Apie žiniasklaidą: aiškinamasis raštas…

 Žemiau yra pateikiamas bendrovės „Laisvas laikraštis“, leidusios tokio pat pavadinimo leidinį, 2010 metų finansinės ataskaitos aiškinamasis raštas…

 Neredaguotas ir nepagražintas…

Ir nebėra ką pridurti…

UAB“LAISVAS LAIKRAŠTIS“ĮK 300519425 MOLIAKALNIO 15, VILNIUS

TEL 2624203 MOB. 867601421

AIŠKINAMASIS RAŠTAS PRIE BALANSO 2010 M

UAB“LAISVAS LAIKRAŠTIS“ ĮREGISTRUOTAS 2005 m gruodžio 27 d. VĮ REGISTRŲ CENTRAS.

BENDROVEJ SUTEIKTAS KODAS 300519425. PAGRINDINIS BENDROVĖS AKCININKAS IR DIREKTORIUS YRA AURIMAS DRIŽIUS

ĮSTATYNIS KAPITALAS SUDARO IŠ 100 AKCIJŲ, KURIU VERTĖ 100,00 Lt. KIEKVIENA. BENDRA ĮSTATYNIO KAPITALO SUMA DEŠIMT TŪKSTANČIŲ Lt. ( 10000,00 Lt).

PAGRINDINĖ BENDROVĖS VEIKLĄ YRA LAIKRAŠČIŲ LEIDYBA , REKLAMINIŲ IR IFORMACINIŲ STRAIPSNIŲ SPAUSDINIMA. VEIKLOS KODAS PAGAL EVK 581300.

FINANSINĖ APSKAITA BENDROVĖJE VEDAMA PAGAL LIETUVOS RESPUBLIKOS ĮSTATYMUS IR KITUS NORMATYVUS AKTUS.

UŽ ATASKAITINIUS 2010 m BENDOVĖ VEIKLOS NETURĖJO. KOMERCINĖS IR ŪKINĖS VEIKLOS NEVYKDO.

2010 M BALANSE FINANSINĖJE ATASKAITOJE ) NURODYTA:

TURTAS

 

ILGALAIKIS TURTAS -9195,00

TRUMPALAIKIS TURTAS -1480,00

PIRKĖJŲ ĮSISKOLINIMAS -11575,00

KITOS GAUTINOS SUMOS – 32916,00

PINIGAI BANKE IR KASOJE – 8,00

KAPITALAS -10000,00

SKOLOS ATLYGINIMAI -9550,00

MOKESČIŲ SKOLOS -94788,00

SKOLOS TIEKEJAMS -37794,00

KITI ĮSIPAREIGOJIMAI -4526,00

BENDROVĖ LAIKINAI NEVEIKLĮ. 2009 m spalio mėn sustabdyta veikla.

DIREKTORIUS AURIMAS DRIŽIUS

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • aušra maldeikienė

  vienas rimčiausių raštų, kurį mačiau per visą savo netrumpą gyvenimą. Nors maniau, kad Drižius manęs nustebinti negali, bet tikrai jam pavyko.

 • Jaučiausi panašiai, kaip vienas kursiokas (rusų tautybės) atnešė savo bakalauro darbą. Paprašė kad pataisyčiau klaidas. Sako:
  – Klaidas patikrinau su Word žodynu, lyg ir nieko nerado.

  Absoliučiai viskas buvo parašyta vienaskaita, vardininko linksniu..

 • *Tamosius

  BENDOVĖ VEIKLOS NETURĖJO

  Sita fraze gali prigyti verslininku slenge :)

 • NiekurNeiva

  MOKESČIŲ SKOLOS – 94788,00 ///
  Gerai kad neparašė, pvz. „Skolos valdžiai“…
  Paprastai tiek Sodra, tiek VMI neleidžia tokio dydžio apyvartų „įmonėms“ iki tokių sumų prisižaisti…

  Juokingiausia kitkas – PRAKTIŠKAI vadovai (savininkai) už tokias situacijas NIEKAIP NEATSAKO – na, TEORIŠKAI galima prisižaisti iki kokia 10000 Lt baudos Bankroto įstatymo nuostatų pagrindu, gal kažkiek Darbo įstatymų pagrindu, …,
  bet tai turbūt tokios retos situacijos, …, na, kaip nykstamai mažas dydis…

  P.S. Prezidentė ką tik siūlė mažų įmonių (jei gerai nugirdau – KRITERIJUS – iki 5 žmogeliukų?) 1-us metus „nerušinti“? Taigi beldžiasi į atlapas duris…

 • Šamanas

  Šiek tiek ne į temą. Kaip šis įrašas derinasi su asmens duomenų apsauga? Man atrodo kad nelabai.

