Citata #265 A.Valinskas matuojasi su S.Stoma…

Per tuos metus esu susipažinęs su daugybe nusikalstamo pasaulio autoritetų, bet jų yra gerokai mažiau negu per savo kalėjime praleistus metus pažino S. Stoma

delfi.lt

….Kaip ten sakoma?..

Neišsižadėk lazdos, terbos ir…

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Moralinę degradaciją tenka stebėti ne tik apilink veikėjus iš partijos TPP.
  Šią vasarą buvo sueiga, švenčiamas 50-ties metų jubiliejus Kėdainiuose pas liūdnai pagarėjusį įtariamąjį finansiniais nusikaltimais V.Uspaskich.
  Rinkosi įdomi publika: buvę ir esami valdžios atstovai, ketvirtoji valdžia (žinisaklaidininkai/tinklaraštininkai), verslo, pramogų verslo atstovai ir kt..

  • GIGA

   ką ir rašiau:)Budintis komentatorius su budinčius standartiniu komentaru.Tinklaraštininkas paminėtas,trūksta žodžio „socialistas“,be jo ne taip ryškiai jaučiama minties galybė

 • J.naivusis

  Taigi… Valinskas pašmaikštavo šventa tiesa, Stomai beliktų atsikirsti apie neišsižadėjimą.
  Būt juokinga, jei jie nebūtų tautos išrinktieji.

 • Rytis I

  Savotiška leksika pono Valinsko.. Vakar per ŽR vėl reiškėsi -„atsiprašant buvę kolegos“, „parazitai“, vėl garsusis „eina jie visi..“. Šį sykį paskutinį žodį prarijo. Na nieko, prarijo – reiškia mokosi.
  Galima būtų jau sudarinyti citatų rinkinėlį jauniesiems ąžuoliukams, pvz man labiausiai patinka: „Rusai, kaip ir piratai – nenuspėjami“

 • Matotaupa

  Kai nebėra pasigirti kuom nors teigiamu, tai belieka teisintis „kad mažiau susitepęs“ :-)

 • Artūrai, o dabar atvirai: negi nepažįsti nė vieno asmens susijusio su nusikalstamu pasuliu? Na, nenoriu pasakyti, kad jie yra Jūsų draugai, bet kad kažkada teko vienaip ar kitaip bendrauti. Man asmeniškai teko bendrauti su keliais mūsų miesto autoritetais… Nors jie niekada ir nebuvo mano draugai ar pažįstami. Bet jei koks dundukas norėtų sumaniai mane suėsti, tai tokių „sąsajų“ atrastų žymiai daugiau. Bet tuomet tame saraše atsirastų ir ne vienas politikas, stambus verslininkas ir dar bala žino kas. Taip gimtų dar viena nereali samokslo teorija…
  Tiesa pasakius man jau atsibodo tokie susidorojimo būdai… Jei kalbėti apie Valinsko atvejį, tai niekas kažkodėl nesiaškina kaip tas pats Sacharukas sugebėjo neteisėtai pagal automobilio numerį sužinoti kas jį vairuoja, kai savininkas yra visai kitas asmuo… Kiek atsimenu istatymus, tai tokie neteisėtai surinkti įrodymai jau nebėra svarbiais įkalčiais… Kas toliau?

 • Regis

  Kiekvieną mielą dieną belieka tik džiaugtis šiuo politiniu projektu ir tuo reikšmingu darbu kuri atlieka ponas A.Valinskas ir jo sambūris. Reikšmingu visai Lietuvos politinei sistemai. Nesu įsitikinęs ar A.Valinskas tai supranta ir/ar to nori tačiau jam visai neblogai sekasi. Kuo daugiau šou, kuo daugiau skandalų tuo geriau žmonės supras, kad tikrasis tautos prisikėlimas neįvyks išrenkant į Seimą neaiškios praeities/patirties/intencijų žmonių grupę pasivadinusią tokiu skambiu pavadinimu.

  p.s. apibendrinus linksma. Kiekviena tauta verta savo valdžios. Rinkom (nors aš ir nebalsavau už juos), kad mus linksmintų. Tą jie ir daro. Gal tik jiems mokami pinigai per dideli..

 • Ups

  Skaldyk ir valdyk, cit. klasiką. Tačiau kad šukės lėks su tokia ugnele, negalėjo nuspėti net didžiausi orakulai. Tad šio veiksmo režisieriams belieka iš pasitenkinimo trinti rankas. Juk tautiečiai (tame tarpe ir šio blogo lankytojai) kuriam laikui nukreips dėmesį nuo reikšmingesnių aktualijų. Skandalai valdo.

