Citata #487 LSDP lyderis įmena didžiąją rinkimų paslaptį

EP rinkimuose tragiškai pasirodžiusios LSDP partijos vadovas ir premjeras A.Butkevičius, partijos prezidiumo ir tarybos posėdyje savo biučiuliams paaiškino, kas yra rinkimai:

O žinote, kas yra rinkimai? Rinkimai iš dalies yra pagrįsti žmonių jausmais

… Jei LSDP iki šiol galvojo, kad rinkimai yra pagrįsti rinkimų programa ir D.Gudelio kabinamais makaronais už 2 mln. litų, tai jų rezultatus reikėtų laikyti labai gerais.

 

(8 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...
 • Μarius

  Tokiais atvejais sakoma: sveikiname su atradimu. Butkevičius gana dažnai suskelia kokią nesąmonę, kad žiūrint į jį belieka stebėtis ar šis žmogus nėra iškritęs iš medžio. Aš nesuprantu negi jis neturi patarėjų? Kurie išties patartų nešnekėti niekalų? Analizuojame toliau: Butkevičius sakosi, kad visą laiką turėjo kitokią informaciją, kad pavojaus Lietuvai nėra ir tuo alasu „rusai puola“ pasinaudojo konkurentai rinkimuose. Klausimas: tai kodėl pats rinkimų metu nenuramino visuomenės ir tuo pačiu būdu nesudirbo konkurentų isterijos kūrimo? Socdemai būtų įgiję konkurencinį pranašumą. Galimos išvados: Butkevičius vaizduoja protingą post factum, na po įvykio ir kvailas tampa protingu, arba Butkevičius yra lūzeris – matė kaip kuriamas šaršalas, matė kaip puolamas partijos kolega ministras Olekas ir… nieko nedarė.

 • Bobute

  Paskaičiusi eilinį vieno hyperaktyvaus žmogeliuko komentarą, prisiminiau nuotolinių studijų 10 temoje 4-ąją p. A. Račo užuominą (tą kur foto)…
  Manau, turėtų egzistuoti foto, kurioje Marius spaudžia ranką Artūrui. Tokia foto su tinkamu asmeniu kai giliai ir be muilo.
  P.S. Jei tokia foto dar neegzistuoja, tai reikia nedelsiant ištaisyti tokią neteisybę…
  P.P.S. Galiu padengti fotosesijos kaštus.

  • Valdas

   Bobute, gal iš tiesų eime vyno:). ten ir pasiaiškinsim kodėl, kokiu pagrindu, Jūs p. Marių žmogeliuku vadinat? Ir dar hiperaktyvaus epitetu apdovanojat. Jei iš tiesų apie tą asmenį kalbat, tai reiktų visu žmogumi vadinti, ir džiaugtis, kad kaip kokį leitenantą Dūbą, tik iš gerosios pusės pažįstam:).
   O jei apie temą, tai iš tiesų mažu mažiausia keista Butkevičiaus mintis. Jau daug metų aš galvojau, kad Butkevičius, Kubilius, Paksas, Masiulis, Uspaskis etc dėl mano jausmų kaunasi. Tai kaip man dabar jaustis, pasakykit, a, jei jis dar net nepradėjo manęs vilioti, o aš jau jo saldumo makaronus nuo ausų purčiaus? Tai kas bus, kai rimtai reikalo imsis:)?

   • Bobute

    Valdai,
    apie vyną aš jau prie kitos temos atsakiau…:)
    Marių pavadinau žmogeliuku nes esu mandagi. Jei būčiau tiesmukesnė, sakyčiau – žmogiūkštis.
    Nesuprantat kodėl?
    Taigi, lankot nuotolines studijas. Pasinaudodamas gautomis žiniomis, „išnarstykit“ aukščiau esantį p. Mariaus komentarą. Jei to vieno neužteks, panarstykit kitus – jų šiame bloge apstu. Manau, klausimų nebekils.

