Citata #374 V.Landsbergis paaiškina D.Kreivio situaciją…

V.Landsbergis atsako į klausimą ar ūkio ministras „visiškai švarus“:

Kas šiais laikais yra „visiškai švarus“? Gal jis yra neatsargus. Bet matau, kad pateikiama, jog jo motina yra kažkokia verslininkė, kuri lupa pinigus iš ministro kontroliuojamų fondų. Manau, kad yra taip, kaip aš žinau. Ji yra pensininkė, gyvenanti kaime, bet tik jos vardu tos akcijos užrašytos.

[…]

Suprantu, kad dabartinėmis sąlygomis ministras, ateidamas į vykdomąją valdžią, turėjo parduoti visas savo akcijas. Atiduoti labdarai ar panašiai. Kai jis pavedė tas akcijas valdyti motinai, pats nieko su jomis nedarydamas, tai kabinti ant jo tas akcijas galima.

alfa.lt

… taip ir nesuprantau, ar tos akcijos mamai tik „užrašytos“ ar jos ir valdomos…

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • (1) V.L. „…pateikiama, jog jo motina yra kažkokia verslininkė“; t.y. valdo įmonę – yra viename iš valdymo organų.

  (2) V.L. „…pavedė tas akcijas valdyti motinai“; t.y. valdo akcijas.

  Gal ir intuityviai, bet V.L. sugebėjo atskirti, kad akcijų savininko (valdytojo) nuosavybės teisės yra Į akcijas, o ne Į įmonę.

  • Trakimas

   Padarei dar negirdėtą atradimą:)Pasirodo,kad įmonės akcijos nėra susijusios su ta įmone?:)Taip teigti būtų tas pat,kaip sakyti,kad tavo atlyginimas su tavim nesusijęs.:)Galima suprasti poną Landsbergį,kuriam jau ,matyt,alchaimeris.Tačiau Tamstos argumentai tiesiog pritrenkia:)

   • romas

    Trakimai, valdyti akcijas ir valdyti įmonę nėra tas pats. Net ir sirgdamas alzheimeriu gali valdyti akcijas, bet nelabai gali valdyti įmonės :)

    • Trakimas

     Strateginį įmonės valdymą tik akcininkai ir vykdo,išrinkdami valdybą,kuri samdo ir paskiria direktorių.Akcininkų susirinkimas nuspręndžia visus strateginius klausimus,romai.:)

     • romas

      Trakimai, pagal tavo paties logiką galima būtų sakyti, kad tu valdai Lietuvą ir esi atsakingas už viską, kas joje vyksta. Turi teisę rinkti ir teisę būti renkamas, turi teisę pats sukurti ir siūlyti programas arba balsuoti už svetimas ir t.t. Daug kur veikia panašus dalyvavimo principas, kaip akcijų turėjime.

     • J. naivusis

      Akcininkai būna dviejų- visai skirtingų – akcinių bendrovių tipų: AB ir UAB.
      Dabar dominuoja UAB, jose nepalyginamai lengviau sukčiauti be jokių priežiūrų iki tyčinių bankrotų -ką ir darė „bankrotų ministras“

     • Trakimai, spėk iš kur šitai: visuotinis akcininkų susirinkimas gali spręsti bendrovės klausimus, jei pagal esmę tai nėra valdymo organų funkcijos.

     • Trakimas

      Matai,romai,Lietuvos mastu esu labai smulkus akcininkas-turiu tik 1/3 000 000 dalį akcijų.Todėl mano balsas praktiškai nieko nelemia.Jei turėčiau 20 procentų Lietuvos akcijų,o tai būtų apie 500 000 balsų,tikrai valdyčiau Lietuvą.:)

     • vadas

      J. naivusis pratesiu mintį,
      – ir dar ko gero tyčia pastatytas, kad įvaryt Lietuvą į techninį bankrotą,…

 • marius

  Kuo toliau, tuo labiau rodos, kad išsaugoti kėdę yra didesnis interesas, negu deklaruojama. Absurdas kažkoks, negi negali konservatoriai rasti kito žmogaus, kuris būti neprastesnis už Kreivį?