  • Regis

   Nenukreips.. Gal žiniasklaida nesugebės visko į pirmą puslapį sutalpint, tačiau žmonės atsirenka. Neabejotinai.

 • Regis

  Tarp kitko, net keista kaip tokie įnirtingi R.Pakso gynėjai nepamatė sąsajų ir apie tai garsiai nešaukia – R.Paksas irgi buvo kaltintas neaiškiais ryšiais su nusikalstamo pasaulio atstovais ir visi žinom kuo tai baigėsi. A.Valinskas ne prezidentas, bet ir ne eilinis Seimo narys. Tačiau visi suprantam, kad tarp šių istorijų yra vienas esminis skirtumas – konservatorių pozicija.

  • Regi, papasakok apie socialistų poziciją Draugystės, LEO, skandalo aplink VSD (A.Pocius, D.Jurgelevičius, D.Dabašinskas) klausimais. Paksogeito metu irgi rangėtės kaip žalčiai, tik jaunesnės kartos socdemų (J.Sabatausko ir Co) ir valstiečio R.Karbauskio dėka pavyko/įvyko apkalta.

   • Regis

    Fredi, dabar vadovaujiesi tuo pačiu principu kurio naudojimu kaltini gerb. Artūrą. Būk nuoseklus. Priminsiu tik garsųjį konservatorių moralios politikos pažadą, su kuriuo jie laimėjo paskutinius rinkimus. Visi suprantam kaip kritiškai konservatoriams reikalingas A.Valinskas ir jo buvę ir esami „draugeliai“. Aš tokiais atvejais mintyse pagalvoju kas Lietuvoje būtų jeigu Seimas vietoj tautos pats rinktų prezidentą.

    • Regi, tingiu kelt nuorodą, paskaityk alfoj apie TS?LKD poziciją „Valinsko“ klausimu, o dėl Prezidento rinkimo Seime, tai nelabai supratau minties posūkio, tačiau latviai išsirinko Vairą Vike-Freibergą, o ir Valdis Zatleris gėdos nedaro.
     Apie tauto rinktą mėlynanosį komunistą AMB ir Paksą gerų žodžių rasčiau nedaug…

     • Regis

      O tai kokia čia gali būti pozicija? „Lia lia lia“ pozicija? Arba tu dirbi kartu, arba ne. Suprantama, kad konservatoriai laimėjo rinkimus ir jiems šiek tiek trūksta iki daugumos. Tačiau nežadėk ir nekalbėk rinkėjams apie žydrą dangų. Visi gi supranta, kad vardan valdžios (kas nėra blogai, politikai turi siekt valdžios) bus ieškoma „kompromisų“.

      Dėl renkamo prezidento norėjau pasakyt, kad šis postas pasidarytų politinio turgaus preke. O ten jau kaip tas turgus susiklostys. Vardan valdžios atsisėstų (būtų pasodintas) ir tas pats A.Valinskas, neabejotinai. Dėl A.Brazausko ir R.Pakso tai lygink ne su Latvija, o su Lietuvos Seimo pirmininkais. Pasižiūrėk kas tik jais nebuvo.

     • romas

      Regi, ne visai korektiška traktuotė. Kai sudarai koaliciją su žmonių rinkta politine jėga, tiesiog vykdai rinkėjų valią. Niekas neturi jokių pretenzijų LSDP dėl jos sudarytų koalicijų praėjusiame seime, nes renkamoji valdžia nelabai turi pasirinkimo, su kuo dirbti. TS LKD nėra politiškai naudinga ši koalicija. Net neabejoju, kad nėra labai pageidaujama partnerė ne tik TPP, bet ir LiCS. Morali politika nepriklauso nuo to, su kuo tu koalicijoje, bet kokius darai sprendimus. Beje, didesnę žalą pačiai TS LKD daro girtas Vidžiūnas, nei Valinsko ryšiai.

