl, bet prisiminiau, kad balso.lt autorius T.Čyvas rašė knygą apie G.Vagnorių, kuris yra Krikščionių partijos pirmininkas.

Šie du faktai tikriausiai niekaip tarpusavyje nesusiję, tačiau seniai jau neteko matyti partinių deklaracijų skelbiamų žiniasklaidoje be reklaminio užsakymo numerio, be jokios įžangos ir jokių paaiškinimų.  Tai yra, net nebandant apsimesti, kad tai ne reklama 

Turbūt koks nors naujas stilius…

(6 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Trakimas

  G.Vagnorius yra kompetetingas žmogus.Aš jam duočiau dar vieną šansą.

 • TIMIS

  nepaslaptis balsas.lt Ziemelio projektas :) tai neturetu buti ir nuostabu del tokiu straipsniu ypac apie susisiekimo ministerija, bandant savo sunaus versla rebilituot.

 • Trakimas

  O kieno projektas alfa?Ten labai dažnai Landsbergio sūnus V.V. Landsbergis reiškiasi.Manau,jog esmė tame,ar balsas išlaikomas iš biudžeto pinigų ,ar ne?O štai oficiozo alfos egzistavimas iš tiesų ribojasi su padorumu.:)

 • Aras

  Prieš pasisakant dėl „krikščionių“ straipsnio, reikėjo atidžiau pasižiūrėti kokioje rubrikoje jis paskelbtas. „Politikų tribūna“, ta rubrika vadinasi. Pasižiūrėjus, savo nuomones eilės tvarka ten skelbė: Krikščionys, A. Butkevičius, J. Razma, R. Juknevičienė, LSDP frakcija, D. Mieželytė, A. Matulevičius, K. Daukšys ir kt. Kitaip sakant, pliuralizmas išlaikytas – pasisakoma iš visų stovyklų. Nei ten kas įdomaus toje rubrikoj, nei tuo labiau – smerktina.

  • mielas Arai, nesuprantu, ar iš tiesų esate kvailas, ar apsimetate. „Politikų tribūna“ turėtų reikšti, kad savo nuomones ten skelbia politikai – kaip tamsta ir pats nurodote: A.Butkevičius, J.Razma, A.Matulevičius ir t.t. Šiuo gi atveju, skelbia balsas.lt (tai patvirtina apačioje esantis logo ir perspėjimas, kad balsas.lt info be sutikimo atgaminti draudžiama). Nebent balsas.lt yra koks nors politikas – šito nežinojau.

   • Valentinas

    Manau Aras neapsimeta.

 • Joana

  Griežtas esate, tamsta Artūrai, tik ar visada teisus?

  • miela Joana, tikriausiai ne. Bet kalbant apie šį konkretų atvejį – galbūt taip:)

 • zhee

  Kazkas vyksta tarp tvarkieciu ir krikscioniu, tik dar nesupratau, kas. Pamatysit, visi tvarkieciai pas krikscionis pereis. Arba kazkas labai priesingo ivyks… Na cia parasiau sita komentara praktiskai tik tam, kad veliau galeciau parodyt- VAAA, paziurekit kada rasiau :))

  • mielas zhee, na pirma tamstos prognozė labai neįtikėtina. Dėl antros irgi suabejočiau. Bet galite būti ir teisus – kažkas kažkada tikriausiai įvyks:)

 • cheesus crust

  Na truputį uždarbiauja balsas, negi verta dėl to pykti? Nesuprantantys, kad tai reklama, balsuoti neina.

  @Trakimas
  >>G.Vagnorius yra kompetetingas žmogus.Aš jam duočiau dar vieną šansą.
  Tai tamstai niekas ir nedraudžia. Aš manau, kad tai Maksimos atstovas politikoje. Ne kiekvienam pagal kišenę visą Seimo frakciją in corpore nusipirkti. Ir tos publikos politikoje kuo mažiau, tuo man geriau.

 • tskant

  Man tik be galo keista, kokia LT isties krikscioniska salis.. Ir zinau, kodel Vagnorius savo partija krikscionimis pavvadino.. Ogi viskas del to nesvietisko lietuvisko atlaidumo. Melavo Vagnorius, kabino makaronus kadaise, kad Rusijos krize mums nebaisi ir jos ne kvapo dar nera.. vazinejo i Sri Lankas bambos mirkyt kartu su tulu Vainausku.. pasvinko, pasmirdo viskas.. Bet argi kas prisimena dabar? Viska letuviai atleidzia. Ir svarbiausia – jokios atgailos nereikalauja. Stai kaip koks Trakimas, sako , duokim dar sansa..Nereiklus visai. Islaikytinis ant rentos besedintis Vagnorius tegul darba pirma susiranda, bedirbdamas tegul irodo, kad ne tik destrukcija uzsiimt moka, bet ir si ta pasiekt..Biezdarius

