Nepasitikėjimo procedūra baigta, laikas apkaltai?

A.Valinskas, nors ir ne savo noru, vis dėlto turėjo ištarti „atia“. Kol kas – Seimo pirmininko kėdei, bet neatmesčiau galimybės, kad jis gali ištarti „atia“ ir pačiam Seimui. Nes ką jam ten veikti?..

Balsavimas buvo logiškas – prieš kokia savaitę komentuodamas Baltijos TV sakiau tikįs, kad Seime atsiras bent 90 parlamentarų, išsaugojusių sveiką protą.

Kita vertus, po nepasitikėjimo procedūros logiškas turėtų būtui ir kitas žingsnis. 

Apkalta.

Vienam iš dviejų: arba A.Valinskui arba A.Sacharukui. Nes vienas iš jų akivaizdžiai meluoja ir meluodamas šmeižia Seimo narį.

Todėl logiška būtų, kad Seimas sudarytų specialią komisiją, kuri ištirtų, ar aiškino Micha TPP būstinėje A.Valinksui, kaip reikia valdyti valstybę stebint Vadovybės apsaugos departamento darbuotojams, ar tai tebuvo A.Sacharuko išsigalvojimai.

Kartu būtų galima išsiaiškinti, ar tikrai A.Sacharukas informavo Valstybės saugumo departamentą apie A.Valinsko ryšius, o jei taip – tai kodėl VSD nesiėmė jokių priemonių ir nesurašė pažymos apie grėsmes nacionaliniam saugumui.

O jei A.Sacharukas nepranešė, reikėtų aiškintis, kodėl jis to nepadarė ir dangstė A.Valinską.

O gal viskas, ką sako A.Sacharukas, yra tiesa?

Jei taip, tai speciali Seimo komisija turėtų išsiaiškinti, kodėl melavo A.Valinskas, antradienį iš Seimo tribūnos visa tai, ką yra sakęs A.Sacharukas pavadinęs absurdu ir melu.

Nejau niekam nebus įdomu, kas iš jų yra tikrasis melagis?

O po to vėl stebėsis, kodėl Seimo reitingas toks žemas ir kodėl rinkėjai taip nepasitiki politikais?

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • Gaila bachūro:(

  • Man irgi gaila.
   Tikiuosi jis nepalūš.

 • Slyvanosis

  Ach, mielas Artūrai. Jūsų pasiūlymas sudaryti komisiją ir kapstytis po A. V. vardo judėjimo „žiburėlių“ šiukšliadėžes, be abejonės, suintriguotų PEOPLE skaitytojus.
  Bet gi kryžius dar bepraėjo, LEO.lt vis dar priešoperacinėje palatoje eikvoja lovadienius etc.
  Beanalizuojant Sacharuko – Valinsko šaškių partiją, mus gali apkloti „pelenų baltumo sniegas iš akiduobių tučių“.

  • Slyvanosi, Jūs neteisus. Kai nekreipi dėmesio į tokius dalykus, atsiranda Leo ir visa šalis vieną dieną pasijunta begulinti neramiųjų palatoje, kur durys – be rankenų, o marškiniai – su labai ilgomis rankovėmis…

   Ir čia ne Sacaharuko-Valinsko šaškių partija buvo. Šaškės buvo jie, o žaidė – kiti.

   • Nelyginamas dydis

    Gal galėtumėte įvardyti tuos „kitus“? Kažkaip atsibodo jau tos sąmokslo teorijos. Jums pačiam juk nepatinka išvedžiojimai apie jūsų lesimą iš Rusijos rankos?
    Tiesa, pamiršau, kad jūs – paaugliškas atžagareiva, iš principo beveik viską darantis atvirkščiai.
    Pasitaisau: po šimts butautų, net nebandykite įvardyti tų „kitų“. Nedrįskit!!! :)

    • lida

     Va čia jau jaučiasi Šmočiukas, o ne kažkoks neaiškus dydis :)

    • GIGA

     tik aklas nemato,kad kiti,t.y.AMB,konservatoriai,Zuokas,Paulauskas ir t.t. gali viską,nes jie yra politinis elitas,visi kiti išsisokeliai ir t.t.Juokinga mesti A.V,remiantis is piršto laužtais kaltinimais.Ir kelinta kartą džiaugiuosi,kad šioje vietoje mane niekas negalės pavadinti valinskininku,nes savo nuomonę apie jį esu pareiskęs ne vieną kartą.Klounada – Valinskas susijęs su daktarų grupuote.Taip Paksas buvo reketininkas,vargšas,nevykėlis Muntianas 2000 lt kyšį dave!!!!!(būdamas Seimo pirmininku dave kyšį politinei peškei).Dabra sekantis ne iš elito greičiausiai taps pedofilu (nes suras kokią nuotrauką su vaiku) ar zoofilu,nes namie rūpinsis kokiu Aurelijum:)

