Citata #55 Lietuvos televizijos naujienų tarnybos direktorius A.Matonis komentuoja blogerio A.Račo mintis

Nusistačiau taisyklę nereaguoti į padugnių sapaliojimus. Šiandien darau išimtį: jei mg baltic pakalikui atsirado cenzūrinių žodžų kalbant apie LTV produkciją, pasistengsiu, kad po kitos laidos preteksto tam natsirastų.

 

P.S. Šis komentaras buvo pašalintas www.alfa.lt, tačiau IP rodo, kad jis buvo parašytas iš LRT kompiuterio.

P.P.S Kalba netaisyta

(21 balsų, vidurkis: 4,24 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Matyt brangiai kainavo A. Matoniui LTV NT direktoriaus taburetė, kad „meilė“ laidos vertintojui prasiveržė pornografiniu formatu…:(

 • Anonimas

  nice :) xebra, nesuprantu kaip jūs ten dirbot tiek ilgai kartu?

  Kažkas išmokė Račą naudotis whois, tai dabar saugokitės komentatoriai – visus į dienos šviesą ištrauks :))

 • Anonimas

  aš visgi manau, kad teigti, jok tai „…A.Matonis komentuoja…“, yra per drąsu vien iš ip adresų. jei visgi tai jis komentuoja, tai shame on him, shame

 • Anonimas

  Dar vienas pastebėjimas. Alfa.lt atmetė mano komentarus, kaip nekorektiškus, nes juose buvo nuorodyti informacijos šaltinio internetiniai adresai.
  Jūsų, Artūrai, cituojama ištrauka, matyt, nepraslydo per alfa.lt filtrą dėl joje įfarširuotų epitetų…

 • Anonimas

  Arturai,

  Jusu mintys kartais yra labai idomios.
  bet veltis i IP adresu paieska, svaistytis kaltinimais yra bereikalingas energijos svaistymas.
  negrazus visi tie konfliktai.
  atlaidumo daugiau – mokykites, kaip Aurelijus Katkevicius savo bloge nepiktybiskai su ji kur kas ziauriau keikianciais priesais tvarkosi.

 • Linute, ar aš ką nors kuo nors kaltinu?… O dėl IP adresų – na, turiu aš teisę manyti, kad anonimiškai kalbėti negerai ir kad už tai, ką pasakai, reikia jausti atsakomybę…

  Gerbiu Aurelijų, bet juk žmonės skirtingi. Toli man iki nuosaikumo ir ramybės… Gal dar nesuagau:) O gal tiesiog temperamentai skiriasi:)

 • Turiu pasakyti, kad nepritariu gerb.Artūro požiūriui į interneto komentatorius – ir juolab, jo siekiui išsiaiškinti ir išviešinti nepatikusios nuomonės, paliktos jo bloge ar alfa.lt, autorius.

  Absoliučia dauguma mano matytų atveju pritariu A.Račo pasisakymams bei nuomonei – ir to neslepiu, bet ar turiu suprasti, kad jeigu vieną gražią dieną aš išsakysiu kitokią nuomonę ir supeiksiu gerb.Artūro požiūrį kokiu nors klausimu – galbūt netgi su tam tikra ironija ar pasmerkimu – tai sulauksiu analogiško tyrimo per IP ir pan. viešinimo? Nenorėčiau tuo tikėti…

  Visgi, mano supratimu, viešosios erdvės rašytojui yra svarbus atgalinis ryšys – ir jo esmė yra – ką žmonės mano apie tai, ką tu parašei. Ir nėra taip svarbu – kas konkrečiai ką mano, jeigu nekalbame apie kažkokius labai rimtus piktybiškumo atvejus. Komentarai prie straipsnio ar blogas sudaro galimybę nedelsiant gautį šį atgalinį ryšį ir pajausti, kur link krypsta tautos nuomonė.

  Todėl tie nepatikusių komentarų autorystės nustatinėjimai ir viešas jų IP „skalbimas“, khhm, būkime atviri, atrodo neskaniai ir neetiškai šiuolaikinio Ineto etiketo kontekste.

  Ką tuo pasieks gerb.Artūras? Kad nekurie jo nemėgėjai vengs komentuoti iš savo darbinių kompiuterių arba naudosis proxyserveriais? Ir kas iš to?

  Na, pavyks išvengti keleto nemalonių komentarų, bet i-netinė reputacija taigi pašlis…:(
  /“..a, čia tas, kur nepatikusių komentų autorius su policija ieško“/

  Vienžo, nepaisant to, kad neprisistatančių vardu ir pavarde internautų gerb.Artūras neperneša nei iš tolo, surizikuosiu duoti jam patarimą for free:

  neverta, gerbiamas Artūrai, kurti sau seklio Morkos reputacijos virtualioje erdvėje bei viešai aiškintis nepatikusių komentarų autorių vardus bei pavardes – nes tauta juoksis, tokiais atvejais tėra dvi priemonės – stoiškai nereaguoti arba pradėti su komantatoriumi diskusiją ir joje pademonstruoti savo pranašumą.