 • klausimas į šoną – ar registrų centras teikdamas šiuos duomenis nereikalauja pašalinti asmens duomenis? kaip bevertintume LL, tačiau tai sisteminė problema – pavyzdžiui, asmens kodas tikrai ne tas duomuo, kuris turėtų būti viešinamas tiek geromis, tiek ir ne intencijomis

  • Registrų įst:
   16 straipsnis. Registro duomenų naudojimas
   1. Kiekvienas registro duomenų gavėjas privalo naudoti registro duomenis tik teisėtiems ir apibrėžtiems tikslams.
   2. Fizinių asmenų asmens duomenys naudojami vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.
   3. Registrai susijusių registrų pateiktus duomenis gali teikti tik kartu su savo duomenimis registro nuostatų nustatyta tvarka.

   Asmens duomenų teisinės apsaugos įst:
   7 straipsnis. Asmens kodo naudojimas
   4. Draudžiama asmens kodą skelbti viešai.

   • Linas

    O kodėl turėtų būti saugomi tokie asmens duomenys, kurių jis pats nesaugo?
    Pagal VAS aiškinamajame rašte vadovo/akcininko asmens kodo pateikti nereikia, o jis čia nurodytas – gal asmuo galvoja, jog tai reikšminga informacija ir tai atskleidžia – tai, kaip ir pripažįsta, kad ta informacija yra vieša?

  • Liutaurai, mano klaida, nepastebėjau. Ačiū už pastabą.

 • Fredis*

  Kaip gi šia proga nepacituoti A.Užkalnio lakoniškų ir taiklių minčių apie žiniasklaidą:
  -Man ji atrodo kaip tik tokia, kokios galima tikėtis iš nedidelės šalies su nedidele perkamąja galia. Ne blogesnė nei kokios Norvegijos. Lietuvos žiniasklaida, kaip ir likusio pasaulio, per didžiulius vargus bando rasti veikiantį verslo modelį, kur užtektų pajamų, kad galėtų išsilaikyti. Brangiausias ir reikalingiausias dalykas tampa turinys, to patrauklaus turinio kūrėjų nėra daug.

  Aurimui Drižiui tiesiog nepavyko sukurti patrauklaus turinio, tačiau nepritrūko ambicijų ir avantiūrizmo. Jis nors pabandė įkurti įmonę, samdyti žmones, užsiimti komercine veikla. Ar esi tai pabandęs TU?
  P.S. Su kreditoriais ir valstybe reikia atsiskaityti.

 • aušra maldeikienė

  tiesą sakant Drižiaus verslas buvo ne žiniasklaida, o šantažas. Parašai ką nors apie tą, kurį manai esantį turtingu. Tada jam sakai, kad rašysi toliau, kol nesusipras kaip nors finansiškai paremti. Kai kas susipranta. Kartais ne. Tada rašai toliau. Mūsų šeimos atveju vienas bendras pažįstamas pasakė, kad kiek berašysi apie Maldeikį, jis nemokės. Juokingiausia, kad nuo tada nieko neberašė. Nors tai ką rašė buvo labai įdomu. Pavyzdžiui, straipsnis vadinasi „Kas nužudė G.Kiesų?“ Virš pavadinimo maldeikio nuotrauka per pusę lapo. Tekste per 1,5 lapo viename sakinyje pasakyta, kad Maldeikis atleido Kiesų iš MN direktoriaus pareigų. Esu apie Drižiaus šantažo žiniasklaidą viešai sakiusi, Drižius liepė jam tai padiktuoti į diktofoną. Patvirtinau. Sakė parašys ir paduos į teismą. Laukiu jau bene 7 metus.

  • Valentinas

   Miela Aušra,
   Toks įspūdis, kad nežinote, kad tokie metodai yra nesvetimi beveik visai žiniasklaidai.

   • aušra maldeikienė

    Deja, žinau, MIELAS Valentinai. Pati išėjau iš „Lietuvos ryto“, kai buvau paprašyta (?) parašyti paskvilį apie tuometinį merą Štarą. Bet nebūtina dalyvauti.