 • Fredis*

  A.R. balse girdėti nuoskaudos gaidelė, jog už vilčių Prezidento pažintį su mafijos tėvu Kakšviliu ir seserimi Smailyte buvo atstatydintas Paksas. Efektingai, su trenksmu ir triuškinančiai galima iššauti tik vieną kartą…
  ech, mokykitės, mokykitės ir dar kartą mokykitės…

 • fredi, gal išsiplaukite ausis… blogai tamstai girdisi

 • lv

  Nors tu ką, bet intuityviai tai itin falšyvai atrodo ta Sacharuko politinio (ir apskritai) kailio „asmenybė“…
  Man intuicija kužda: nekompetencija, netalentingumas (rusiškai skamba adekvačiau: бесталантность), kyšo klastos, melo, suktumo ausytės ir nė kiek nepadvelkia sąžiningumu, principingumu, inteligencija, orumu, garbingumu. O gal čia man tik vienam taip beviltiškai vaidenasi…?

 • nerijus

  Sacharukas, kaip žmogus- tinginys…Kiek yra man žinoma :)

  Kas dėl Seimo pirmininko…
  Reikėjo- patraukė.

  Jo vieton stos sekantis, kuris, kaip spėju, netrauks nei metelių ir vėl bus „patrauktas“- interesai, interesai ir daugiau nieko…
  Labiausiai smuko A. Mazuronis, kuris, neįstengė, net normalios kalbos rėžti ir nenusikalbėti, bent Seime..:
  „…Mes manome, kad jo gyvenimo būdas…“ Jei, valstybėje vien dėl „gyvenimo būdo“ bus „patraukiamas“ prezidentas, Seimo pirmininkas, Vyriausybės vadovas, tai, atleiskit, kokioje šalyje gyvename- Bananų?

  O Valinskas ištars- Atia…

  • nerijus

   atsiprašau, ne A. Mazuronis, o V. :)

   Įdomu, ką sakydamas „mes“, turėjo omenyje- save, savo partiją, šeimą, seimą..?

 • Bet Valinskas nejuokavo apie tai, kad Seimo Pirmininkas yra trečias asmuo valstybės valdyme… Tik dabar liko 6 (šestiorkė – jis taip pats save įvertino – įtariu, kad specialiai, nes vėl turės nemokamos reklamos iš šių žodžių interpretavimų per visokias ale Kakadu laidas). Tiesą pasakius aš net nežinojau, kad jo pavaduotoja buvo Degutienė ir dėl to pasiūliau lažybas: Seimo pirmininku taps (oj, išrinks) arba I.Degutienė, arba V.Žiemelis :) Pasirodo Degutienė jau yra l.e.p… Tuomet spėju, kad skubos tvarka bus pritarta Grybauskaitės pataisoms statybų įtatyme… Tikiuosi, jei tai įvyks, BNS vadovas praneš atskiru įrašu bloge :) Aš galiu būti neteisus. Tačiau, žinant mūsų nacionalinės politikos įpatumus (Aidai Puklevičiau, manau, kad tai nebloga tema humorui), konservatorių veiksmus, mano manymu, gan lengva nuspėti, nes jie net nesugeba tinkamai paslėti savo nešvarių darbelių (kad ir Vidžiūno atveju)…

  • nerijus

   Simai

   Pagal „nerašytą“ taisyklę, Seimo pirmininku negali būti valdyme esanti ir, tarp koalicijos partenrių, daugumą turinti partija, šiuo atveju- konservatoriai.
   Negi, bus daroma išimtis?

   • Žinot Lietuvoje vieną dieną galioja taisyklė, kitą diena – ne (ypačč, jei nerašyta)… Juk tai Lietuva… Net prieš tai Artūras rašė, kad net vienam asmeniui įstatymus daro. Ir ne pirmą kartą. Bet iš kitos pusės pažiūrėjus, tai negi dabar Zuokui atiduos tą postą?? :) Dar vienam „grynuoliui“?

    • nerijus

     Zuokas- praeitis ir tai supranta jis pats…
     Pasiūlys opozicijai, kad mažiau skalambytų…

     • Tai vadinasi 2K dar veikia? :)

     • nerijus

      Ar ji buvo nustojusi veikti?
      Tik…Vieni dirba, kiti ilsisi ir atvirkščiai…
      Dauguma, praeito Seimo sprendimų, priimta ir su Kubiliaus komandos rėmimu, kad ir pats LEO projektas…

     • mdxacuk

      „Pasiūlys opozicijai…“. Ką rūkėt?