  • Trakimas

   Taip.Aš neprisimenu,kur Vagnorius važiavo ar su kokiu „komjaunuoliu“ pasisveikino.Tačiau esmines ūkio reformas padarė Vagnorius.Negalima laukti „kol kaip nors vis viena bus“.Ekonomika nėra gamtos reiškinys ir tiesiogiai priklauso nuo vyriausybės bei įstatymų leidėjų veiksmų.Todėl ir tokie rezultatai,deja:“Estijos ekonomika trečiąjį ketvirtį išsiplėtė daugiau negu tikėtasi, 4,7 proc., paskelbta ketvirtadienį, pažymint, kad tai buvo sparčiausias metinis augimas per beveik trejus metus. Latvija antradienį pranešė, kad jos ekonomika išaugo 2,7 proc. per tą patį laikotarpį, o Lietuva jau anksčiau informavo apie lėtą 0,6 proc. augimą.“

 • vardas

  Laba diena su vištiena. Pilna žiniasklaida tai socdemų, tai konservų propagandinių straipsnių be jokių įžangų ir užsakimų numerių. O čia vagnorininkams staiga nebegalima.

  • mielas varde, būtų solidžiau, jei savo teiginius pagrįstumėte konkrečiomis nuorodomis

   • Troja

    Ar šito negalima būtų laikyti reklama ir dar nemokama?
    http://www.delfi.lt/news/ringas/abroad/rjukneviciene-banditus-turi-gaudyti-policija-o-melagius.d?id=38594781
    Pasirašo krašto apsaugos ministrė :D Čia ponas Artūrai ne priekaištas, o klausimas.

    • miela Troja, pirmiausia, net jei tai būtų reklama, nelabai suprantu, kodėl dėl to būtų galima man reikšti priekaištus – nei aš Delfi redaktorius, nei konservatorių partijos narys ar R.Juknevičienės padėjėjas.

     O atsakant į klausimą iš esmės, tai sakyčiau, kad tam tikrą problemą būtų galima įžvelgti dėl to, kad šis R.Juknevičienės komentaras paskelbtas skiltyje „Be sienų“, kur, jei neklystu, dažniausiai skelbiami nepriklausomų apžvalgininkų ar ekspertų komentarai. R.Juknevičienė į šią kategoriją (turiu galvoje nepriklausomus) vargu ar patenka, tad būtų logiškiau, jei jos pamąstymai būtų skelbiami skiltyje „Politiko akimis“, kur skelbiamos ir kitų partinių žmonių nuomonės.

     Atsižvelgiant į tai, būtų galima jums iš dalies pritarti ir sakyti, kad Delfi, skelbdamas aktyvios politikės nuomonę šalia nepriklausomų ekspertų nuomonių, o ne prie kitų politikų, ją šiek tiek išskiria iš kitų politikų. Nedrįsčiau kategoriškai teigti, kad tai jau galima vadinti reklama, tačiau, kaip ir minėjau, problemą įžvelgiu.

     Jei už šio komentaro paskelbimą būtų mokama ar kaip nors kitaip atsilygnama (o tikiuosi, kad taip nėra), tada jau būtų didelė problema.

 • T.Čyvo ir krikščionių partijos klausimas balse.lt – neįdomus, net Valentinas nereaguoja. Šios dienos problema ir aktualija Nr1 yra „Žaliojo“ tilto skulptūros ir polemika su E.Žygelyte.
  V.Laučius, pagyręs A.Merkel dėl „radimo savyje ryžto pažvelgti į nacionalinį veidrodį ir pradėti daryti teisingas išvadas“ šiandien jau pasisakė.
  Koks Tavo požiūris, pilieti, į „Stalino propagandos gaminius“? (V.Laučius).

  • LEE

   Pilietis dar neturi savo nuomonės šiuo klausimu , laukia „nuomonės iš viršaus“….

 • Del to krikscioniu partijos straipsnio tai ten juk aiskiai yra skiltis politikos tribuna, kur leidziama pasireksti patiems politikams, tai ironija del uzsakomuju straipsniu cia cisai ne vietoje.

  Verciau jus dazniau skiatykite savo vadovaujamo BNS straipsnius, – http://twitter.com/#!/churchill1874/status/25915987710

  • mielas Churchill, į panašią pastabą jau atsakiau Arui – nekartosiu, nes ji puikiai tinka ir tamstai. BNS skaitau dažniau nei tamsta, todėl nelabai suprantu, ką norite pasakyti. bet jei radote ką nors panašaus į balsas.lt esančią krikščionių reklamą, būsiu labai dėkingas už nuorodą. Jei tokios neturite, gal verčiau patylėtumėte.

   • savo pries tai buvusio komentaro apacioje palikau nuoroda, skaitote gal ir daugiau, bet matyt neuztektinai

    • mielas Andriau, ta tamstos nuoroda nelabai ką parodo. Arba nežinau į ką žiūrėti

     • http://www.delfi.lt/news/daily/world/buves-britu-uzsienio-ministras-dmilibandas-traukiasi-is-politikos.d?id=37046271

      per visa ziniasklaida nuejes strp, su ziopla klaida

      Gordon Brown pavasarį pasitraukė, o ne Tony Blair.

