„Jūrų Leo LT“ – realybė ar politinė provokacija?

Konservatorius Naglis Puteikis savo tinklaraštyje rašo apie, kaip jis pats vadina, „Jūrų Leo LT“.

Skaičiau ir negalėjau patikėti – kažkokia visiškai makabriška istorija, kokia demokratinėje valstybėje net nebūtų įmanoma.

Dabar belieka laukti, kol Klaipėdos meras ir pats R.Dargis visa tai paneigs…

Priešingu atveju meras tikriausiai tučtuojau atsistatydins, o R.Dargis…

(7 balsų, vidurkis: 4,14 iš 5)
Loading...
 • Auksinis kardas

  Deja, deja – daug džiaugsmo purslų lieta dėl to, kad miestas iš pramonės perims prieigas prie marių miesto centre. Kaip gražu išlipti iš tokio skurdo, kai miestas teturėjo priėjimo prie vandens lopinėlius, viskas užgriozdinta pramone…

  Blaivi tikrovė trenkia per galvą – šioje erdvėje sėkmingai šeimininkauja žinoma nomenklatūra, oligarchija ir kitokie susietieji. Miestiečiams – parkomatai per visą miesto centrą, trimis zonomis, dešimtimis gatvių. Kam riestainiai, o kam skylės pinigams sukišti.

 • RM

  Tam pajūry tai ir velnias ragus nusilaužtų, kokias jie ten aferas rezga…

 • nerijus

  O kaip su 60 ha Ozo sklypu, Vilniuje?

  nesistebiu,kai buvo sukurtas „LEO LT“(tik oras ar žemė)
  nesitebiu,kad atsirado ir „LEO LT- Vanduo“

  Juk yra keturios stichijos :)

  lieka sulaukti:
  „LEO LT- UGNIS“

  • Gintautas

   Nerijau, gal pats versle nedirbęs?? :)) Juk LEO LT Ugnis seniai jau sukurta – Priešgaisrinio gelbėjimo departamentas.

   • nerijus

    O kuom susiję „Priešgaisrinio gelbėjimo stotis“ ir LEO?

    :)

    • &j

     Oooo tamsta tikrai verslo Vilniuje nera turejes.

     • nerijus

      nesu

      Smalsu pasidarė.Konkretumo. :)

     • nerijus

      Smagu,kai turime visas LEO stichijas.
      Gal ir pradėkime jas taip vadinti?
      Daiktus reikia vadinti tikraisiais vardais:

      LEO- vanduo,
      LEO- oras,
      LEO- žemė,
      LEO- ugnis;

      Stichijos, kaip žinia, dažniausiai būna griaunančios.

 • mdxacuk

  Man tai įdomiausia nuo ko viskas prasidėjo: „…Neradusi įrodymų, jog dalis krantinių nuo Kuršių marių iki Pilies uosto nuosavybės priklauso savivaldybei, bendrovė „Klaipėdos laivų remontas“ 2004 m. kreipėsi į teismą. …“ Atsieit, Dargis rado gabalą niekieno krantinės ir sugalvojo užsikalti savo kuoliukus. Kuo ne Laukiniai Vakarai? Kažin ar yra įrodymų, kam priklauso Lietuvos pajūris arba Gedimino kalnas?

 • Gi

  gera tema trečiadieninei laidai „Teisė žinoti“. Ar LTV žurnalistai turi tabu temų? Leo, jūrų Leo, miela Rita, ar gidi?

 • Musė

  Na ką, rimti vyrai tyliai rimtus reikalus tvarko. Tuo tarpu mes linkę labai karštai svarstyti ir spręsti tokius globalinius ir esminius klausimus kaip pvz. nauja kažkokio valdininko mašina, kas su kuo per daug prabangiai papietavo ar negražiai pavadino.

