Sveiko proto pergalė

Vyriausybė šiandien paskyrė valstybinę renta buvusiam prezidentui V.Adamkui.

Jos dydis – 13062,5 lito.

Vyriausybės pranešime spaudai taip pat teigiama, kad A.Brazauskui renta yra mokama ir iš naujo nenustatoma.

Labai džiaugiuosi, kad A.Kubiliui ir visam jo kabinetui nebeliko neaiškumų ir pakako sveiko proto nedaryti problemos ten, kur jos nėra.

Na, bent jau sprendžiant iš minėto pranešimo spaudai, kuriame nebekalbama apie jokį specialų įstatymo projektą, kuris sulygintų V.Adamkaus ir A.Brazausko rentas.

Tiesa, nieko nekalbama ir apie tų rentų sumažinimą. Pavyzdžiui, iki Seimo nario atlyginimo dydžio.

Bet vis tiek  – palyginti su ankstesne pozicija – akivaizdi pažanga.

Su kuo ir sveikinu.

(6 balsų, vidurkis: 3,83 iš 5)
Loading...
 • max

  na matai Artūrai, ir pats inešei šiek tiek šviežio oro į valstybės veiklą. O sako, kad vienas žmogus nieko negali.

 • „Sveiko proto pergalė“ – kažkaip per drąsiai ir su dideliu avansu pasakyta. Saulės spindulys debesų properšoje dar nereiškia dangaus (šiuo atveju – proto) prašviesėjimo.

 • Musė

  Na va, matote, be reikalo panikavote. Kaip visada.

 • mdxacuk

  Ponui Račui savo spėjimuose dažnai pasitaiko prašauti pro šikšnelę (rusiškai dar tiksliau – дать „маху“), bet šį kartą jis atspėjo: A.Kubilius tikrai geresnis premjeras, nei dauguma, buvusių iki jo.

  • Musė

   Sutinku, čia buvo vienintelė protinga frazė iš viso kūrinio.

 • Vasia

  13k lt alga iki grabo lentos plius namas, masina , apsauga , telefonas ir seime darbo kabinetas for free. Nu blyn, noriu but prezidentas ir kuo anksciau!

 • Kostas

  Hm, man tai kaip tik kertasi su logika – pvz., kodel pensininkams mokamos pensijos priklauso ne nuo to, KADA jie išėjo į pensiją, o nuo to KOKIAS GALIMYBES turi valstybė mokėti pensijas esamuoju metu? Lygiai tas pats turėtų būti ir su rentom, prezidentinėm ar kokiom kitom – juk jas mokame iš dabar mūsų turimų lėšų, o ne iš kokių nors „gerovės“ metais sukauptų.