  • Dundukas

   labiau panašu, kad jie negali susitaikyti įmynę į politinį mėšlą.

 • Puolimą prieš Kreivį pradėjote Jūs, p. Račai. Įdomu kodėl. Gal Jūs su prezidente turite planą numušti konservatorių reitingus? Gal Kreivys pradėjo lįsti ten, kur nereikia? O gal Jums nepatinka, kad jis katalikas ir turi griežtą požiūrį į kai kuriuos dalykus?

  • vazedo

   Bent jau mano manymu tiksliausiai situaciją apibrėžė K.Girnius

   „Konfrontacija kenksminga Kubiliui ir Grybauskaitei, bet ne visiems. Opozicija iš džiaugsmo trina rankas, ne mažiau džiaugauja verslininkų klanai, kurie tikisi, kad ateis labiau sukalbami žmones.“

   http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/kgirnius-pralaimi-ir-prezidente-ir-premjeras.d?id=42341533

  • mielas Cybersig, tamsta visiškai teisus. Kai D.Grybauskaitė, žinodama mano galis ir įtaką, skyrė mane dirbti LRT taryboje, kartu gavau sąrašą konservatorių ir kitų gerų žmonių su reitingais, kuriuos turiu pulti ir sunaikinti. Ten buvo nurodyta kur jie lenda ir pažymėta, kokiosm religinėms bendruomenėms jie priklauso. Katalikai buo sąrašo viršuje.

   Kaip matote, sėkmingai dirbu savo darbą.

   Tik štai iki K.Starkevičiaus niekaip neprisikasu – su mailiaus byla nieko neišėjo, istoriją dėl spaudos pirkimo konservatoriai užspaudė bet dar ką nors sugalvosiu.

   • neidomu

    reiktų galimybės spustelti mygtuką „patinka komentaras“. Ir sėkmės naudojant savo galias!

 • nerijus

  Kreivys turi atsistatydinti, kaip politiškai susikompromitavęs.

  Enter

 • Stogas

  Koks sveikas bicas patikes penisinkei motinai valdyti 140 mln litu turto?
  Cia ir man aisku, kad ministras dirba ne per viena darba. Bet kam muilinti graziasias akeles ir sakyti , kad imone valdo mama ?
  Isivaizduokit ponas Uspaskihas perduoda 270 mln turto mamai valdyti i Arhangelska… :)

  • romas

   Kodėl tik 140mln. Buvo suskaičiuota daugiau. :)

   • Stogas

    Dar baisiau, koks bicas atiduos valdyti savo 170 mln litu pensininkei? O pats eis dirbti uz 7 000 lt ? Kam sitas cirkas, juk neveltui hebra turi po 7 mobiliakus, kuriu saskaita apmoka valstybe…

  • Justas

   Teisingai .
   Uspaskichas mamai valdyti nieko neperdavė , nes jau viskas perduota valdyti žmonai :)

   • Stogas

    O ka kreivys zmonos dar neturi ?

    • Justas

     Vis dėl to atskirai gyvenanti mama turėtų sukelti mažiau dviprasmybių .
     Parduoti (formaliai) akcijas mamai ar kitam itin patikimam giminaičiui – bene vienintelė racionali išeitis .
     Lietuvoje nėra ne tik trastinių fondų (trust fund) kaipo tokių , bet net nėra įstatyminės bazės , reglamentuojančios akcijų perdavimą valdyti kitam asmeniui .

     • Stogas

      Justas,
      Formaliai perduoti valdyti mamai (ne duok dieve zmonai, o vdrug skirybos?) ir naudotis tarnybiniu valstybiniu mobiliu, ministerijos automobiliu tvarkant savo versla?

      Formaliai “ padaryti “ lietuvos piliecius :) CIRKAS ATVAZIAVO

     • Sutinku. O kas trukdė Kreiviui ir Kubiliui suvokti įstatyminės bazės trūkumus šiek tiek anksčiau? Kaip manote?

     • vazedo

      Precedento trūkumas. Anksčiau tai buvo „vsio zakonno praktika“.