      Ir tokiu klaidu daznai randu bns pranesimuose tik ta vieninteli karta nuoroda ikeliau i savo twiteri tai ir dar atsimenu,

     • mielas Andriau, ačiū labai. Dabar supratau. Taip, tai grubi BNS klaida. Tačiau kai sakote „dažnai“, gerai būtų, žinoma, su argumentais. Tikiuosi turitę jų pririnkęs, kad galėtumėte pagrįsti savo teiginius.

      Kita vertus, nelabai suprantu kas yra bendro tarp klaidos ir partinės propagandos be užsakymo numerio.

     • Mielas Arturai,

      as niekada ir nesakiau kad si klaida yra tas pats kas jusu zodziai propogandos be uzsakymo numerio. Cia jus pats sulyginot ir diskutuojate pats su savimi

      As tik sakiau, kad vietoje gaisimo laiko skanuojant prie ko prikibti balsas.lt portale verciau perziuretumete savo straipsnisu nes ten tiek klaidu, kad jau seniai nbepasitikiu bns strp.

      Ir jau nepykite, bet as turiu ir daugiau ka gyvenime veikti nei kaskart rades kladia BNS strp. ja uzsirasyti ir isaugoti nuoroda.

      Bet jei netiktie mano nekokio neanonimo komentatoriaus zodziais, kad tokiu klaidu aibe rasdavau, tai jau aiski problema su jusu pasitikejimu visuome kurioje gyvenate ir cia jau nemano problema.

     • mielas Andriau, kaip įprasta… viskas blogai, klaidų labai daug, bet pavyzdžių pateikti negaliu, nes tingiu ieškoti (užsirašinėti, saugoti, prisiminti…)

      Tenka tik apgailestauti, kad nepasitikite BNS, tikiuosi, balsas.lt yra vertesnis didesnio tamstos pasitikėjimo. Su tuo ir sveikinu.

      Ir šiek tiek keista, kad pasitikėjimą tamsta siejate su pasitikėjimu visuomene. Aš kažkaip galvojau, kad visuomenė yra šiek tiek daugiau nei vienas žmogus, negalintis savo teiginių pagrįsti faktais.

      Beje, jei leisite pastebėti, tai sprendžiant iš to, kaip taisyklingai pats rašote, gal tos „klaidos“, apie kurias kalbate, visiškai ne klaidos?:)

     • Mielas Arturai,

      jei nepamenate tai pries tai as jums daviau nuoroda i klaida. Duosiu dar tris sakysite kad straipsniu isverciate bent trisdesimt, arba kitiap sakant vis bus negana, tad nelabai matau ir reikalo ju be ieskoti. kaip tik man geda girdeti kad vadovas net nemate, o as dar slapta tikejausi, kad jus zinote apie tai ir bandote kolektyve taisyti jas, deja matosi kad ne ir to dar labiau nuvylete

      man malonu, kad tamsta taip manim rupinates, kad net pradejote uz mane sneketi, bet visgi priminsiu jums, kad as niekada nesakiau, kad man balsas.lt yra patikimesnis nei bns, tad jei butumet toks malonu snekekite tik uz save, nes as ko pasitikiu ir ko ne pats galiu pasirinkti

      Ir bebejo ka daugiau jus galejote bepridurti jei nesukritikuoti mano paties gramatika. taip tai tiesa net lietuviskos kalviaturos neisijungiau ir muskite neisijungsiu.

      Tik maza pastabele pone, as esu paprastas komentatorius – jus esate BALTICS NEWS SERVICE uz kurio paslaugas ziniasklaida moka pinigais, bei valgote is to duoma. Bei mano klaidos tera gramatikos, o jus sumaisete buvusi JK premjera Gordown Brown Su Toniu Blairu, tokia klaida jau tik apsirukius galima padaryti. O tiesa gal jusiu kolektyvas ir vercia straipsnius rukydamas zole?

      Tuomet dovanokite, viskas pateisinama..

     • mielas Andriau, bet juk tamsta sakėte, kad esate visuomenė… o dabar tik paprastas komentatorius…

      Atsipašau, kad pagalvojote, jog kalbu už jus. Aš juk sakiau „tikiuosi“, o tai išreiškia tik viltį, o ne žinojimą.

      Priešingai nei tamstos atveju, kai teigiate žinąs, ko aš nemačiau.

      Todėl dovanoju.

     • mielas Andriau, ir dovanoju dar kartą paskaitęs tamstos „straipsnius“ apie Vokietiją („Didelė cigarečių industrija dar labiau atlaisvino šalį, beabejo būtent jų dėka pasiekta kad rūkyti buvo galima nuo 16 m.) ir Ignalinos elektrinės uždarymą („Per stojimo derybas Lietuva išsiderėjo 2,6 milijardų eurų. Kompensacijoms skirta 47 milijonai, branduoliniui saugumui 285 milijonai.“)

      Stipru. Man ir visam BNS kolektyvui iki tamstos įžvalgų – kaip iki Mėnulio. Kuo labai džiaugiuosi.

      Ir nebesijaučiu vertas toliau diskutuoti su tamsta apie žiniasklaidą bei jos klaidas.

