Citata # 451 M.Adomėnas stebisi, kodėl jam nedavė didesnio atlyginimo

Kembridžo absolventas, nevengiantis naudoti savo partijos kolegų nepilnamečių vaikų partinei reklamai M.Adomėnas pranešime spaudai paaiškina, kodėl jam neduota tapti Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko pavaduotoju ir gauti didesnį atlyginimą:

Parlamentaras taip pat atkreipė dėmesį, kad jo kandidatūrai kartu su dauguma nepritarė seksualinių mažumų teisių plėtojimui užsiangažavę Seimo nariai. „Atrodo, kad Žmogaus teisių komitetui bus bandoma primesti tik vieną – kairiąją-libertarinę žmogaus teisių sampratą, o kitokie, nuosaikesni požiūriai į žmogaus teises nebus toleruojami“, – prognozavo parlamentaras.

Ir jis dar stebisi, kodėl jo neišrinko…

… o šiaip tai aš sakyčiau, geriau jau kairioji-libertarinė nei adomėniškoji-homofobinė-klerikalinė.

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • neidomu

  huh, visada galvojau, kad yra _tiesiog_ žmogaus teisės, o vat adomėnas _nuosaikias_ žmogaus teises išrado.

 • Petras Gražulis matyt yra nuosaikiu požiūriu į etiką garsėjantis etikos ir procedūrų specialistas.

 • Sejanus

  Nuosaikus požiūris į žmogaus tiesės yra labai šaunus naujadaras. Skamba daug gražiau, nei ‘fašistinis požiūris’. Adomėnas žino gražių išsireiškimų svarbą, mat jam pačiam maloniau, kai kiti jį vadina ‘alternatyviai protingu’ vietoje tikslesnio bet grubesnio liaudiško termino.

 • Fredis*

  Nuosaikus požiūris į žmogaus teises yra toks nenuosaikus, kad daugelis tiesiog atmeta tokį nuosaikumą kaip nesusipratimą. Tik viena citata: „Teisė gyventi, kaip ir asmens teisė į jo žmogiškojo orumo neliečiamybę kildinamos iš pačios žmogaus būties. Visuminis teisės gyventi pobūdis reiškia, kad žmogus nuo pat apvaisinimo vystosi kaip žmogus, o ne žmogumi tampa nuo gimimo“. Keista būtų jeigu naujoji dauguma toleruotų taip kalbančius.
  Paskutinį kartą M.Adomėnas laimėjo prieš A.Zuoką Senamiestyje 2008-aisias, o pralaimėti dar niekur nespėjo.

 • Griežtas

  Žmogaus teisių komitetas, sprendžiant pagal tai, kad jam vadovaus Talmontas, didžiausią dėmesį skirs lenkiškų gatvių lentelių (ir pan. dalykų), kurias teismai nusprendė nukabinti, įteisinimui.
  O Adomėno veiksmuose galime įsitikinti ko vertas yra užsienietiškas (ir net pats aukčiausias kiek įmanoma), išsilavinimas, kad tokius mokslus baigęs žmogus nesugeba teisingai formuluoti minčių, nors esmę, lyg ir, užčiuopė (šeima yra gamtos nulemta, o ne dirbtinė konstrukcija).

 • bang

  Nežinau, ar tai įprasta, bet pranešimo forma rašant jį pačiam apie save trečiuoju asmeniu, save cituojant, atrodo keistai.

 • sataniuga

  Žmogaus teisės Europoje yra nustatytos Žmogaus teisių ir laisvių apsaugos konvencijoje. Ten nerašoma nei apie seksualinių mažumų teisių plėtojimą, nei apie kairiąsias pažiūras. Adomėnas yra gerokas šiknius, galintis pusę dienos su apsauga sukiotis apie Naručio viešbutį, kad gautų pakalbėti su RHCP grupės muzikantais ir manantis, kad Kembridžas yra bukumo indulgencija.

 • Stogas

  „seksualinių mažumų teisių plėtojimui užsiangažavę Seimo nariai“- kas tai ?

