Citata #405 S.Stoma paaiškina apie savo „seksą“

Iš parlamentaro S.Stomos pareiškimo:

Juk čia visas didžiausias „seksas“ buvo viliojantis žalių akių žvilgsnis, švelnus rankos paspaudimas ir keli sakiniai apie būsimą pirmąjį po šešių savaičių draugystės bučinį, po kurio, beje, dar reikės daryti pertrauką, kad galimi partneriai turėtų laiko suprasti, ar jie tinka vienas kitam.

Ar jums dabar nejuokinga? Man tai nelabai…

… S.Stoma teisus – visiškai nejuokinga…

(6 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • ar atsakiau

  Man tai juokinga :DDDD

 • ar atsakiau

  Bet kita vertus ar siais laikais kas mergas kitaip kabina, bent as nelabai zinau :DDDDDD

 • ar atsakiau

  Komentaras pašalintas – A.R.

  • ar atsakiau

   Komentaras pašalintas – A.R.

  • ar atsakiau

   Nu sito tai nesitikejau, net 7 zmones balsavo teigiamai uz si komentara, RACAI TIKRAI SUGEBEJAI NUSTEBINTI, ESU SOKIRUOTAS :DDDDDDD

   • mielas ar atsakiau, noriu tamstą informuoti, kad aš nusprendžiau, jog tamsta čia jau per daug pridergėte. Pasieškokite sau kitos vietos.

 • ar atsakiau

  Komentaras pašalintas – A.R.

  • Vaclovas

   Komentaras pašalintas – A.R.

   • ar atsakiau

    Kas tas Urbonavičius :)

  • ar atsakiau

   RACAI ESI APGAILETINAS..

 • nerijus

  Lietuvoje yra daug svarbesnių dalykų nei Stomos ir žaliaakės flirtas.

  • Valentinas

   Svarbius dalykus sprendzia svarbus zmones. O mes ka… ?
   Tai ir lieka stomos zaliaakes flirtas.
   Nu bet nepasiduokim, gal ka isspresim!

   • Valentinas

    :)))

 • leols

  Klysti nerijau, tai spalio mėnesio topas.
  Nepaliekantis abejingų (gal tik Valentinas ramus).
  Žiniasklaidos galia, ir žmogeliukų bejėgiškumas.

  • suomis

   Vis tik tai yra pavasario ilgesys. :)

 • bang

  Man tai labiau nejuokingas taip vadinamos žurnalistės elgesys etikos požiūriu. Netgi pačių žurnalistų etikos. Kas ryžtųsi suskaičiuoti, kiek ji kodekso http://www.lzlek.lt/index.php?lang=1&sid=381&tid=329 nuostatų pažeidė ?

  • nerijus

   Ar D. Radzevičius imsis šio reikalo iš esmės ar nutylės?..

   Stomos elgesį JAU svarstys Seimo etikos ir procedūrų komisija.

  • nesvarbu

   bang,kiek galima spręsti iš gausių pačio komentarų-esi racionalaus proto žmogus, moki įžvelgti reiškinių, santykių ar daiktų esmę. Todėl ir šį kartą gali matyti, kad aptariamo atvejo esmė (bent jau mano nuomone), be ko nebūtų ir visos istorijos intrigos, bei vertės, pritraukiančios dėmesį- atviras „tautos tarno“ siūlymas jam patikusiai merginai įdarbinti ją valstybės tarnyboje už… Todėl Seimo nario tyrieji jausmai, jo teisė mylėti, amžių skirtumas ir t.t. ir pan., svarbos prasme čia visiškai nereikšmingi (tinkami gal tik istorijos herojaus pastangoms „kabinti makaronus“ bandant bent kiek amortizuoti situaciją. Žurnalistai iš dalies ir yra tam sugalvoti, kad apie tokius ar panašius atvejus sužinotų ir mus visus informuotų.Todėl mane labai nustebino aukščiau esantis pačio komentaras, dėl „taip vadinamos žurnalistės“ esą padarytų etikos pažeidimų.