     • mielas Arturai,

      man malonu, kad jus jau bandote mane atskirti nuo visuomenes. Gal tuomet patikslintuemte kas as? atsiskyrelis gyvenantis tremtyje? nes kai paskutini karta tikrinau tai visuomene sudaro individai, ju tarpe komentatoriai taip pat. Ir jei nepasitiktie visuomene, tai ir nepasitikite ja sudaranciais individais arba atvirksciai.

      As irgi isreiskiau vilti, vilti, kad bendroves vadovas rupinsisi skaitytoju feebackais apie savo imones teigiamas paslaugas.

      Ar siaip vilti, kad vadovas dirbs savo jam priklausoma darba. Bet matyt verciau reikejo viltis kad lietuva laimes pasaulio futbolo cempionata, daugiau sansu

      Nepykite kita karta kai pamatysiu faktines klaidas BNS strp., tai iskviesiu policija, kad paimtu pirsto antspaudus ir atliktu dnr tyrimus. Nors bendriau jei jus to nematysite tai vistiek tai nebus tikra.

      Tai verciau parukykite, gerbiamas pone dar. nes as prasiau man dovanoti tik jei jus kolektyve rukote zolie.

      O jus ir dovanojote

     • Mielas Arturai,

      o man tikrai malonu, kad Baltic News service teikaintis naujienas didiesiems lietuvos ziniasklaidos portalams lygiuojasi i kazkokio studento laisvu laiku rasoma tinkalrasti. Malonu

      Aciu, kad dovanojate. Gaila, kad nebenorite testi vien tik delto, kad jums neitiko mano tinklarastis, nes man pavyzdziui neitiko jusu BNS nuo pat pradziu o as vistiek tesiau pokalbi, bet kagi

      Tik dar maza pastebele – Gordon Brown nuo Tony Blair as atskirti sugebejau.

     • mielas Andriau, juk sakiau – net nebandome lygiuotis. Kur jau čia mums…

      O kai dėl tamstos tinklaraščio, tai man nei šilta, nei šalta. Visokių yra, visokių reikia.

      Tačiau žinant, kad tinklaraščiai BNS neprenumeruoja, man kiek neramu, kad tokie kaip tamsta „žurnalistai“ patenka į žiniasklaidą. Tikiuosi neilgai ten buvote.

     • Mielas Arturai,

      man atrodo, kad yra silta, nes tai jus pradejote apie mano tinklarasti sneketi ir tokiu budu nukreipet tema nuo BNS nekokybisko darbo

      O i ziniasklaida nepatenku, bet kai neatskirsiu Tony Blair nuo Gordon Brown turbut pateksiu

     • na, ačiū, Andriau. Paguodėte. Miegosiu ramiau. O šnekėjau ne apie tamstos tinklaraštį, o apie tamstos įrašus. Mat, mano nuomone, jie liudija apie tamstos kompetenciją vertinti BNS žurnalistų darbą. Sakyčiau, ji prilygsta manajai vertinant J.Statkevičiaus darbus arba akmenslydžio žaidimo strategiją.

     • Mielas Arturai,

      tai as supratau, kad ne apie mano tinklrascio dizaina snekejot

      tikrai nezinojau, kad tam jog surpatum tokias grubias klaidas, kaip pats ivardijote, reikia tureti auksta kompetencija. Turbut ir jeigu prekybos centre uzvalgysiu apsinuodysiu sugedusia desra, bet pats kompetencijos neturesiu gaminti desras, negalesi skusti vartotoju teisiu gynejams del apsinuodijimo, ar ne taip?

      Ar jei beeinant parduotuveje man ant galvos nukris lubos, bet pats nebusiu niekada dejes lubu ar dirbes statybose, tai jokiu budu negalesiu sakyti, kad statybininkai blogai dirbo, ar ne taip?

      O kalbant apie mano irasus yra dar mazas skirtumas nuo jusu zurnalistu darbo – jie yra mano paties irasai, o ne prastai verstas nytimes ar kitos agenturos strp su papildomai prirasyta vienu sakiniu.
      matot kai pats rasai, o ne automatiskai kaip robotas verti imi ir ismoksti kad gordon brown skiriasi nuo tony blair, bei daug ko kitko

 • Šarūnas

  VRK irgi pastebėjo :). http://www.diena.lt/naujienos/lietuva/krikscioniu-partija-itariama-neteiseta-rinkimine-agitacija-311145

  Beje, įdomus sutapimas: Krikščionių partija posėdžius rengia „Forum Palace“ Balsas.lt salėje… :)

 • Laba diena, mielas Artūrai. Nors knygos apie Vagnorių ir nerašiau, bet nei Tamstai svarbūs niuansai, nei man kiek nors rūpi Tamstos plastmasiniai moralizavimai. Tad tik apie konkretiką: jei gerai suprantu, tai su minimu KP pareiškimu viskas būtų gerai, jei būtume padarę, kaip čia: http://www.balsas.lt/naujiena/505856/arvydas-akstinavicius-lsds-pareiskimas-del-susiklosciusios-padeties-ukmergeje/1.