     • GIGA

      bet gali nesudaryti koalicijos…

     • romas

      GIGA, galima visai valstybės nevaldyti. Anarchija – tvarkos motina :)

     • GIGA

      aš ne apie tai.Ką pasirinkt į koalicijos partnerius,o po to į vyriausybės narius duotu atveju sprendžia Kubilius.Jis už tai ir atsakys…

     • nerijus

      Fredi*

      Esminis faktas: „neetiška“ būti su Valinsku, o jei lietuviškai- neparanku :)

  • Rytis I

   Turbūt Pakso istorija šiame bloge jau seniai išsemta, kai dar manęs čia nebuvo. Nesinorėtų ratais vaikščioti. Paksius sudarė prielaidas skandalui – reiškia kaltas. Kas svarbu, kad po skandalo nebuvo atsakomųjų bylų – nei už šmeižtą, nei už nelegalų prezidento pokalbių pasiklausymą. (gal aš klystu?) Ir kadangi to nebuvo, ir jokių tarnybų galvos neskrido – kartotis tai gali dar daug kartų. Posakis „neaiškūs ryšiai su nusikalstamo pasaulio atstovais“ bus naudojamas vėl ir vėl lygiagrečiai su „liūdnai pagarsėjęs“ arba „kyšo ausys“.

   Dėl „neaiškių ryšių“ šiuo konkrečiu atveju – kiek žinau, su vardintais nusikaltėliais (irgi neįrodyta) susitikinėjo Pakso oponentai, o susitikinėjimas su žmogum, kuris pažįstamas su nusikaltėliu – argi tai nusikaltimas? Mano subjektyvia nuomone ir pilietybės suteikimas yra tik prezidento prerogatyva, joks konstitucinis negali spręsti kiek tas ar kitas nusipelnęs Lietuvai. Įdomu buvo perskaityti, kiek pilietybių pridalijo Adamkus savo paskutinėmis darbo dienomis. Ilgai turbūt delsė..

   Dabar apie Valinską. Galima kritikuoti ar peikti, bet kodėl Stoma toks ramus keldamas konkrečius kaltinimus? Ar nerizikuoja vėl atsidurti ten pat kur jau buvo? Turbūt ramus, nes nėra tokio precedento. Šmeižtas – įprastas, atidirbtas politinės kovos standartas. Nors buvo – žinau vieną stambų verslininką, jis atsėdėjęs už finansines aferas tuoj vėl pateko už grotų – už VL šmeižtą. Bet tai verslininkas.. jis neturėjo užnugario?

   • GIGA

    aš tyliu:)

    • Rytis I

     Nesu „paksistas“, jeigu ką.. Teko be VSD girdėti visokių nelabai gražių dalykų, jis buvo tos pačios sistemos užaugintas, ir to nepaslėpsi. Mano klausimas – kada bus prevencija tokios rūšies kaltinimams? Nes taip suprantu, Stoma teisme nieko neįrodytų..

     • GIGA

      aš ir ne paksistas.Mano klausimas kitas,kada už tuos pačius dalykus už ką buvo diskvalifikuotas Paksas (net nenoriu pradėt ginčo teisingai ar ne) bus patraukti atsakomybėn kiti politikai?Siūlyčiau pradėt nuo Adamkaus.Precedentas – pilietybė Sadekovui ir neaiškiai padengtos rinkimų skolos.Kadangi Adamkaus rinkimų skoolas padengė,anot daugelio komentatorių,žmogus koloboruojantis su Rusija,manau,reikia visiems susivokti,kad ne Račą jo baliuje blyną užgeriantį brendžiuku,o LR Prezidentą,“tautos sąžinę “ smerkt,o tiksliau „įvertint“ reikia

 • nerijus

  Sakykit ką norit, bet…
  Kuri partiją ir atsivedi žmones- jais tiki ir pasitiki…Ir še.., kad nori. Išduria, išmausto, sudirba,..
  Labiausiai įžvelgiu konservatorių norą- perimti „atskilėlius“ po savo, partijos, sparneliu, nes visi žino, kad ateinatys rinkimai TPP nieko gero nežada, tad, stengiamasi iššokti iš skęstančio „laivo“…

 • vasia

  Politika tai kaip prostitucija. Sumokejai daviau , nesumokejai nedaviau. O dar geriau: pardavaiu ta kekse uz pinigus i kita partija.

 • J.naivusis

  Viskas klostosi pagal scenarijų – rudeniop/žiemop neišvengiamos riaušės. Tik kas tą scenarijų rašo – (o gal jau parašė?) koks kremlinas analitikas.
  Tada belieka tik režisuoti, „masovkė“ ruošiama labai kryptingai.

  • nerijus

   Konservatoriai..?
   Jiems tikslinga, nes liaudis, pastaruosius rinkimus, balsuoja už jų partiją. Laukti sekančių rinkimų- netikslinga, nes pasitikėjimas nukris. Kaip sakoma: griebkim jautį už ragų?

