Citata #344 Seimo narys M.Adomėnas apie savo darbą

Seimo narys M.Adomėnas laidoje „Teisė žinoti“ aiškina, koks sunkus yra Seimo nario darbas:

Mes dabar dirbame darbą, nors darbo valandos jau pasibaigusios

… o aš galvojau, kad Seimo narių darbas yra atstovaujant savo rinkėjams priiminėti įstatymus…

Pasirodo, ne…

P.S. R.Miliūtė vis dėlto yra gera laidos vedėja ir profesionali žurnalistė.

V.Žiemelis yra puikus demagogas.

L.Graužinienė, pasirodo, eidama diskutuoti apie Konstitucinio Teismo išvadą, jos neskaito.

(5 balsų, vidurkis: 4,40 iš 5)
Loading...
 • WU

  Laida apie apkaltą buvo? Velnias šiandien praleidau tiek įdomaus per tv. Iš pradžių Krivicką, po to „Teisę žinoti“ :/

  • Regis

   Aš kažkelintą savaitę džiaugiuosi vienos kabelinės tv tiekėjos siūloma galimybe įsirašyti tv laidas (nemokamai). Tik va būtent visų viasat’o kanalų neįrašinėja. Tai „Akistatą“ „gyvai“ reikėjo žiūrėti.

   • WU

    Teisę žinoti bus galima pažiūrėti per LRT archyvą. Įdomu kas dar dalyvavo. Šiaip stebėtina ir keista, kad krikščionys į laidą siunčia Žiemelį. Sacharukas gi teisininkas, bet ko gero, nenorėjo labiau prisišnekėti. Galėjo Vytautą Kurpuvesą atsiųsti, bet būtų žmogus išmanantis dalyką..

    • Regis

     Tas taip, kad galima rasti archyve. Bet mane asmeniškai domina ir kiti kanalai. Kitoks ir patogumas, kokybė ir t.t.

     Bet čia ne reklama. Tiesiog informacijai, kad jau yra kitoks būdas žiūrėti TV. R.Miliūtės laidų paskutiniu metu privengiu, kartais ji visai nekontroliuojamai paleidžia vadžias ir leidžia vienam ar keliems pašnekovams monologizuotis. Šiuo požiūriu V.Savukyno vedamos laidos („Savaitės atgarsiai“) vertingesnės ir įdomesnės. Tam pačiam laike didesnė koncentracija vertingų pastebėjimų, minčių, įdomios argumentacijos ir pan.

     • mdxacuk

      Savukyno laidos potencialiai būtų geros, jei ne pats Savukynas. Reikia stiprių nervų ir angeliškos kantrybės klausytis jo neriškaus mekenimo. Ir stebėt, kaip jis neleidžia žmohui prasižiot, nuolat kaišiodamas savo apmusijusį trigrašį. Man sunku būtų staigiai prisiminti labiau nevykusį vedėją.

     • Regis

      Galiu lažintis, kad žinau labiau nevykusį vedėją :) (buvusį).

      Nors man V.Savukynas nėra blogas vedėjas. O dėl kalbėsenos išmokau išgirsti o ne klausytis. Vat kur reikia stiprių nervų tai kai matai, kad žmogus piktybiškai nereaguoja į jam užduodamus konkrečius klausimus arba laida nuo pradžių suformuota taip kaip reikia kažkam. T.y. nėra objektyvios diskusijos.

     • Fredis*

      Apie V.Savukyną labai kritiškai nereikėtų atsiliepti. Visai neblogas nacionalinio transliuotojo veidas – žavus, nuotaikingas, linksmas, guvus, jaunatviškas, lengvai pasipiktinęs vis dar pasitaikančiomis mūsų kelyje negerovėmis.
      Bendras visų LRT žurnalistų bruožas yra tas, kad jie nesugebėjo suformuluoti savo asmeninės pozicijos Leo.lt ir V.Pociūno žuvimo Breste klausimu, faktiškai buvo užhipnotizuoti vieno viešojoje erdvėje dominuojančio ir labai reklamuojamo per LRT laikraščio. Kitokią poziciją atstovavo vienas T.Dapkus. Tikras stebuklas, kad Siaurusevičius ir kompanija jo neišėdė.

     • mdxacuk

      Fredžiui.

      Kas yra Siaurusevičiaus kompanija?

      „T.Dapkaus laida gera, tačiau ji ne tikrai nėra ta laida, be kurios Lietuvos radijas neišgyventų.“

      Atspėkit kieno čia žodžiai?

    • mdxacuk

     Labai rekomenduoju pasižiūrėti būtent šitos laidos įrašą archyve. Labai linksma pradžia su Miliūte. Įdomesnė už visus likusius pliurpalus kartu sudėtus. Spėju, kad per televizorių šito nerodė. Paskubėkit, nes jei kas perskaitys iš LRT, tai ko gero pakeis.

     • bet reikia pripažinti, elgiasi labai profesionaliai. Galėjo būti daug blogiau:)

     • mdxacuk

      Tik reikia turėti kantrybės. Nes po minutės ji nueina, o 4:05 vėl sugrįžta.

      Negaliu suprasti, kodėl jos daug kas nemėgsta. Gal kad iš viso protingų moteriškių pas mus nemėgsta?