  • Sejanus

   Mano supratimu, kol kas aktyviausias kovotojas už seksualinių mažumų teises yra Petras Gražulis. Niekas nenuveikė daugiau jų labui. Greitai net didžiausi naciukai pasisakinės už lygias teises, kad tik jų niekas nepalaikytų Gražulio bendražygiais. Pagarba tam žmogui. Jei Gražulio nebūtų, jį reikėtų išgalvoti, kaip sakė Volteras.

   • Viestartas

    Čia kuriuos turi omenyje:

    1. ar tuos, kurie yra tokiais gimę (kurių, kaip buvo minėta Delfi skelbtame austrų gydytojų tyrime, gimsta tik vienas vaikinas iš milijono) ir kurie atsiriboja nuo „gėjų“, „tolerantų“ ir pan. akcijų, nes gerbia Lietuvos viešąją tvarką, kur nėra priprasta visuomenės daugumai kišti po nosim savo … reikalų?
    2. ar tuos, kurie tuos pojūčius įsitaisė palaidu gyvenimu, ką patys pripažįsta, sakydami, kad jie yra tokiais ne gimę, o į tai susiorientavę, todėl sėkmingai gydomi įvairiose šalyse, pvz., JAV, kaip nuo priklausomybės, tačiau besinaudojantys savo gausa ir tarptautine įtaka tuo, kad varyti biznį – šaukdami, kad juos, būk, skriaudžia, gauna dideles lėšas pragyvenimui iš ES Lietuvai skiriamų lėšų?

    Priklausomybes dera gydyti, o ne pataikauti jose esantiems – tokia yra pasaulinė praktika.
    Gal ir Lietuvai reikėtų prie to pereiti, o ne skatinti tą biznį, kaip, kad padarė V.Adamkus (kaip buvo rašyta), nežinia iš kur atsibasčiusiam Simonko be jokio pagrindo suteikdamas Lietuvos pilietybę?

    • Trakimas

     Vis viena nesupratau-kodėl menamas priklausomybes reikia gydyti?Priklausomybė nuo maisto,sekso ,šilumos ir t.t.-būdinga bet kuriam žmogui.Tačiau jei žmogus turi dar vieną papildomą „priklausomybę“,kurios neturi jo kaimynai,tai tas žmogus-atstumtasis?:)))))O jei jo kaimynai turi priklausomybę tą pačią,kuria ir išskirtinai priklausomas-tuomet kas?Ši „priklausomybė “ išbraukiama iš „priklausomybių “ sąrašo ir skelbiama „natūraliu poreikiu“:DDDDD?

     • Trakimas

      Norėjau pasakyti,mana mieli jaunieji kolegos ir oponentai,kad „jaunystė“ nėra joks argumentas loginiuose proto žaidimuose.Protas bręsta labai lėtai,labai sunkiai ir yra labai retai sutinkamas :)Jei manote,kad jums proto pakanka-esat laimingi shmonės.Tačiau nepretenduokit į ‘protingus“.:)

     • romas

      Tam, kad kažkuo suabejotum, turi likti kažkas neabejotino. Tegul tai būna asmeninis protas :)

     • Trakimas

      Na va ir matome,kad „romas“ tuoj pat užsiangažavo „protingų“ suole:)Jis turi tai-kuo „neabejoja“.Net ir spėti nereik:DDDDD

     • romas

      Na, aš, Trakimai, apie tai, kad tegul žmonės būna laimingi. Pradės abejoti savo protu, paskui suabejos, ar tinkamai abejoja ir taip liks be nuomonės :) Laimės ir tamstai.

