Batų prospektas…

Kažkur (nors užmušk nepamenu kur) visai neseniai perskaičiau, kad turistai yra sugalvoję naują pavadinimą Gedimino prospektui – Batų alėja ar panašiai.

Šiandien ėjau pėsčias nuo Jakšto gatvės iki pat Seimo ir turiu pripažinti, jog tie turistai teisūs: atkarpoje nuo J.Tumo-Vaižganto gatvės iki Gedimino prospekto pabaigos yra berods 6 batų parduotuvės. Ir dar dvi galanterijos parduotuvės, kuriose šalia rankinukų ir piniginių taip pat matosi vienas kitas batas.

Bandžiau prisiminti, ar  dar kur nors ką nors panašuas mačiau. Ir prisiminiau – mačiau. Milane. Tiesa, ten labiau būtų galima kalbėti apie batų skersgatvį. Ir jis anaiptol nėra centrinė Milano gatvė, jungianti pagrindinę miesto religinę šventovę ir politikos Meką…

Įdomu, kodėl Vilniuje svarbiausia batai?..

Retai taip būna, bet neturiu jokio logiško atsakymo.

Ir net su A.Valinsku jokio ryšio nerandu:)

(7 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Vat ir Račas. Rašytų sau apie batus ir Milaną. O Valinskas ir konservatoriai vis tiek užkliūna. Turi žmogus kažkokį širdies skausmą nuo jų ir viskas.:)

 • Gerbiamas troy, kaip tik šiandien gavau patarimą pagalvoti apie komentavimo politiką ir vienas iš argumentų buvo konkrečiai Jūsų komenatarai, kurie dažniausiai yra ne į temą, o apie asmenį, kaip ir šį kartą.

  Todėl perspėju Jus, kad nuo kito panašaus komentaro šiame bloge Jums komentavimo teisė bus panaikinta. Yra daug kitų vietų, kur galite save šitokiui būdu išreikšti.

  Beje, tas pats galios ir kitiems šio blogo lankytojams. Tikiuosi Jūsų supratimo.

 • Anonimas

  O pats troy turi širdies skausmą nuo Račo? Tik kas tai — neapykanta ar meilė; ar skausmingas šapagatas per tą skiriantį žingsnį? ;-)

 • Anonimas

  nzn gal jau pasikeite, bet laisves aleja taip pat budavo nuseta batu parduotuvemis ir perskaicius irasa kaip tik ir pamaniau, kada tai apie Kauna :)

 • Anonimas

  Kaip ten sakoma- „Nevarykime Dievo į medį“.
  Palyginus su Laisvės alėja, tos kelios batų parduotuvės Gedimino prospekte – vaikų žaidimas.
  Ar įsivaizduotume vietoje kavinės „NERINGA“ – tiesiogine prasme toje vietoje – batų parduotuvę?

 • Anonimas

  Arturai, cia yra grasinimas nereiksti savo nuomones Jusu bloge?
  nemanau, kad tas „troy“ jau labai labai kazka blogo daro – be keiksmazodziu juk zmogus raso ir netgi galima jam pritarti, kad nera skoninga tekste apie batus butinai ikisti kazka apie politika.

  pavyzdziui – ar jusu bloge bus galima klausineti Jusu apie tai, kodel Jus blogai nekalbate apie Rolanda Paksa ar rinksite tokiu lankytoju IP ir blokuosite?

 • Anonimas

  o man patiko Arturo pastaba del Valinsko ir batu :) – manau, tai gera saviironijos doze, parodanti, kad Arturas moka ir is saves pasijuokti :))) o to daugeliui interneto platybiu komentatoriu labai truksa…

 • Miela, Rasa, niekas niekam ir niekuo negrasina. Aš tiesiog įspėjau troy, kad man jo elegsys nėra priimtinas ir kaip šio blogo šeimininkas manau turįs tam neabejotiną teisę. Lygiai taip pat kaip galiu perspėti atėjusius pas mane į svečius nespjaudyti ant grindų, neerzinti šuns ir nelįsti į mano miegamąjį:)

  Klausinėti manęs galima visko, bet prieš tai patariu įvesti blogo paieškoje „Paksas“ ir paskaityti rezultatus. Gal tada praeis noras klausinėti…

  Beje, kol kas dar nieko nesu blokavęs, o IP tik du kartus pažiūrėjau ir paskelbiau: abu kartus kai kolegos anonimiškai „varė“ ant manęs. Ir padariau tai tik dėl to, kad iš principo nemėgstu anonimų.

  Ir pabaigai – gaila, kad kartais žmonės praranda jumoro jausmą.