   • mdxacuk

    Neprisigalvokit nebūtų taisyklių. Landsbergis buvo Seimo pirmininkas 1996-2000 metais. Paskui Juršėnas 2004-2008. Ir t.t.

 • albinas

  Man tai geriausiai pries balsavima pasisake Veselka. Nezinau kaip kam, bet jis man atrode, kad daugiausei paseke tiesos siandien seime.
  Tikrai nesu nei Veselkos, nei TT gerbejas.

  • J.naivusis

   Būtent, Veselka pasakė teisybę – „kiška tonka“ prieš SISTEMĄ.

 • lida

  Na iš principo su autoriumi sutinku, kad reikalas kas kam melavo turės būti išspręstas. Tik tam, manau, nereikalinga Seimo komisija. Sacharukas pasakė. Generalinė prokuratūra, VSD savo išvadas davė. Na dabar reikia palaukti Valinsko veiksmų – kreipsis privataus kaltinimo tvarka dėl šmeižto, kaip žadėjo, ar ne. Jo neveikimas būtų labai iškalbingas. Kam tuomet be reikalo įpainioti valstybės institucijas, jei pačiam „nuskriaustajam“ tai nerūpi ?

 • A.G.

  Visa tai gal ir nelabai kam jau turėtų rūpėti… juk protingesni žmonės ir taip beveik viską nutuokia… pačia blogiausia forma…
  Na, kaip teigia blogo šeimininkas, Lietuvą dar ir toliau galima vesti iki beprotystės, pagal tuos scenarijus… kai kas tuomet sakys vagys nukreipia dėmesį nuo stambių vagysčių…
  Bet greičiausisi, dabar prasidės sekanti scenarijuas dalis – Vyriausybės klibinimas (nes kam tuomet pirma dalis – logikos nesimatytų…).
  Iš kitos pusės, neįtikitina ir labai neįtikėtina, visa tai. Negi šalį vedant į skolas ar šalį vesti į skolas – labai jau patrauklus biznis ar tik toks jau biznis Lietuvoje telikęs…
  Greičiausiai, viskas paprasčiau, – kaip sakoma, kokia pjankė, jei stiklai liko sveiki. Eilinis…
  Iš kitos pusės, seniai jau esu sakęs, kad Lietuvai yra suplanuotos drakės kiekvienai dienai, savaitei, mėnesiui – svarbu, kad niekas čia nedirbtų… kad laiks nuo laiko čia akmens ant akmens neliktų.
  Na, anksčiau sakydavo, kad iš proviincijos atvykus – čia parodoma sostinės tvarka… bet dabar… kaip bebūtų dėl visiškai nereikšmingo posto ir drakė buvo palyginus tyli, tad vargu ar bus tęsinys dėl Vyriausybės, būtent šiandien – taip tik kažkoks tampymasis tęsis, gal būt iš tikrųjų maskuotėms visokiausioms.
  O jau mūsų kartai – reabilitacija tų įstaigų nebeįmanoma. Taigi. Bet kvailių (gerai, kad tik Vilniuje, tarp miestiečių elito jų tėra, kurie pasakomis tiki – iš dešimties 12), tad… velnio ratas Vilniuje gal ir nebesibaigs… musėt.

  • Tame ir reikalas, kad opozicijai balsų būtų neužtekę net prie didžiausių norų… Šito posto reikia TS-LKD… Kad galėtų stumti viska buldozeriu. Įstatymai vienam asmeniui, vienai įmonei ir panašiai… Ir viskam su entuziazmu pritaria Kubilius, Grybauskaitė plius naujas Seimo pirmininkas…

   • albinas

    taip iseina pagal jus, kad opozicija rinko parasus, kad uzsirautu ant TS_LKD buldozerio…?

    • Opozicija tiesiog dirbo savo darba… Jei nieko nebūtų darę, tai juos rinkėjai iškoneveiktų, o rezultatas būtų buvęs toks pat…

     • nerijus

      Opozicija, kaip ir pozicija, PRIVALO ARGUMENTUOTAI pateikti: kodėl, kaip ir už ką, o ne spaudytis ir kalbėti, atsiprašau,- vėjus, kaip V. M.
      Vienintelis jo argumentas- „mes“ manome… arba „jo gyvenimo BŪDAS“…Jei nesugebėjo apsijuokti per prezidento rinkimus, tai apsijuokė dabar…
      Pamatysim, ką iš šio situacijos turės opozicinės partijos, bei Sacharukininkai..?