 • Valentinas

  Kartais žmogui įvyksta gyvenimą keičiantys dramatiški įvykiai, kurie pareikalauja garbingo ir oraus elgesio. Kol tai neatsitiko, nei vienas iš mūsų negali girtis, kad „tuo momentu“ pasielgtų taip kaip reikia. Ar pultum gelbėti merginą, kurią trys banditai temptų į mašiną? Dabar tau atrodo, kad taip, bet žinau merginą, kuriai taip nutiko ir visi stotelėje stovėję žmonės nusukinėjo žvilgsnius, apsimesdami, kad nieko nemato. Kokia bus tavo reakcija, koks elgesys kai ateis metas pasielgti garbingai negali žinoti kol to neįvyko. Ar garbingai ir oriai pasitiksi mirtį? Nežinai, todėl nepulk smerkti ir tyčiotis iš Stomos politinės mirties.
  Prieš mus rutuliojasi žmogaus gyvenimo sužlugimo drama. Kiekvienas politikas turi būti pasiruošęs politinei mirčiai. Visada gali atsitikti įvykis sugriaunantis viską. Stomos atveju tas įvykis yra graudžiai apgailėtinas – įkliuvo kabindamas blondinę taip, kad „taškai įskaityti ir dar su pražanga“. Graudi puokštė visų įmanomų nuodėmių: piktnaudžiavimas padėtimi, vidurinio amžiaus krizė, negrabiai nerangus neelegantiškumas, aspiracijų ir sieliūkštės menkumas (europarlamentas, Dainavos apylinkė…), paradoksalus moralizatoriaus nemoralumas ir t.t. Akivaizdu, kad tai yra politinė mirtis – nėra rinkėjų, kurie už jį balsuotų, todėl vienintelis dalykas ką liko išsiaiškinti tai kaip Stoma pasitiks savo politinę mirtį. O pasitinka jis apgailėtinai. Vietoje to, kad garbingai prisipažintų, jog prisidirbo, jog visas jo ligšiolinis moralizuotojo ir teisuolio amplua tebuvo vaidyba ir garbingai pasitrauktų, tamposi priešmirtinėse politinėse konvulsijose savo politinę mirtį darydamas dar komiškesne. Žmogiškai suprantama kodėl jis taip daro – juk tai viso jo gyvenimo žlugimas tiek autoriteto tiek materialine prasme. Iš politikos jis pajamų nebegaus, kaip publicistas jis žlugęs, nes niekas juo netikės ir jo nuomonė niekam nebus įdomi. Nemoka jokio amato, dukra ištekėjusi už katalono gyvena Ispanijoje, iš buvusios žmonos, kurią apdergė prieš visą Lietuvą pagalbos nesulauksi, nebent išmaldos. Ir visa tai padidėjusių kainų ir artėjančios krizės fone. Galbūt žmogus turi kažkiek santaupų, bet kiek susitaupysi pinigų iš vargano Seimo nario atlyginimo? Kaip ir prieš Šustauską, prieš Stomą realiai iškilo bado grėsmė. Galbūt todėl ir tamposi, blaškosi, juokina Lietuvą. Juokina, bet likusiems nebūtina juoktis. Jei žmogus nemoka garbingai politiškai numirti, geriausia ką galime padaryti tai santūriai ir su užuojauta stebėti politinę mirtį. Ir nesijuokti, nes niekada nežinai kaip tokioje situacijoje elgsiesi tu pats.