  Kodėl ten, kur vyksta išties rimti reikaliukai, žurnalistų neprisišauksi, neprisiprašysi? Na, nebent Grinevičiūtę :)

  O Taraškevičius tai zuokistas berods? Zuokistai bene geriausiai sugeba tvarkytis su infrastruktūros objektais, čia jų specializacija :)

  • Audrius

   Na ir ką Grinevičiūtė? Vakar vėl rodo akivaizdžius Trakų valdininkų vagystės faktus ir ką? Kėvišas irgi per televizorių su Kostiumu šneka, o ne su kalėjimo drabužiais… Aišku, gerai, kad rodo, bet kad toliau visi galai į vandenį…

 • paulius

  nesikabinekite prie gi dargio. jis gi didziai gerbiamas statybininkas ir LBS prezidentas. o kaip LBS be nuosavos krantines? nu niekaip. tik kiek pamenu eika uzvirino praeitais metais apie 40 limonu pelno. galetu ir nusipirkti. nus bet kam pirkti, jei gali reikaliuka prastumti. tuojau kreivys prastums LEO LT-STROIKE projektuka 2-3 mlrd. ir uzsirenovuos visi. ka cia terlintis su veksais visokiais… http://www.nemalk.lt/taskai-ant-i-2-dalis/2009/02/10/
  http://www.nemalk.lt/taskai-ant-i-1-dalis/2009/02/09/

 • max

  manyčiau, kad Taraškevičius bus kandidatas į apdovanojimą „Nuteistas už gerus darbus “ Nr. 2. (наглость – это второе счастье)

 • Valentinas

  Aš tai stebiuosi, kodėl visi nuėjo ant Maximos pr’ščikų pavadėlio ir tą darinį pradėjo vadinti Leo.lt . Juk nuo pat pradžių jam buvo sugalvotas tinkamas pavadinimas – Trigalvis slibinas. Leo (liūtas) yra kažkas tauraus, drąsaus, didingo. Maxima su Kirkilu ir norėjo, kad mes taip galvotume apie Trigalvį slibiną. Bet slibinas yra slibinas t.y. šliužas spjaudantis ugnį.
  Jūrose irgi gyvena slibinų, taip kad čia nieko stebėtino :)

  • J. naivus

   Gal dėl nacionalinių ypatumų nelabai mums tinka ir tas trigalvis slibinas.
   Hidra.
   Devyngalvė,viena galvų – nemirtinga, kitas aštuonias nukirtus, ataugdavo dvigubai.
   Net Heraklis vienas nesugebėjo Hidros įveikti.
   Mes gi ir Heraklio neturim.

   • Valentinas

    Už tai turime daug pretendentų į Heraklius:
    1. Paksas
    2. Uspaskis
    3. Valinskas
    4. Paleckis
    5. Murza

    • nerijus

     tęskim, Valentinai, tęskim..:

     AMB,
     „abonentas“,kuriam ir šiandien nepasisekė įrodyti,jog jis yra „neteisėtai praradęs nekaltybę“.
     Kubilius (2K),
     Kirkilas (2K),..

     Va,jau ir devynios galvos :)

     Tik dabar reikia lietuviškesnio pavadinimo?

     Kodėl apsiribojate tik tais,kurie galvoja kitaip ir apie tai,garsiai kalba?
     Pagal Konstituciją: visi gali reikšti savo mintis ar idėjas ir pan.

    • J. naivus

     Taigi, kad vien Heraklio , kurį visi žinom, jėgos nepakako. Padėjo toks Jolajas. Tas pridegindavo nukirstą galvą, tik taip ji neataugdavo.
     Va- vieną į STT, kitą į VSD.

 • nerijus

  Mitas: „Lochneso pabaisa“.

  Niekas neįrodo jos egzistavimo, bet, visi svajoja ją pamatyti.

  Gal tinkamiau būtų jei, Naglis Puteikis, pavadintų „Taraškevičiaus pabaisa“?

  • Valentinas

   Užtat turizmo industrija susijusi su lochneso pabaisa yra labai reali ir uždirba realius pinigus. :)

   • nerijus

    :)

    būtų sunku nesutikti :)

 • liuka

  Daug tų Leo, Vilniuje Leo veikmė-D.Gulbinai+Zuok, socd.+geležinlelis ir t.t., taip muse, žiniasklaidai pirtelė garaže svarbiau, tautiškiau. Delfis skubiai panaikina komentarus su konkrečiais faktais, bijo nemalonumų, o nepraustaburniai komentatoriai jiems į temą.

