Citata #144 R.Zemkauskas apie Lietuvos išskirtinumą

Lietuva yra vienintelė šalis pasaulyje, kurioje krizė prasidėjo šokiais, dainomis, fejerverkais ir šviesų šou tvarkingai naktį iš 2008-ųjų į 2009-uosius. Dar gruodžio 31-ąją viskas buvo gerai, pinigų buvo kaip šieno, benzinas buvo pigus, tad pusė Lietuvos suvažiavo į Vilnių pasižiūrėti kaip vokiečio prožektoriai raižys Europos kultūros sostinės palubes. Maždaug apie pusę pirmos nakties imta murmėti: reginys buvo neblogas, bet tik jau ne už tokius pinigus! Tai buvo pirmasis ženklas, rodantis, kad prasidėjo mūsų nerimo žiema. Kiek vėliau, išaušus apniukusiam sausio 1-osios rytui, paaiškėjo, kad benzinas pabrango, laimės nebėr, šalį valdo pikta vyriausybė, o Europos kultūros sostinės projektas gali būti… ne visai skaidrus.

alfa.lt

(15 balsų, vidurkis: 4,47 iš 5)
Loading...
 • J. naivus

  CITATA +3

  …/ toks elgesio modelis: kad ir kas būtų namie, „prie žmonių“ privalai elgtis padoriai./

  …./imtis pagarbiau vertinti ateitį, idant kai ji ateis, netektų taip kankintis. (Pvz. kada bus uždaryta Ignalinos AE ir ką reikia padaryti dabar, kad nebūtų blogai paskui?)/

  …./Nors žinia, galime ir toliau daryti kaip tas diedas, kuris kažkur Suvalkijoje užmigo ant bėgių, jį pervažiavo traukinys ir nieko jam neatsitiko!/

 • ledynmečio voverė

  Naujametis reginys buvo puikus ir vertas tų pinigų, kas matė, – išvažiavo su nuostabiais įspūdžiais. Kiekvienam mačiusiam tai kainavo po 17 litų (3,5 mil./200_000). Pabandykit už tokią sumą nusipirkti bilietą teatran ir pasižiūrėti „Spragtuką“. Nepavyks.
  O kad kitą dieną ten kažkas „brango“ irgi ne bėda, vasarą, kai krizės nebuvo (ar bent jau žmonių ja niekas negąsdino), pienas, mėsa ir visa kita brango dar labiau. Dabar, beja, viskas pinga.

 • mdxacuk

  Kiek prisimenu, Britanijos karalienės valdymo 50-mečio saliutas kainavo 1 mln. svarų. Mūsiškis pagal dabartinį svaro kursą anam beveik prilygo. Taip kad galima laikyt, jog nepasišikom. Man irgi buvo gražu, galėtų kartoti kasmet. O kas sako, kad geriau būtų vietoj to suremontuot už 800 000 Lt griūvantį Onos bažnyčios bokštą, tai tegul pats ir remontuoja. Man juodaskvernių reikalai nerūpi, tegu tas bokštas sugriūva. Sugebėjom atstatyt Valdovų rūmus, atstatysim ir bokštą, jeigu matysim reikalą. Galbūt netgi 4 pastatysim vietoj 2 dabartinių, ne ubagai esam.

 • AudriusX

  Pala pala, tuoj VEKS komanda pasitrauks ir taps Vilnius gūdžia provincija be kultūros. Verksite kai turėsite į Panevėžio teatrą važinėti.

 • nerijus

  Buvau Katedroje- žiūrėjau.
  Ir dar žiūrėčiau.
  Atminkite ir supraskite tai, kad pinigėliai jau buvo sumokėti, nes viskas buvo derinama jau metus laiko.

  Užsidarykim visas duris,gryžę namo, po darbų.
  Išjunkime TV.
  Neskaitykime spaudos.
  Neklausykime radijo.
  Neikim į tetrą, kiną,..
  Vienžo.., atsiribokime nuo pasaulio.

  Kas nuo to pasikeis?

  Kai remontuojamas Operos ir baleto teatras( scena ) už 80 mln.,tai čia yra problema, nes už tokius pinigėlius galima naują pastatyti ir daug modernesį.

  • paprasta piliete

   Būna dienų lyg tyčia… pareinu namo, užsidarau duris, nejungiu TV, radijo, neskaitau spaudos, kadangi žiema, neinu į kiną, teatrą. Užtai kaip gera atsijungus nuo pasaulio, skaityt neskaitytas knygas, klausytis sukauptos muzikos įrašų, užsiiminėt fotografija… Kad žinotumėt kaip būna gera :)

   • J. naivus

    Tam reikia valios geležinės :))

 • Sakytumei lyg tyla prieš audrą, bet gi visokie bombastiniai elementai nėra tokie jau tylūs… Gi, žmonės, išgyvensim mes tą sunkmetį tik reik mažiau nervintis;DD

 • austras

  Ech, subtili ironija, atskleidziant tiesa – kas begali buti geriau?