     • Ponas Čyvai, blykstelkit išmintimi ir psiūlykite idėjų: kaip galima būtų sutvarkyti įstatyminę bazę. „Aklasis fondas“ Lietuvos dydžio sąlygomis – labai jau abejotina išeitis.

     • romas

      Čyvai, kodėl trukdė suvokti tik Kreiviui su Kubilium? O prezidentei netrukdė? Galėjo juk parodyti ragus ir netvirtinti dekretu vyriausybės.

     • nesvarbu

      Bet kuriuo atveju taip aklai gindamas Kreivį Kubilius kompromituoja ir save.

      Dabar jau akivaizdu, jog Kreivio ir jo motinos akcijų perleidimo žaidimai buvo neskaidrūs, kaip ir nepaneigta, jog Kreivys galėjo įtakoti jo įmonių laimėjimus ES lėšų konkursuose.

      Esant tokioms aplinkybėms vieši Kubiliaus teiginiai, kad jis nežino Kreivį kompromituojančių faktų ar versiją, jog Kreivį nori išversti dėl esą jo iniciatyvų viešųjų pirkimų skaidrinimo srityje yra skamba tragikomiškai ir apgailėtinai.

      Tačiau Kubilius dar turi vieną gerą išeitį-kitą savaitę paskelbti, kad jis nepasitiki Kreiviu, tokiu būdu pasiekti Kreivio atsistatydinimo, bei nurodyti sudaryti nepriklausomą komisiją, kuri atliktų išsamų ir kompetentingą visų Kreiviui pateiktų įtarimų tyrimą su šio tyrimo rezultatų paviešinimu.

     • romas

      nesvarbu, gal Kubiliaus moralinės vertybės yra tokios, kurioms Kreivio elgesys neprieštarauja. Jei tai yra taip, tada ir Kubilius neatitinka etikos standartų. Aš suprantu komandinį darbą taip: jei komandos nariu visuomenė nepasitiki, reikia jo neginti ir šalinti iš komandos, o jei jį gini, turi trauktis kartu su juo, kai visuomenė vis tiek reikalauja atsistatydinimo.

     • nerijus

      „Aš suprantu komandinį darbą taip: jei komandos nariu visuomenė nepasitiki, reikia jo neginti ir šalinti iš komandos, o jei jį gini, turi trauktis kartu su juo, kai visuomenė vis tiek reikalauja atsistatydinimo.“

      Jei nuo pat pradžių, visuomenė, nepasitiki Kubiliumi?
      Jis komandos narys ar tik prievaizdas?

     • nesvarbu

      romai, negalima lyginti Kreivio ir Kubiliaus. Tai skirtingi reiškiniai.

      Su visa pagarba, tačiau Kreivys yra tik pėstininkas Kubiliaus žaidimų lentoje,kurio moralė ir prilygsta tokiai figūrai, todėl esminis klausimas čia yra toks: koks yra Kubiliaus moralės, ribų tarp gerai-blogai suvokimas.

     • romas

      Nerijau,“Jei nuo pat pradžių, visuomenė, nepasitiki Kubiliumi?“ nėra logiškas klausimas. Lietuva yra demokratinė valstybė, todėl į valdžią pakliūnama per rinkimus.

     • romas

      nesvarbu, aš ir sakiau, kad galimai Kubilius yra amoralus, jei Kreivys iš tikro yra pasielgęs blogai. O jei nepasielgė, tada apie jų abiejų moralę gali būti susidaręs klaidingas įspūdis.

     • Apie fondą ir įstatymines bazes kalbėjo Justas ir pats Kubilius, tad tai buvo tiesiog mano replika. Prezidentės pozicijos, šiuo atveju, nesu niekur parėmęs, nes ją motyvuoja stumdymasis dėl įtakos ir kaprizai, o ne kokie nors skaidrumų ar kovų su oligarchijomis siekia, kuo linkusi tikėti didelė tautos dalis.