  IP blusinėjimo atvejai veda prie to, ką Rytuose vadina „veido praradimu“….

 • Zeppelinus: tiksliai į dešimtuką :)

 • Anonimas

  Visiškai pritariu Zeppelinus. Asmuo dirbdamas valstybinį darbą (žurnalistai iškart gali pradėti rėkti – jie ne darbą dirba, o rašinėja…) ar žinantis bei galintis pasakyti daugiau ir teisingiau arba bent jau pateikti kita poziciją, patylės. Ir nuo to nukentės puslapio autoriaus (Račo) siekis, kuris teigia bandantis siekti nuomonių įvairovės. Tačiau rezultate liks kaip koks TT (paksiaus) partijos atstovas – yra mūsų nuomonė ir neteisingos nuomonės. Aš visada pasirašinėjau šiame puslapyje savo vardu, o pavardė buvo matyti iš e-mailo adreso, bet supratau – neverta, ką galiu žinoti, kada nepatiksiu Račui ir tai bus panaudota prieš mane:)

 • Na ir vėl turiu aiškinti, kad nesu kupranugaris…

  Na, nesu aš seklys morka, neredaguoju komentarų ir netikrinų visų IP.

  Dėl Mariaus iš „Lietuvos ryto“ užkliuvo tai, kad žmogus tiražavo tą patį komentarą alfoje ir čia, tačiau abu kartus pasirašė skirtingai. Be, to ten buvau užsipultas asmeniškai, o tai man tiesiog nepatinka ypač kai tai daro žmonės, bijantys pasirašyti.

  Dėl A.Matonio – jau, berods, sakiau, kad mano nuomone, žmogui užimančiam tokias pareigas, taip kalbėti nedera. O IP tikrinau todėl, kad būčiau tikras, jog tas komentaras tikrai A.Matonio, o ne kokio nors jo nedraugo, kuris pasirašė jo vardu ir pavarde. Nesinorėjo užsipulti žmogaus be reikalo – aš jam net laišką parašiau, prašydamas, kad jis paneigtų, kad tai jo komenentaras. Ir tik kai sužinojau IP ir negavau atsakymo iš paties A.Matonio, leidau sau tą komentarą įdėti čia.

  Taigi gerb. Zeppelinus ne visiškai teisus – niekada nepykstu, kai kas nors argumentuotai ginčija tai, ką aš sakau. Tuo galite įsitikinti paskaitinėję komentarus bloge, kurie nėra vien vienminčių. Tačiau niekada neleisiu savęs viešai užgaulioti anonimams – tegul bent jau turi drąsos daryti tai nesislėpami.

  Neetiška yra ne atskleisti anonimo tapatybę, o pasislėpus varyti ant žmogaus keiksmažodžiais ir kaltinti jį nebūtais dalykais.

  Ironija ir pasmerkimas nebūtinai turi būti lydimi necenzūriniais žodžiais. Be to, kai ką nors kalbi, turi jausti atsakomybę. Nesvarbu kur – internete, spaudoje ar šiaip draugų vakarėlyje.

  Pasiūlysiu vieną pavyzdį: vienas mano geras pažįstamas, parėję iš vieno vakarėlio, parašė man: patvirtink, kad nesi ėmęs 120 tūkstančių. Pasirodo,
  tame vakarėlyje vienas garbus piietis viešai aiškino, kad yra video medžiaga, kurioje tai nufilmuota. Paprašiau paskambinti tam piliečiui ir paklausti, ar jis pasirengęs apie tai papasakoti man, o gal norėtų apie ti pakalbėti viešai. Pilietis kažkodėl apie tai nenorėjo kalbėti…

  Žinot, priešingai nei dauguma politikų, aš laikausi nuomonės, kad negalima į viską numoti ranka. Taip pratini kitus gyventi be atsakomybės.

 • Matotaupa

  Skaitau tuos senus straipsnius ir komentarus ir vis neatsistebiu: toks įspūdis, kad šio puslapio autorius ir komentatoriai užsidarė savotiškame mažame Samsaros rate: p.Artūras jau daugiau kaip metai atkakliai bando komentatoriams aiškinti tas pačias savo tiesas, o komentatoriai atkakliai stengiasi tų aiškinimų nesuprasti ir savo ruožtu toliau smerkia (peikia, kritikuoja?) p.Artūrą už tai, ko nėra…
  Bet jei visiems smagu (savotiškai) – kodėl gi ne? Kam nutraukti tą užburtą ratą? Tegul sukasi, gal tame yra kokia gili, bet reikalinga prasmė ir reikšmė :-)
  Gal tas Samsaros ratas ką nors išsuks su laiku :-)

 • Pingback: Apie etikečių klijuotojus: R.Terleckas | Artūras Račas()

 • Pingback: Citata # 425 LRT televizijos naujienų tarnybos vadovas A.Matonis atskleidžia savo jausmus | Artūras Račas()

 • Pingback: A.Matonis paaiškina, kaip iki to nusirito | Artūras Račas()