S.Stoma pavargo loti….

Vakar vakare buvo paskelbta, kad „publicistas ir prozininkas, populiariausias DELFI blogeris Saulius Stoma“, pakalbėjęs su Arūnu Valinsku staiga praregėjo ir nusprendė, kad Tautos prisikėlimo partija yra geriausia bazė pradėti kurti naują Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdį.

Jei V.Landsbergis ar R.Ozolas tai būtų girdėję, tikriausiai būtų suakmenėję vietoje… įsivaizduokite J.Morkūno, K.Krivicko, Ž.Žvagulio, I.Valinskienės ir A.Valinsko Sąjūdį… man nelabai pavyksta, bet gal S.Stomos fantazija už mano gerokai lakesnė.

Kodėl S.Stoma tai daro. Jo argumentas labai paprastas: pasirodo, jis pavargo loti. Jį užkniso nuolat šalia praeinantis karavanas. Jis pats nori būti tas karavanas arba bent jau vienas iš kupranugarių tame karavane.

…kažkada rašiau apie šunis  ir perskaitęs apie S.Stomos sprendimą iš karto prisiminiau tą komentarą. Jį būtų galima dar papildyti, nes ten anaiptol ne visos kategorijos buvo išvardytos.

Be sarginių ir parodinių, nuolat skalijančių ir lojančių pagal komandą, pavyzdžiui, dar yra kvaili šunys. Tokie, kurie bando įeiti į namą per stiklines duris, tačiau atsimuša į stiklą ir nesupranta, kodėl jiems nepavyksta.

Būna dar ir tokie neprognozuojami šunys – jie apsimeta, jog jiems patinka, kad kasai paausį, bet iš tikrųjų jie dėl to labai nervinasi ir visišųkai įsiaudrinę po to kanda tam, kuris galvoja suteikiąs malonumą.

Dar būna niekada nesuaugantys šunys, kurie vaikosi kates visą savo gyvenimą ir niekada neišmoksta atlikti savo reikalų tam skirtose vietose. Teršia ten, kur papuola.

Yra ir dar daugiau, bet gal jau nebevardysiu.

Keista tik, kad žinomas „publicistas, prozininkas ir populiariausias blogeris“ nusprendė, jog jam geriausia vieta yra tarp kvailių. Nieko neišsigalvoju – pats S.Stoma Seimą vadina „kvailių laivu“ ir pats ketina eikvoti savo brangų laiką iš pradžių, kad kaip nors į tą kvailių laivą patektų, o po to – kad jį iš vidaus aprašinėtų.

Aš suprantu,  kad žurnalisto duona sunki ir kad kartais tikrai gali pavargti belodamas. Tačiau, Sauliau, jei negali rašyti, gal geriau nerašyti? O daryti tai, kas patinka ir ko labiausiai norisi: imti valdžią į savo rankas ir tapti Seimo nariu.

Bet geriau būtų pasirinkti…

(16 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  išdūrė Saulių PROFESORIUS , pradžioje panaudojęs jį kaip „lojiką“ ant savo galimų priešinikų (pamenat voratinklius ir pan) , o paskui pasodinęs. Atrodo tą patį padarys ir ŠOUMENAS. Sauliau, paprastai protingi ant grėblio nelipa, o kiti lipa po tris kartus. Tau liko dar vienas. Geriau jau grįžk prie braižymo lentos.

 • Jei aš žmones nustočiau gerbti už kiekvieną netikusią poziciją, tai Račo blogo nuo šiandien tikrai nebeskaityčiau. Pasižiūrėkit iš toliau: antraštė – žemiau lietryčio lygio, o turinys – paprasčiausias S.Stomos įžeidinėjimas. Sakykit kad žmogus klysta, bet ne kad durnas.

 • Stoma vagis, pavoges Lietuvos Aidui iš JAV lietuvių gautas lėšas.
  Nuteistas 5 m. kalėjimo ir Adamkaus pamalonintas.
  Vagis visada liks vagimi.
  Ir dar ką apvogė !!!!!
  Gal „cloo“ to nežino, o gal toks pat yra ……….

 • Gerbiamas cloo. Ačiū už Jūsų kritiką, tačiau su kai kuriais dalykais norėčiau, Jums leidus nesutikti.

  Pirmiausia – dėl antraštės. Ne aš ją sugalvojau, autorystė priklauso gerbiamam S.Stoma, kuris interviu „Delfi“ pasakė: Atsibodo būt tuo šuneliu, loti…

  Dėk komentaro turinio irgi ne visai norėčiau su Jumis sutikti – visai nenorėjau įžeisti gerbiamo S.Stomos, o jei taip atsitiko – atsiprašau. Tiesiog stebėjausi jo sprendimu.

  Ir tikrai nesakiau, kaip kad Jūs teigiate, jog S.Stoma yra (necituosiu, to, ką Jūs sakote). Tik pacitavau, ką sako jis pats ir vėlgi – išreiškiau savo nuostabą.