 • austras – Nerijui

  Tai va, gerb. Racai. Ir mano namie siandien svente. Tekstuka spausdins atgimimas. Kas pas mus siandien vadinasi nepaperkama ziniasklaida? Jus ir dar atgimimas. „Tautos garbe ir sazine“, kaip pasakytu poetai.

  • nerijus

   būtų įdomu paskaityti :)
   nuorodos, prašyčiau :)

 • austras

  Ten ne Nerijui, buvo :)

  • Auksinis kardas

   O kam tuomet skelbti viešuose komentaruose tokias intriguojančias naujienas ir susirašinėjimus su trečiais asmenimis? Tiesioginiam susirašinėjimui naudojame el.paštą. Net ir jo nenaudojame nesuderintoms su trečiais asmenimis jų neviešoms korespondencijoms skelbti – šios skirtos adresatui, ne kam kitam.

   Ir kablelis prieš „buvo“ – kokiu tikslu?

 • Musė

  Aš visgi tikiu, kad viešumas labai daug ką gali. Ir nemanau, kad šitiek kalbant/rašant/rodant pvz. Kėvišo žygius, jis galų gale išlips sausas iš balos. Anksčiau ar vėliau teisingumo rankos pasieks ir jį :)

  Ilgainiui šią temą vis eskaluojant, atsakingos institucijos tiesiog nebegalės apsimetinėti, kad niekas nevyksta, kai visa tauta per savo žydruosius ekranus pamatė, kad vyksta. Galų gale bus baisu nutaisius kiaulės akis išsisukinėti, nes ateis Grinevičiūtė ir juos visus suvalgys.

  Dar labai laukiu, kad pajudėtų Lietuvos geležinkelių ir Lietuvos pašto reikalai. Po galais, jau šitiek kartų tas pats „Veidas“ rašė, braižė socdemų machinacijų schemas, visi senų seniausiai žino, kas ten vyksta. Ir nieko. Gal todėl, kad „Veidas“ – tai ne Grinevičiūtė :)

  Toks jausmas, kad yra seniai pasidalintos įtakos sferos, visi su tuo susitaikę, visiems patogu.

 • paulius

  nieko nieko va kreivys tai jega. isijautes i vaidmeni istorikas-baldininkas. vaikinas ped. intituta vis gi baiges. sounds lyg kinija be kreivio lietuvos yra EU be langu. a kreivy jusu kalibras ne per menkas? o kosmines programos skrydziui i marsa litwa dar nepradeda?

  Antradienį su Kinijos ambasadoriumi Mingtao Tongu susitikęs ūkio ministras aptarė šios augančios ekonomikos šalies galimybes investuoti Lietuvoje. Pasak D. Kreivio, Kinija galėtų būti puikus prekybos partneris. „Kinijai Lietuva galėtų būti vienas iš langų į ES rinką. Iš Airijos „Dell“ perkėlė savo gamyklas į Lenkiją. Tarkime, kompiuterinių technologijų korporacija „Lenovo“ galėtų Lietuvoje atidaryti savo verslo padalinį klientams, kur reikalingi labai kokybiški gaminiai, greitas pristatymas į Europos rinką“, – pavyzdžiais kalbėjo ministras.

  gal kreivys pas mus yra lenovo ivaizdzio advokatas? reklaminis veidukas? HP tai turetu isizeisti. ka jau ten apple… na bet cia dar ne esminis:

  D. Kreivys teigia globosiantis kiekvieną investuotoją: „Pažadėjau, kad tiek Kinijos, tiek bet koks kitas investuotojas bus asmeniškai globojamas, prižiūrimas ir vedamas visais valdžios koridoriais, kad reikiamos investicijos atsirastų Lietuvoje.“

  investicijos yra pavedziojamos koridoriais, o tada jau ir atsiranda. bet tik „reikiamos investicijos“. beje uz asmeniska globa ar otkatas bus Misster kreivy?

 • Auksinis kardas

  Asmeniškai globojamas… Skamba tikrai nekaip. Geriau sakyti – „asmeniškai pažadu padėti spręsti kiekvienam investuotojui kilusius sunkumus“. Gal ketinimai būtent tokie. Tuomet gerai.