     • sodininkas

      Romai,
      Trakimas, matyt, nėra nieko girdėjęs apie, pvz., narkomanus, kurių gydymas nuo priklausomybės dar niekam nesukėlė abejonių.
      Kaip ir Sveikatos apsaugos ministerijai seniai aišku, kad reikia seksualines priklausomybes gydyti:
      http://sena.sam.lt/lt/main/teisine_informacija/medicinos_normos?id=25972
      Gydytojaspsichiatras
      teisės,pareigos, kompetencija ir atsakomybė
      12.4.7.7.psichologinius ir elgesio sutrikimus, susijusius su seksualine raida ir orientacija, F66;
      O gydymo būdų, pasirodo, yra daug ir įvairių:
      12.3.5.gydymo elektros impulsu (elektros traukuliais) indikacijas, kontraindikacijas,šio metodo taikymą praktikoje ir galimas komplikacijas.

     • Trakimas

      Ir aš už tai,“romas“.Laimė yra „proto“ alternatyva.:)

     • Vidas

      Trakimui.
      Kodėl sakote menamas?
      Jei gydo, tai tokios priklausomybės yra.
      Kuo priklausomybės yra blogai?
      Ogi tuo, kad kenkia ne tik tam žmogui, o ir aplinkiniams: pvz., jie nuolatiniu savo lindimu į viešumą aiškiai propaguoja savo gyvenimo būdą, kuris kertasi su gamtos nustatyta tvarka.
      O dar pridėkim, kad jų organizacijos sunaudoja lėšas, kurių tokiu būdu negauna nepagydomomis ligomis sergantys, seneliai, našlaičiai ar kiti vargstantys, tai ta jų daroma žala dar padidėja.
      Be to, kaip sako psichoterapeutas O Lapinas:
      „seksualinių mažumų atstovai turi daugiau psichologinių problemų negu heteroseksualieji. Pats homoseksualumas nėra liga, bet tokios orientacijos žmonės turi daugiau bėdų, pavyzdžiui, dažniau bando žudytis. Jie yra jautresni ir pažeidžiamesni, dažniau patiria dvasinę krizę“.
      http://www.alfa.lt/straipsnis/10356223/?Psichiatras..eitynes.reikalingesnes.paciai.visuomenei.nei.mazumoms=2010-05-07_15-57 (čia neatskirti gimę tokiais ir vėliau, kaip pvz., Queen lyderis Merkuris, kuris mirė nuo AIDS, o pradžioje buvo išprievartautas homoseksualisto, tokiais tapę).

     • Gylys

      …dovanokit, bet „briedijate“ gerbiamas Vidai… kaip ir, auksciau rasantis, placiai interneto platybese pagarsejes homofobas „sodininkas“ (dar zinomas pseudonimu „tikrasis lietuvis“)…
      …Nesakau, kad, daznai, savo gyvenimo budo reklama (ypac reklamos forma), homoseksualus asmenys, neperlenkia lazdos, bet pats ju viesinimasis yra suprantamas. Jie tik bando musu homofobiska visuomene pripratinti prie tos minties, kad ir jie tokie patys visuomenes nariai – turintys tureti tokias pat teises (ko siandiena neturi) ir t.t….
      …Sutikime – siandiena musuose jie laikomi „atstumtaisiais“ – mes, heteroseksualus, juos menkiname ir isjuokiame, geriausiu atveju – blogiausiu – dar ir smerkiame, bei kurstome jiems neapykanta. Noredami stipriau izeisti kita, pvz. heteroseksuala – pavadiname ji homoseksualiu… Tai gi, naturalu, kad homoseksalu poreikis pasidemonstruoti esant tokiais pat zmonemis ir turintiem tureti tokias pat teises (tame tarpe ir i elementaria pagarba) – neturetu stebinti… Kas link didesnio ju jautrumo ir polinkio savizudybems – velgi naturalu, zinant, kad siandiena jie dar priklauso ujamu grupei..

     • dzyvai

      Gyly, o zoofilija, ar yra liga? Noriu pažiūrėti, koks Jūs tolerantiškas…

     • Gylys

      …Dzyvai, nepulkit i krastutinumus lygindami zoofilus su homoseksualais… Galu gale homoseksualai niekam blogo nedaro ir nekenkia – turi savo santykius su tokiais pat abipusiu sutikimu… Zoofilai, gi, gyvunus kankina. Manau net ir Jus turetumete izvelgti skirtuma…
      … Beto, kiek man zinoma, tai medicina oficialiai ir jau seniai pripazino, kad homoseksualizmas nera liga ir, juolab uzkreciama reklamos ar kitokiu budu… Noretumete papriestarauti medikams ? – jauciates medicinos srytyje labiau nusimanantis ?