     • Valentinas

      „nes ją motyvuoja stumdymasis dėl įtakos ir kaprizai, o ne kokie nors skaidrumų ar kovų su oligarchijomis siekia, kuo linkusi tikėti didelė tautos dalis“ liūdnai pagarsėjęs „Dermantininio Čyvo“ premijos įkvėpėjas ir pirmasis lauretas, be jokios abejonės žino kas motyvuoja prezidentę. Iš kur žino? Ar jis buvo įlindęs į Grybauskaitės smegenis? Atsakymas labai paprastas:
      Dermantininės žurnalistikos šalyje, yra dermantininis veidrodis, kuriame išrinktieji dermantininiai žurnalistai ir apžvalgininkai gali rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Tarkime Čyvas prileistas prie dermantininio veidrodžio klausia jo:
      Veidrodėli, dermantėli,
      Kas geriausias apžvalgininkas-žurnalistas Lietuvos karalystėje?

      Dermantininiame veidrodėlyje pasirodo neryškus veidas, atpažinti neįmanoma, išskyrus kai kuriuos bruožus – pliktelėjęs ir rūko Camel cigaretes.
      Čyvas niūrokai atsidūsta, įsijungia kompiuterį, patikrina ar kartais čyvavietėje neatsirado koks nors komentaras, ir nieko neradęs, lenda į račvietę. „Aš vis tiek kada nors būsiu geresnis už jį, aš galiu, aš privalau“ demonstruoja pozityvų mąstymą nelaimėlis apžvalgininkas.

     • nerijus

      romai

      Vėl ne viską pasakote ir klaidinate:
      „Lietuva yra demokratinė valstybė, todėl į valdžią pakliūnama per rinkimus.“

      Ne tik. Daugelis ministrų, kurie yra pasirenkami dalyvauti ministerijų vadovavimui, nėra renkami tiesioginiuose, LR, rinkimuose.

 • Aš jau seniai manau, kad konservatoriai iš principo kažkodėl nesugeba nuosekliai dirbti, mąstyti ir kalbėti… Tad šie VL žodžiai tai tik patvirtina.

  • Šamanas

   Ką galima sužinoti pavadinimą partijos, sugebančios nuosekliai dirbti, mąstyti ir kalbėti? Iš anksto dėkoju.

   • Stogas

    Samanas,
    Is partiju sito niekas nesitiki (jau seniai), cia reikia tik daug melstis, kad per rinkimus padarytu kuo maziau skolu, uz kurias bus sumoketa musu visu pinigais.
    Juk kuo daugiau savo feisu iskabinesi ant galimu stulpu, tuo didesnis sansas ilipot i lovi, o kiek tas kainuos ar svarbu ?

    • Šamanas

     Stogai,
     Jei nesupratai mano klausimo perfrazuosiu: Jei visos partijos blogos, kodėl akcentuojami konservatoriai?

     • Stogas

      Samanai,
      del to kad jie turejo sansa parodyti, kad politika gali but kitokia….. kad ministrui pirmininkui nereikalinga rezidencija 650m2 ir remontas uz 5 mln lt, kad nenormalu nuomuot buta uz 7000 +2000 /men patarnavimai 2 asmenims, kad nenormalu su savimi vezinti dar 3 gorilas (talibai puola mol), kad nenormalu seimo pirmininkei per pika lekt su svytureliais i darba… toliau toliau

 • VRK primena:

  Rinkiminė ir antirinkiminė agitacija jau draužiama…..

 • VRK primena:

  rinkiminė (anti)agitacija draužiama….

  • nerijus

   gerb. VRK primena

   53 straipsnis. Rinkimų agitacijos draudimas rinkimų dieną

   1. Rinkimų agitacija, neatsižvelgiant į jos būdus, formą ir priemones, draudžiama likus 30 valandų iki rinkimų pradžios ir rinkimų dieną iki balsavimo pabaigos, išskyrus nuolatinę vaizdinę agitaciją tam skirtose vietose, jeigu ji iškabinta likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki rinkimų pradžios. Rinkimų agitacijos draudimo laikotarpiu jokių vaizdinių rinkimų agitacijos priemonių (išskyrus tas, kurias išleido Vyriausioji rinkimų komisija) negali būti balsavimo patalpoje ir 50 metrų atstumu aplink pastatą, kuriame yra balsavimo patalpa.