  Minėti Lenovo vertėtų tik jų tikrų planų kontekste – tarkime, „jei Lenovo nutartų atidaryti atstovybę Lietuvoje, kaip dabar svarstoma, mes visokeriopai palaikysime tokio sprendimo įgyvendinimą, kaip ir kitų verslų sprendimus veikti Lietuvoje“. Tikėkimės, ir čia ketinimai būtent tokie.

 • Na kodėl „kažkokia visiškai makabriška istorija, kokia demokratinėje valstybėje net nebūtų įmanoma“.
  Labai įmanoma. Yra ir dar makabriškesnių Klaipėdoje. Ir jos vyksta beveik kasdien. Tik čia visi tyli. Todėl labai ačiū Artūrui už paviešinimą. Beje, galėtumėt atvažiuoti į svečius, papasakotumėm, parodytumėm.
  „Dabar belieka laukti, kol Klaipėdos meras ir pats R.Dargis visa tai paneigs…“
  Na būkite ramūs – niekas nieko neneigs, o sakys, kad viskas yra labai gerai ir tik taip turi būti.
  „Priešingu atveju meras tikriausiai tučtuojau atsistatydins, o R.Dargis…“
  Meras neatsistatydins, o pasiūlys mudviem tą padaryti.
  Na o R.Dargis taip pat nieko nedarys. Tai yra nemokės nė cento valstybei. Nes valstybė – tai jie, oligarchai. O jie niekada nieko nemoka. Nė cento. Tik mes mokame jiems. Nes jie valstybė, o mes – dulkės ant jų smokingų.
  Kur Jūs matėte, kad Lietuvos oligarchai ką nors valstybei sumokėtų? Jie įmones privatizuoja , tiksliau prichvatizuoja tik išsimokėtinai – tai yra iš perkamų įmonių būsimų pajamų. Ir čia tas pats – R.Dargis bei B.Lubys nusipirko tą patį AB „Klaipėdos laivų remontą“ už kelis milijonus litų, kuriuos atgavo iš pelningai dirbančios įmonės per porą metų.
  Ir dar dėl Jūsų straipsnio pavadinimo.
  Kai oligarchas vagia iš nekaltų mokesčių mokėtojų pinigų, tai vadinama „subalansuota plėtra“. Kai bandai sušukti „laikykit vagį“, tada tai pavadinama „politine provokacija“ . Ir neduok Dieve surengsi mitingą vagims gaudyti – bus įvardinta kaip „marginalų siautėjimas“.
  Lauksime Jūsų Klaipėdoje su ekskursijų automobiliu.

  • paulius

   „O gal įsiklausykime į Evos Žoli (Eva Joli) – Prancūzijos teisėjos, pagarsėjusios sėkminga kova su korumpuotais verslininkais ir politikais, žodžius, pasakytus 2005 rudenį jai lankantis Lietuvoje. Ji pasakė visiems senai žinomą tiesą: žuvis pūva nuo galvos, todėl kovą su korupcija ir reikia pradėti nuo “galvų”, o ne nuo policininkų, kurie uždarbiauja keliuose.
   Be to ji teigė jog tam, kad pamatytume šviesą tunelio gale, nereikia kokių nors ypatingų visuomenės švietimo programų.

   Tereikia vieno sąžiningo prokuroro, vieno sąžiningo teisėjo…“

   http://www.independent.co.uk/news/judge-joly-shakes-tree-of-corruption-1088114.html

   argi sioje salyje niekada ir neatsiras Eva Joli? argi niekada ir nebus pirmos bylos su baigtimi? ar ir toliau bus niekingai nevykdomas teisingumas, net ir po konstitucinio teismo sprendimu? mano asmeninis sitos valstybes kredito reitingas arteja prie „junk“. iseitis tik emigracija? ir deja ne ekonomine…

  • Auksinis kardas

   Su visu BNS desantu… Tikrai rekomenduoju, jei neteko, susipažinti su energijos vulkanu, kukliai pavadintu Naglio Puteikio vardu ;-) Svarbiausia, kad jam talkinant pavyksta po šia saulę kai ką pakeisti – šito mums per daug dar nebuvo.