  • Valentinas

   Pratesiu minty:
   Ir jeigu kyla abejoniu, kaip tokiose situacijose elgsiesi, tai kas tu per nabagas? Dvasinis nuodvesa? Ka cia norejai pasakyti, Valentinai? Paguosti Stoma? Ir visus kitus nabagucius. Pateisinti save kazkada susimovus?
   „…Ar garbingai ir oriai pasitiksi mirtį…“ – cia po velniu kas? Popieziaus lygio kreipimasis y tauta? :)))
   „…dukra ištekėjusi už katalono gyvena Ispanijoje…“ – tai ka? Gal nuvaziuos pas ja ir dejes ant panasiu pamokslautoju gyvens laimingai.
   „…santūriai ir su užuojauta stebėti politinę mirtį…“ – didesnes nesamones nesugalvosi. Politikai „mirsta“ ir vel „prisikelia“, tokiu politiniu „velyku“ noredams nesuskaiciuosi. Ir politika Lietuvoje – tik zaidimas, kur toj dezej vietoj smelio – s..das, vietoj kibirelio – maisas be dugno, o vietoj kastuvelio – mandatas be vardo ir be adreso, nes kai nera adreso, nera ir kur kreiptis del zalos atlyginimo.
   Ech, Valentinai Valentinai …

   • Valentinas

    Valentinai, jau sakiau, kad skaitant mano komentarus reikia pasitelkti protinius sugebėjimus. Jei tau neduota, geriau net nebandyk nes gausis toks š… kaip tau gavosi.

    • Valentinas

     Valentinai, jau sakiau, kad rasant savo komentarus reikia pasitelkti protinius sugebėjimus. Jei tau neduota, geriau net nebandyk nes gausis toks š… kaip tau gavosi.

  • Fredis*

   Valentinai, rašai teisingai, tačiau neįvertinai vienos aplinkybės, nes iš kiekvienos padėties yra išeitis. Skandalizuoti aplinką, numirti politiškai, kad vėliau atgimti kuo nors kitu – irgi yra vienas iš kelių.
   Įvykus apsižioplinimui ir kvailam užsižaidimui nesislėpti po šluota, o drąsiai žmonėms žiūrėti į akis – yra garbingas alternatyvus kelias ir S.Stoma juo pasuko. Kaip jam seksis – būsime visi liudininkais ir stebėtojais. Prognozuoju, kad S.Stoma taps rašytoju (turi nuostabią uošvės sodybą, yra kur susikaupti, prisėsti su laptopu ant akmenėlio) ir parašys romaną, gal net visą seriją. Romanas vadinsis „Žalio žalčio žvilgsnis“.
   Gerų pavyzdžių yra: http://www.tytoalba.lt/lt/index.php?option=com_content&task=view&id=995&Itemid=1

   • Valentinas

    Fredi,
    Stomos reakcijos negalima pavadinti drąsiu žiūrėjimu į akis. Greičiau atvirkščiai – žmogus neigia politinę nuodėmę.

  • dvi kurapkos

   Apie politinę mirtį neverta kalbėti, nes ne mes sprendžiame kam ateis ta „politinė mirtis“. Kad ir Andriukaičio atveju, rodėsi kad jau viskas su juo. Bet šiek tiek tylos, ir netrukus vėl jis viešumoje, vėl aktyvus, ir vėl seimo narys. Žmonių atmintis trumpa. Kaip įtakingieji sugalvos, taip ir surežisuos.

 • Ogis&Co

  Velnias, jau net mergu kabint nebeiseina siais laikais be tos televizijos…
  Vieni sugeba geriau, kiti ne taip… bet kai niekas nefilmuoja, tai kazkaip iseina… va, ir zmonas daugelis isitaisem – ka, sakysit, ne tokiu budu? Be makaronu? :) …na tik nesakykit…

 • gato

  Mane šitoje situacijoje labiau jaunoji „žurnalistė“ nustebino ir nuliūdino. O Stoma tai ką, nieko naujo jis čia neparodė, kaip buvo brudas taip ir liko.

