Citata# 459 Delfi komentatorius apie ryšį tarp trolinimo ir Seimo

 D. Kedzio vardu buvo isplatinta keletas simtu tukstanciu komentaru vien per 6  menesius. 7 elfai is komentaru rocketinosi i Seima.

Delfi

(3 balsų, vidurkis: 1,00 iš 5)
Loading...
 • AudriusL

  Atsiprašau , kad ne į temą .Anksčiau(pernai   dar prieš Kalėdas)  būdavo normalu račas lt blogo įraše matyti  minimum 30-50 komentarų,jau nekalbu apie didesnius skaičius. O dabar nykus vaizdas.Ar tai kakučių ventiliatorius atbaidė dalį nuolatinių komentatorių ar  problema kitur gludi? Man šis blogas buvo  ir tikiuosi liks vertingas ir dėl diskusijų komentaruose.Tie minėti septyni elfai nuviliojo dalį konservatorių rinkėjų balsų ,tai tokios tokelės. :)

  • Trakimas

   Tie septyni „pagarliaviniai“ nenuviliojo rinkėjų nuo konservatorių,o tiesiog buvo ir yra atsarginis konservatorių variantas.Nepamirškite,kad garsiausiai alfoje kedogaują gynė pats Tata Landzbergis.

  • M_a_u_r_a_s

   Dėl ventiliatoriaus. Galiu pasakyti, kad naujas tapatybės mechanizmas – tai ne pirmas ir ne paskutinis neprognozuojamų žiniasklaidininkų, lengva ranka besimėtančių savo auditorija, fokusas, po kurio dalis žmonių nustoja lankytis ir diskutuoti komentaruose. Panašiai atsitiko su Verslo žiniom, kai pakeitė dizainą, ir įvedėregistraciją, bet nesugebėjo išstumt į paraštes trolių, kurie užėmė erdvę. Panašiai ir čia, karaliauja trakimai. Antra priežastis – turinio susmulkėjimas iki peštynių žodžiais su visiems žinomais personažais. Trečia – kad iš telefono šis šablonas stringa, labai nepatogu – negali pataisyti anksčiau rašyto teksto, ir pan.

 • Trakimas

  Super gera pastaba:)Normaliam žmogui tuoj pat pasistoja klausimas-kas juos parašė ir kas už tai sumokėjo?

 • sataniuga

  Mhh… čia kas? pastaba? Įvedus frazę į paiešką metą šį puslapį. Gerb. Račai, bent nors minimaliai paaiškinkite tokius įrašus, ar kokia prasmė tokius kelti?