Citata #439 Politinis propagandistas A.Bačiulis apie Savus, Svetimus ir neišsipildančias svajones

Politinis propagandistas ir šokių ant stalo šlapiu klynu mėgėjas  A.Bačiulis viską labai aiškiai paaiškina:

Reikia paaiškinti tam tikrus pamatinius dalykus dėl požiūrio į Aleksandrą ir Audrių Matonius, Artūrą Račą, jų tarpusavio konfliktą ir mano toli gražu ne draugišką santykį su jais visais. Kokie ten bebūtų mūsų nesutarimai su Audriumi ir Aleksandru, tai vis tiek yra santykių aiškinimasis tarp Savų. Ir tai yra būtent santykių aiškinimasis, kokia forma jis bevyktų. Ne daugiau. Tuo tarpu Račas, dabar jau atvirai nuėjęs tarnauti Kremliaus propagandistams, yra Svetimas. Su juo santykiai nesiaiškinami, nes jų nėra. Jis tiesiog pisamas. Tame esmė.
 … Kartais bet kokią viltį praradę asmenys savo bėdas ir neišsipildžiusius lūkesčius bando projektuoti kitiems…
Tokiems nejaučiu nieko daugiau, išskyrus užuojautą. Bet padėti niekaip negaliu…
(4 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Vingių Jonas

  lrytas puslapyje yra Erlickų Juozo pastebėjimas apie „gurmanus“. Gal EJ neužpyks, bet labai į temą tiktų šiek tiek nukopijuotos jo mintys:
  Gurmanai
  Kitados apstulbę rodėm kits kitam:
  – „Žurnalistai – Bačiuliai“ šūdą mala!
  Viskas tuomet buvo nauja. Viską norėjom išbandyt. Užsisakėm ir šio produkto.
  Paragavom. Pripratom. Patiko.
  Vėl ir vėl tą patį skaitome.:))

 • GIGA

  O kur čia Bačiulis taip pasisakė? Prie to stalo,kur šoko su šlapiu klynu ar žiniasklaidoje kokioje?

 • Nu blin, kaip gi pastatyti į vietą tuos, kurie kitaminčius vadina Kremliaus propagandistais? Iš vienos pusės gal ir gerai, kad yra ir taip mąstančių, tačiau vyrauja negera tendencija, kad būtent tie asmenys įtvirtina tuos neteisingus stereotipus. Jie naudojasi savo įtaka visuomenės nuomonės formavimui. Be to, pastebėjau ir tai, kad jau beveik visose žiniasklaidos priemonėse pradėjo vyrauti būtent dešiniųjų pažiūrų žurnalistai… Bet lazda turi du galus – yra nemažai žmonių, kurie dar turi galvą ant pečių ir paprasčiausiai bėga nuo tų radikalistų…

  • Izbliondimas

   Nesinorėtų tikėti, kad kas nors Lietuvoje save norėtų įvardinti dešiniuoju.
   Juk tai – vagis, banditas „v zakone“.

   Vakarų Europoje gal jų, dešiniųjų, dar yra, bet gal tik visiškų padugnių tarpe, kurie sprogdina, degina verslininkų pastatus, kitą turtą. Taigi, gal dažniausiai atvykėliai iš trečiųjų šalių…
   Na, bet kai Lietuvoje pastaruoju metu mūsų žmonija, iš tiesų, meldžiasi vagiui, ir patys siekia ką nors nugvelbti (tik dabar, kaip yra žinoma, kitaip vagia, – „prichvatizuojant“, darant karjierą, ar dirbant žurnalistu, oligarchų žiniasklaidoje, ir t.t., ir pan.) – gal tuomet „prastižna“ yra save vagimi „kotiruoti“☺

 • aušra maldeikiene

  Man juokinga, kai Matonis ar Bačiulis yra vadinami dešiniaisiais. Kad būtum dešinysis, turi turėti smegenis iš dviejų puselių. :)

 • Fredis*

  Mokytojai Aušrai, diskusijos tema yra „Savas – svetimas“, o ne „Kvailas – protingas“, „Kairė – dešinė“, „Protinių gebėjimų atspindys politinėje ideologijoje“.
  Teiginys, kad mūsų šalyje protingų nėra – šis Jūsų požiūris gerbiamiems forumo dalyviams yra seniai žinomas. Nederėtų kartoti tuos pačius teiginius.

  • Bobutė

   Netiesa, p. Fredi*,

   mūsų šalyje yra net du protingi – Aušra ir Eugenijus Maldeikiai…

  • GIGA

   Fredi,ne taip.Pats girdėjau kaip p.Maldeikienė A.Užkalnio laidoje sakė,kad jis protingas,tai kaip minimum Lietuvoje trys protingi yra – du Maldeikiai ir Užkalnis:)

   • Fredis*

    Dėl Užkalnio nesiginčysiu, skonio reikalas, tačiau Mokytoja Aušra tikrai labai vertinama, ypač įvairių info šou TV laidų, kaip kairiosios ideologijos propaguotoja mokesčių srityje. Siaura specializacija jai neleidžia išskleisti plačiau sparnų.

 • Pingback: "Naši" lietuviškai: baisiausia, kad jie galvoja esą normalūs ir sveiko proto... | Artūras Račas()

 • Anksčiau vyrai santykius aiškindavosi kitaip… Dabar – virtualiu būdu, bet nuo to jų vyriškumas nepadidėja (moraline prasme, o ne organo). Taigi,  o toks sakinukas: Jis tiesiog pisamas, – ko geroi, vienas rečiausių mūsųlingvistikoje… Tenka tik skėstelėti rankomis ir trauktis iš šių vyrų kompanijos kelio…

  • znakorius

   Panašu, kad tas asmuo turėjo omenyje tuometės valdžios elgesį su nepritariančiais, kada pats, reikia suprasti, buvo įsitrynęs į draugę? :)