  Ačiū, Donatai:)

 • Artūrai
  1.Taigi tavo ironija buvo pratęsta mano žinutėje. Ar ten sunku pastebėti tą patį stilių?
  2.O dabar rimtai. Ideologinio priešo sunaikinimas, bent jau ten kur gali jį pasiekti, yra teisingas žingsnis. Jei priešas nepasiduoda, jį reikia sunaikinti.
  3.O kas patarė mane sunaikinti? Yra kiti geresni polittechnologai?

 • Mielas troy, pirmiausia, joks Jūs man ideologinis priešas, antra, ironijos tame Jūsų komentare tikrai neįžvelgiau, trečia Jūsų stilius gerokai skiriasi nuo manojo, ketvirta, niekas Jūsų nenaikina (o tik bando atkreipti dėmesį į bendravimo kultūrą) ir pagaliau penkta, šiuo komentaru Jūs primenate mitologinį asmenį Aleksandrą Matrosovą.

  Tačiau mano įspėjimas Jums lieka galioti.

  …ir, atrodo, vis dėlto teks prisėsti ir surašyti komentavimo taisykles.

 • Anonimas

  Kaip visai praradęs jausmą įmesiu šią nuorodą: http://www.vlkk.lt/konsultacijos/konsultacija.3277_1.html

 • Komentavimo taisyklės:
  1. Apie gerb. blogo Šeimininką- arba gerai, arba nieko.
  2. Apie gerb. Autoriaus tekstus- arba gerai, arba nieko.
  3. Apie gerb. Autoriaus argumentus- arba pritariant, arba nieko.
  4. Savo nuomonę reikšti padoru yra tik tiek, kiek ji sutampa su gerb. Autoriaus nuomone. Kitu atveju ji niekam neįdomi.
  5. Nenaudoti žodžių, kurių nemoka rašyti gerb. Autorius (pvz., propaganda, kolaboracionistas ir pan.)
  6. Nemėginti juokauti. Jumoro jausmą čia turi tik gerb. Autorius.
  7. O geriausia- palikti šį blogą Autoriaus draugams, giminėms ir pažįstamiems. Šventoje ramybėje.

  :)

 • Anonimas

  vyrai,baikit,koktu skaityt.Aš asmeniškai abejoju,ar verta šiame bloge tiek dėmesio skirti kad ir batams,nes tuoj galim pradėti nagrinėti,kodėl šiandien neskani sriuba išsivirė ar kodėl paskutinę sekundę koks tritaškis neįkrito.Pasauly vyksta žymiai įdomesni dalykai,kad ir finansinė krizė,apie kurios pasekmes Lietuvai visi kažkodėl bijo ne Ezopo kalba šnekėti.

 • Anonimas

  Linai, tu turi omenyje Lietuvos Seimo narį Ezopą? Tai kad jis tik apie jogą ir nušvitimą nuo žolės šnekėti gali :)

 • Anonimas

  Dėl batų svarbu nekompleksuoti. Būti susirūpinusiu, ką apie mus mano užsieniečiai, yra provincialumo požymis. Jei prospekte būtų vien tik batų parduotuvės, taptume labai garsūs pasaulyje. Tas faktas taptų dideliu motyvu aplankyti Vilnių.

 • Anonimas

  Man atrodo, kad Vilniaus prekybininkai įgyvendino Lietuvos politikos pradžiamokslį : „vienas apie batus, kitas apie ratus“.
  Tai tiek čia tos logikos… :)

 • Anonimas

  Lietuvai žengiat ekonominio progreso septinmyliais žingsniais, avalynės poreikis auga.
  Tačiau aš asmeniškai esu gyvulėlių mylėtojas ir reikalauju, kad Vilniaus Gedimino prospekte būtų pardavinėjama tik gyvajai gamtai drauginga avalynė – veltiniai ir kaliošai!
  Kokios bjaurios manieros vitrinose eksponuoti nužudytų paršelių, ėriukų, ožiukų ir kitų gyvunėlių plaikų fragmenus. Baisu.

 • Anonimas

  Einant iš seimo arba į seimą, tiek kairėje, tiek dešinėje — prašmatnio (batų) parduotuvės. Centro dešinėje abiem atvejais, tik stulpai… ;-)

 • Anonimas

  kai perskaitau J.T.Vaižganto (gatvė, mokykla ar kt., toliau skaityti negaliu…

 • Anonimas

  Kukliai spėju: gal lietuviai labai fetišizuoja pėdas?

 • Anonimas

  Taip taip, aš irgi pastebėjau, kad ten vien batų parduotuvės, bet man čia nieko blogo, nes man batai yra GĖRIS :))