Kaip delfiai kvailių ir pinigų ieškojo. Teisme

Kaip jau pranešiau socialiniuose tinkluose esu priverstas gintis teisme nuo delfių noro mane pamokyti.

Gavau daug prašymų suteikti daugiau informacijos apie krūtų portalo iniciatyvą ir jų advokato teisinę kvalifikaciją. Todėl, taupydamas laiką, pateikiu visą ieškinio tekstą.

Tiesa, turiu atkreipti dėmesį į vieną labai svarbią detalę. Delfiai ieškinyje, mano nuomone, sąmoningai klaidina teismą, išimdami vieną mano frazę iš konteksto ir ją iškraipydami, galbūt taip tikėdamiesi ją pritempti prie savo kvailų kaltinimų.

Mano visa citata aptariamoje radijo laidoje skambėjo ne taip, kaip ją pateikia delfiai. Ji skambėjo štai kaip (laidos įrašą galima rasti „Žinių radijo“ archyve): „Delfi „Grynas“ projektas, ar ne? Kur, reiškia, apie gamtą, atrodytų, labai tokia nekalta tema. Tai yra iš tikrųjų vienas labiausiai Lietuvoje brangiausių projektų. Iš tikrųjų tai yra milijonas eurų, kur delfi portalas gavo už šio projekto darymą. Jo reali kaina, iš tikrųjų yra galbūt, nežinau, na, mano skaičiavimais, būtų galbūt apie kokius 200 tūkstančių eurų. Tai reiškia, 800  tūkstančių eurų lieka maždaug suma, už kurią, aš sakyčiau, Aplinkos ministerija nusiperka ramybę. Iš Delfi“.

Gero jums skaitymo

pirmas-puslapis-pataisytas

***** image-411 image-412 image-413 image-414 image-415 image-416 image-417 image-418 image-419 image-420 image-421

 

(8 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...
 • Μarius

  Tamsta Arturai, uztusuokite savo a/k , gimimo data ir adresa. Del delfio: jie panasu, kad naudoja tokia amerikoniska advokatu taktika – uztampyti po teismus net jei nera sansu laimeti, bet kad butu kitiems pamoka ko kritikuoja. Mes eiliniai zmones i kainas ziurime su pvm, bo jis neisvengiamas. Praleidus visa advokatine grazbylyste situacija tampa dar juokingesne. Delfis, taip iseina, gincijasi tik del tos gaunamo pelno sumos…

  • ArturasR

   Mielas Mariau, ačiū už pastabą. Adreso ir gimimo dienos niekada neslėpiau, o štai dėl asmens kodo jūs teisus, pražiopsojau. O kalbant apie užtampymus, tai šį kartą neabejoju, kad pamoką gaus delfiai.

 • Edas

  Nėra prisegta ieškinyje minimų priedų, bet ir be jų aišku, kad defliai užsiiminėja gąsdinimu.
  Jei pagal tokius „melo“ kriterijus žmonės kreiptųsi į teismus, tai paaiškėtų, kad nėra nei vieno nemelagingo straipsnio. Juk retame jų sugebama pašnekovo mintį perteikti, ką jau kalbėti, kad „cituojama“ tai, ko pašnekovas nebūna sakęs, t.y. kabutėse surašomi ne pašnekovo žodžiai, o žurnalisto interpretacija.

 • A

  Oho, DELFI netgi sugalvojo ginčyti kainą dėl PVM. Sėkmės

 • Pingback: Viešieji pirkimai: Ne apie šaukštus - Lidžitos užrašai()