Koks turi būti geras vakarėlis…

Ką čia vis apie politiką, Gruziją bei IP…

Geriau pakalbam apie laisvalaikį. Pavyzdžiui, apie tai, kas yra geras vakarėlis.

Geras vakarėlis yra tada, kai susirenka žmonės, kurie matosi nelabai dažnai (kai kurie net iš viso vienas kito nėra matę gyvenime), tačiau jau po trijų minučių visi suranda bendrą kalbą ir visi su visais bendrauja. Vieni – lietuviškai, kiti – angliškai, vieni kalba apie istoriją (pavyzdžiui, iš kur Vilniuje po Antrojo Pasaulinio staiga atsirado tiek daug lietuvių, nors iki karo jų čia buvo visiška mažuma), kiti – apie knygas, treti – šiaip apie gyvenimą.

Žinoma, turi būti šiek tiek vyno, šiek tiek romo, viskio ir kitų tauriųjų gėrimų, savanoriai gali kepti mėsą lauke, nes šeimininkas šį kartą tingėjo tai daryti (sako, skani mėsa buvo).

Geras vakarėlis yra tada, kai žmogus sako: užsuksiu valandėlei, nes labai neturiu laiko, o po išvažiuoja kartu su visais.

Geras vakarėlis yra tada, kai atsikėlęs rytą kieme randi du svetimus automobilius.

Geras vakarėlis yra tada, kai žmonės išeina su šypsena ir kai žinai, kad jie su malonumu grįš dar ne vieną kartą. Jie galėjo daryti ką nori, jų niekas nestebėjo, nesiūlė valgyti ir gerti, jie patys rinkosi, kuo užsiimti.

Toks vakar buvo pas mus.

Tiesa, Inga pasigedo šokių… Gal kitą kartą:)

(12 balsų, vidurkis: 3,92 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  visa tai vadinasi gera aura:) O vakarėlis (teko viename dalyvaut, tiesa, seniai) pas p. Artūrą iš tiesų būna šaunus. Patikėkit -:)

 • Tokiam ir aš mielai sudalyvaučiau:)

 • Anonimas

  Aha, pritariu. Aprašyti GERO vakarėlio bruožai. Daugiau tokių! :)

 • Anonimas

  Puota maro metu!!!
  Nevalnu!!!
  Pasninkauti, melstis ir atgailauti!!!
  Alachas viską mato!!!

 • Anonimas

  hm……..tenka pripazint kad buna ir kiti kai susitinki su senai matytais zmonemis ir spontaniskai prabendrauji visa nakty…..nieko neplanaves…….ir nieks nenori issiskirt…hm bet yra tokiu zmoniu pas kuriuos visada noris sugryzt……..norerciau tiket kad ponas Racas toks…..

 • Anonimas

  Stumteltas praeinant :)

  Artūrui

  Teko ir man apsilankyti kelių dienų „vakarėly“…

  Tik Šeimininkas kiek disonuojančiai elgės: vienus svečius gerbiamaisiais vadino, o kitus nežymiai stumteldavo į nugarą, kad pro duris išlėktų :)

  Pripažįstu Jus kaip etišką profesionalą ir norisi tikėti, kad taip su svečiais (virtualiais) elgiatės daugiau išorinių įtakų veikiamas (ak, tos elitiškos išdaigos :) ), nei būdamas savimi.

  Juk galima kažkaip į akis pasakyti: ačiū mes labai užsiėmę, jūsų švarkas netoks…

  O tai „baninti“/stumtelti į nugarą …nu šiek tiek girgždančiai atrodo… :)

  (Ohh tas šventas užsimiršimas, kad yra tik žmonės, o ne elitas ir kiti..:) )

  Linkiu, kad Jus kuo mažiau stumdytų, o ir Jūs kitus taipogi.

  Grįžtelėjęs atsisveikinti (jei kažkodėl reikalinga mano pavardė ir kita, galite paprasčiausiai pasiteirauti Jums pateiktu e-pašto adresu :) )

  p.s. tikiuosi Jūsų neužgauna, kad į Jus nesikreipiu gerbiamasis, tiesiog net į savo vienintelę Mamą paprastai kreipiuosi tiesiog: mama..

 • Anonimas

  Atsiprašau, klydau… nesusivokiau tiksliai kas į nugarą stumtelėjo …sarmata mažumėlę…:)

 • Monika

  As tikrai esu dalyvvusi daugybeje vakareliu.taigi geram vakareliui reikia – geru draugu. Tai tikrai labai reikalinga.O jei kazkas megsta stumtelti tiesiog apsisukit ir iseikit.Jei jis jums rodo nepagarba tai jus atsilyginkite. :)

 • Aciu , tai mano padejo lietuviu kalbos pamokai pasiruoshti ;DD rashiau straipsni , ir panaudojau shia medzhiaga ;DD

 • Sebastian

  Po savaites rengiu plota savo 17 gimtadieniui, ir labai noriu, kad butu taip kaip pas tave parasyta :)
  P.s gal turit patarimu?

  • mielas Sebastian, svarbiausia – kompanija. Dar galėčiau rekomenduoti NeTiekto – gera muzika padeda:) Ir – jokio alkoholio, nes jums dar nevalia…