  Parašytume G. Vagnorius, padėtume dvitaškį ir leistume jam raštu perskaityti pareiškimą? :) Ką gi – patarsiu taip ir daryti, nes nuo to tikrai be galo daug kas pasikeičia. Beje, LSDS lyderis A. Akstinavičius tikrai balse kalbinamas irgi cituojamas dažniau nei bet kur kitur, įskaitant BNS, tad siūlau dar padirbėti – gal pavyks koks demaskuojantis pirstelėjimas ir šioje srityje. Kad balso savininkai simpatizuoja KP – jokia paslaptis, kaip nėra paslaptis, kad tamsta irgi turite simpatijų, kurių dabartinė dislokacija – Daukanto a. Esate turėjęs ir kitų, bet tai vėlgi nesvarbu. Visas jūsų Tamstos bambėjimas, manding, nėra susijęs su tikrąja nepasitenkinimo priežastimi, o aiškintis tikrąją – neturiu laiko ir ūpo :) Tad tiesiog linkiu toliau budėti kažinko tenai sargyboje ir palaikyti aukštus kūrybinius rodiklius.

  • mielas Tomai, ačiū už komentarą. Pirmiausia, atsiprašau, dėl knygos apie G.Vagnorių – tikrai nerašėte, padėjote parengti.

   Dėl minimo pareiškimo: kaip geriau, žinoma, spręsti jums patiems. Taip pat jums spręsti, kokie turi būti pavadinimai ir ar leisti partijoms skelbti savo pareiškimus ir deklaracijas savo svetainėje, nenurodant, ar tai reklama, ar tiesiog balsas.lt informacija. Nes šiaip jau normali žiniasklaida tokius dalykus atskiria, kad visiems būtų aišku, kas yra propaganda, o kas ne. Nekalbu jau apie tai, kad skaitytojui praverstų žinoti, ar už tos propagandos skelbimą yra apmokėta, ar ne. Bet čia, žinoma, kalbu apie normalią žiniasklaidą.

   Dėl LSDS lyderio: labai už jus ir už jį džiaugiuosi. Ir suprantu, kad A.Akstianvičių dažniau nei kiti cituojate todėl kad balsas.lt yra artimos jo skleidžiamos idėjos ir LSDS ideologija. Nes kitaip sunku būtų suprasti, kodėl balsas.lt giriasi išskirdamas vienos politinės partijos atstovą, ypač turint galvoje tos partijos įtaką Lietuvoje. Šia prasme galėtumėt kaip koks „Morning Star“ deklaruoti savo prisirišimą LSDS idėjoms savo tituliniame puslapyje.

   Ir, žinoma, krikščionių partijai taip pat jei jau atvirai prisipažįstate jai simpatizuojantys. Aš, prisipažinsiu, to iki šiol nežinojau, tad esu labai dėkingas už informaciją.

   Kita vertus, manau, kad būtų gražu, jei tai žinotų ir visi kiti balsas.lt skaitytojai – būtų labai sveikintina skaidrumo ir aiškumo požiūriu.

   Dėl mano simpatijų tamsta esate teisus – aš jų turiu. Bet štai dėl dislokacijos šiek tiek klystate. Mat mano simpatijos, priešingai nei tamstos, ir jei tikėčiau tamsta, ir kolegų, remiasi ne dislokacijomis ar pavadinimas, o konkrečiais veiksmais, kuo, beje, visai nesunku įsitikinti paskaitinėjus kad ir šį tinklaraštį. Todėl visiškai negalėčiau su tamsta ginčytis ir dėl kitų buvusių ar būsimų simpatijų: kaip banda nesielgiau ir nesielgsiu ir amžinos meilės kokiai nors konkrečiai partijai deklaruoti nesirengiu.

   Dėl mano nepasitenkinimo – tamsta teisus. Kadangi vis dar laikau save žurnalistu, man nepatinka „žurnalistai“ rašytojai (atstovai spaudai, partiečių padėjėjai ir t.t). Man taip pat nepatinka parsiduodanti ir neskaidri žiniasklaida. Nes, kaip ne kartą esu sakęs, tai meta dėmę ant visų žurnalistų, o tai reiškia ir ant manęs.

   Todėl net jei tamstai visa tai nerūpi, man ir toliau rūpės, už ką nuoširdžiai tamstos atsiprašau.

   • Trakimas

    LSDP nėra LSDS.LSDS kažkada buvo socialdemokratai 2000.Dagys būtent iš šios chebros.