  • Dainius Urbanavičius

   galiu patvirtinti, kad jo verslas buvo būtent toks. Tik jo metodai buvo itin šlykštūs.

   • aušra maldeikienė

    Tiesą sakant gal ne pernelyg šlykštūs. Jis tiesiog labai primityvus, tad negalėjo elegantiškiau.

  • nesvarbu

   aušra, o kurių žiniasklaidų verslas yra ne šantažas, bet išimtinai žiniasklaida? Asmeniškai iš pastarųjų žinau tik Atgimimą. Kiti gal nuo „Laisvo laikraščio“ skiriasi tik tuo, jog pastarojo redaktorius mažaraštis mužikas, o jie įdarbina korektorę. Bet kuriuo atveju, dabar toks tamsus laikas atėjo. Vien ko verta pozicija tos TV, kuri oficialiai pripažinta kaip nuolat pažeidinėjanti etiką. Atvirai spjauna šios TV veikėjai ant etikos ir mūsų visų, nes tylime…

   • aušra maldeikienė

    esu dirbusi Lietuvos ryte, buvo dar ne šantažas, bet ruošė dirvą (1990-1991 metai), BNS — absoliučiai etiška kontora, neturėjau jokio supratimo, kas mus perka ir už kiek. Tiesa, kartą Hermio vadai labai pyko už jų banko veiklos analizę ir aiškino, kad yra mūsų klientai, taigi negalime apie juos rašyti. Tuometinis direktorius R.Šimkus jiems aiškiai pasakė, kad man įtakos daryti negali. Pastarąjį kartą` abejonių turėjau dėl Delfio, kuris kažkaip lenkė, kad apie reklamos davėjus negalima kažko rašyti, etc. Iš karto kai pradėjau abejoti išėjau. Niekas manęs jokia forma nėra „apkarpę“ Žinių radijuje ar „Veide“.

  • Dan

   Paskaičius šio įrašo komentarus bei neseniai Wikileaks paviešintą konfidencialų dokumentą apie korumpuotą Lietuvos žiniasklaidą http://www.aftenposten.no/spesial/wikileaksdokumenter/article4139535.ece belieka prilyginti A. Drižiaus leidžiamą laikraštėlį su mažo šuniuko sisiojimu ant kilimo… Toks neįtakingas, neskaitomas laikraštėlis, negeri darbeliai, bet tokie nelabai rimti. Belieka palinkėti A. Diržiui tobulėti. Rimtoji įtakingoji žiniasklaida tai reikalo imasi rimtai: pradedant visiškai kukliais 5-25 tūkst. Lt. už partijai palankų straipsnelį „Lryte“ iki V. Tomkaus pageidavimo gauti 1 mln. Lt. Iš „Pfizer“ už tai, kad nebūtų pražudyta kompanijos reputacija. Įdomių faktelių galima pasiskaityti tame dokumente…

 • kodel man turi buti idomu kazkokia smulki kontora?
  Jeigu Arturas pvz imestu Balsas ar Diena media News ataskaita.. pasizadu daugiau niekada jo nebekritikuoti ;)

 • Skeptikas

  Kodėl nebėra ką pridurti?
  Priduriu: http://www.laisvaslaikrastis.lt/

  • Fredis*

   A.Drižiaus žiniasklaidos turinys ir metodai panašūs į vairuotojo R.Balkūno veiksmus saugaus eismo srityje S.Nėries gatvėje Vilniuje.

   • nesvarbu

    Fredi, esi neteisus. Pačio nurodomo veikėjo žiniasklaidos turinys ir metodai esminiai skiriasi nuo vairuotojo R.Balkūno veiksmų S.Nėries gatvėje Vilniuje.Pastarasis debilas gali pasiteisinti tuo, jog veikė neatsargiai. Tuo tarpu tokie „drižniai“ veikia atvira tyčia, todėl yra pavojingesni.