   2. Informacija apie vykstančius rinkimus, jų svarbą valstybės gyvenimui, atvykusių balsuoti rinkėjų skaičių, dokumentus, kuriuos būtina turėti balsuojant, kvietimas atvykti balsuoti ar kita informacija, kuria neraginama nedalyvauti rinkimuose, balsuoti už arba prieš kandidatą ar kandidatų sąrašą, nelaikoma rinkimų agitacija.

   3. Asmenys, pažeidę šio straipsnio 1 dalies nuostatas, atsako įstatymų nustatyta tvarka.

   Kur parašyta apie antirinkimus ir antiagitaciją?..Jūs jau interpretuojate pagal savo įgeidžius.

   • vazedo

    Nerijau, antiagitacija taip pat yra agitacijos dalis. Ar labai sunku suvokti? Jei sunku, atsistokite rinkimų dieną arčiau nei 50 metrų nuo pastato kuriame vyksta rinkimai su perbrauktu vieno iš kandidatų portretų ir vietoje viską išsiaiškinsite.

    • nerijus

     Ir kas nutiks?..Gal aš to Žmogaus nemėgstu, dėl to ir vaikštau su jo plakatu?..Kaip tamsta įrodysite, kad tai agitacija?..

     Kur parašyta, kad agitacija yra antiagitacija?..

     • nerijus

      vazedo

      Jei užsidėčiau maikutę (nors ir šalta) su šia nuotrauka:

      http://apostaze.blogspot.com/2010/01/tik-pradejes-eiti-pareigas-teigdamas.html

      Tai būtų agitacija ar antiagitacija?..

     • vazedo

      Kaip pasiklydusiam kalboje galiu išversti – yra: agitacija už ir agitacija prieš(kurią tu vadini antiagitacija).

     • vazedo, tamsta vis dar čia? Nenuobodu tokiam užribyje? Juk yra daug gražesnių ir demokratiškesnių vietų, kur vienu balsu galite sau penkiese čiulbėti ir skalyti iš už kampo.

    • vazedo

     taip, truputį užtrukau. Bet stengiuosi gerai elgtis ir rašyti argumentuotus komentarus.

 • Rytis I

  Bent sykį, o stebuklas ajajai, bent sykį „tautos balsas“ išgirstas aukštybėse… :))))
  http://racas.lt/citata-373-v-landsbergis-apie-atskaitos-tasko-pasirinkima/#comment-76120

 • briedis

  jei rimtai, gal isklausykim ka pats landsbergis sake. kiek as ji isgirdau, sake jis paprastai: perfrazavus, „ministro postas, tai ne bakalejos pardavejo, ir dar pridure, kad neaisku ar begdami nuo vilko neuzbegsim ant meskos“. paprasta.bet tokia jau ta landsbergio kalbesena, kai zodi taria, tris minty. tas , matyt, ir trikdo daugeli.

  • Stogas

   Briedis
   Atsakyti reiktu perfrazuotais gerb vilniuas Mero krikscionio Navicko zodziais- „geriau tegu vagia savi, negu svetimi“…

 • sigitas

  gal kas galėtų čia pamodeliuoti, kaip Kreivys privalėjo elgtis su tomis savo akcijomis, esant dabartiniai teisinei bazei? Ir taip , kad podvodnikas Romanovas ir kiti visų reikalų „ekspertai“ neprisiknistų.

  • Rytis I

   Sudėtingas klausimas. VL teigia, jog „turėjo būti labai rūpestingas išankstiniam apsišarvavime.“ Turbūt neturėjo omeny lakuotus batus, bei kalčiūga (šarvai) ministrui irgi netinka. Na kaip visada -pusė minties, o dabar spėliok. Nenorėjo juk pasakyti, kad akcijas reikėjo paslėpti taip, kad joks „žurnaliūga“ nesulotų? Apie pardavimą tai nebent pajuokauti galima, nejau lietuvio nepažįstam, – čia juk ne Bill Gates’o tėvynė..