     • dzyvai

      Gyly, medikai yra skirtingų nuomonių homoseksualų atžvilgiu. Ir patys homoseksualai yra įvairių nuomonių. Šiuo metu įtakingesni (arčiau sąrašo redaguotojų) yra tie, kurie nelaiko tai liga. Jei taps įtakingesni, kurie įtrauks į ligų sąrašą, ar Jūsų požiūris nuo to keisis? Tolerancija? Negi ligą Jūs suprantat kaip diskriminacinį požymį?

      Ir apie gyvūnėlių kankinimą Jūs suskėlėte. Ar teisingai supratau, zoofilų netoleruojat? Kaži, kokioj zonoj pasėdėję, ką apie abipusį homoseksualų sutikimą pakalbėtumėt…

      Toks vaizdelis piešiasi, kad homoseksualai negali toleruoti heteroseksualų, nes šie mat kartais ir vaikus gali gimdyti, ir šeimą sukurti.

      Jei kas pareikalaus, kad aš raudoną spalvą pavadinčiau žalia, o aš tai atsisakyčiau padaryti, ar aš jau netolerantiškas? O jei aš manau, kad homoseksualumas yra liga, tai ar aš jau ne tolerantiškas?

      Bjauriausia, kad tolerancijos sąvoka yra iškraipoma, į ją įdedant visai kitas reikšmes.

     • Gylys

      …supratote teisingai Dzyvai – zoofilu netoleruoju… O Jus toleruojate ?…
      … Jusu pavyzdzio is kalinciuju gyvenimo nesupratau – nemanau, kad daugumoje atveju ten tai vyksta „abipusiu“ sutikimu…
      … Ir trecia – civilizuoti zmones, paprastai, pasirenka vertinimui, daugumai priimta atskaitos taska – jei jau pripazistame medicinos moksla siandiena teigianti, kad tai nera liga – vansi turime su tuo ir sutikti (bent jau patys maziau ismanydami medicinoje)… Jei ateityje medicina ras budu tai „gydyti“ – tuomet galima bus ir koreguoti nuomone – Jums tokia samprata rodosi nepriimtina ?… siai dienai, tarkim, ketvirtos stadijos vezys laikomas mirtina liga, bet tai nebutinai reiskia, kad tokia jis bus laikomas ir po simto metu, kai pvz. gal bus atrastos priemones isgelbeti zmogu ir tokios stadijos…

      P.s. beda ne ta, kad Jus spalvas matote „kitaip“ nei homoseksualai… Beda tame, kad Jums trukdo tai kaip jie mato jas ir Jums butina nuolatos pabrezti jiems, kad jie, neva, jas mato neteisingai… O jie gi nepriestarauja Jusu spalvu matymui ir noretu tos pacios tolerancijos is Jusu…

     • Vidas

      Gyliui.
      Tai jūs manote, kad komentatoriai jau pradėjo teisės aktus kurti? :)
      Ar jūs skaitėte duotą nuorodą į SAM ?
      Paskaitykite ir įsitikinsite, kad klystate.

     • dzyvai

      Gyly,

      Skirtingai nuo tamstos, kuris save tikriausiai laiko tolerantišku, aš homoseksualus toleruoju taip pat kaip zoofilus, tai to paties lygmens malonumų ieškotojai.

      Ir, beje, ne aš lendu į eterį su reikalavimais, o homoseksualai. Pavyzdžiui, vakarų europoj jau reikalauja, kad valstybės priverstų Bažnyčią leisti ten tuoktis gėjams. Homoseksualo seksualinis gyvenimas yra jo intymus reikalas, jo asmeninė problema, kaip ir hetero. Jei jis manęs paklaus nuomonės, aš jam ją pasakysiu. Už viešus seksualinius santykius yra numatytos baudos, neskirstant vienos lyties ar dviejų lyčių. Už seksualinį priekabiavimą taip pat. Viskas. Visos teisės lygios … būtų, jeigu homoseksualai negautų išskirtinio finansavimo iš ES, išskirtinių teisių reikalavimams.