  • V.Žiemelis, L.Graužinienė, M.Adomėnas, V.Andriukaitis ir R.Miliūtė. Mano skaičiavimais, trys skaitę KT išvadą, du – ne. V.Žiemelis pasirengęs neblogai, tačiau V.Andriukaitis skambėjo įtikinamiau. R.Miliūtė pasirengusi labai gerai – gana retas atvejis pastarojo meto Lietuvos TV kanalų pokalbių laidose. Buvo visai įdomu.

   • WU

    Tai Andriukaitis neabejotinai turėjo skaityti, gi dalyvavo procese :) O Žiemelis, turbūt, bandė remtis atskirosiomis nuomonėmis, nes Šileikis ir Ruškytė pareiškė jas vakar? Jie nurodo, kad nebuvo visiškai įsitikinę dėl L. Karaliaus veiksmų kaip šiurkštaus pažeidimo, nes anot Šileikio, jam pritrūko įrodymų t.y. dviejų pokalbių įrašų, o Ruškytei pritrūko Sacharuko ir Karaliaus susitarimo, kad Karaliaus veiksmus pripražinti antikonstituciniais. Kaip ir sakiau, Karaliaus atvejis žymiai slidesnis ir dalyvaujant posėdžiuose atrodė, kad žmogus tikrai gailisi ir net gi nelabai supranta. Tuo tarpu Sacharukas net nesiteikė pasirodyti išvados skelbime. Ir jo atveju diskusijų nebuvo, atskirųjų nuomonių nepareikšta.

 • mdxacuk

  Išvadų skaitymas daug naudos neduoda. Viską lemia sugebėjimai susisiekti su dvasiom.

 • Fredis*

  M.Adomėnas yra išsilavinęs, puikus, simpatiškas parlamentaras, tikras saulės spindulėlis nuobodžių ir pilkų žmonių jūroje, į jį nenusišypsojus neįmanoma žiūrėti.
  R.Miliūtė pasirinko populistinę, nuvalkiotą temą, kuriai pasiruošti užteko vienos-dviejų valandų. Jos atlygis už atliktą darbą yra neadekvatus. Sunkiausias darbas – susikviesti pašnekovus.
  M.Adomėnui dėl gerai žinomų priežasčių dabar reikia dažniau rodytis viešumoje, o kitiems tai tik ne darbo metu veltui, beprasmiškai sugaištas laikas.

 • v

  1. Dalyvavimas pokalbių laidose vis tik yra darbas. Etikos ir procedūrų komisija lyg tai irgi neleidžia įstatymų, bet juk nesakysim, kad nedirba? Teisingai manėte, kad Seimo narių darbas yra priiminėti įstatymus, bet neteisingai manėte, kad tai vienintelis darbas.
  2. R. Miliūtė, be abejo, gera žurnalistė (ir simpatiška :P)
  3. Kad V. Žiemelis būtų puikus demagogas tai nepastebėjau, nes kažkaip labai jau neįtikinamai kalbėjo (kaip visada)
  4. L. Graužinienės išminties perliukus tai jau daug kartų esame girdėję

 • stogas

  Bet klausimas- ar tik vienas Sacharukas balsuodavo uz kitus ? Ji reikia mest is seimo . As uz!. Bet palaukit ponai, paimkit kartu dar kokius 10-15 seimunu. Juk nepaslaptis – ministrai – seimo nariai per 2 darbo vietas neapzioja. Tai gi visi dalinosi kortelemis. O kiek pavasariop lekdavo atostogu, oi oi. Juk posedziu lankomumas tragiskas. Kertam galvas tai kertam, o tai dabar kazkoks lincas. As uz tai – kad visa seima paleist.

 • Linas

  čia ir yra bėda:baudžiama konjunktūriškai,t.y.pasirinktinai,nors atvejis,aišku,neeilinis.Mano galva,abiem kaltinamiesiems jau pakako visų nuobaudų iš įvairių pusių,jiems tai bus gera pamoka ateičiai.Blogiausia,kad aš bent negirdėjau,kaip bus elgiamasi su sekančiais a-lia Sacharuko atvejais,nebūtinai jų būtų virš dešimt.Jei būčiau Seimo narys balsuočiau prieš apkaltą,manau,ir KT teismui bus neprošal dar kartą įsitikinti,kad jis ne visagalis.P.S.laidos,aišku,nežiūrėjau,nes kaip tikras lietuvis stebėjau Eurolygos varžybas.Tarp kitko,kodėl LTV negalvoja,kad ši laida nuolat dubliuojasi su krepšinio varžybomis,negi čia nėra jokių išeičių?

 • Karolis Jachimavičius

  Na, laidoje Adomėnas taip pat atstovauja savo rinkėjus, kaip ir diplomatas bet kokioje situacijoje reprezentuoja savo šalį, tačiau jis jau seniai turėjo suprasti, kad protinis darbas nesibaigia ties laikrodžio dūžiais.

 • Komentaras pašalintas A.R.

 • doktor barmental

  atstovaujant rinkejus, o ne rinkejams

  • mdxacuk

   Nemokykit mokytų.

   „Veiksmažodis atstovauti reikalauja naudininko, o ne galininko. Todėl ne atstovauti Lietuvą, mokyklą, universitetą, komisiją, o atstovauti Lietuvai, mokyklai, universitetui, komisijai ir pan.“

   Čia iš VLKK patarimų.