  • vazedo

   Komentaras pašalintas – A.R.

   • mielas vazedo, gal tamsta eikite ten, kur tokie komentarai yra įprastas dalykas. Ten kartu pasidžiaugsite, kartu paaimanuosite ir visiems bus labai gerai. Tamstai labai gerai pavyksta.

    Čia bus švariau, o ten – linksmesnė kompanija.

    • vazedo

     čia dėl termino „oligarchizuota žiniasklaida“?

   • vazedo

    o kodėl?

 • briedis stogui

  na, pone stogai, nepamirskit, kad agitacija jau senai draudziama. bet stai kas nerimta> negi manot kad mano isitikinimus , paziuras ir, pagaliau iprocius per akimirka pakeisit? stai kas pone stogai :ar jus tikite tuo ka sakote, ar kartojate kas jums sakyta?

  • Stogas

   pons Briedi,

   netikiu na ir ka ?

 • suomis

  Su visa pagrba, ponas Račai, patariu į viską reaguoti lengviau. : )
  Nes taip reaguojant, galima ir „skrandžio opą“ įsigyti.

 • briedis stogui

  reiskia kartojate? (siaip, as vel pasisalinsiu ten, kur idomoau)

 • vadas

  o gal kai Kreivys nustojo valdyti tas akcijas, tos įmonė (-ės) pradėjo dirbti į pliusą?
  ta prasme, visas įmonės (-ių) kolektyvas ramiai atsiduso ir pradėjo užkalt gražaus pinigo.

 • briedis stogui

  na, as ne mere popins.

  • Stogas

   tai nepasisalinsi kur idomiau ?

 • Auksinis kardas

  Problema ta, kad mama gali nebenorėti mainyti brangių akcijų į 5000 Lt – koks kaimynas jau bus nugirdęs apie jų daugiamilijonines vertes, ir pasiūlęs daugiau.

  O jei tokia abejonė mums kyla nenoriai, ir neabejojame, kad ministras akcijas atgaus be vargo, derėtų kilti kitai: ar tikrai ministras su šiomis akcijomis nustojo būti susijęs, praradęs interesą ir ryšius, kaip tai iš jo įstatymais reikalaujama?

  Ir kita dalis: tai ar tikrai ta kaime gyvenanti moteriškė užlaiko šalies mokyklų atnaujintojus? Jei ne, tai kas tuomet, taip kad atsakymu būtų galima patikėti?

  Ar turi įtikinamo pagrindo ministro skaidrumas? Nepriekaištingumas politinis?

  • romas

   Karde, Valstybės tarnybos įstatymas nedraudžia ne tik, kad mama turėtų akcijų, bet nedraudžia, kad akcijų turėtų pats Kreivys. Čia problemos – visai kitos.

   • Auksinis kardas

    Akcijų perleidimo judesys išvis nebuvo reikalingas? Net ir pats ministras taip drąsiai negalvoja. O tada grįžtame ten pat: jų perleidimas neturėjo būti butaforija.

    • romas

     Jei įstatymas nedraudžia ir aprašo, kaip turi elgtis valstybės tarnautojas turintis akcijų, Kreiviui nebuvo būtina perleisti akcijų motinai. Akcijų pardavimo motyvų nežinau, todėl nespėliosiu. Visuomenės nuomone, blogai, kai verslas susijęs su dirbančiu valstybės tarnyboje dalyvauja konkursuose dėl valstybinių ar savivaldybės užsakymų ir juos laimi. Kreivys įtariamas, kad įmonė, kur jo motina turi akcijų, galėjo nuleisti kainą, sužinojusi per pažįstamus, kokia kaina Vilniaus savivaldybės rengtame mokyklų renovavimo konkurse – mažiausia. Kreivys neigia, kad pažinojo dabartinį savo patarėją D.Indriūną, kuris dirbo savivaldybėje konkurso metu, o kai kurie žurnalistai mano atvirkščiai.