 • leokadija

  Man Stoma visiskai nepriimtinas kaip politikas ar publicistas. Tiesiog nulis.
  Bet sioje situacijoje niekinu ne ji. Niekinu tokius „zurnalistus“ ir prodiuserius. Siuksles ir tiek. Ir ju laidos. Boikotuokit toki slamsta, zmones…

 • sataniuga

  Nepatinka man tas Stoma, bet teisybės dėlei reikia pripažinti, kad LR Konstitucijos 22 straipsnis

  22 straipsnis
  Žmogaus privatus gyvenimas neliečiamas.
  Asmens susirašinėjimas, pokalbiai telefonu, telegrafo pranešimai ir kitoks susižinojimas neliečiami.
  Informacija apie privatų asmens gyvenimą gali būti renkama tik motyvuotu teismo sprendimu ir tik pagal įstatymą.
  Įstatymas ir teismas saugo, kad niekas nepatirtų savavališko ar neteisėto kišimosi į jo asmeninį ir šeimyninį gyvenimą, kėsinimosi į jo garbę ir orumą.

  buvo aiškiai pažeistas. Apie žurnalistų etikos kodeksą jau net nekalbu. Beje BK už tokius „žurnalistinius tyrimus“ numatytas laisvės atėmimas iki 3 metų pagal BK 166, 167 ir 168 str.

  • suomis

   Klausimas: ar ta mergytė gali savo, privačius, pokalbius su pašnekovais filmuoti(kataluoguoti)? Viskas ura gana slidu, bet Stomos pozicija yra netvirta.

   • Auksinis kardas

    Bet jos rankomis buvo čiupinėtas ne jos, tačiau KITO asmens privatus gyvenimas – jauskite skirtumą. Kitas žmogus buvo sekamas, galiausiai sekimo medžiaga iškupiūruota ir paviešinta – šito neišeina supainioti su „savojo gyvenimo dokumentavimu“. Stomos pozicijos labai tvirtos šiuo klausimu. Mažiau – kitais, paviešinimo turinio ir politinio pasitikėjimo, jį sužinojus, klausimais. Bet net ir šis silpnumas, patirta žala nenutiko be priežasties, ar ne taip? Taigi, popieriai nepėsti.

    • suomis

     Čia ir yra visas šurmulys dėl politinio pasitikėjimo. Ar galime pasitikėti tokiu „gnyda“? O kad jis yra „gnyda“ – tai faktas.

 • Keturfazis

  Aš tai nesuprantu tų kurie jį gina. Žmonės, užmiršta kad Stoma yra seimo narys, o ne koks paprastas žmogelis. Jam patinka jaunos mergaitės- nieko blogo, jis bandė jai pudrint smegenis, kad ir nevykėliškai- tai irgi nieko tokio, daugelis kabindamas paną taip daro. Bet jis siūlė darbo vietą seime (nesvarbu, kad ir melavo), kuri yra išlaikoma iš visų MŪSŲ-mokėtojų pinigų, merginai, kuri tam darbui visiškai neturi konpetencijos. Ir dar ,beje, su labai aiškiomis užuominomis kad ji darbą gautų ,,per lovą“. Nu gerai, pažeidė, jo privatų gyvenimą ir panašiai, neginu aš tos žaliaakės, Bartkaus, bet, jei sakykim tokios karjeros per lovą seime vyksta, kaip kitaip tuos dalykus žurnalistams išsiaiškint? Tai nėra toks didelis nusikaltimas, tiksliau gal ,,galimas jo ivykimas“, kad teisėsauga tai Lietuvoje tirtų, sakykim jei Bartkus pirmą būtų nuėjęs su ta filmuota medžiaga į prokuratūrą, vietoi to, kad ją viešintų. Jam gal Bartkui reikėjo pas Salamakiną iškarto eit? Visiškai teisinga Valentino nuomonė, gėda ir liūdna į jį dabar žiūrėt, žmogui jau ,,šakės“ ,bet kad vietoi to kad pasitraukų oriai, daro klauną iš savęs.
  Man dar kilo mintis, kad jis būtų buvęs lengvas kąsnis užsienio saugumo tarnyboms, galėtų daryt su ką nori, tai gal ir gerai, kad jį dabar ,,parišo“ Mažiau seime tokių besileižiančių provokuojamiems, valstybei yra tik į naudą.