   • Nerijau,
    Dar kartą paaiškink kodėl tavo nuomone konservatoriams gali būti naudingos riaušės. Nieko nesupratau.
    Naivusis, prie ko čia riaušės? Iš kur tokios niūrios mintys?

    • J.naivusis

     Bedarbių skaičius didėja. Tuoj pradės strigti išmokos. Tas pats su pensijom. Kasdien vis naujų „perliukų“ paberiama – pvz. kovodami prieš privilegijas turėjome 1000 personalinių pensininkų, šiandien – 140 tūkstančių visokių ten „pateptųjų – rentininkų etc.
     Kasdien vis daugiau žmonių suvokia, kad atominės uždarymas – politinis sprendimas ekonomiškai mus dar gilesnėn duobėn įsodinantis, faktiškai naudingas tik …Rusijai.
     Muitinių karo neišvengiami pralaimėjimai – liečia ne vieną tūkstantį LR piliečių.
     Benzino ir kitos kainos etc.
     O dar kasdien seime tos nesąmonės – gaunant šitoookias algas (ne tik potencialių riaušininkų supratimu)

     Kryptingai einama(e?) prie sprogimo.

     • J.naivusis

      P.S. Plius kasdien vis akivaizdesnė saulėlydžio komisijos impotencija.
      Negana to, nesugebama suskaičiuoti kiek vis tik tiksliai turime valdininkų ir ne tik – net kiek valstybė turi butų (sic)
      O kur dar LEO – tai ką gavo milijardą litų dividendų, nieko nepadarė, tik laiką sugaišino su naujosios atominės statyba ir išsiskirsto???
      ……….

      Į visus pendelius man atsakysiu tik vakare.

     • romas

      Ką statėm per eilę metų, tą ir pastatėm. Dabar jau tik rezultatų laukiam, nes laiko keisti padėti tikrai per mažai. Priimčiau tą dalyką, kaip lietuvių tautos sunkias augimo pamokas. Aš dar po rinkimų sakiau, kad pasidžiaugti rezultatais turėtų tie, kurie padėjo tam pamatus. Konservatoriai dirba blogu politiniu ritmu. Buvo prasmė palaukti dar kokius du metelius.

     • Kirkilo ir Uspaskio-Mazūronio trio su TPP/LiCP palaikymu?
      romai, galvok ką kalbi…:)
      po dviejų metų kitų dviejų metų jau nebūtų, išlėktume nežinoma trajektorija nuo šios Žemės galutinai į Madagaskarą (geiausiu atveju).

     • GIGA

      Nevelk Kirkilo su Mazūroniu,2K tai konservatorių-socdemų projektėlis,o vargšas Mazūronis su tuo kovojo.Dabar konservatorių fanai bando „pypkorių“ pripaišyti kam tik nori,tik ne sau

     • romas

      Bet, Fredi, žiūrėk, kaip žmonės situaciją traktuoja. Šiaip juk tik viršūnėlės pasikeitė, o šaknelės liko tos pačios. Šaknelėm išravėti ir kadencijos neužteks. Geriau vieną kartą gerai nugriūti, kad kitą kartą prisimintum. Be to, turi būti ir ilgalaikiai tikslai. Kubilius, imdamasis valdžios dabar, daro žalą ilgalaikei šalies perspektyvai. Manau, kad kita koalicija (greičiausiai su LSDP) būtų griuvusi,kaip Guodmanio Latvijoje ir tai būtų buvę politiškai logiška. Kubilius būtų atėjęs, kaip situacijos gelbėtojas. Dabar gi atėjo į pačią recesijos pradžią. Nematau jokios politinės išminties.

     • GIGA

      Į tą ką pats pridarė neoficialioje koalicijoje su Kirkilu.Būkim biedni,bet teisingi.Konservatoriai,siekdami sau politinės naudos (mūsų visų sąskaita) įvarinėjo jį į kampą,o tas kaip avinas ėjo…

    • nerijus

     Valentinai

     Kai įvyko suausio 16 d. riaušės, tasmta ir netikėjote, kad tokios bus…Aš tikėjau/ sakiau ir…- buvo.
     Aš ne riaušias turėjau omenyje, o neeilinius rinkimus į Seimą…
     Valentinai, tamsta, kažkoks ne savas…Neatpažystu Jūsų…

     • xerksas

      Svarbiausia nepamiršti, kad po šių riaušių išvaikymo lig tol stabiliai kritęs konservatorių reitingas taip staigiai šoko aukštyn,kad jį paskelbęs „Lietuvos rytas“ prarado amą ir bene pirmą kartą veik nepakomentavo reitingų lentelių.