 • aurimas drizius

  sveiki, aciu racui uz reklama, gaila kad jis tik samdomas direktorius, nezino, kad viena diena siame versle sutrumpina gyvenima menesiu, su mokesciu inspekcija sudaryta skolos mokejimo sutartis, skolos mokamos. O si rasta rase musu buhaltere ruse, su kuria as ir pats nevisada lietuviskai susikalbu. Ne apie tai kalba, o apie isgyvenima, LL isgyvena is leidinio pardavimo, pusę pajamu pasiima prekybos tinklai kita pusę pasiima kubiliaus gauja. Tačiau man smagu, kad LL vis dar išeina ir gadina kai kam krauja šitoje mafijinėje vasltybėje. Noriu tik priminti, kad ne racą, o mane VSD pakavo dėl „valstybės paslapties paviešinimo“ LL, konfiskavo visą tiražą, atėmė kompiuterius, ir paskui reikėjo keturis metus bylinėtis, kad įrodytum, kad nesi kupranugaris. O dėl reketo, tai maldekienę galiu tik užjausti, nes ji psichopatė, nekenčia bet kokio kitaip mastančio žmogaus, todėl ir pasakoja studentams, koks aš plėšikas, galvojau ja paduoti į teismą, tačiau vėliau pagailėjau savo laiko ir nervų – aš jos vis tiek neperrėksiu. O dėl valdžios – pats kubilius iš seimo tribūnos pareiškė, kad laisvo laikraščio mes neremsime. ir tai išsipyldė – negavome iš spaudos fondo net pvm pabrangimo kaimo prenumeratai kompesacijos, jau nekalbant apie kokia kitą paramą ar reklamą. kam nepatinka ll, tegul skaito lrytas, geros dienos

  • mielas Aurimai, neabejotinai esate didvyris ir kovotojas prieš sistemą ir mafiją. Tamstos pastaba apie A.Maldeikienę yra nekorektiška ir atspndi tamstos kultūrą, bet komentarą, jei MA neprieštaraus vis dėlto paliksiu. Jis daug apie tamstą pasako.

   • aušra maldeikienė

    O aš taip tikėjausi, kad bus teismo posėdis ir jūs tą įrašą, kurio taip reikalavote, kad padiktuočiau, vis dėlto paviešinsite. Taigi, būtumėte suteikęs visuomenei galimybę suvokti apie savo verslo peripetijas.Buvau naivi. Jūs dar ir bailys…

  • Genijus

   Atrodo, jūsų rusė buhalterė lietuviškai rašo geriau už jus…
   O pagal jūsų aritmetinius gyvenimo trumpinimo sugebėjimus jūs jau senokai esate miręs…

  • nesvarbu

   Aurimai, gal galite pakomentuoti: „kita pusę pasiima kubiliaus gauja“? Iš anksto dėkingas.

 • Genijus

  Artūrai, aš visiškai ne į temą. Čia vis iš tos mano ir jūsų pagarbos lietuvių kalbai :)
  1. Nesu tikras, kad galima rašyti datą „Gegužė 24…“. Ar neturėtų būti „Gegužės…“?
  2. Prie naujų komentarų reiktų išgyvendinti „on“, keičiant jį arba į „į“, kaip rašoma prie bendro komentarų skaičiaus, arba (gal dar geriau?) į „apie“.
  3. Bendrame komentarų skaičiuje turėtų būti ne 20 Komentarų, bet 20 komentarų.
  4. Geriausiai įvertinti turėtų gauti ne „2 balsų“, bet „2 balsai“.
  5. Tinklalapiai serveriuose tikrai nėra „talpinami“. Talpinama tai, kas kažkur sunkiai telpa (pavyzdys – paskutinis Zuoko piaro klipukas jo tinklalapyje :)
  6. Kiek žinau, techniškai būna nelengva padaryti lietuviškas kabutes. Bet gal visgi įmanoma?

  Ačiū.

  • mielas Genijau, perduosiu tamstos pageidavimus tinklaraščio techniniam administratoriui…:)

   • Genijus

    Dėkui.

   • Dretas

    Arturai, dar viena smulkmena, kuri pagelbetu rasant komentarus.
    Galimybe redaguoti/koreguoti jau issiusto komentaro turini, stiliaus klaida. Kartais zodzio neirasymas i kabutes, iskreipia viso komentaro ironija. Butent ant sio greblio pats ir uzlipau, rasydamas replika Aurimui.

    • suomis

     Bet, kaip tik ir yra geriau – be kabučių. : D

     • Dretas

      Ne gerume esme :) Kabutes butinos, kai cituojamas tekstas ar konkretus zodis, kuris neturetu but naudojamas, isreiskiant vienokias ar kitokias mintis, emocijas. Stengiuos rasti literaturinius sinonimus zodziams etc „psichopatas“, kuris nusako asmens protine, psichologine busena (o as nesu „tu galu“ specialistas – profesionalas), tokiais zodziais, kaip „dundukai“ (aut. A.R.), kurie neturi konkrecios prasmes, nustatancios medicinine diagnoze. Kitaip tariant, esu salininkas svelnesniu formuluociu.