   • nerijus

    Žinoma, kokia politikos kryptis ir ko siekia konservatyvizmas- monopolijos/ didžiųjų įmonių skatinimas…

    • Paaiskinkite tai konservatorių rinkėjams… Jie pasmaugs taip sakančius, bet nepatikės tokiais teiginiais… O kokia buvo jų priešrinkiminė programa? Išvis iš principo priešataraujanti konservatyvizmo idėjoms… Tai jie dabar teisinsis, kad negali įgyvendinti savo rinkiminės programos, nes dabar yra krizė… O krizės padariniai Lietuvoje pradėjo pasireikšti dar prieš Seimo rinkimus… Ai nėra čia ko diskutuoti – bet kokiu atveju yra tikrai daug blogiau, nei nušviečia pop-žiniasklaida…

     • nerijus

      Simai

      Žmonės neskaito rinkiminių brošiūrų, neįsigilina į asmenis, kurie dalyvauja „biuletenyje“. Jie ateina ir balsuoja už girdėta pavardę ar net vardą ir duoda „kelią“ visokiems vidziunams, zuokams, masiuliams, paksams, uspaskich, valinskams ir pan.

  • nerijus

   A. G.
   Šiuo metu, kai Pasaulyje „siautėje“ ir šoka pasiutpolkę- krizė, nemanau, kad kas rizikuos versti Vyriausybę- nenaudinga/ neparanku…Geriau sėdėti užantyje ir garsiai rėkti, jog „karalius“ nuogas…
   Lauks pavasario, kai ekonomika pagyvėja…
   Šiuo metu „kurstys“ profsąjungos, kurios TIKRAI yra įtakojamos partinių funkcionierių, kurie skalmabys, maištaus, kels streikus ir visiai kitaip koneveiks iki pavasario…Kai meškutė versis kitan šonan, o Švilpikas Amerikoje ( ne Adamkus ) nepamatys savo šešėlio- prasidės Seimo perėmimas- šturmu ar kitaip- pamatysim :)

  • mdxacuk

   Gerb. A.G.

   Ne visada lengva iš karto suprasti tamstos tekstus. Bet tam ir sugalvotos technologijos. Pabandžiau per google išsiversti pirma į turkų kalbą, o paskui atgal į lietuvių. Nežinau kaip kitiems, bet man dabar kur kas aiškiau. Galit ir jūs pabandyt prieš publikuodamas kitą kartą. Joke kaip visada.

   …………………….
   Kas visa tai visai … Po kelių gali nerimauti, daugiau intelektualių žmonių, todėl beveik visi nutuokia … Blogiausia formą …
   Geras, blogas šeimininkas, Lietuva, ir vis dar sukelia veiksnumas, pagal scenarijų … Po kai vagims pavogti atitraukti dėmesį I’ll say …
   Tačiau greitai, dabar prasidės Kitas skyrius – Vyriausybė klibinimas scenarijuas (nes …). rodyti ar pirmos dalies – logika
   Kita vertus, labai neįtikitina ir visų neįmanoma. Negi pirmaujančių į skolos ir skolos šalies į šalį – jau dabar yra labai patraukli ir tik pasiūlymas, Lietuva bus baigta …
   Dauguma viskas paprasčiau – jie tikriausiai, jei stiklas liko sveikas pjankė pasakyti ką. Kitas …
   Kita vertus, seniai planuota už kiekvieną dieną, kad Lietuva Draco savaites, mėnesius, buvo – tai vienas iš kūrinių čia … Jie pažymėjo, jog svarbu kartkartėmis palikti čia vieną akmenį ant kito pasirinkti.
   Taigi, tai iki atvykimo proviincijos procedūra – kapitalo parodyta čia … bet dabar … Bet kuri tokia stotis yra palyginti ramioje ir Drak nesvarbu, kad nėra tikėtina, kad daugiau vyriausybė šiandien – ir toliau pritraukti tik kai kurios, galbūt, sako jis iš tiesų maskuotėms visokiausioms.
   O mūsų kartai – tai tapo įmanoma atkurti šių institucijų. Taigi. Bet paprasta (iš tiesų tai miestas Vilnius tarp elito tik, bet tik pasakojimai tikėti – 12 iš dešimties), taigi … ir Vilniuje, ir velnio ratas … gal nebesibaigs musėt.
   ……………….

   • lida

    Kaži ar kanapė – daržovė. Jei taip, tai daug ką paaiškintų :)

    • Nelyginamas dydis

     Va, čia jau daug panašiau į senąją gerąją lidą :)) Na, ta prasme, jauną, bet… :) Kad taip ir toliau :)

   • romas

    Nukritau nuo kėdės :D

 • Aš skaitau, kad ne tam jie Valinską vertė, kad paskui aiškytis. Mano giliu įsitikinimu šitą istoriją jau galim pamiršti. O, kad Seimo reitingai žemi, seimūnai prisimena tik tada, kai citatą apie tai į savo kalbą reik įkišt. Šiaip jie visi senai ant visko užkalę ir jiems iki lemputės. Žodžiu nieko naujo, kad Arūnui baigsis būtent šitaip, žinojom dar tada kai jis pareiškė kuriąs partiją.