     • Beje, girdėjau gandų, kad dar šiais metais bus bandoma rengti neeilinius Seimo rinkimus… Ir, kiek žinau, tai priklausys nuo Prezidentės žingsnių. Pažiūrėsim ar tai tik gandai.

     • nerijus

      Simai

      Tai tik prielaidos ir pasvarstymai ;)
      Daug norinčių užkopti į „valdžios olimpą“ ir bet kokiomis priemonėmis…
      Yra sakoma: visokių yra, BET ar visokių reikia..?

  • Matotaupa

   Aš irgi neatsekiau Valinsko ryšių su riaušėmis :-((((

   • J.naivusis

    Valinskas – patinka tai kam ar ne – iš tikrųjų yra vienas iš trijų Lietuvos respublikos pirmųjų vadovų.
    Su visom privilegijom ir su visa atsakomybe.

    • nerijus

     Kažkas, tas „privilegijas“ nori uzurpuoti- eilinės peštynės dėl postų ir įtakos. Pasakykit, kas dabar nenori stovėti šalia Lietuvos Dalios- visi, nes populiaru ir naudinga :)

 • A.G.

  Ką gali pasakyti aš.
  Kiekviena valstybė kasdien susiduria su klausimais.
  Tačiau tam yra elitinės proto pajėgos (juokais – dirbančios pastoviai pusrūsiuose), kurios registruoja klausimus ir siūlo išeitis.
  Šito Lietuvoje niekada nebuvo.
  Vyriausybės apratas sėdi amžinoje rutinoje – kiekvienas jos darbuotojas sėdi šūsnyse popierių, reguliuoja konvejerį ir tik tiek.
  Taip yra m-jos. Bet ten toks darbų tempas ir beprotnamis, kad nėra kada ir galvos iškišti pamastymui.
  Seimas. Na baikime juokus…
  Taigi.
  Daug kas sako, kad Lietuva neturi strategijos.
  Nuliūdinsiu.
  Turi.
  Turi Tatulos kryptį – vedančią Lietuvą į klestinčią…
  Tačiau kažkodėl – likimas buvo palankus kitai krypčiai (ne strateginiai) – nušluoti aplinką, kaimą (miestas jau seniai pats nusišlavė…). Vietoje dešimčių tūkstančių šeimos verso ūkių, įmonių – kelios šeimos (1000) ir samdiniai su technika…
  Vieną didelį gerą žingsnį konservatoriai jau atliko – pakėlė geležinę uždangą, skiriančią Vilnių nuo Lietuvos provincijos gaminių. Pasirodo – tereikėjo politinio žingsnio. Politika (koncentruota ekonomika) dar kartą įrodė – ji visagalė.
  Tatulos krypčiai buvo laikas – (vėliausias terminas – tam buvo viskas sutelkta) 1997 metai.
  Tauta atmetė. Apie tai yar aprašyta Tatulos svetainėje.
  Tauta ir atsakys – visi kiti išsigelbės.
  Manau, kad tai teisinga.
  Tačiau tai (apie tai) Tautai reikia vis priminti – kai ilgai srėbs neskanią buzą…
  Aš jau iš naujo nepradėsiu. Tas tai tikrai.
  Geros dienos.

 • Tomas R.

  nezinau, ar kas uzfixavo, bet per kazkokia geltonaja tv laida, kuri sviete uspaskio svente, A.V. i kameras drebe: „O KAD LIETUVAI DAUGIAU TOKIU VIKTORU“ … na na pagalvojau, nepastebejes jokios ironijos.. gerai pasakyta.. bet pasirodo tai tik pradzia :-) akivaizdu, kad vaizdeliu bus idomesniu..