 • Čia ne Stomą reikia teisti, o filadelfijus. Pasiuntė į kavinę-barą mergaitę diedui suvilioti ir tarp tauškalų siekia savo – išsikaulyti pažadų dėl darbo vietos, taip kad kaip gi atsakysi, kai į tave, o dar ir nebejauną, žiūri fluidus skleidžiančios akys, kalba jaudinančios lūpos, o stangri krūtinė ir lygios šlaunys bei krypaujanti sėdimoji varo iš proto. Laisvu metu, skanaujant alutį karštą vasaros dieną. Kai norisi ir jauti, kad norai nebetoli, tai nė nepajauti, kai žaidi pagal einamosios kalbos taisykles.

 • bang

  „O prieš tai „Facebook“ sukūrė naują profilį, kuriame patalpino provokuojančias ne savo, o nežinomos apsinuoginusios merginos nuotraukas. Merginos amžius anketoje – dvidešimt devyneri. Kvietimai draugauti buvo išsiuntinėti beveik visiems Seimo nariams. Internetinę draugystę su Rūta užmezgė net 44 parlamentarai.“

 • Marius

  Visa ši istorija – muilo burbulas. Nesuprantu, negi negali nevedęs vyras flirtuoti (kooooks nusikaltiiimas!!!) su jauna panele, kuri beje pati įsiprašė į drauges? Net jeigu būnant ultradogmatikais, ko gero griežtesniais nei Irane, KK2 žurnalistai turėtų reikšti tokius pat, net didesnius priekaištus, pavyzdžiui, seimūnei Donaldai mieželytei ko ji gyvena susimetusi su kolega V. Laučiumi. Normos turi taikomas be dvigubų standartų, ar ne?
  Deja pasitvirtino, kad yra dvi kategorijos žurnalistų: žurnalistai ir žurnaliūgos. Šiaip S. Bartkų laikau rimtu žurnalistu, juk norint juokauti (laidos Be tabu, KK2) turi būti be galo rimtas, kad suprastum kas juokinga, kas – ne. Šis išpūstas Stomos neva prasižengimas tik patvirtino, kad Bartakaus prodiusuojama laida tėra žurnaliūginė-bulvarinė, pigių sensacijų ir muilo burbulų ieškotoja.

  • Martynas

   Mariau, niekas nesako, kad negali flirtuoti, etc. Jei nori, tegu ir drožiasi su visom kur patvoriuose, bet siūlyti darbą šiaip tik dėl to, kad nori su ja permiegoti – nepateisinama.

   • romas

    Aukštesnis statusas – didesnė sekso tikimybė. Vyras prieš potencialią sekso partnerę norėjo pademonstruoti būtent tai. Tai – būdingas rūšiai elgesys, todėl nieko nuostabaus.

   • Marius

    Nejuokinkit, šioje Stomos istorijoje niekas nieko į jokį seimūno padejėjo darbą nieko nepriėmė. Antra, į padėjėjus seimūnas turi teisę priimti bet ką, kas seimūno nuomonę yra tinkamas. Garbės žodis aš pats norėčiau būti seimūno padejėju, mano tėvas turi pažįstamą seimūną, tad juokais pasiūlau, kad jei susitiks D. kad pašnekėtų… :-) Domiuos politika, domiuos įvykiais, turiu aukštąjį išsiklavinimą… :-) Tai seimūno reikalas, o ne jūsų, ar mano, ką priima į savo padejėjus. Net jei tai nepatinka, Stoma ketino priimti realią padejėją, o ne fiktyvią (net toks atvejis Seimo istorijoje yra buvęs). Kas su kuo miega – tai asmeninis kiekvieno žmogaus gyvenimas, ne žurnaliūgų, ne mano ir ne jūsų reikalas. Tai kur, galų gale, čia prasižengimas?