  Nuolankiai Jūsų,

 • Man daug svarbiau bendravimo kultūra. Apšaukti ką nors durnu ar vagim lengva ir neprasminga.
  Kai kurie vagys turi gerų idėjų kurias verta diskutuoti ir vystyti, ir kai kurie „šventieji“ nusišneka. Tai kas jums iš to, kad žinot jog jis vagis? Kad nieko gero nebepadarys ar nebepasakys? Gal. Bet kai pasmerki tai tik pats užsimerki ir savaip nuskursti.
  Čia aš apie būdą diskutuoti ir kritiškai vertinti – tikrai nebandau teisinti Antano aprašytų dalykų, kurių nežinau ir tikriausiai giliau nesidomėsiu.

 • Rodos vienu metu rašėme, Artūrai, tai dar atsakysiu ir jums: teisingai, viską apsukote pagal taisykles. Tad frazę „paprasčiausias įžeidinėjimas“ privestas atsiimti – reiktų pakeisti į kažką panašaus kaip „rafinuotas“, tik grubiau :)
  Visgi antraštė yra Jūsų interpretacija – galima buvo ir ne taip „skandalingai“ formuluoti.
  O dėl teksto.. visvien mano nuomone jis sklidinas švelniai tariant nepagarbos. Galbūt.. leksikos skirtumai? Kaip kad gūdumoje iš susižavėjimo sakoma „eik tu na..“ ;)

 • @Antanas
  Jei žmogus vieną kartą nusikalto ir sėdėjo kalėjime, ar tai reiškia, kad jis dabar turi kentėti ir toliau atlikinėti bausmę už tai visą gyvenimą?

 • Anonimas

  Gamtos dėsniai galioja ir žmonių bendruomenei, ir žmogaus smegenims (mąstymui).
  Laisvasis radikalas nori tapti antioksidantu!
  Chemiškai aktyvios smegenys sureagavo, susijungė su tokiais pat chemiškai aktyviais „elementais“ ir taps krikštolo tyrumo brangakmeniu LDK karūnoje. Arlekinų partijos užmojai sukurti SHOW valstybę džiugina savo originalumu. Dabar jie turi ir savo metraštininką. Nekantrauju paskaityti jojo analus.

 • Anonimas

  Keista tik, kad žinomas “publicistas, prozininkas ir populiariausias blogeris” nusprendė, jog jam geriausia vieta yra tarp kvailių. Nieko neišsigalvoju – pats S.Stoma Seimą vadina “kvailių laivu” ir pats ketina eikvoti savo brangų laiką iš pradžių, kad kaip nors į tą kvailių laivą patektų, o po to – kad jį iš vidaus aprašinėtų.

  Pakeičiam kvailių laivą tvartu kurį reikia išmėžti ir žiūrim ką turim. Stoma nežino būdo išmėžti tvarto neišsimėšlinus(nemalonu, žinau), todėl eina mėšlintis. Račas tokiu protingo žmogaus elgesiu stebisi, būtų kvailas, nesistebėtų. Ne, jis nesako, kad Stoma kvailys, jis tik naudoja aukščiausio rafinuotumo klasės eufemizmus, kaip čia jau buvo pastebėta.

  Pats Račas arba a. mano kad gyventi su gyvuliukais iki pilvo mėšle yra protingiau b. žino geresnį būdą bet niekam nesako.

 • auksiniam kardui: mano požiūris labai paprastas – reikia pasirinkti. Arba eini mėžti mėšlo, arba eini mėšlintis. Arba mėšlą bandai mėžti rankomis, arba naudoji tam šakes.

  S.Stomos atveju pasirinkimas irgi turėtų būti aiškesnis: arba eini į politiką ir bandai ją keisti, arba lieki žurnalistu ir rašai apie politiką.

  Tikrai nesuprantu, kaip galima sakyti, jog einu į kvailių laivą tam kad aprašinėčiau jį iš vidaus.

  Jei eičiau aš, stengčiausi, kad kvailių laivas taptų nebe kvailių laivu. Ir laiko rašyti jau nebeliktų.

  Bet tai, žinoma, mano subjektyvus požiūris.

  Beje, jei klausiate, tai gyventi iki pilvo mėšle man nepatinka ir stengiuosi, kad to mėšlo būtų kuo mažiau. Jei negaliu pats iškuopti, tai bent stengiuosi atkreipti dėmesį į tas vietas, kur labiausiai smirda.

  Aš pasirinkau: darau tai, ką geriausiai moku. Ant vienos kėdės.

 • Anonimas

  Po samprotavimų apie mėšlą, tezė „darau tai, ką geriausiai moku ant vienos kėdės“ skamba rezonansu su „kvapniaja“ tema.
  Nereikia teisintis dėl savo pasirinkimo.
  Tegul partijų šauktiniai teisinasi, kodėl jie metė plunksną, padėjo kampan svarsčius, futbolo kamuolius, scenos mikrofonus etc. ir nusprendė brautis prie „lovio“.

 • Anonimas

  Pagarba Artūrui Račui.

 • Anonimas

  Ilgai ir nuoširdžiai dirbant, pasitaiko truputį ir išsitepti, net jei kasi ne rankom… nebent šakės teleskopinės.
  ~~~
  „Jei negaliu pats iškuopti, tai bent stengiuosi atkreipti dėmesį“

  Stengėsi, nepavyko, nuėjo kuopti pats. Jūs tuo stebitės.