Gerbiama ministre, I.Šimonyte, gal jau laikas būtų įsikišti?…

Iš pradžių atrodė, kad M.Širvinsko liudijimas bus tik dar vienas elinis šauksmas tyruose, kurių jau matėme ir kurių garsas išsiskalido nepalikdamas jokių ženklų.

Bet, pasirodo, ne.

Dar kartą viešai paliudijo L.Pečeliūnienė. Lyg ir nieko naujo nepasakė, nes jau buvo apie tai kalbėjusi, bet šiokių tokių naujų detalių buvo. Apime VDI ir VMI tyrimus, bei laiškus premjerui A.Kubiliui.

Bet ir tuo nesibaigė. Prisikaupusi drąsos apie imtus vokelius prabilo ir D.Šalc. Ten dar daugiau detalių ir net įrodymų šiokių tokių yra. Ir ypač dažnai minimas Vilniaus apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovas M.Žemgulis.

Aš suprantu, kad jam baisu. Tikriausiai visada buvo. Bet dabar ypač, nes jau tuoj tuoj Darbo partija, panašu, taps valdančiosios koalicijos nare. Kaip čia dabar pradėsi tikrinti žiniasklaidą, kuri galima su ta partija siejasi?

Todėl ir manau, kad pats laikas būtų įskišti ministrei I.Šimonytei. Patarti, priminti, kokia yra VMI funkcija, gal net reikiamą įstatymo straipsnį nurodyti. Gal padėtų?

Jei ne, tai dar galima BK šalia padėti – su atverstu puslpaiu, kuriame yra 22 ir 24 straipsniai.

Juk šiaip ar taip VMI yra kažkuria prasme pavaldi Finansų ministerijai, ar ne?

Galėtų, žinoma, ir premjeras įsikišti, bet jis dabar labai užimtas. Juk rinkimai.

O jūs, ministre, juk rinkimais neužimta. Ir Vyriausybėje dar būsite gana ilgai. Juk naujoji bus suformuota gal tik po gero mėnesio. Laiko yra. Bent jau kuriam laikui po savęs švarią vietą paliktumėte.

Tad gal padėkite?

 

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...