S.Stoma pavargo loti….

Vakar vakare buvo paskelbta, kad „publicistas ir prozininkas, populiariausias DELFI blogeris Saulius Stoma“, pakalbėjęs su Arūnu Valinsku staiga praregėjo ir nusprendė, kad Tautos prisikėlimo partija yra geriausia bazė pradėti kurti naują Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdį.

Jei V.Landsbergis ar R.Ozolas tai būtų girdėję, tikriausiai būtų suakmenėję vietoje… įsivaizduokite J.Morkūno, K.Krivicko, Ž.Žvagulio, I.Valinskienės ir A.Valinsko Sąjūdį… man nelabai pavyksta, bet gal S.Stomos fantazija už mano gerokai lakesnė.

Kodėl S.Stoma tai daro. Jo argumentas labai paprastas: pasirodo, jis pavargo loti. Jį užkniso nuolat šalia praeinantis karavanas. Jis pats nori būti tas karavanas arba bent jau vienas iš kupranugarių tame karavane.

…kažkada rašiau apie šunis  ir perskaitęs apie S.Stomos sprendimą iš karto prisiminiau tą komentarą. Jį būtų galima dar papildyti, nes ten anaiptol ne visos kategorijos buvo išvardytos.

Be sarginių ir parodinių, nuolat skalijančių ir lojančių pagal komandą, pavyzdžiui, dar yra kvaili šunys. Tokie, kurie bando įeiti į namą per stiklines duris, tačiau atsimuša į stiklą ir nesupranta, kodėl jiems nepavyksta.

Būna dar ir tokie neprognozuojami šunys – jie apsimeta, jog jiems patinka, kad kasai paausį, bet iš tikrųjų jie dėl to labai nervinasi ir visišųkai įsiaudrinę po to kanda tam, kuris galvoja suteikiąs malonumą.

Dar būna niekada nesuaugantys šunys, kurie vaikosi kates visą savo gyvenimą ir niekada neišmoksta atlikti savo reikalų tam skirtose vietose. Teršia ten, kur papuola.

Yra ir dar daugiau, bet gal jau nebevardysiu.

Keista tik, kad žinomas „publicistas, prozininkas ir populiariausias blogeris“ nusprendė, jog jam geriausia vieta yra tarp kvailių. Nieko neišsigalvoju – pats S.Stoma Seimą vadina „kvailių laivu“ ir pats ketina eikvoti savo brangų laiką iš pradžių, kad kaip nors į tą kvailių laivą patektų, o po to – kad jį iš vidaus aprašinėtų.

Aš suprantu,  kad žurnalisto duona sunki ir kad kartais tikrai gali pavargti belodamas. Tačiau, Sauliau, jei negali rašyti, gal geriau nerašyti? O daryti tai, kas patinka ir ko labiausiai norisi: imti valdžią į savo rankas ir tapti Seimo nariu.

Bet geriau būtų pasirinkti…

(16 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...