    • Martynas

     Nepriėmė, nes iki to nepriėjo – teko bėgti su atisirišusiais raišteliais. Kaži kaip ten būtų buvę, jei nefilmuotų?

     • Marius

      Na va, pats pripažįstat, tai kur prasižengimas? Kur pats faktas?

     • Problema čia ne alų sriūbaujantis atsipalaidavęs Stoma, o bulvarinė žiniasklaida-filadelfijų bendruomenė. Stomos jau kalbos sintaksė grynai buitinė, galbūt kiek veikiama 0,3 promilės ir žinoma niežtinčio klyno, o filafelfijos žydraakės klausimai trumpi, tikslingi. Aiškus noras iš kalbos ištraukti ką reikia ir pateikti, kaip skandalą. Mano akimis, visa KK2 komanda turėtų būti baudžiama 2 metams atimant licenciją už etikos pažeidimus.

   • bang

    Kiek girdėjau, tai „žurnalistė“ pati siūlėsi:
    „Rūta Sauliui Stomai pasakoja, jog yra kilusi iš Jonavos ir šiuo metu Vilniuje ieško nuolatinio darbo.
    Rūta: „Tai visas tris padėjėjas turit, daugiau nereikia?“
    Stoma: „Nu tai nebent kažką atleisčiau iš tų trijų. O tai ką, padėjėja? Čia gal aplinkinis kelias įsidarbint? “

    http://www.lrytas.lt/-13178058861316523129-seimo-konservatorius-s-stoma-merginai-siūlė-savo-padėjėjos-darbą-per-lovą-ir-gyrėsi-esąs-neprastesnis-už-patį-v-landsbergį-papildyta-16-val-video.htm

 • Gintaras

  Taip sprendžiami politikoje likimai – draugas- nedraugas. Už žaliaakės siaurų pečių kyšo Stomos nedraugo A.V. ausys. Viskas akivaizdu- LNK pirmoji pranešė, o kas tokiam puikiam šoumenui prasukti tokį „reikaliuką“….

 • Stogas

  Kad ponas Stoma tipinis seimunas- nieko naujo. Vakar „pariso“ ciniskus pokalbius Stomos , ryt slaptai irasytu bent 75% kitu seimunu ar ministru, butu tas pat cinizmas. Tai Stomos neisteisina!! Negi yra mananciu kad poilsiauti i Europarlamenta isvaziavo is meiles Europai ar Lietuvai o ne Eurui ? :) Del tos siltos vieteles jie vieni kitam gerkles perkastu. Kuris nevedes pagyvenes seimunas (issikyres, ir siaip eilinis) seimo posedziu metu nepasvajoja apie jaunas mergas, nepagooglina per papu puslapius? Kuris vyras pasikabines jauna merga del konkurencijos nepasigirtu truputeli?
  Garntuoju, kas labiausiai reks mus smerks Stoma, tai vakarais patyliukais ziuri pornografija ir varo keiksmazodziais ant kitos partijos.
  Tiesiog eilinis patvirtinimas- politika – tai prostitucija.

 • Rytis I

  Manau Stoma renka medžiagą naujai savo knygai bei populiarina išleistą. Tautos atstovas ir publicistas savo profesionaliu tyrimu parodo, kaip mūsų žiniasklaida yra pagedusi, gal net labiau nei D. Britanijoje. Šį sykį į jo gudriai užmestą tinklą pateko senas vilkas… Sveikinu Stomą su sėkme, prarasta dalelė privatumo atsiperka iškeliant aktualius visuomenės reiškinius. Drebėkit, redaktorėliai! Yra Seime dar konkrečiai mąstančių, turinčių aiškų tikslą ir kurie beje ne vien suokia apie nulysusius pensininkus bei kitus niekam nesuprantamus dalykus. Tikėtina, kad sekantis tyrimas bus apie siaučiančius pedofilus…

 • nesuprantu, ka tokio blogo stoma padare?
  visi mergas kabindami, aiskina apie tai, kiek babkiu jie turi, kokios galimybes atsiveria, ir kaip nuo dangaus zvaigzdes raskys :D

  ka tokio blogo padare stoma?