 • kolega

  vadinasi, pagal Raca, meskim visas istatymu pataisas, „Sodros“ skyles, pensijas, mokytoju algas, nauja Statybu istatyma, uzmeskim rezonansines bylas, Daktarui leiskim pailseti Bulgarijos kurortuose ir gilinkimes, kuris melagis yra melagingesnis. Kuris kvailys yra kvailesnis. Tada tikrai Lietuvoje triumfuotu teisingumas. Nes Sacharuko sapnai ir Valinsko realybes sou Lietuvai, pagal Raca, tikrai yra gyvybiskai svarbus.

  • mielas kolega, savo atsiprašau, bet visiškai kvailų minčių nereikėtų priskirti šo tinklaraščio autoriui. Taip pat nereikėtų manyti, kad tai, kas gyvybiškai svarbu tamstai, taip pat svarbu yra ir kitiems. Su geriausiais linkėjimais, kitą kartą prieš bandydamas išreikšti savo mintis, išeikite į kiemą ir įkvėpkite gryno oro. Mažiau nuodų iškvėpsite rašydamas.

 • Slyvanosis

  Jūs, ko gera, teisus, Artūrai. Mano ankstesnės replikos mintis išsiliejo kaip akvarelė.
  Aš norėjau pasakyti,kad nereikia sudarinėti specialių Seimo komisijų šitam reikalui išsiaiškinti. Tokių komisijų veikla garsėja skandalais ir aistromis, o rezultatas – šnipštas.
  Seimo vadovybė turėtų pavesti atlikti tyrimą profesionalams sekliams – morkoms (VSD, STT) ir nustatyti terminą užduočiai įvykdyti. Seime yra pakankamai prikurta nuolatinių komitetų ir komisijų, galinčių kontroliuoti tyrimo eigą ir apibendrinti ataskaitą. Tuomet ir spręsti, katras „kurmis“ ar „gėda – pelėda“.
  O kol sekliai šniukštinės, Seimui būtų neprošal įvertinti akcizo dyzelinui sumažinimo poveikį vidaus vartojimui (šiandien buvau Zarasuose ir kalbėjausi su patenkintais degalinės darbuotojais) beigi kitas ekonominio įšalo problemas imtis efektyviau spręsti.
  P.S. Viliuosi, kad SIA „Valdemars“ nesubujos iki VP maštabų mūsų krašte, bo jos savininkas – skriaga..

 • lida

  Na V.Mazuronis kaip, beje ir S.Stoma, turėjo būti paskutiniai, suabejoję A.Valinsko morale dėl šio bendravimo su teistu asmeniu. Jiems patiems nevertėtų bendrauti tarpusavyje, nes toks bendravimas tampa „Seimo, kaip institucijos, bei piliečių pasitikėjimo valstybe problema“. Du teisti apkaltino „vieną iš trijų“ teistą dėl bendravimo su ketvirtu teistu :)

 • Mode

  As kaip buves vakaru krypties tremtinys, emigrantas-sugrizelis matau dalykus Lietuvoje,negeras tendencijas.Kas yra politikas
  tai morka-kuria reikia auginti,nes geras politikas susiformuoja per 10 metu ar ilgiau.Blogas politikas yra paklydelis tarp Seimo posedzio,bufeto ir meiluzes per pietu pertrauka…

 • nerijus

  Kalbėdami apie kitus, žmonės dažnai pamiršta save:

  „…Nelaikau A. Valinsko kriminaliniu elementu, nes tokio A. Valinsko nepažįstu, ir žinau, kad žiniasklaida dažnai panaudojama sąskaitų suvedinėjimui. Ir manau, kad yra pernelyg didelė prabanga dabartinėje situacijoje parlamento vadovu turėti žmogų, kuris dar NĖRA SUBRENDĘS šiam postui ir tokiai atsakomybei.“

  Kada subręstama būti Seimo vedėju, prezidentu ar Seimo nariu?
  Kaip galima taip nusikalbėti, o yapč tada, kai pats nesi sėstelėjęs ant Seimo vedėjo kėdės?

 • Aras

  Cha-cha! Apkalta… Niekas daugiau neatidarys Pandoros skrynios, nes gali nepavykti uždaryti. Pasipiltų tada apkaltos ir mūsų krištolinio tyrumo didžiavyriams bei krūtiningoms Tautos motinoms: kubiliams,kirkilams, degutienėms, jukneviečienėms, vėsaitėms ir t.t ir t.t. Daugiau apkaltų Lietuvje nebus – Kristus nukryžiuojamas tik kartą.
  P.S. Pačią geriausią ir įdomiausią kalbą šiandien Seime pasakė J. Veselka. Pačią jausmingiausią – K. Masiulis. Net sukūkčiojo žmogus tribūnoje.