     • Gylys

      …o kurioj vietoj, gerbiamasis, Jus ten isskaitete, kad homoseksualumas yra „psichinis sutrikimas“ ir dar kuri, beto – butina gydyti ?… Gydyti, veikiau, reikia, kaip teisingai rasoma kitoje Jusu pateiktoje nuorodoje – homofobija… Nes, butent, homofobija (
      kaip skatinanti nepakantuma) yra zalinga ir pavojinga visuomenei…

     • dzyvai

      Gyly, pamiršau tamstai priminti, kad tarp argumentų minimas „medicinos mokslas“ (kitaip tariant mokslininkai), nėra vienalytės nuomonės šiuo klausimu. Bet Jums, kaip tolerantiškam žmogui, tikriausiai patogu girdėti tik Jums patrauklesnę pusę :)

     • Gylys

      … turbut Jums tai bus naujiena gerbiamas Dzyvai, bet zoofilija musu valstybeje laikoma nusikalstamu reiskiniu (nepaisant to, kad Jus ja toleruojate)… Ir nusikalstamu, man rodos, visiem suprantama, logiskai…
      … O teises, kolkas dar, bent jau musu valstybeje, homoseksualu ir heteroseksualu nera lygios… Pavyzdziui homoseksualai dar neturi teises musu valstybeje registruoti santuokos… Nors valstybes atzvilgiu yra tokie patys pilieciai ir moka mokescius…

      P.s. kas link „lindimo i eteri“ – kai Jus skaitote jog, tarkim, Jusu teises yra pazeidzoamos, Jums gi niekas nedraudzia viesai del to protestuoti ?… Tad kodel Jums kliuna tokia pat homoseksualu teise ?

     • dzyvai

      Gyly, tik kurioj pusėj ta fobija? Man rods gėjai bijo, kad aš galiu turėti neigiamą nuomonę apie jų moralę. Ir tai bando apvilkti netolerancijos terminu, o tada – prašyt pinigų ir kovoti, už išskirtinę teisę, kad apie juos blogos nuomonės negalėčiau turėti. Kaip minimum. Bet aš su tuo nesutinku.

     • Gylys

      Dzyvai, pamirsau Tamstai priminti, kad man nera priimtinas nuomones laikymasis vien todel kad man tokia nuomone patinka… Ir neziurint to, kad, anot jusu „medicinos mokslo“ nuomone siuo klausimu nevienalyte – as linkes pasotiketi dominuojancia sios sryties mokslininku nuomone…

     • dzyvai

      Gyly, pasigilinkite į tolerancijos sąvoką – ji nereiškia besąlygiško pritarimo. Zoofilai yra tokie patys žmonės kaip ir homoseksualai, ir tie ir tie būna, padaro nusikaltimų. O Jūs, kaip teisės žinovas, turėtumėte žinoti, kad Lietuvoje bet koks homoseksualas, kaip Jūs pastebėjote – mokesčių mokėtojas, kaip ir bet koks zoofilas, kaip ir visi kiti Lietuvoje, turi lygiai tokią pačią teisę sudaryti santuoką su ne daugiau nei vienu kitos lyties asmeniu vienu metu. Iš meilės, išskaičiavimo dėl turto, keršto, ar dar kokio akstino vedamas. Taip pat ir turi teisę tą santuoką nutraukti. Taip pat turi teisę ir nesituokti, kaip ir visi kiti. Bet, homoseksualai nori daugiau teisių, nei jų turi visi kiti.