 • aurimas drižius

  mielas artūrai, mafijos Lietuvoje nėra ir būti negali, nes pociūnas besišlapindamas girtas iškrito pro langą, kedys paspringo skrandžio tūriniu, o ūsas paskendo baloje. Kol prokuratūra ir lrytas toliau seks tokias pasakas, aš tikria turėsiu ką veikti. Tačiau jums tai neįdomu. O dėl maldeikienės, tai rytis juozapavičius man papasakojo, kad ji per paskaitas žurnalistams pasakoja, kad drižius yra reketininkas, kai paprašiau liautis, ji ant manęs pradėjo taip rėkti, kad net visi žmonės atsisuko. Supratau, kad jos neperrėksiu. Tai aiškiai matosi ir tose laidose, kur dalyvauja maldeikienė, visi kiti jai yra idiotai. Ne man spręsti apie jos sveikatą, tačiau geriau jai duosiu kelią. O dėl maldeikio ir kiesaus – pats maldeikis ne kartą yra davęs interviu LL, tegul pasako, ar kas nors iš jo reikalavo pinigų. maldeikienė nekenčia manęs, ir aš to nebepakeisiu, tačiau nereikia šmeižti.o dėl kubiliaus gaujos, tai turiu omenyje 21 proc. pvm spaudai ir sodros mokesčius

  • Dretas

   Aurimai, asmeniskai noreciau padekoti uz pastangas (rasant kometara) paspaudziant kableliu ir tasku klavisus. Suprantu, kad „LL“ pavadinimas yra auksciau uz asmenu vardus ir nera butina rasyti is didziuju raidziu (kam tos geles, kai komentaras apie psichopatus).

  • Dretas

   Is anksto visu atsiprasau. Uzlipau ant greblio, kuri norejau „pakisti“ Aurimui. Auksciau parasytame komentare, zodis „psichopatus“ PRIVALEJAU parasyti kabutese.

  • tata

   Driziau, jeigu nemokesi 21% PVM ir Sodros mokesciu, nebus kas perka pacio rasliavos. Deja, bet mokescius reikia moketi visiems.

  • Valentinas

   Komentarus irgi rašo buhalterė rusė?

  • Deja, bet, greičiausiai, trilijonierių mafija yra.
   Apie tai metodiškai ir atvirai rašoma ir kalbama vis daugiau.
   Ir mafijiniais metodais jau senokai valdo visą planetą.

   O mūsų valstybėlė, iš kurios metinio biudžeto sumos smulkumo viešai šaiposi net rusų tinklapiuose [pvz., „Что всего в полтора раза больше годового бюджета Литвы.“, http://informachina.ru/news/429-pamyatka-agentu-gosdepa.html%5D, neturi kito kelio, kaip atitikti globaliai „chebrai“. T.y. Belieka tik rezistenciniai pasipriešinimo metodai, kaip sovietmečiu. Arba pritarti vyksmui ir tarnauti..

   Dar galima visa tai filosofiškai įvertinti kaip dėsningą neišvengiamybę, stipriojo teisumo viršenybę [turtingojo, galingojo, žinančio, valdžiažmogio].
   Ir nesinervinti, o ramiai ir džiugiai gyventi toliau. :)
   Nes kitaip niekada iki šiol ir nebuvo, nebent svajonėse.. ar romantizuotoje praeityje..
   Pasaulėžiūriniai mūšiai vyksta dėl ateities ir tikėjimo ja. Visais lygiais ir formomis.

 • Eimantas

  Aurimai, minėdamas mokamus mokesčius ‘Kubiliaus gaujai’, kreipiesi į mus visus. O tokia retorika, garbės tikrai nepridės.