 • romai, ką galiu pasakyti – Miliūtė su V.Rachlevičiumi išprovokavo A.Kubilų imtis valdžios nepagarbiai kalbėdami su partijos vadu rinkimų vakarą, o ir 45 mandatai, tai toks akmuo kurio nepaspirsi, jei visi 45 ateina į Seimo posėdį, tai automatiškai diktuoji sąlygas ir sprendimus, jokia dauguma jos neįveiktų. TS/LKD buvo pasmerkti valdžiai, tokia rinkėjų valia… o kas dar prie koalicijos dėl reikiamo balsų skaičiaus prilimpa – Zuokas, Valinskas, ar Mazūronis – didelės reikšmės neturi…

  • GIGA

   kažkada nebuvo valdžiai pasmerkti socdemai su didesne balsų dauguma.Bet mintis ne ta-„pasmerkė“ tave valdžiai,sutikai ten eiti,būk malonus ir asakyk,net jei tavo koalicijos partneris bus pats velnias

  • Regis

   Iš principo tikrai nėra didelės reikšmės. Bet tada reikėtų vieną kart ir visiems laikams labai aiškiai visiems pasakyt – politikoje nėra moralinių principų ir jie ten visiškai nereikalingi. Yra tik interesai. Šiandien interesas pilt pamazgas ir kaltinimus, ryt bus interesas kartu surėmus pečius darbuotis.

   Problema labai aiški, žmonės nepasitiki tiek partijomis, tiek Seimu. Ir turi tam aiškų pagrindą. Vienas iš sprendimų šią problemą spręst – nustoti meluoti. Kalbėt atvirai ir tiesiai, jūs už mus balsuokit ir mes priklausomai nuo situacijos pasirinksim su kuo eisim į koaliciją. O dabar – morali politika, mes pakeisim moralinius bankrotus, mes busim kitokie. Kur tie kitokie?

   • GIGA

    taip ir yra – interesai ir moralinė-dvasinė prostitucija

   • Senai girdėta plokštelė, kurią socialistai ir marginalai suka nuo pat 1990 metų, kad politika yra purvinas reikalas.
    Regi, nepasiduok depresyvioms nuotaikoms, iš visos čia komentuojančiųjų šutvės aš vieninteliu tavimi tikiu, kad sugebėsi atsikelti iš purvo, neskleisti nihilizmo, amoralaus veikimo principų.

    • GIGA

     o ką ji švari?jei taip,tai tikrai ne konservatorių

    • GIGA

     tarp kitko,Fredžio pasitikėjimas,tai labai daug…

    • Regis

     Fredi, tikėti visais reikia. O svarbiausia pačiu savimi. Tikėt, kad vietoj tylaus ramaus gyvenimo suformuotame iliuzijų pasaulėlyje vieną gražią dieną (tokią kaip pvz. šiandien) imsi ir pats užsiduosi klausimus ir pats ieškosi į juos atsakymus.

     Man asmeniškai netinka juoda balta, noriu pamatyt ir kitas spalvas. Maža to pamatyt o ir suprast kodėl jos tokios, kaip jos keičiasi ir t.t. Lengviausias kelias tiesiog perskaityt ką protingi (autoritetingi) žmonės sako ir viskas, sunkesnis kelias pačiam mąstyti (gal ir ne visada teisingai).

     Konkrečiu diskutuojamu atveju matau, kad vardan valdžios buvo susitarta su neaiškiais politikais. Maža to, kai dabar lenda visokio lygio kompromatai, konservatoriai demonstratyviai nenori nieko girdėt nes bijo, kad grius koalicija. Mano klausimas: kam tos skambios kalbos apie moralinius dalykus? Ar tai ne rinkėjų apgaudinėjimas?

     p.s. giliau pasikapsčius apskritai keista kaip konservatoriai turėdami sąlyginai „savo“ VSD vadovą neturi tokios informacijos apie TPP, o jeigu turi tai kam ji slepiama? Gal tam atvejui jeigu TPP patrauktų į kairę? Ar ne?

     p.p.s. žmonės nėra tokie kvaili kaip gali atrodyti. Jeigu dešinieji to nesupras, tai po šio Seimo kairieji ateis ne dviems, o keturioms kadencijoms iš eilės.

     • „konservatoriai demonstratyviai nenori nieko girdėt nes bijo, kad grius koalicija“ – niekuo nepagrįstas, iš piršto laužtas teiginys, kaip ir nuolatinis kartojimas bandant vaizduoti dešiniuosius rinkėjus nevispročiais, matančiais tik juoda-balta. Tarp kitko pirmas signalas, žinia pasauliui kad taip nėra buvo A.Ramanausko-Greitai reitingavimas praėjusiuoss savivaldos rinkimuose. Tai paneigė mitą, jog dešinieji yra tik vyresni žmonės. Socialistai Vilniuje nelaimėjo nė vieno mandato į Seimą, kaip ir marginalai paksiečiai. Aš prognozuoju priešingai – Kirkilo socialistams valdžia nekvepia tris kadencijas.

     • Regis

      Pagyvensim, pamatysim..