  • inf

   O ką pasakė Veselka? Gal kur nors galima pažiūrėti ar paskaityti?

 • Pingback: Virto ažuolai – Seimas rado ožį atpirkimui « Kalafioro Bjauraus Tipo blogas? Geras!()

 • WU

  Aš siūlyčiau, kad norint viską išsiaiškinti nereikia sudarinėti Seimo komisijų ir eikvoti parlamento laiką. Manyčiau, šią funkciją galima būtų deleguoti specialiai sukurtam subjektui, jungtinei komandai: Grinevičiūtė, „Kakadu“, „Lietuvos rytas“ ir partneriai.. Grinevičiūtė parūpintu nenuginčyjamų logiškai tarpusavyje susijusių faktų, kakadu atliktų klounų funkciją t.y. faktinės informacijos tinkamą pateikimą plebėjams, o Valatka su sėbrais galėtų viską apibendrinti ir pateikti neskundžiamą verdiktą..

  • WU, aš suprantu, kad juokaujate, bet man vis tiek keista, kad daugumai Lietuvoje atrodo visai normalu, kai Seimo nariai meluoja ir spręsdami tarpusavio problemas naudoja operatyvinę informaciją. O paskui stebimės: iš kur oligarchai, kodėl tokia korupcija Lietuvoje..

   • lida

    Apie kokią panaudotą operatyvinę informaciją kalbate ?

   • WU

    Artūrai aš pritariu jums, kad reikia išsiaiškinti ir negalima palikti ramybėje. Nes man pačiam sunku suvokti, kaip jūs sakote „kas stumdė šaškes“, todėl taškas dar nėra padėtas. Ir faktas tas, kad kažkuri pusė meluoja ir kol kas man Valinskas atrodo pateikė svaresnių įrodymų. Sacharukas bando vaizduotis labai sąžiningu ir teisingu, o tie kuriuos išvardinau savo sarkaztiškame komentare suformulavo viešai nuskriausto teisuolio įvaizdį apie jį ir demonizuoti Valinską. Negaliu teisinti nė vieno, realiai neturiu jokios objektyvios informacijos. O tai erzina. Plius visa ta partija kažkoks nesusipratimas ir dabar neisivaizduoju kaip atrodys valdančioji koalicija, nes per Ąžuola ir Vieningą Lietuvą matau tik viena žmogų, kuris vertas būti Seime – Vytautas Kurpuvesas, visi kiti yra tuščiagarbiai, tuščiaviduriai, valdžios ištroškę profanai :/

    • GIGA

     Wu,suprantu,kad visi geri ir ko nors verti žmonės Lietuvoje turi turėti jurisprūdencinį išsilavinimą ir dar,greičiausiai,pačiam dėstę universitete:)
     Aš,manau,kad niekam nebus įdomu melavo sacharukas ar ne-rezultatas yra ir jis,kaip ir tikslas,deja,pateisna priemones.Sakykit,kas inicijuos tyrimą dėl Sacharuko melo (o gal tiesos)-Nedzinskas ar Babilius?Kišeninės,tam skirtos struktūros tyli,kaip vandens į burną prisisėmusios….

     • WU

      GIGA, čia su išsilavinimu ir dėstymu tik iš dalies teisus esi, bet už tą žmogų aš laiduoti galėčiau. O tokių žmonių yra labai mažai. Pvz. garantijos už tavo „mylima“ E. Kūrį neduočiau :)

   • Juozas

    Man irgi nesuprantams toks abejingumas Seimo narių rietenoms, juk vaikų darželyje baudžiami abu peštukai ir niekas nesiaiškina, kuris pirmas pradėjo. Šiuo atveju irgi nesunku atspėti, kad abu meluoja.

    • inf

     @Juozas

     >>…Šiuo atveju irgi nesunku atspėti, kad abu meluoja.

     Man atrodo, kad tokiose situacijose dažniausiai abu sako tiesą.