     • Gylys

      …Dzyvai, o Jus laikote normaliu turejima „blogos nuomones“ ir jos propagavima viesai (kurstant neapykanta) niekuo nenusikaltusiu pilieciu atzvilgiu ?… Leiskite Jums priminti, kad heteroseksualu atzvilgiu neigiama nuomone (bent jau viesai)nera propaguojama homoseksualiu asmenu… Manau cia ir Jums suprantama, kad tai nusikalstama – Jums suprantama matyt del to, kad tai liestu ir Jus… Bet, va, kai Jusu neliecia, Jus kazkodel praramdate gebejima suprasti…

     • Gylys

      … na kad musu valstybeje leidziamos, anot Jusu, vienos lyties santuokos – man didele naujiena. Gal galetumete nuoroda i tai patvirtinancia istatymo pataisa ?

      P.s. ir negretinkite tu zoofilu – primenu, kad zoofilijos santykiai nera gristi „abipusiu sutikimu“ :)

     • sodininkas

      Gyliui į ankstesnį komentarą.
      Jūs stengiatės pažeminti komentatorių, vietoj to, kad ginčytis argumentais.
      Pvz., vaizduodamas taip „baisiai“ skriaudžiamus „gėjus“, kažkodėl nenurodote nei vieno tokio skriaudimo atvejo.
      Greičiausiai tokių ir nėra, nes jau kas kas, o žiniasklaida nebūtų praleidusi progos ir būtų tai pagarsinusi?
      Toliau.
      Tamsta sakote, kad jų noras viešintis yra gerai, tuo tarpu pasaulyje seniai žinoma, kad tai yra daroma ne šiaip sau, o su tikslu pagausinti savo draugiją.
      Tuo blogiau, kad jie ne tik per savo organizacijas naudoja ES skirtas Lietuvai lėšas, kurios būtų geriau panaudotos ligoniams ar pan., bet ir kartais siekia negerų tikslų.
      Pvz.:
      „1972 metų vasario mėnesį Čikagoje įvyko nacionalinis gėjų organizacijų suvažiavimas, kuriame dalyvavo 85 Jungtinių Amerikos Valstijų homoseksualų organizacijos iš 495 pakviestų. Susitikimo tikslas – paruošti reikalavimus padėsiančius panaikinti įstatymus, kurie homoseksualių asmenų santykius laiko nelegaliais, riboja jų teises ir identitetą. Šiame dviejų dienų suvažiavime buvo priimtas reikalavimų sąrašas susidedantis iš 17 punktų, kurį dabar žinome kaip 1972 m. Gėjų Teisių Kodeksą.
      Daugelis iš jų jau senai įgyvendinti ir/ar įteisinti, bet dalis dar ne. Mano akys užkliūva už punkto nr. 7, esančio antrojoje kodekso dalyje:
      7. Panaikinti visus įstatymus reglamentuojančius lytinių santykių amžiaus cenzą.
      Kelis kartus perskaičiau, kad įsitikinčiau, jog mano akys man nemeluoja. Dėja, nemeluoja.“
      http://www.tiesiaisviesiai.lt/lietuva/amoralija/kas-bendro-tarp-homoseksualumo-ir-pedofilijos
      Štai dėl ko, matyt, Lietuvoje TSRS laike lytiniai santykiai buvo įstatymu leidžiami tik pilnametystėje, o šiais laikais tas cenzas jau buvo, kažkodėl, vienu metu numažintas netgi iki 14 metų.
      Taip, kad ne viskas taip yra paprasta kaip jūs bandote pavaizduoti – kokiems nors bielskiams, liekiams ir pan. visa tai – modernus pasaulis, bet Lietuvai tai – tiesus kelias į pražūtį.
      Nes ir tai jau vos ne ketvirtadalį gyventojų esam praradę.