     • Rytis I

      „Akcijų pardavimo motyvų nežinau, todėl nespėliosiu. “ – atsiprašau, juk tai taip paprasta, nejau čia verta dar pa/spėlioti?:)

     • romas

      Nesupratau, kas paprasta. Neturėtų būti esminio elgesio skirtumo, laikantis įstatymo, ar akcijas valdo mama, ar pats Kreivys. Konkurse SKV turėjo teisę dalyvauti ir galėjo laimėti. Tai nėra joks prasižengimas. Jei Kreivys kažkokiu būdu padėjo SKV laimėti, tada čia jau nebe interesų konfliktas, o nusikaltimas.

     • Auksinis kardas

      „Kreiviui nebuvo būtina perleisti akcijų motinai“ – bet buvo būtina išvengti tarnybai vykdyti galinčių kliudyti interesų: juos panaikinti arba deklaruoti ir paisyti. Deklaravimas nenutiko, panaikinimas nutiko butaforinis. Skaidrumas – užtikrintas?

     • romas

      Interesai Kreivio deklaruoti netinkamai ir dėl to niekas nesiginčija. Kažin, ar tai buvo padaryta tyčia. Konkursas – savivaldybės, todėl interesų konflikto nėra. Kaip ir sakiau, gali būti kur kas didesnis pažeidimas, jei konkurso rezultatai buvo įtakoti. O jei tik buvo sudaryta neskaidrumo iliuzija, tada blogai, kad Kreivys bus išėstas. Nesu tikras, kad konservatoriai turi kažką panašaus pajėgumo ant atsarginių suolelio. Geri vadybininkai nenori dirbti valstybės tarnyboje.

     • nerijus

      Nes Valstybės Tarnyboje, jei Žmogus uždirba mažiau nei 5 tūkst. Lt., tai jis beprotis.

     • Auksinis kardas

      Geri nėra tie, kurių įmonės vaduojasi bankrotais?

     • nerijus

      Auksinis karde

      Jie ne vaduojasi bankrotais, o jais gyvena.

     • romas

      Karde,
      1.Sakiau, kad geresnio už Kreivį galimai nėra ant atsarginio suolelio, o kad visai nėra geresnių – nesakiau.
      2.Bankrotas yra normali nesėkmingo verslo pabaiga. Niekas nėra garantuotas verslo sėkme pradėdamas ir negali prognozuoti visų būsimų aplinkybių, kad galėtų tinkamai pasielgti.
      3.Reiktų apsispręsti, kas geriau parodo Kreivio sugebėjimus: bankrutavusios įmonės, ar tos kur sėkmingos.
      4. Geram vadybininkui ministro pareigos nepatrauklios, nes yra laikinos, nesuteikia pakankamų garantijų palikus pareigas ir per mažai apmokamos.

     • Auksinis kardas

      romai, žinau kas yra bankrotai, savaime jie nėra problema, turi savo pateisinamą vietą visame gyvavimų ekonomikoje vaizde. Bet vadovo nuo laidotuvių apeigų prie valstybės vadybos nesikviesčiau. Ne tai, kas gali įkvėpti pasitikėjimą – visai pamatuotai. Ir šiaip, pas mus bankrotai liguistai šliejasi prie verslo pergalių…

      Laiko ne per gausiausia, bet būtų įdomu susipažinti su sėkmingos D.Kreivio vadybos versle pavyzdžiais, bet būtent vadybos – sprendimų kokybės, siekių atkaklumo. Manipuliacijos tipo „akcijos – mamai“, kaip supratote, panašaus įspūdžio nepaliko.

      Sutinku, kad verslo ir valstybės valdymo integravimas nėra paprastas uždavinys, bet gal toks net ir neturėtų būti keliamas?

     • Jonas III

      Romai,“Reiktų apsispręsti, kas geriau parodo Kreivio sugebėjimus: bankrutavusios įmonės, ar tos kur sėkmingos.“ -nieko nežinau niekingesnio, kai manipuliuojama trimis įmonėmis: dvi subankrotinant, o iš trečios susikraunant milijonus. Tokiam verslininkui rankos nepaduosiu.

 • Kreivio mama pagarbos verta moteriškė, tokius pinigus suka..

 • vazedo

  Komentaras pašalintas – A.R.