 • Visiškai sutinku su p. A. Racu. Seimas privalo išsiaiskinti kuris iš jų melagis. Seimo nariai tūretų kelti seimo reputaciją, jau kartais net juokinga žiūrėti iš tikro, vieni teisiami, kiti šmeižia, kiti ginasi ir niekas, nieko neaišku… Pakeičia kokį žmogelį vienam ar kitam poste ir toliau kaip buve… Seimas turi išsiaiskinti, reikalui esant ir apkalta padaryti, atimti mandatą ir parodytį tą dabar jau taip pamėgtą frazę „politinę valią“. Kažkuris tikrai melagis ir reikia rasti jį :)

 • Rytis I

  Tykras lietuvys kariauja iki savo sodybos tvoros.. Turbūt ir šiuo atveju bus kaip visada, – šnipštas. Įtarčiau, kad seimūnai balsavo prieš V. visai ne todėl, kad šokiruoti jo ryšiais su Micha (nors visais binladenais krūvoj). Tada ir apkaltos iniciatyvos iš jų pusės nebus. O „cukrinukas“ jaučiasi teisus, jo viršus.
  Belieka – V. Jis gali reikalauti apkaltos, kreiptis kur priklauso – jei svarbi garbė ir kas ten dar.. Bet tik jei nėra nieko pragmatiško. Pvz, – prieš savaitę V. tikino Miliūtę, kad bet kokiu atveju koalicijos negriaus, „dirbsim“, – šiandien jau girdžiu: „pažiūrėsim“. Tai kaip? Nuramino, o dabar – sekantis ėjimas?

 • Trka

  Valinsko tema taip išvargino tautą, kad vargu ar faktas, kas yra melagis padarytų išvargintiems ir nusivylusiems tautiečiams įspūdį. Manau išmintingiausia laikysena būtų – ramybė. Laikas viską sudėlios į savo lentynas.

 • max

  gerbemieji, nebūkite naivūs. Ar kas nors aiškinosi, kas stumdė šaškes (rus. DŪRĄ) paxogeito, uspasgeito ar muntiangeito metu. Taigi. Balius baigėsi, kaip sakoma – kur… os namo. Taigi ar neaišku, kad Valinską būtų nuvertę net ir už menkesnį kaltinimą – kad knarkia, kad dantų rytais nevalo, kad būdamas darželinuku į kelnes prišiko. Vakar jam metami kaltinimai buvo daugiau nei juokingi. Aš jo vietoje dabar spjaučiau apskritai į Seimą, sugrįžčiau į TV ir sukurčiau naują projektą , tipo, Seimas iš vidaus. Ir от души išsišaipyčiau , išsityčiočiau iš savo buvusių kolegų ir ten visokių trenktų valatkų.

  • GIGA

   101 procentu sutinku su max nuomone

 • Lee

  Melas yra netoleruotinas. Jei yra tokie Valinsko rysiai su Micha, kaip teigia Sacharukas – tai Valinskas turi atsistatidinti ne ir is Seimo nariu. Savo ruoztu, jei Sacharuko teiginiai yra melas, turi atsistatidinti jis pats. Tiesa issiaiskinti, kai yra noras, neturetu buti sunku. Pagal ivykiu raida butent Sacharuko teiginiai yra tiketinas melas – daug dirbes teisesaugoje asmuo toki ilga laika tyli ir toleruoja Valinsko „bendravima su banditais“. Jei TS-krikdemai neissiaiskins sio reikalo esmes ir bendradarbiaus su melagiu, jie dar syki pademonstruos savo atitrukima nuo ideju ir vertybiu, bus lygiai tokie pat valdziazmogiai kaip ir socdemai.

  • lida

   Taigi „Viena Lietuva“ su visu Sacharuku jau psitraukė iš koalicijos.

 • Trka

  Taip, viena nuvertimo priežasčių – ryšiai su abejotinais tipais, siejamais su mafija. Daugelis sakėsi nepritariantys tokiam kaltinimui. Tad savotišką palaikyma Valius turėjo. Tačiau yra ir kitos jo atstatydinimo priežastys įvardintos seimo kolegų – menka kompetencija Seimo „vadyboje“,politinių pažiūrų nebuvimas, nesugebėjimas būti tikru atsivestos partijos lyderiu, atsakomybės stoka, galop- atkaklus valdžios troškimas ir arogancija. Taip pat kenkimas Seimo autoritetui bendrąja prasme. Su didžia dalimi vertinimų belieka sutikti.

 • max

  to Trka
  man patiko -„atkaklus valdžios troškimas “ . Pagal tokį kaltinimą jau šiandien reikėtų uždaryti seimą ir spyną ant jo pakabinti. Arba – „politinių pažiūrų nebuvimas“- xi, xi, xi. o jau „kenkimas Seimo autoritetui bendrąja prasme“ visiškas pravalas. Kaip galima kenkti tam , ko jau seniai nėra.

 • Trka to max

  „atkalus valdžios troškimas“ Valinsko atveju – priemonės, kuriomis jis siekė ir pasiekė tikslą – iš antro karto tapdamas Seimo pirmininku. Nebūdamas tikruoju atsivestos partijos lyderiu, taip pat neturėdamas politinių pažiūrų ir idėjos, ką reikšmingesnio galėtų nuveikti užimamose pareigose. Jis atkakliai siekė konkretaus posto: „valdžios dėl valdžios“, tai buvo dar viena svarbi patirto fiasko priežastis. Sutinku, autoriteto dėl žinomų priežasčių Seimas neturi. Bet Valius jo tikrai nepridėjo…

  • max to Trka

   klausimėlis – o kuo Valinsko pažiūros (tiksliau jų nebuvimas) ir tikslai skiriasi nuo ,sakysime, Kubiliaus, Zuoko ar Kirkilo?Kokias idėjas jie generuoja?

   • Jokių idėjų aš nematau, tiesiog kabina tautai ant ausų makaronus, ir daugelis tai toleruoja nes visi jie savo dalį balsų susirenka.

   • Trka

    to max
    Kubiliaus,Zuoko ar Kirkilo pažiūrų sistema : dešinieji jie ar kairieji, atsiremia į svarbiausią tikslą – pakartotinai gauti valdžią. Daugeliui buvusiųjų iki šiol pavyksta tai padaryti. Deja, „prisikėlėlius“ į Seimą atvedęs A.V. nepasižymėjo savybėmis, kurios būtinos einančiam minios priešakyje. Juk toje „minioje“- ne vien „prisikėlėlių“ partija, bet ir už jį balsavusieji ir į jo asmenį viltis sudėjusieji rinkėjai… Sprendžiant iš apklausų labai, labai juo nusivylę.

 • Mano manymu Valinskas padarė didelę klaidą, prieš rinkimus priimdamas Sacharuką į „partijos“ sąrašą. Jis gi tada negalvojo, kad šis pasitaikius progai jį išduos. Kad Valinskas „nešvarus“,
  manau daugumai aišku, nors seime tokių ir dar blogesnių yra pakankamai. Bet dėl Sacharuko – kol kas negaliu nieko pasakyti, nes jis daugiau žinomas tapo tik po seimo rinkimų, tolesni įvykiai matyt parodys ir jo moralinį veidą. Vienu žodžiu Lietuvoj nieko naujo, kaip ir visada – triukšmo daug, o galutiniam variante – šnipštas. Tikriausiai dėl visų blogybių kalta pati tauta, nes visi jos „vedliai“ yra kilę iš pačios tautos, ir jei tauta juos pati sau išsirenka pasaulyje pripažintu demokratiniu būdu, vadinasi ir kaltinti nebėra ko. Dėl apkaltos: maniau kad po Pakso apkaltos Lietuvoj prasidės
  „šiukšlių“ valymas, deja labai stipriai klydau. Jų (šiukšlių) atsirado dar daugiau ir jos dar labiau smirda, teks matyt mums
  dar ilgai jas uostyti (kai kam ir ne savo noru). Deja.

 • O ar komisijos dabar sudarymas nereikštų pripažinimo, koks silpnas yra Seimas? Juk jei ji būtų kuriama, kad išsiaiškintų tiesą, vadinasi Pirmininkas atstatydintas, laikantis gandų. Argi Seimo reputacijai padeda tai, kad jis toks paveikus belekokioms kažkieno keliamoms klejonėms ir negina savo Pirmininko, kurį patys ir išrinko? Kaip galima pasitikėti Seimu, jei jie patys nepasitiki savo vadovu ir tam nepasitikėjimui užtenka kažkam kažką leptelti? Ar jūs sudarytumėt kontraktą su įmone, kurios kolektyvas nėra komanda? Man atrodo, jog tos rietenos Seime, nesutarimai bei skandalai ir daro jį nepatikimu. Komisijos reikėjo prieš, o ne po to. Tiesiog, jei atsiranda, kas kaltina, nuvilnija baisi isterija, reikia sakyti STOP, patikrinsim. Sudaroma komisija ir greit, ir kokybiškai tiriama, kiek čia yra tiesos ir TADA kaltus nubausti.

  Nors kita vertus, nežinau :) Įvairiai čia galima galvot. Kažin ar žmonėms įdomi ta tiesa. Jie paprastai nusigriebia tam tikros emocijos ir jokios teisinės išvados nepadeda. Tad kažkuria prasme paranku daryti tai, ką sako viešoji nuomonė. O, atstatydino šitą klouną, malačiai! Nors man labiau patiktų pirmas variantas. Pataikavimas miniai nėra demokratija…

  Nors iš tiesų tai patys seimūnai netiki tais kaltinimais ir patys dėsto savo kalbose kitus argumentus. Nekompetencija, dar šis tas. Ir didžioji dauguma jį atstatydina. Kur buvo tie argumentai, kai Pirmininką išrinko?

  Žodžiu, ****nia čia, atsiprašant, nieko nesuprantu :)

  P.S. tekso išlyginimas abejose pusėse gražiau atrodo!!!