    • Valdas

     Bobute, gal kada taip sutaps, kad abu svečiuosimės Vilniuje ir mistiškuoju prisiartinimo metodu tikrai gersime vyną. Mat mūsų nuomonės nepadoriai dažnai sutampa. Beje ir dėl minėtojo mūsų bičiulio taip pat. Tik, vis tik o bet tačiau vis dėlto vadinkim ji oriai – žmogum! O tai tapsim panašūs į kokį nors prasivardžiuotoją:)
     P.S. (terminą „Palyginamojo priartinimo metodas“ patentavo mano oponentas paskutinio pasitarimo metu, pagrįsdamas savo veikseną:)
     P.P.S Man čia, šioje erdvėje įdomu. Ne viskas patinka, bet geresnio puslapio kol kas nežinau. Įdomu ir Artūrą pažinti. Stebėdavau autorių viešojoje erdvėje, kartą ir telefonu teko kalbėtis – visada sudarydavo objektyvaus ir drąsaus žmogaus įvaizdį. Ir dabar manau, kad yra vienas objektyviausiu viešosios erdvės komentatoriu. Nežinau kokia pagal teisės aktus ši vieta -vieša ar privati- bet kai kas man kelia klausimų ar tikrai teisinga buvo ir iš dalies tebėra mano nuomonė apie šeimininką.
     P.P.S Niekas neprašė manęs reikšti savo nuomonę, nes matau, kad visi čia užaugę, visi jau senokai pilnamečiai ir žino ką kam ir kaip daryti ir nereikia čia nieko gąsdinti ir aiškinti. Taip pat ir Artūrui švilpt ant mano nuomonės, bet vis tik gali pasirodyt nešvilpt, tuomet pasiūlys eiti kur nors kitur. O kur- nežinau. Bobut, gal rekomenduosit ką nors? Nes jei mes ką nors kur nors viešai skelbsim, tai mes abu ir teskaitysim, nes niekam kitam nebus įdomu ir niekas net nežinos:).
     P.P.P.S
     Artūrai, gal galite pakartoti savo e. pašto adresą. Kirba mintis kreiptis asmeniškai visuomeninių reikalu:)

     • Bobute

      Valdai,

      Visi ir viskas keičiasi. Gaila, bet ne visada į gerą…:)
      Ponas Artūras ir jo blog‘as irgi pasikeitė ir, mano galva, ne į gerą… Tačiau aš neturiu jokių pretenzijų jam. Tai jo sprendimai, jo kelias, jo gyvenimas. Jis neprivalo patikti man ar kam kitam, kaip ir aš/mes nieko neprivalom jam… Neprivalom, bet geranoriškai padėti vienas kitam galim. Kartais geriausia pagalba – nuleisti ant žemės pasikėlusį į
      puikybę, įtikėjusį savo neklystamumu, savo teise pamokslauti ir mokyti kitus ir etc. (čia taikau ne tik p.Artūrui, bet ir sau, ir visiems kitiems).

      Nežinau Tamstos vidinių poreikių, taigi, negaliu nieko rekomenduoti.

      Artūras savo kontaktą skelbia viešai skiltyje „Apie“ – arturas.racas@gmail.com

  • Μarius

   Tamsta Bobute, o išties Boba, jūs mąstote pagal savo sugedimo laipsnį. Čia jau jūs lystumėte žmonėms į užpakalį nes tik taip suprantate, kad sutikimas su kito žmogaus nuomone jums yra lindimas užpakalin. Spėju dar patirtį turite. Ar aš hiperaktyvus? Anaiptol esu gana lėto, net tingaus būdo. Internetu naudojuos vieną kart dienoje, skaitau ir Račo blogą. Pamačiau įrašą, pakomentavau. Su A. Raču nesu pažįstamas, tačiau jo straipsnius (išsiskiria iš kitų) skaitau dar nuo tų laikų, kai jis dirbo Lietuvos ryte. Šiaip tokioms anoniminėms padugnėms neturėčiau aiškintis.