  • Gintautas

   Taip, taip – organizuokime „mitingus vagims gaudyti“, o paskui dar ir ličiuoti viešai leiskime. Greitai tuomet tvarką atkursime… :) Drąsus žmogus Puteikis, bet kartais reikėtų į save kritiškiau pasižiūrėti. Tokio arogantiškumo ir tyčiojimosi iš kitų žmonių, tokios nepagarbos oponento nuomonei reikėtų paieškoti. Aš čia rimtai.

   • Auksinis kardas

    Pasitaiko perlenkimų, bet ar jų neatperka produktyvumas, kuriuo dera žavėtis ir jo mokytis, paskata patiems daryti kažką tokio dar geriau? Ar geriau turėti monolitiškai monotoniškus neužgaulumo horizontus šalia savanaudiškumo ir valdiškos pagiežos kirmėlyno?

    • Gintautas

     Tiksliau būtų sakyti – „pasitaiko ir neperlenkimų“, nes absoliuti dauguma jo tekstų yra tulžies pylimas. Man asmeniškai, principas „tikslas pateisina priemones“ nepatinka ir jam nepritariu. Ir jei, anot Tamstos, „valdiškos pagiežos kirmėlynus“ pakeisime „nagliškos pagiežos kirmėlynais“ pasaulis nė kiek neprašviesės…

     • Auksinis kardas

      „paskata patiems daryti kažką tokio dar geriau?“

  • J. naivus

   “ Nes jie valstybė, o mes – dulkės ant jų smokingų.“

   O, kad tik ant smokingų… Blogiau, kad ir mundurų- tų generoliškų… Ant teisėjų mantijų…

 • Pingback: Monopolistai dauginasi ir vandenyje - Jūrų Leo Lt. Tinklaraštis VE.LT/BLOG()

 • Skaičiau abu blogus ir šovė mintis, kuri paliečia jau nę pirmą kartą. Vat dabar bendravimas kyla sparčiai blogais. Vienas parašo vieną, kitas garsiai paviešina, o pirmasis pažymi, kad jo mintys paviešintos. Tetrūksta, jog abu dar po kartą paviešintų faktą, jog jų mintys/komentarai buvo paviešintos. ;)

 • Valentinas

  Gal ir ne į temą, bet žiūrėkite ką radau šiandien lrytas.lt
  „Girdėjom, kad žmonės sakė, kad čia pigu viskas, tai todėl ir atvažiavom. Tikrai tuo įsitikinom. Skanūs, sultingi obuoliai 1,6 zloto, o litais gal 1,2 gaunasi. „Maximoj“ tokie obuoliai beveik po penkis litus. O mėsos gaminiai irgi – faršas po 8 zlotus. Patys matot, kokios pas mus kainos ir kokios čia. Tik anksti reikia čia atvažiuot“, – pasakojo Lenkijoje sutiktas Vilniaus gyventojas Virgis.
  Taigi, kai Račas išvarė Virgį iš savo blogo, Virgis nuvarė į Lenkiją pirkti faršo. Virgi, labai nepatriotiška.

  • Musė

   Įdomu, o Fredis kartais drauge su Virgiu Lenkijon neišvažiavo, ko tai nesimato jo pastaruoju metu :) Artūras vis gąsdino, gąsdino, gal irgi išmetė nabagą…

   • Artūras nieko negąsdina, tik įspėja. Kadangi Fredis elgiasi padoriai jam jokios sankcijos netaikomos:)

 • Ką gi, nors tema jau ir nugrimzdusi, norisi ir čia pasveikinti Naglį Puteikį su pergale Klaipėdos konservatorių partijoje nepavykusiame perversme. Šaunuolis, Nagli

 • v

  tema ne kiek nenunykusi, nes eina tas pats variantas tik koncesijos pavidalu – vis tik norima tas krantines tai paciai imonei tam paciam R.Dargiui 25 metams perduoti naudotis nemokamai, pries tai isudzius i jas 80 mln. mokesciu moketoju pinigu

  N.