 • cheesus crust

  Iki Stomos politinės mirties dar minimum 1 metai. Rimtu politiku jis negali būti – nepakankamai atsargus. Dabar beliks patikrintas metodas būti „nesisteminiu“ kandidatu. Bet tam reikės išstoti iš konservų partijos. Tą ir padarys, kai tik sužinos, kad jam pažadėta apylinkė perduota kitam.
  O jo elegesys labai žmogiškas. O tai kad gal būt siūlė kažkokį valdišką darbą, tai visame pasaulyje tai vyko, vyksta ir vyks.

 • Kawianskas

  Prisidedu. Pas mus Kaune išsiskyrusiam penkiasdešimtmečiui kabinti merginai makaronus ant ausų niekada nebuvo amoralu. Filmuota vasarą, o kaip suprantu Stoma jos nei padėjėja padarė, nei į Palangą nusivežė. Tai apie ką kalba.
  O štai slapta filmuoti ir viešinti akivaizdžiai privačius pokalbius amoralu ir neetiška. Kiek žinau taip net žurnalistų etikos kodekse parašyta.
  Taigi turime akivaizdų tikrovės iškraipymo atvejį, kai balta (tegul pilka) bandoma pateikti kaip juoda.
  Stomos karjera greičiausiai baigta, nors nebalsuočiau už jį ne dėl, kad amoralus, o dėl to, kad kvailas buvo. Nors dar ir neatmetu galimybės, kad jis protingas ir sugebės iš šio super viešumo išpešti naudos.
  Geriausia būtų, kad ši istorija taptų pretekstu nubrėžti ribą kurios būtų nevalia peržengti net ir žurnalistams be moralinių stabdžių.

  • suomis

   Na ką, tada plinkėkime seimeriams keliauti į pogrindį. :/

 • imho

  Man asmeniškai visai neįdomus tie jo „seksai“. Neįdomus ir jo kalbos apie žalių akių žvilgsnį. Manau parodydama visą šitą susirašinėjimą LNK pasielgė neetiškai. Nesmerkiu Stomos, kad jis flirtavo su jauna mergina (ji gi pati išprovokavo). Net tai, kad žadėjo įdarbint „per lovą“, ir tai ne taip baisu (gal tik žadėjo, o nesiruošė). Baisiausia kaip jis kalba apie savo požiūrį į politiką. Apie „apsirūpinimą iki smierties“, apie „patogesnę“ apygardą. Ir šokinėja vėliau tokie veikėjai iš partijos į partiją (į pažiūras nusispjaut), kad tik prie lovio patekti. Toks jaučiu ir prabalsuoti „kaip reikia“ gali, jei jam kokia šiltą vietą pažadėtu. O politiniu lavonu jį dar anksti vadinti (nors labai norėtųsi). Jaučiu atras ir jis savo rinkėjus (kedofilus visokius, ir užjaučiančius). Dar ir reklama sau gali iš to padaryti (pvz. „teistas už gerus darbus“, „klano susidorojimas“ ar pan.). O jei ir ne balsuos už jį, tai visada galima per sąrašą praslysti. Juk ir dabar valdžioj pilna visokiu lavonu, abonentu ir pan. Va kas baisiausia.

  • bang

   Labai idomu stebėti, kaip išplito televizininkų versija, kad Stoma „žadėjo įdarbinti per lovą“.

 • Rytis I

  Hm… „Galiu dirbti žiniasklaidos, viešųjų ryšių, komunikacijos BEI VISKĄ, kas susiję su psichologija ir meno sritimis“ 2010 metų pabaiga. Bartkus aplenkė Stomą?
  http://www.darbo.lt/darbas/darbuotojas.php?id=2011121612161108344245

 • pietvys

  Aš už Stomą.