      Mato juoda balta ne tik dešinieji. Tai faktas. Ir aš tam niekada neprieštarausiu.

     • nerijus

      A. R.- Greitai reitingavimas- eilinis balsavimas už pavardes- žinomus žmones, o ne už idėjas ;)
      Taip, kad, nereikia Fredi*- nereikia…

     • xerksas

      Regi, labiau svetimo jiems VSD vadovo, nei Malakauskas, konservatoriai dar nėra turėję. Netgi Pocius iki 2006.08.23 laikė savo pareiga reguliariai informuoti opozicijos lyderį apie padėtį valstybės saugumo srityje. Gi Malakauskas jei ką ir atneša, tai nebent dezinformaciją.

     • nerijus

      xerksai
      Bet, ar problema,- to kuris neša, ar to- kuris tiki dezinformacija?

   • romas

    Regi, bet skirtumas vis tik buvo. TPP nėra kaip nors teisėsaugos persekiojama partija kol kas. Ji nepasižymėjo ir per rinkimus, kaip labai daug pinigų išleidusi, linkusi papirkinėti rinkėjus už neaiškius pinigus ir pan. Klounas yra profesija, bet ne nusikaltimo rūšis :)

    • Regis

     Be TPP koalicijoje yra dar ir A.Zuokas. Bet tiek to. Esmės tai nekeičia. Yra partija, yra tos partijos konkretūs nariai su savo praeitimi, ryšiais, darbais ir t.t. TPP partija (jeigu tai partija) taip ne persekiojama, tačiau reikia matyt iš ko ji susideda (bent Seimo nariai).

     Man asmeniškai visiškai nekliūna, kad konservatoriai sudarė tokią koaliciją. Viskas pakankamai logiška ir suprantama (nelabai ir buvo iš ko rinktis).. Man kliūna ta milžiniška porcija priešrinkiminio melo apie k i t o k i ą politiką. Vienodai ta pati politika su savais užkulisiais, posto dalybomis, žmonių sodinimu į tuos postus atsižvelgiant ne į jų sugebėjimus, patirtį, o į politinius susitarimus ir t.t.

     • Tai yra elementari politinė kova, kurią vadinti purvina nėra jokio pagrindo. Politinės komandos formavimas – natūralus dalykas.
      Socialistinė retorika – nepolitikuokime, o dirbkime.
      Taip nuvertinama politika, politiko profesija.
      Pabandyk taip taip pasakyti staybininkui, gydytojui ar mokytojui: – tu čia nestatyk, negydyk, nemokyk.
      Atleisk, ruputį idiotiška…

     • romas

      Bet aukštesni standartai matosi. Šiek tiek valo ministerijas, trauko nusistovėjusius ryšius, atsiranda skaidrumo priimant sprendimus ir viešumo apie pajamas. Nesu linkęs suabsoliutinti. Jokiu būdu nereiškia, kad atėjo valdyti tobulieji, bet apie tendencijas tikrai kalbėti galim.

     • GIGA

      na apie šiek tiek ministerijų valymą,tai gal nelabai jau taip kalbėkim.Žinant prisidėjusią energetikos ministeriją,nesumažėjusius biurokratų skaičius,minias patarėjų tiek ministrų,tiek Seimo narių.Sakykim tiksliau-atsiveda savus žmones,suranda jiems darbo ir t.t.nieko neturiu prieš personalijas ministrų kabinete,bet veiklos imitavimas matomas net „plika akim“.Konkretus pvz. uždelstas Leo Lt sugriovimas.Dėl ko?Dėl to,kad savo leteną uždėt.Pagyvenkim iki rugsėjo 4 d. atsiras konkretumas?Abejoju…

     • romas

      GIGA, viskas kas beatsitiktų Lietuvoj, veda į neišvengiamą mūsų pražūtį. Dabar Kubilius išvogs viską, ko dar su Kirkilu, būdamas projekte 2K, nespėjo. Tada jis kartu su interesų grupe ir klanais išvyks pailsėti po palmėmis, o vargšas Mazūronis turės viską srėbti.

     • Aha, daugiau tokių vagių kaip Kubilius ir vargšų Mazūronių bus mažiau.