     • Gylys

      … na baik „tikrasis“ (dabar „sodininke“)… Mudu perdaug jau seniai virtualiai pazistami, kad taip rafinuotai kabintum man „makaronus“ nutaises rimta mina :)…
      …“skriaudimo“ atvejais gali laikyti, kad ir mano mineta ir ganetinai musuose paplitusia homofobija… o taip pat nelygias teises kad ir oficialios santuokos atzvilgiu… Beje, homofobijos tema ziniasklaidos demesio niekuomet nestokojo – turetum buti aklas, kad to nematytum…
      … Kas link Tamstos aprasyto „geju kongreso“ ir ko „manifesto“ – nezinau kiek tiesos sioje tavo pateiktoje informacijoje, bet jei ir toks buvo (nesiimu neigti) – tai nebutinai reiskia, kad jis atspindi absoliucios daugumos ar bent teiksmingai dideles dalies geju nuomone… Yra buve mase visokiu heteroseksualu suvaziavimu pvz. propaguojanciu rasizma, fasizma ir t. t. – bet nemanau, kad dabar delto visus heteroseksualus galima butu laikyti rasistais…

     • Vidas

      Gyliui.
      Kur jūsų argumentai?
      Kur tie jūsų nuskriaustieji? :)
      Ir apie ką jūs kalbate – kokie jūsų yra kiti internetiniai vardai, nes gūglas tokio vardo Gylys nežino?
      Gal jūs koks apmokamas iš didžiosios kaimynės, kad vis taikotės papeikti Lietuvos visuomenę? :)

     • Gylys

      …Vidai, gerbiamasis, o kas Jus vercia manyti, kad butent Jus atspindite „Lietuvos visuomenes“ nuomone ?… Kiek man zinoma tai neapykantos kurstymas kokios nors zmoniu grupes atzvilgiu apibreztas nusikalstamu ir LR Konstitucijoje – beje, toje pacioje, kuria referendumu prieme didzioji Lietuvos pilieciu dalis – arba kitaip – Lietuvos visuomene…

      P.s. ..ir kodel oponuojanti Jums iskart itariate esant zinomai „kaimynines valstybes“ snipu ? – gal esate vienas tu TS-LKD ar „tautininku“ besmegeniu, kuriems iprasta visus oponuojancius tuo kaltinti ?

      P.p.s. ..o argumentu pateikiau pakankamai, kitas dalykas, kad yra zmoniu, kurie nepriima logisku argumentu jei jie priestarauja ju isivaizduojamai tiesai…
      Bet, jei, visdelto, Jums tikrai kazkurie tik neaiskus (o ne principiniai nepriimtini) – klauskite, pameginsiu paprasciau paaiskinti…

     • sodininkas

      Gyly,
      argumentų nepateikiate, savo vardų nepateikiate ir t.t. – į jokius klausimus neatsakote ir iš kur ištraukiate apie kieno tai neapykantą?
      Ar skiriate kritiką nuo melo?
      Štai mes pateikiame tik faktus, o jūs, tie „nuskriaustieji“ (tik tų skriaudimo faltų kaip nėr, taip nėr :)), mėtotės užgauliomis frazėmis – homofobai (žmonių nekentėjai), neapykantos kurstytojai ir pan.?
      O kur viso to nors koks menkas faktelis, nors menkiausia frazė, nors kiek panaši nuoroda ar dar kas?
      Nėra.
      Ir nebus.
      Jei pats esate ne iš jų, tai dėl ko tada palaikote aiškiai melagingus tvirtinimus apie Lietuvos visuomenės daugumą?
      Išvada viena.
      O dar sakote, kad ne blogiems kaimynams dirbate.
      Kam kitam būtų naudinga be jokio pagrindo apjuodinti Lietuvą?
      Pagalvokite apie tai.

    • Sejanus

     Viestartai, kad ir ką turiu omeny, tai tikrai ne tavo išsigalvojimus ir pezaliones

     • Populi

      Panašu, kad pykstate?:)
      Tuomet tikrai nesate teisus, tuo labiau, kad ir argumentų jokių neturite.

    • sataniuga

     Meilė yra gėris. Nesvarbu ką myli. „Dulkintis su visais“ pasaulėžiūra irgi nėra blogis, nes niekam nekenkia. O štai aiškinimas vaikams darželiuose, kad lytį galima pasirinkti yra aiškus blogis, nes vaikui siūloma rinktis ten, kur jau pati gamta parinko. Jei mano sūnus pasakys: aš myliu vyrus, aš tai priimsiu ir gerbsiu. Bet tikiuosi jis nepasakys daugmaž: tėti, aš nebežinau, berniukas aš ar mergaitė.

