Ar homoseksualų parama išgelbės socialdemokratus?

Visuomeninis Lietuvos gėjų ir lesbiečių tinklapis paskelbė savo favoritus artėjančiuose Seimo rinkimuose.
Tiksliau, gal reikėtų sakyti favoritą, nes vienintelė partija, už kurią Lietuvos homoseksualų bendruomenė siūlo balsuoti daugiamandatėje rinkimų apygarda yra Lietuvos socialdemokratų partija.
Štai ką sako gayline.lt apie Sąrašą Nr.1:
Tai partija, kurios dėka nebuvome išbraukti iš lygių galimybių įstatymo, kurios tam tikri kandidatai yra labiausiai aktyvūs žmogaus teises ginantys politikai
O apie labiausiai nemylimas partijas Lietuvos gėjai ir lesbietės bei transeksualai ir biseksualai sako štai ką:
Kviečiame nebalsuoti už šių, akivaizdžiai homofobiškų, partijų atstovus: Tvarkos ir teisingumo partija, Tėvynės Sąjunga – LKD (buvę konservatoriai), Koalicija Darbo partija ir jaunimas bei Leiboristai, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga, o taip pat tas nykštukines partijas, kurias remia pro-nacistiniai veikėjai.

Turiu pastebėti, kad šis sąrašas šiek tiek skiriasi nuo to, kurį neseniai paskelbė Lietuvos vyskupai, bet gal čia nieko keisto:) Ir svarbiausia – viskas tiesiai ir aiškiai, nevyniojant nieko į vatą.
Visiškai nenuostabu, kad homoseksualų bendruomenės mylimiausias politikas yra Aušrinė Marija Pavilionienė.
Tačiau būtina pažymėti, kad gayline.lt nėra vienos partijos rėmėjai.
Tarp kandidatų, už kuriuos rekomenduojama balsuoti iš viso yra keturių partijų atstovai. Be socialdemokratų tame sąraše dar yra Liberalų ir centro partija, Liberalų Sąjūdis ir …spėkit kas?
Nežinau, ar atspėjote, bet aš buvau šiek tiek nustebęs: Tautos prisikėlimo partija. Tiesa, tinkami kandidatai tik du: Monika Žilinskaitė Klaipėdoje ir Rokas Žilinskas Vilniuje.
Skaičiau tas rekomendacijas ir galvojau: padės jos socuialdemokratams ar ne?
Išduosiu mažą paslaptį: pagal paskutinės mano matytos šviežiausios apklausos duomenis, socialdemokratai garbingoje ketvirtoje vietoje ir vos vos lenkia Tautos prisikėlimo partiją.
Gal keli balseliai vis dėl to prisidės. O gali būti svarbu, nes šiuose rinkimuose kiekvienas balsas bus aukso kainos… 
(1 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...