 • Rytis I

  O visdėlto… Jei anot p. Aušros redaktorius Aurimas tik bailys, meluojantis apie politinius herojus, visus be išimčių, taip pat LL platinama respublikos ribose ir jo medžiagos laisvai prieinamos lietuviškuose internetuose – kaip reiktų vadinti tuos, kurie nepaduoda LL teisman už tą patį šmeižtą? Jei verslo ir visuomenės galiūnai tyli, kaip kokie ūsovai vandens prisėmę, nors rodos jei norėtų galėtų vien teismo baudomis sužlugdyti bet kokį LL verslą. Tai ar jie tris kartus ne tokie, kaip galvoja p. Aušra?
  Na gerai, galima pakartoti dar ir dar sykį choru, kad tai nelaikraštis, „nerimtas“, „žieltucha“ ir tt., o bet iš išvaizdos tai nesiskiria nuo kitų ir jo, kaip leidinio, įsipareigojimai prieš visuomenę tokie patys, kaip ir visos likusios žiniasklaidos. Tai, kad atsiribojame, nusisukame kaip nuo parašos nereiškia, kad tokio laikraščio nėra. Arba taip arba taip…

  • Valentinas

   Manau, kad šis laikraštukas svajoja, kad jį paduotų kas nors į teismą.

   • Rytis I

    Kolkas neteko sutikti žmogaus, svajojančio apie tiuriagą. Nebent pagyvenęs amželį jau ten, arba koks psichinis.. Beje, antrąjį atvejį dažnai naudodavo sovietiniais laikais, su kažkokia ten savų susigalvota diagnoze ale „lėtai progresuojanti šizofrenija“, kokios pasaulyje išvis nebuvo. Tai dabar tokių priemonių gal ir nereikia. Kas Dryžiui iš tokios, kaip pats įvardijo „reklamos“ (kartojasi – taip jau dėkavodavo vienas redaktorius ir vienos žinios), jei teismai per eilę bylų paskirtų 100k, 200k ir daugiau? Manau, tokios reklamos jam nereikia.

    • Valentinas

     Teismai nepaskiria tokių baudų. O reklama būtų tokia, kokios nenusipirksi.

     • Rytis I

      Sakau – eilė bylų. Jei tikrai apšmeižti visi, visos partijos ir galima sakyti visa politinė struktūra. Retkarčiais užpuolus ant tokių tekstų susidaro vaizdelis, kad pas mumi dešimtis kartų baisiau, nei kokia „Kriminalinė Rusija“. Nors ir suprantu, kodėl neprasideda. Teko girdėti „patarimus“ (ne asmeniškai) – atseit neprasidėk su tuom ar kitu, tiktai gražiuoju, kitaip ilgai ilgai smirdėsi… O taip visą nepriklausomybę visi ir apeina krūvas, vietoj kad išsikuopti. O jei įlipa, tada tikrai nebereikia, tada turi ir kiti įlipti.

  • suomis

   O jūs pagalvokit, kad šis laikraštis gauna pajamas dar didesnes už tai ko neparašo.
   : DDD

   • Rytis I

    Tai čia jokia naujiena, beje manau dažnai tokias žiniasklaidos galias kažkas demonizuoja. Užtenka pagandonešinti jog „stalčius pilnas“ nepanaudotos medžiagos ir laukia, kol neatšliauš… O jei medžiaga iššliaužia į šviesą – pasirodo vienas šnipštas, eilinis burbulas.

    • suomis

     Na, TIESA kažkur per vidurį.

     • Rytis I

      Bijau, Tiesos išvis neverta čia ieškoti… Viename gruziniškame filme pasakė – „šitas keias niekur neveda“:)

 • Fredis*

  V.Laučius šiandien perskaitė gerokai senstelėjusį programinį tekstą http://www.lrt.lt/news.php?strid=2838146&id=5768449, kuriame teigiama, kad kiekvienas inteligentas turi būti valdžiai opozicijoje.
  Taigi, R.Janutienė, A.Drižius, K.Krivickas, lryto redaktoriaus pavaduotojas ir kiti labai nuosekliai laikosi šios pozicijos. Komentatorės Rasos šiandien išsakytas priekaištas Tinklaraštininkui yra labai savalaikis ir vietoje.

  • Rytis I

   Jei neklystu, kažkas su tokiais „rožiniais akiniais“ sakė, kad emigracija yr gėris, nes per praeitus metus „sunešė“ 4 mlrd. Lt.

  • Justas

   Fredi* ,
   juk tai nereiškia , kad bet kuris opozicionierius automatiškai yra inteligentas ?
   Jūsų paminėtos pavardės būtent tai ir patvirtina .
   Jums leidus dar Šustauską , Uoką ir Gražulį pridėčiau .
   Dėl Rasos teisumo nebūčiau toks kategoriškas :)