   • Valdas

    „Šakės“! Tai vienintelis žodis, kuri norėjosi pasakyti paskaičius paskutinį komentarą. Viskas buvo gerai iki kol neatsirado charakteringas epitetas „padugnė“. Bobute, ar priimsit ir mane į šią kompaniją? Stengsimės patapti padugnių aukštuomene. Įdomu, kaip, kokiame kontekste šiame bloge atrodysim:). Žmonių požiūris dangus ir pragarus kuria… Geros dienos Mariui, pačiam Artūrui, Bobutei, Kardui, du kart Borisovui ir visiems kitiems šio forumo dalyviams, kurių šią akimirką near galvoje. Juk saulė papludimyje šviečia visiems vienodai ir blogiečiams ir geriečiams. O be padugnių ir aukštumų nebūtų ir neatrodytume tokie iškilūs teisuoliai, jei neturėtume su kuom pasilyginti, ar ne tiesa, p. Mariau. Taigi ir visiems, kuriuos kažkas padugnėmis laiko, geros dienos :)

    • Bobute

     Valdai,

     aš neimu ir Jūs neimkit į galvą kiekvieno žmogeliuko paburnojimų… Gatvėje iš įvairių nevėkšliukų dar ne to galima išgirsti.

     Jis gi net pats, matomai, nesupranta kodėl per pastarąsias dešimt dienų jau antrą kartą pasiaiškina (nors sako, kad neturėtų aiškintis) kodėl taip giliai ir be muilo. Pirmą kartą dukart Borisovui (http://racas.lt/paaiskinu-snieguoles-matonienes/), antrą kartą man… Matomai, supranta ar bent pasąmoningai nujaučia, kad negražu be muilo…:)

     P.S. Anonime, prisistatantis Mariumi, mano pasiūlymas padengti fotosesijos kaštus tebegalioja.

    • Μarius

     Jei čia kažkokia ironija, tai aš jos nesupratau. Jums, Valdai, aš neturiu priekaištų. Tai kam atsakinėjate?

     • Valdas

      Mariau, tebūna jums ramu ir gera.

   • Auksinis_kardas

    Nesipykit, jau tų padugnių čia ir taip su kaupu. Mariau, iš šalies paties pasisakymai atrodo gerokai pataikaujantys AR. Bet gal čia išties toks neįtikėtinas nuomonių sutapimas.

    • Valdas

     O keisčiausia, kad AR tai toleruoja ar net jam patinka, net jei tai iš tiesų tik sutapimas :). Na gerai, laiikykim, kad tikrai sutapimas.

    • Bobute

     Na nebent neįtikėtinas sutapimas… Jei taip, tai atsiprašau p. Mariaus…

     Bet dėl viso pikto pravartu žinoti:
     „Jeigu pataikūnas laižo tau padus, primink jį koja anksčiau nei jis pradės kandžiotis.“ P.Valeri

     • Μarius

      Ačiū, kad atsiprašote, bet jūs mane žiauriai įžeidėt. Kas paskatino jus taip pasielgti? Be fanatiškų megztųjų berečių Lietuvoje yra dar 2-3 fanatiškos rinkėjų grupės. Esate ištikima ex tskp – ex lddp – socdemų rinkėja? Laiks nuo laiko apsilankote prie jų stabo padėti gėlių? Butkevičiaus samprotavimų analizė jums sukėlė fanatizmo priepolį? Kas?

     • Bobute

      Anonime, prisistatantis Mariumi,

      Matomai, Jūs ne tik nesuprantat ironijos, bet ir turit teksto suvokimo problemų. Taigi, nevarkit su mano atsiprašymu ar aforizmais – bergždžias reikalas.
      Pasistengsiu kai ką Tamstai paaiškinti paprasčiau.

      Pirma. Ne Tamstos suknistas reikalas kieno aš esu rinkėja ar kas kokius priepuolius man sukelia, kaip aš pasirašau bei kokią nuotrauką esu užsidėjusi. Ar kol kas ne per sudėtingas tekstas?

      Antra. Sakot įsižeidėt. Tik pamanykit kokia Samarkando princesė. Išgirdus tiesą, manau, reikia susimąstyti, o ne įsižeisti. Beje, paskaičiuokit kiek žmonių savo komentarais įžeidėt per mėnesį.