  • Populi

   Stogui.
   Gal čia turima omenyje, pvz., M.A. Pavilionienė, kuri be tos daugiau jokių temų, lyg ir, nėra nagrinėjusi?

   Gilinosi į lyčių lygybės ir žmogaus teisių problematiką stažuotėse Vašingtono, Viskonsino, Medisono (JAV) ir Lundo (Švedija) universitetuose. 1994–2000 m. vadovavo Vilniaus universiteto Moterų studijų centrui, 1999–2002 m. žurnalo „Feminizmas, visuomenė, kultūra“ steigėja ir atsakinga redaktorė.
   Žmogaus būties, žmogaus teisių, lyčių problemas literatūroje, filosofijoje ir psichologijoje gvildeno straipsniuose spaudoje, literatūros vadovėliuose.
   http://lt.wikipedia.org/wiki/Marija_Aušrinė_Pavilionienė

 • Vaclovas

  Ponai,kalbat apie Seimo narį,kuris neturėtų būti Seime.Kai TS-LKD moralizuoja apie Uspaskich,o neįvertina Vareikio,Adomėno,Šedbaro darosi pikta.

 • Sejanus

  @ populi: ne, nepykstu. O argumentai čia prie ko? Argumentai reikalingi diskusijoje. Aš su dundukais neketinu diskutuoti.

  • Viestartas

   :)
   Žinote lietuvių liaudies patarlę: kas ant kito sako, tas pats … ant tako?
   :)
   O gal jūs koks nors homofobas (ar visuomenės daugumos žmonėmis nelaikote?)?
   :)

 • Fredis*

  Truputėlį apsnūdę paskutinę rudens dieną, todėl visiems linkiu rytoj ar kurią kitą dieną nusipirkti Artūro Skučo knygą „Pėstininko užrašai“, tik 30,- litų.
  Iš „Pėstininko užrašų“. Knygos ištrauka:

  Sausio 12 d.

  „Vieną dalyką, kurį tikrai prisimenu, niekas niekada nesakydavo, kad nenori budėti jam paskirtame poste. Čia reikia pabrėžti, kad jie visi buvo beginkliai, nors po 1990 metų balandžio įvykių jau žinojo, kad gali atvažiuoti ginkluoti kareiviai ir juos sumušti ar net nužudyti. Visa tai jie žinojo, bet ėjo. Visi tai žinojom, bet kažkaip tada mirtis buvo nesvarbi, svarbu tik viena, kad mano mirtis pasitarnaus būsimai laisvai Lietuvai. Kartais pagalvodavau tik apie tai, kaip po to gyvens mano šeima ir kas bus su jais, bet ne daugiau.

  Dabar net pats sau galiu prisipažinti, kad nesitikėjau išlikti gyvas, nebent B. Jelcinas perimtų valdžią, bet jis ją perėmė kiek vėliau, gerokai vėliau.

  Negaliu apibūdinti to jausmo, kai žinai, kad žūtis yra neišvengiama. Tiesiog pasitikrinau, kiek turiu šovinių. Pagalvojau, ar visi mano įsakymai tikrai perduoti, dar užėjau į V. Landsbergio kabinetą. Jis sėdėjo prie stalo ir kažką rašė, bet mane pamatęs linktelėjo galva ir šyptelėjo. Tada supratau, kad visi buvome susitaikę su neišvengiama žūtimi. Bent aš neieškojau jokios alternatyvos, tik vėl pasitikrinau šovininę, tarsi tikėdamas tuo, kad ten galėjo padaugėti šovinių. Tuo metu jų buvo tik aštuoni.“
  http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/interviu/arturas-skucas-pestininkams-svarbiausia-buvo-valstybe-599-284115#ixzz2DhuW7If2

 • kreatyvinis

  atrodo jis pateko į Seimą;

  ir kur tie įrodymai apie vaikų naudojimą politinėje plotmėje ?