 • O kada Artūras Račas atsistadydins? Kada atsiras garbės kodeksas žiniasklaidoje? Kada kas nors sukurs įstatymus ir jiems, kuomet dalyvavymas kriminalinių nusikaltėlių jubiliejuose bus labai didelis nusižengimas moralei su griežtomis pasekmėmis? BAUDŽIAMĄJĮ KODEKSĄ 4 VALDŽIAI!

  • mielas kinomeka, esate visiškas dundukas, nes skleidžiate žinomai neteisingą informaciją, taip šmeiždamas kitus asmenis.

   (mielas užkalni, jei skaitote, čia tamstai į kolekciją)

 • nerijus

  Apie mūsų „renkamuosius“:

 • austras

  Gerbiamas Artūrai, Jus ir vėl pagerbė…

  http://uzkalnis.popo.lt/2011/02/25/snekejimo-su-dundukais-kolekcija-rasykit-jums-atsakys/

  Tai buvo berods jau koks ketvirtas įrašas (iš skyriaus apie vynus, Reiganą, Tečer ir cigarus), kurį perskaičiau Užkalnio bloge. Siūlyčiau atkreipti dėmesį į svarbiausias Užkalnio temas: penkios išsiskiria aiškiai – KNYGA, VLKK, LIETUVOS RYTAS, RAČAS ir LIETUVA. KNYGA ir LIETUVOS RYTAS priskirtinos teigiamoms personažo emocijoms – mat šie komunikacijos būdai Užkalnį sėkmingai tiražuoja. O štai VLKK ir RAČAS – nors ir tiražuoja, bet emocijas personažui kelia neigiamas. Na ir LIETUVA – toks daugmaž neutralus reiškinys, kuriam aiškiai trūksta savojo guru. O jis jau sugrįžo ir yra pasiruošęs.

  P.S. Tik niekaip nesuprantu, kodėl į Užkalnio tiražavimo darbą įsitraukia Račas: tiesiog personažas kaip kokia siurbelė prisisiurbė prie Račo ir taip bando pasididinti savo populiarumą, vadovaudamasis principu – jei esi mažas – mesk iššūkį didžiausiam. Gal tuomet nepastebės, kad esi tik siurbelė.

  • mielas austrai, mačiau ta srutų srautą. Nieko naujo.

   Tačiau nesutiksiu su tamsta dėl tiražavimo. Pastaruoju metu stengiausi to nedaryti, nesusilaikiau vos porą kartų ir tai pacituodamas mintis asmens, kuris taikosi į elitą ir kurį spausdina net pats „Lietuvos rytas“.

   Nes, kaip ir A.Greitai atveju, norisi, kad skambios mintys neliktų nepastebėtos.

   Tik tiek. Ir priešingai nei mano cituojami, laikausi nuomonės, kad geriausiai juos apibūdina ne mano, o jų pačių žodžiai.

   • austras

    Bet problema tame, kad Užkalnis savo tinklaraštyje kuria tarytum nuo jo paties atsietą personažą (kaip aktorius kuria vaidmenį) ir realiame gyvenime visai nenorėtų susilaukti neigiamo pobūžio atsakomybės. Nors, kita vertus, jis siekia susirinkti viską, ką jo kuriamas personažas jam suteikia teigiamo: pavyzdžiui papildomą jo idėjų tiražavimą. Užkalnis, sakyčiau, yra Nyčės apologetas, ir turėtų būti didelis jo filosofijos gerbėjas :) leiskim vaikui pažaisti su degtukais…

 • a

  kazkaip prezidente mano akyse praranda pasitikejima jos sprendimu motyvai darosi neaisku,kreivys uzkliudes viesuosius pirkimus,tampa didziausiu nusikalteliu,nors imones, kuri laimejo kazkokius konkursus, jis net nevaldo ir neturi ten kontrolinio akciju paketo,tuo paciu negali daryti jokios itakos savininko veiksmams,mazu maziausiai keisti sutapimai.Kaltas liko kad pinigu turi o mes neturim,gelezine logina tik komunizmu kvepia.