      Trečia. Tai ką Jūs vadinate „Butkevičiaus samprotavimų analizė…“, mano galva, yra analizai – anais laikais juos buteliukuose ir degtukų dėžutėse poliklinikon nešdavome. Buteliukuose – šlapimas, dėžutėse -… Žinot kas būdavo tose dėžutėse? :)

      Ketvirta. Klausiat kas skatina mane gaišti laiką su
      tokiais kaip Tamstelė. Ogi aš turiu misiją – geranoriškai padedu žmonėms „nusileisti“ ant žemės ar išlysti iš tamsios vietos… Negi vien p. A. Račas vykdys misijas…

      P.S. Jei ko nors nesupratot, tai nesivaržykit, klauskit.
      Gal norit, kad argumentuočiau kurias
      nors išsakytas mintis?

      P.P.S. Mano pasiūlymas padengti fotosesijos kaštus
      tebegalioja.

     • Valdas

      Čia tikrai įdomu. Tikros asmenybės susirenka! Tik aš vienas toks apkiautelis lieku, kuriam ne tas pats, kaip šalia manes kiti jaučiasi:)

     • Μarius

      Oho, tai jūs čia dar ir edukacine misija užsiimate. Sizifo darbas. Reakcija liudija, kad jūsų politinės simpatijos yra aiškios. Žinot, o Lietuvoje tvarkos ir sutarimo niekada nebus, nes nuomonės sutikimas yra suvokiamas kaip įsiteikimas. Anonimė visgi tamsta esate būtent jūs bobute, mano vardas ir nuotrauka yra tikri priešingai nei jūsų. Ir šiaip pavardė mano nebūtų jokia paslaptis su viena sąlyga: jei pats Artūras Račas publikuotų tik tuos komentarus kurie pasirašyti pilnai. Kol kas to nėra ir čia siautėja dundukai.

     • Bobute

      Džiaugiuosi galėdama pranešti Tamstai, kad sutinku su vienu Tamstos teiginiu – čia siautėja dundukai, o ypatingai toks vienas hyperaktyvus anonimas – Mariumi pasivadinęs ir nežinia kieno foto prisikabinęs.
      Dundukams visada viskas aišku – ir apie kitų simpatijas, ir apie Lietuvą, ir … vienu žodžiu, jiems aišku viskas.
      Vienok, yra mėgstančių sulįsti giliai ir be muilo, bet nemėgstančių kai kas pasako jog karalius nuogas, t.y. be muilo sulindęs…
      Beje, „Bobutė“ yra ne anonimas, o pseudonimas (bet dundukams tas pats).

      P.S. Pasiūlymas finansuoti fotosesiją tebegalioja.
      P.P.S. Tiesa, yra viena sąlyga – fotografuojant, bent laikinai teks Tamstai išlysti…

     • Μarius

      Galiu pakartoti dar sykį ką ir rašiau: jūs sprendžiate iš savo sugedimo laipsnio, jūs taip dažnai minite lindimą į užpakalį, kad dabar visiškai neabejoju turite didžiulę gyvenimišką ten lindimo patirtį. Kaip sakoma: kas galvoje tas ir ant liežuvio. Gal galite pasidalinti su skaitytojais? Gi bobutė esate – daug pragyvenot, daug patyrėt, kaip sveikata? Kaip ten užpakalyje?

    • Μarius

     Kaip vadinti žmogų kuris manęs nepažįsta, bet leidžia sau mane įvardinti kaip „į užpakalį lendančiu žmogiūkščiu“? Ir pasirašo „bobutė“ ir vietoj fizionomijos užsidėjusi kaktuso nuotrauką? Ar mano ir A. Račo nuomonė visada sutampa? Dažniausiai (todėl ir skaitau šį blogą), bet ne visada. Šiuo atveju sutapo, aš priedo dar papildžiau. Ir paanaliazavau tolimesnius Butkevičiaus pasisakymus straipsnyje. Kur čia bandymas įsiteikti? Aš ne koks darbo ieškantis žurnaliūga ieškantis patrono užtarimui kur nors įsidarbinti.

 • Auksinis_kardas

  Labai taikliai išsireikšta: pagrįsti žmonių jausmais. Kažkaip neužtinku tragiškos socdemų nesėkmės. Eilinis negudrios švytuoklės judesys pusiaukelėje.

 • Μarius

  Žmogaus nuomonė, kuris savo facebook profilyje laikina Ramzaną Kadyrovą, man yra neįdomi.