    • atsiprašau, suklydau. Kai tiek daug socialdemokratų, pasimeti žmogus…:) Juo labiau, kad dabar jau 2010, o jie kažkada buvo tik 2000-ieji…

   • Užstosiu aš kolegą Čyvą prieš žurnalistikos ryklius: šiais laikais rašome ne tik painūs nlp tekstai, bet ir gramatinės, stiliaus ir rašybos klaidos, nekalbant apie žargonizmą…

   • „Dėl LSDS lyderio: labai už jus ir už jį džiaugiuosi. Ir suprantu, kad A.Akstianvičių dažniau nei kiti cituojate todėl kad balsas.lt yra artimos jo skleidžiamos idėjos ir LSDS ideologija. Nes kitaip sunku būtų suprasti, kodėl balsas.lt giriasi išskirdamas vienos politinės partijos atstovą, ypač turint galvoje tos partijos įtaką Lietuvoje. Šia prasme galėtumėt kaip koks “Morning Star” deklaruoti savo prisirišimą LSDS idėjoms savo tituliniame puslapyje.“

    Sakydamas, kad minėtas ponas cituojamas dažniau nei kitur, Artūrai, nesakiau, kad cituojame jį dažniau už kitus politikus. Tai buvo tik menkutis pavyzdys to, kad ne visi privalo cituoti tuos pačius ir rašyti tą patį. “Morning Star” antpečius grąžinu pačiam bumerangu, pakartodamas tai, ką sakiau anksčiau: Tamstos privati ir nebūtinai kieno nors papirkta nuomonė apie užsienio politiką yra kaip iš akies trauktas Kremliaus arba Rusijos URM traktatas. Tai ką dabar daryti? :)

    • mielas Tomai, jei neklystu, jau kartojatės. O kai dėl darymo, tai praneškite VSD – gal net premiją gausite už neplastmasinį pilietinį budrumą

 • kurnekur

  Man tai labai akis bado jau tradiciniu tapęs T. Čyvo kaip portalo balsas.lt atstovo dalyvavimas Rūtelės laidoje LNK. Kas čia per reikalai?

  • Valentinas

   Viskas labai paprasta. Yra grupė žmonių apsimetančių žurnalistais/apžvalgininkais o iš tikro esančių informacinio fronto kariais. Tokie kariauja asmeninius karus, dažniausiai prieš konservatorius. Pagal principą – mano priešo priešas – mano draugas, šie kariai aptinka vienas kitą ir noriai dalyvauja vienas kito vykdomose informacinėse atakose ir informaciniuose žudymuose.

   • Fredis*

    TV laidas tarp 19.40 ir 20.30 val. niekam nerekomenduoju žiūrėti. Balaganas, marginalų siautėjimas. Suprantu, kad mūsų visuomenė yra segmentuota ir visos visuomenės grupės turi turėti savo širdžiai ir akiai mielas laidas, tačiau laidų prodiuseriai daro klaidą manydami, kad visi iki vieno esame paraštinės produkcijos vartotojai.

    • Valentinas

     Fredi,
     Šiuo laiku labiausiai rekomenduoju žiūrėti Travel arba FTV.

  • Kas vieša, tas nėra slapta, tad visiškai skaidru. Rūtelės, kaip ją vadinate, laida ir „Balsas.lt“ yra informaciniai partneriai, kas skelbiama laidos titruose ir „Balsas.lt“ bei „Balsas.lt savaitės“ anonsuose. So what?

   • kurnekur

    Gal galėtumėte pakomentuoti, kas įeina į sąvoką „informaciniai partneriai“? Už laidos reklamą gaunate dalį eterio reikiamos nuomonės išsakymui? Koktu žiūrėti į tokią „žurnalistiką“.

    • Galiu. Ten tiesiog derinamos temos ir ne visada suderinamos, kiek aš žinau. Manęs mažai – redakcijų daug. Nuomonę aš asmeniškai ir šiaip gaunu kur pasakyt – ne problema. O pas Rūtą ir be manęs yra kam.

   • kurnekur

    Ir dar. Labiausiai man gaila didžiosios dalies žiūrovų, kurie nuoširdžiai tiki, jog tokiose laidose viskas vyksta „ant rimto“ :)

    • LEE

     kaip pasakytų p.Tomas :So what?

    • O yra taip manančių? Gal Tamsta rimtai manote, kad šiame tinklaraštyje vyksta kokia tai „žiniasklaidos anatomija“? Pokalbių šou yra pokalbių šou. Jei tikitės ten rasti atsakymą į savo gyvenimo klausimą – esate durnius:) Atsakymą radote – ir ko daugiau?

     • taip mielas Tomai, „žiniasklaidos anatomija“ vyksta „balsas.lt ir G.Vagnoriaus biografinėse knygose.

     • Šmaikštu, įžvalgu ir tobula :)

 • tskant

  Gerb Trakimai, gal galite pamineti viena kita rimtesne Vagnoriaus reforma? Ka tikrai zinau, kad viena verslo grupe suklestejo.. Ta, kuri kaip mama. Dar menu, kad vienas didziuju Vangnoriaus reformatoriu, toks eksministras Skrebys, netruko toje pacioje Maximoje isidarbinti.

  O nesureagavus i Rusijos krize labai daug kitu verslu ir visa LT ekonomika sedo dugnan, is kurio ilgai kapstemes ir Vagnorius takart visai nepadejo. Uzsieme zmonos verslo kurimu. Dar bande visokiais pavadinimais savo atskilusia partijele atkurti. Labai jau nesekmingai. ir Dar daug kartu bande seiman patekti. irgi labai nesekmingai. Dabar padedant Cyvui ir Ziemeliui gal ir pasiseks..

