Kurmių darbas – sliekai. Ne politika

Rokiškis Rabinovičius, dar žinomas kaip R.Savukynas, rašantis visai neblogam žurnalui „Verslo klasė“ (būtų geresnis,jei

Kurmiai gali rausti, bet galvoti jiems yra per sudėtingas uždavinys

Kurmiai gali rausti, bet galvoti jiems yra per sudėtingas uždavinys

nepublikuotų dundukų putliomis lūpytėmis), šiaip jau nėra blogas rašytojas. Jis turi gebėjimų sukompiliuoti visai gražius istorinius paralelinius tekstus. Pagal užduotą temą.

Tačiau ne veltui jis prisistato kaip kurmis. Mat viena yra ieškoti sliekų užsieniniuose žurnaluose ar enciklopedijose ir visai kas kita ką nors sugalvoti pačiam.

Ir būtent todėl, nepaisant to, kad esu kažkur vidury Vokietijios, guliu ant beveik 200 EUR kainuojančios lovos ir mėgaujuosi Tulamore, mane ima nervas dėl tokių kurmių kaip Rokiškis. Nes kurmiai akli, o apsimeta, kad mato.

Tikriausiai nesupratote, tad bandysiu paaiškinti. Kalbu apie Rokiškio Rabinovičiaus, tai yra, kurmio, tekstą „Rinkimų į EP ir LR Prezidento postą reziumė“, kuriame internetuose pagarsėjęs kurmis bando kalbėti apie politiką. Bandyti, žinoma, yra gerai, bet, kai esi aklas, geriau ieškoti sliekų „National Geographic“.

O kurmis tikrai yra aklas, nes tik toks gali parašyti, pavyzdžiui, tokią nesąmonę:

Seimo dauguma dabar realiai prieš Dalią Grybauskaitę, bet kartu Dalia Grybauskaitė turi rinkėjų galios daugiau, nei visa ta dauguma kartu paėmus.

„Rinkėjų galia“ yra labai įdomus ir kurmiškas politologinis terminas. Ir jis reiškia, kad kurmiai turi daugiau galios prieš sliekus, kai juos suranda. O šiaip tai kurmiai prieš sliekus jokios galios neturi, nes kurmiai akli.

Jie tai paliudija savo „politologinėmis išvadomis“:

TS-LKD surinko pirmą vietą Europos Parlamento rinkimuose. Tegul ir tik vos vos, bet pirmą – tai yra šakės. Tai reiškia, kad rinkimų švytuoklė jau pereina į pliusą konservatoriams – aiškiai ji kilo dar per 2012 rinkimus į Seimą, bet tada ji visgi buvo dar dugne. O dabar – jau pakilimas. Galim spėti, kad 2016 rinkimuose į Seimą kairiuosius gali ištikti sunkus šokas.

Nežinau, kokių sliekų reikia būti pavalgius, kad pasakytum, jog „konservatorių švytuoklė kilo dar per 2012 rinkimus į Seimą“, kai skaičiai rodo, kad nuo 2008 iki 2012 Mantuko chebrytė prarado beveik 40 000 rinkėjų balsų.  Sliekai turėtų būti maitinami aguonomis, kad vertinant EP rinkimus, galėtum sakyti, kad TS-LKD yra „pakilime“. Ir tik D.Skarolskio ir A.Bužinsko mėgstami acte garinti bintai gali leisti prognouoti šoką 2016 metų rinkimuose.

Bet net ir elastinis bintas garintas alyvuogių aliejuje neturėtų veikti taip stipriai, kad padarytum štai tokią išvadą:

Liberalų Sąjūdis tapo mainstrymine partija. Trečia vieta, tegul ir nesmarkiai prašokus kitus – tai visgi yra šakės. Turint omeny, kad jie irgi dešinieji – tai leidžia spėti, kad 2016 turėsime tokį dešinį ir liberalų Seimą, kokio dar nebuvo nuo pat Nepriklausomybės paskelbimo.

34 proc. iš 100 – tai, žinoma, labai daug. Net daugiau nei trečdalis. Bet suprantu, kurmiai ne tik akli, bet ir trumpai gyvena, todėl prisiminti kokius 1996 metus jiems per daug sunku. Be to, tikriausiai ir smegenų trūkumas trukdo.

Bet pastarasis leidžia daryti štai tokias išvadas:

jei tendencijos bus tos pačios – Darbo Partija gali nesulaukti kitų Seimo rinkimų.

Jei nebūtų kurmis, gal ir suprastų, kad kitų Seimo rinkimų greičiau nesulauks LS, jei A.Guoga, sugalvos užsibūti Strasbure, o E.Gentvilas vėl ieškos darbo Klaipėdoje.

O bet tačiau kadangi kurmis, Tai nežino, kad A.Guoga bus LS kandidatu į merus Kaune, ir taip galutinai išskaidys vadinamąjį „dešinįjį elektoratą“, ko visada ir siekė E.Masiulis.

A.Guogai Kaune gali ir pasisekti. Tačiau tai niekaip nepadidins „dešiniojo elektorato“ kiekio, nes tik visiškas kurmis gali nesuprasti, kad Ukraina neturi antro Krymo, LS – antro A.Guogos, o Lieuvos Dalia nekandidatuos trečiai kadencijai.

Todėl mano išvada – „dešinio ir liberalaus Seimo“ Lietuvoje nebus dar mažiausiai 20 metų. O po to man jau neberūpės. Nei Seimai, nei akli kurmiai. Kurie geriau ieškotų sliekų, nes politikos analizė jiems per sunkus uždavinys.

Tai buvo Račo žodis. Išsaugokite ir galėsite pasitikrinti 2016 metais. Kurmiai tada tylės, nes jų atmintis trumpa.

 

 

(17 balsų, vidurkis: 3,53 iš 5)
Loading...