     • GIGA

      nemanau,kad Kubilius vagis,bent jau su žvake tikrai nestovėjau ir nemačiau pundukus naktį iš Seimo į uošvienės garažą betempiančio.Bet,kad su kažkokia nauda sau (partijai) flirtavo su Kirkilu,kai šis „grybą pjovė“ tai faktas.Ne tik flirtavo,netgi Seimo pirmininko pavaduotojo postą dantimis įsikabinęs laikė.Čia moralu?Žinau,kad pasakysit,jog postas opozicijos-bet aš taurioji asmenybė nesutinka su kirkilizmu,bet va postuko tai neatiduoda.Nereikia sukioti jam trijų plaukų ant pakaušio-flirtas 2K,mano akim,labai gėdingas ir sunkiai nuplaunams.Bet čia mano nuomonė.Aplamai reikia konservams su šake mest tuos pasenėlius ir atidaryt kelius jaunimui

     • romas

      GIGA, Baltraitienė dabar yra Seimo pirmininko pavaduotoja nuo opozicijos, bet niekas jokio projekto neįžiūri. Kirkilo ir Kubiliaus susitarimas buvo labai konkretus. Nežinau, kuris to susitarimo punktas buvo nuodėmingas. Mainais už tą susitarimą konservatoriai balsavo už biudžetą, nes Kirkilo vyriausybė buvo mažumoje. To susitarimo Kirkilas nesilaikė ir susitarimas buvo nutrauktas. Ant Kirkilo, GIGA, nereikėtų irgi taip visų šunų karti. Labiausiai Lietuvai žalos padarė AMB ir Uspaskio tandemas. Apie otkatus folkloras yra iš to periodo. 2K susitarimas apėmė ir korupcijos bei skaidrumo klausimus. Kirkilą laikau tiesiog negabiu. Kažin ar jis yra didelis žulikas. Labiau jam prikiščiau blogą korupcijos suvokimą. Bet ir nenuostabu, žinant jo šaknis ir išsilavinimą.

     • GIGA

      Romai,o Leo?Leo net norėdamas nepavaizduosi švariu projektu,bent jau man tiek fantazijos neužtenka,Apie otkatus girdėjosi ir Šleževičiaus laikais,ir Zuokui „meraujant“,bet to ir kito blogio nepasversi.Matai,nereiktų lyginti Kubiliaus ir Baltraitienės,nes darbo partija tai visi mes žinom,kad yra ne idėjinė,o komercinė partijėlė.Negi tokiais siūlai laikyti ir konservatorius?

     • romas

      Leo LT laikau antro valdininkijos ešalono projektu. Tą įrodytų ir postai bei išeitinės. Taip pat apie Leo Lt negalima kalbėti vienareikšmiškai. Labai didelis skirtumas nuo to, kaip jis buvo realizuotas. Verslo gigantų Lietuvoje neturim tiek daug. Kažin, ar rastume valstybės ir verslo bendravimo variantą be užprogramuoto skandalo. O atominę gal ir reikėtų statyti (nesu tikras), nes turim infrastruktūrą. Ta aplinkybė mūsų atominę pigina. Privataus verslo dalyvavimas darytų projektą skaidresniu ir pigesniu. VP 10 galėjo sudalyvauti ne su VST, o kažkaip kitaip. Bet nugalėjo godumas. Labai norėjosi daug gauti, nieko neįdėjus.
      Ir nereikia įsivaizduoti, kad valstybę galima valdyti padėjus skersą ant didžiojo Lietuvos verslo. Tos kompanijos yra dideli mokesčių mokėtojai, o mokesčiai ir yra tas šaltinis, kuris maitina biudžetininkus. Aš manau, kad valdžios ryšiai su verslu yra normalus dalykas. Svarbu, kad tai neperaugtų į oligarchinius ryšius.

     • GIGA

      Romai,o buvo konkursas?VP turėjo pinigus ir ar galėjo gauti?Kiek įvertinat VST?

     • romas

      Čia, kiek suprantu, niekas nieko nežadėjo pirkti. Atsirado veikėjai, kurie žadėjo pasiūlyti investuoti į AE pastatymą. Tokios schemos gal ir galėtų būti, jei būtų tinkamai apginami valstybės interesai. Juk, jei kas pasiūlytų vienas pats pastatyti naudingą objektą, labai neprieštarautume. Pvz. Lubys stato elektrines ir niekas nieko jam nesako. Svarbiausia, kad elektros rinka būtų laisva. Tada valstybė atominės elektrinės akcijas su laiku galėtų ir visai parduoti.
      Nors galima sutikti, kad pasiūlyti investuoti į atominę reikėjo visam Lietuvos verslui.
      Kubiliaus nesaisto jokie susitarimai su VP 10. Jei saistytų, