Nepasitikėjimo procedūra baigta, laikas apkaltai?

A.Valinskas, nors ir ne savo noru, vis dėlto turėjo ištarti „atia“. Kol kas – Seimo pirmininko kėdei, bet neatmesčiau galimybės, kad jis gali ištarti „atia“ ir pačiam Seimui. Nes ką jam ten veikti?..

Balsavimas buvo logiškas – prieš kokia savaitę komentuodamas Baltijos TV sakiau tikįs, kad Seime atsiras bent 90 parlamentarų, išsaugojusių sveiką protą.

Kita vertus, po nepasitikėjimo procedūros logiškas turėtų būtui ir kitas žingsnis. 

Apkalta.

Vienam iš dviejų: arba A.Valinskui arba A.Sacharukui. Nes vienas iš jų akivaizdžiai meluoja ir meluodamas šmeižia Seimo narį.

Todėl logiška būtų, kad Seimas sudarytų specialią komisiją, kuri ištirtų, ar aiškino Micha TPP būstinėje A.Valinksui, kaip reikia valdyti valstybę stebint Vadovybės apsaugos departamento darbuotojams, ar tai tebuvo A.Sacharuko išsigalvojimai.

Kartu būtų galima išsiaiškinti, ar tikrai A.Sacharukas informavo Valstybės saugumo departamentą apie A.Valinsko ryšius, o jei taip – tai kodėl VSD nesiėmė jokių priemonių ir nesurašė pažymos apie grėsmes nacionaliniam saugumui.

O jei A.Sacharukas nepranešė, reikėtų aiškintis, kodėl jis to nepadarė ir dangstė A.Valinską.

O gal viskas, ką sako A.Sacharukas, yra tiesa?

Jei taip, tai speciali Seimo komisija turėtų išsiaiškinti, kodėl melavo A.Valinskas, antradienį iš Seimo tribūnos visa tai, ką yra sakęs A.Sacharukas pavadinęs absurdu ir melu.

Nejau niekam nebus įdomu, kas iš jų yra tikrasis melagis?

O po to vėl stebėsis, kodėl Seimo reitingas toks žemas ir kodėl rinkėjai taip nepasitiki politikais?

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...