Kulautuva, „Akacijų alėja“, U.Malinauskaitė

Šeštadienį buvome Kulautuvoje…

Surasti vietos automobiliui pasistatyti buvo nelengva…

Kur eiti nežinojome, tačiau pasiklysti buvo visiškai neįmanoma..

 Atvykome laiku, tačiau per vėlai. Rasti vietą, iš kurios būtų matyti scena, jau buvo neįmanoma

Radome maždaug 1,5 kvadratinio metro šalia scenos, tad ten ir įsitaisėme. Aplink verdant gyvenimui

Scenos nesimatė, bet patogiai įsitaisius, vaizdas buvo labai gražus

Ir štai ką supratome: galima klausytis dainuojamosios poezijos nematant scenos ir žiūrėti krepšinį be garso, klausantis dainuojamosios poezijos.

Girdėjau kalbant, kad šiemt „Akacijų alėjoje“ buvo apie 12 000 žmonių.

Bandžiau prisiminti, ar ką nors panašaus esu matęs ir, panašu, kad ne.  Ir atmosferos tokios seniai nebuvau patyręs.

Jau pradedu laukti kitų metų.

P.S. Iš visko, ką girdėjau, labiausiai įsiminė puikaus balso savininkė Ugnė Malinauskaitė ir J.Bareikis, kurio klausantis, kartais atrodydavo, kad klausaisi V.Kernagio. 

 … Ir R.Kazlas, kuris man labai patinka kaip aktorius, bet galėjo ir nedainuoti.

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Whisker

  Na, dainuojamojoj poezijoj matyti scena nera tikrai taip svarbu, paprasciausiai nelabai yra ten i ka ziureti, zanro specifika tokia.

  Siemet pagal dalyviu sarasa matau, jog turejo buti visai neblogai, dziugu, kad jauniem zmonem duoda pasireiksti, taciau pries tai, mane sis festivalis yra nuvyles, tiesiog manau, kad nesupratama yra uzvadinti festivali „bardu festivaliu“ ir kviesti atlikejus, kurie nieko bendro su tuo neturi ir dar padaryti juos headliner’iais, net ir i siu metu headliner’ius ziuredamas sia minti galiu tik dar karta pakartot. Kam tikrai patinka bardai, tai „Bardu Naktys“ manau yra daugiau siam zanrui artimesnis variantas.

 • Karvė

  12000 lankytojų – laki fantazija :) Tai būtų didžiausias festivalis Lietuvoje, lenkiantis kitus mažiausiai kokius 2 kartus…

  • miela Karve, vienas dienraštis rašė, kad 15 000. O šiaip tai manau, kad 12 000 visai realus skaičius, prisimenant, koks plotas buvo užimtas ir koks buvo žmonių tankis viename kvadratiniame metre.

 • Andrius

  …Atsiprašau, kad ne į temą, bet norėčiau, kad čia besilankantys, kaikurie „naciukai“, tai pamatytų :
  youtube.com/watch?v=YaYh0QXhYxE – Lietuviški užrašai Lenkijoje.

 • Andrius

  ..nu va tai tau – vistiek minusus užkabino..:) – „ką yra kaimiečiai“ ? :) -tai kas šį kart užkliuvo ? – ar, kad lenkai tolerantiški mūsų tautiečių mažumai Lenkijoje, ar kad pas juos „nepakankamai gerbiama valstybinė lenkų kalba“ ? :)

  • lv

  • Andrius

   ..ką gi, per parą „užsiregistravo“ tik 6 „naciukai“ – ne tiek jau ir daug :)… Kitą vertus santykis šeši prieš du… na dar kokie du iš dešimties „susilaikė“ – ko gero panašus santykis ir yra mūsų „itin demokratiškoje“ visuomenėje… Ką gi, susiklosčius atitinkamai situacijai panašiai į 41 -uosius, veikti ką, vis dar rastumėt ponaičiai „valiopatriotai“ ? :) – „lietūkio garažo“ kiemas be veiklos nepaliktu…

   P.s. Na kai čia jau prisiregistravote, tai dabar rykiuotės maršu į Delfi – ten, kaip tik, kažkokia žurnalistinė prostitutė šviežiai įdėjo naują kurstantį antilenkiškas nuotaikas užsakomąjį straipsnelį…:)

   • Tomas

    …, o man tokie komentarai primena uzsakomosius.

    • Andrius

     O kas gi su jais blogai gerbiamas Tomai ?:)

 • Andrius

  …juokinga lv :)… Beje, kitiems panašiai juokingi ir mes, pavyzdžiui rusiškas anekdotas:
  …ну и странные фамилии у этих литовцев …вот я с одной познакомился, так её звали – „бирите растените“, а её брат – „пять раз растенись“..:)

 • nuomonė-Andriui

  Artūras Račas neseniai rašė,kad komentarai ne į temą nebus toleruojami. Aš tam pritariu,juolab komentatoriaus švaistymasis epitetais „naciukai“ ,manau,parodo paties komentatoriaus propagandinį tikslą.
  O į temą-manau,kad tokiam renginiui ,kaip Akcijų alėja,reikia geriau paruošti infrastruktūrą- išasfaltuoti kelio,vedančio į Kulautuvos miestelį , žvyruotus kelkraščius,įrengti nuorodas,kaip nuvykti iki parkingų,įrengti žymiai daugiau biotualetų,informacinių stendų.

  • Andrius

   „nuomonei“

   …na uztai ir atsiprasiau, „kad ne i tema“… O del „etikeciu“- kaip tamsta pavadintumet tuos, kurie vertina zmones pagal ju tautybe ?:)…
   …Na ir nuo saves dedu tamstai pliusa, kad rasote „i tema“, nes rasydamas apie menus, Racas matomai kaip tik ir turi galvoje „tualetus su asfaltais“…

 • Tadas

  W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie

 • Arturui
 • Sapnas

  net ir cia komentarai cenzuruojami

 • Ugnė

  Smagu kad palikau šiokį tokį įspūdį ir atsiminimą:))