  O del T.Cyvo – atrado savo vieta pagaliau. Tikra zvaigzdute. Ta vieta pati ta prie LNK Ruteles, jos Sedziaus, Uspaskio, Boso ir pan. Vagnorius irgi cia visai isipaiso.

  • Trakimas

   Pvz. -pinigų,turto privatizavimo investiciniais čekiais ir kt.

   • Mauras

    vagnorkių įvedimo nekomentuosiu, atsiskirt nuo rublio buvo būtina, bet padirbinėjamos jos buvo masiškai. O investiciniai čekiai buvo nevykęs ir neskaidrus išdalinimas, pridengtas rūpesčio visuomene imitacija. Tiksliai patį procesą iliustruoja ši citata:

    „Būtent LDDP Vyriausybė pradėjo vadinamąją čekinę privatizaciją, leidusią įmonių darbuotojams tapti jos bendrasavininkiais. Tokia politika puikiai atitiko trumpalaikius neokomunistų interesus, tačiau smarkiai stabdė šalies raidą. Kita vertus, ši politika leido nemažai grupei žmonių pirmiesiems pasinaudoti kapitalizmo teikiamomis galimybėmis ir iki šių dienų išlikti tarp tų, kuriems Lietuvoje gyventi gera. Daugelio buvusių sovietinių valstybinių įmonių vadovai kontroliavo jas ir po privatizacijos. Įsigiję įmones už investicinius čekius jų darbuotojai negalėjo pritraukti naujų investicijų, tad įmonės dirbo taip pat kaip sovietų laikais ir pamažu skendo. Tačiau sugebėdami išnaudoti buvusius ryšius jų vadovai nesunkiai gaudavo kreditų iš tuomet dar valstybinių bankų ir taip laikytis vandens paviršiuje, nors toks kreditavimas skatino infliaciją. Maža to, įmonės buvo skaidomos į mažesnes dalis taip, kaip patiko jų vadovams: jie privatizuodavo pastatus, įrenginius ir kitą vertingesnį turtą, o skolos ir mažavertis turtas atitekdavo kolektyvui. Sis procesas, vėliau pavadintas „prichvatizacija“, leido vieniems žmonėms turtėti kitų sąskaita ir padėjo pagrindus visuomenės sluoksniavimuisi.“

    „Kelias į kapitalizmą: žingsnis pirmyn – du atgal“

    Aras Lukšas, Savaitraštis „Veidas“, 2007 08 23

 • cheesus crust

  Investuoti į Vagnorių sau gali leisti tik labai turtingi. Nes tai beveik garantuota nesėkmė. Konservų rėmėjai jo nemėgsta, o kitų gerbėjams jis vis dar konservas. Bet balso pardavėjai kažkaip įtikino krikščionių šeimininkus, kad verta jiems atiduoti savo marketinginį biudžetą. Ką gi – sveikinu, sveikinu.

  Aš už balsą. Nes jie neturi pretenzijų į kažkokias ideologijas ar pan. Sumokėjai – įsukinėjame tave. Ne – mums tu neegzistuoji. Arba blogai, arba nieko. Vienžo lojali savo užsakovams firmelė.

  • Trakimas

   „Beveik garantuota nesėkmė“ dar suteikia kažkokią viltį.:)Dabar gi galime nesitikėti ,kad „kaip nors bus geriau“.Bus ne „kaip nors“,o labai blogai.Ir jau yra. Minėjau,kad 0,6 proc. kilimas yra apie 500 000 000 lt.,o vien skolos aptarnavimui reikia 1,5 mlrd. litų.

  • Aras

   Nekentėme Vagnoriaus tada kai priemjeravo, bet dabar vertinant, jis buvo geriausias premjeras iš visų buvusių ir to dabartinio, esamo ;). Jau 1998 metais Vagnorius svajojo apie nedeficitinį biudžetą, prie jo buvo didžiausias BVP perskirstymas per biudžetą (socialiai atsakingos valstybės požymis). Žinoma, nereikia užmiršti Mažeikių Naftos, Telekomo privatizavimo, Babiliaus darbelių ir dar ten visko buvo neskaidraus.

   • mielas Arai, antras pagal gerumą tamstai tikriausiai būtų G.Kirkilas, kuris taip pat kartojo, kad jokios krizės nėra ir didino pensijas bei teisėjų atlyginimus… Ir kaip tyčia, po abiejų atėjo A.Kubilius, kuris atnešė krizes ir visas kitas nelaimes į Lietuvą.

    • Trakimas

     Kirkilas buvo pasitelkęs Kubilių ir 2K projektui.:)Bet tai nereiškia,kad Kubilius ir buvo sumanymo autorius.Kubilius yra vykdytojas -klounas-už virvelių tampoma marjonetė.Jo nuopelnai yra daryti tai,kas liepta ir sumanyta.

    • Aras

     Visai jau. Kirkilas su Kubilium – kaip tie broliai milžinai kurie skrynioj amžinai, ne veltui liaudis dainas dainuoja, 2K pravardžiuoja. Kubilius Kirkilo valdymo perėmėjas, tęstinumo garantas, o kam buvo gerai prie Kirkilo tie džiaugiasi ir prie Kubiliaus, ana kaip direktorių algos kyla.

     • Trakimas

      „Direktorių algos“ yra tik pigių viešų ryšių bendrovių argumentas.Mielas Arai,ar jūsų alga viršija 5000 lt.?:)

     • Aras

      Į A. Račo pastabas, kaip ten G. Kirkilas didino pensijas ir teisėjų algas, argumentuotai atsako „Delfi“ komentatorius RB:

      2007-aisiais metais konservai vienbalsiai balsavo už algų padidinimą
      valdininkams. Kirkilas pasakė – tiek pinigų biudžete nėra, tai sąmoningas valstybės žlugdymas ir prašė Prezidento įstatymą vetuoti. Prezidentas nevetavo, Kubilius pareiškė, kad iš kur dabar reikės paimti pinigus – ne jo, o Vyriausybės reikalas. Beje, atėjęs į valdžią skubiai tuos atlyginimus sumažino :)
      Balsavimo statistika:
      www3 lrs lt/pls/inter/w5_sale.bals?p_bal s_id=20193

      Būtent konservatorių iniciatyva buvo įvestos dvejų metų motinystės atostogos (konservai norėjo trejų metų, bet socdemai su A. Sysu priešakyje sugebėjo išsiderėti dvejus metus). Simptomatiška – atėję į valdžią konservai motinystės išmokas pradėjo mažinti. Posėdžio stenograma:
      www3 lrs lt/pls/inter3/dokpaieska.showdo c_l?p_id=308003

      Šių metų birželio mėnesį, kai Kubilius viešai kalbėjo apie tai, kad „visiems reikia veržtis diržus“, jis pats kartu su visais kitais konservatoriais ir valdančiosios koalicijos nariais pasididino sau algas – Kubiliui ir Degutienei pridėjo 1400 Lt, kitiems Seimo nariams po 1000 Lt, nepamiršo ir prokurorų, ministrų… Vieninteliai socdemai nepritarė šiam įstatymo pakeitimui.
      Balsavimo statistika čia:
      www3 lrs lt/pls/inter/w5_sale.bals?p_bal s_id=-8684

      Galima prisiminti ir privatizacijos lėšas, iš kurių normalios valstybės
      sukūrė stabilizacinį fondą. Konservai gi nusprendė išdalinti tuos pinigus kompensuodami rublinius indėlius. Beje, sprendimą priėmė, bet patys jo nevykdė, o užkrovė šitą naštą ant vėliau atėjusios socdemų Vyriausybės pečių. Lygiai kaip dabar sumažino pensijas, o jų kompensavimą paliko būsimoms vyriausybėms. Trumpai tariant – būdami opozicijoje konservai prastūminėjo populistinius sprendimus, kuriais pirko rinkėjų balsus už mokesčių mokėtojų pinigus, ir tuo pat metu stūmė valstybę į duobę, neprisiimdami jokios atsakomybės. O kai rinkimai praėjo, puolė tuos sprendimus atšaukinėti, nes dabar jau nuo atsakomybės išsisukti nėra kaip.

  • cheesus crust, man šis komentaras labai patiko…:)

 • Trakimas

  MN prichvatizavo ne Vagnorius.:)Tuo metu šio privatizavimo „nepasirašė“ ponas Paksas:)

  • Aras

   MN privatizavo I. Degutienė. Istorinėse nuotraukose jai ranką bučiuoja Rendis Majorsas. Bet pamatai padėti G. Vagnoriaus, A. Kubiliaus.

 • tskant

  Tamsta Trakimai, o gal galit pasakyt, kas dabar viska liepia daryt Kubiliui? Man siaip smalsu, kam cia reikes paplot, o gal nusvilpt :))

 • Trakimas

  Pasiremsiu „oficialiu opozicijos lyderiu(A.Butkevičium),kuris suabejojo Leo tšk lt išardymo prasmingumu dėl jo nepaprasto brangumo“.Ir man „skaidriau“ po Leo išardymo nepasidarė.Tik padidėjo sąskaitos už sunaudotą el. energiją,mielas tsknt.:)

 • tskant

  Nelabai pagavau Tamtos minties.. tai A.Butkevicius liepia Kubiliui? Ar jus cia apie ka kita? :))Be to, jei teisingai pamenu, opozicijos lyderis siuo metu jau ne Butkevicius. O saskaitos Jums dideja ne del isardyto LEO, o del sedejimo per naktis prie kompo prominant biezdariu (pasikartosiu) Vagnoriu. Sekmes darbuose. Skia.

 • Trakimas

  Ne ne.Nėra taip paprastai surežisuota,kad A.Butkevičius tiesiog lieptų Kubiliui kažką padaryti.Greičiau Butkevičius ir Kubilius konkuruoja tarpusavy,kad galėtų padaryti,kas liepta,mielas tslnt.:)

 • TIMIS

  Pranešiau apie nepažymėtą reklamą, į ją VRK sureagavo ir įspėjo balsas.lt direktorę.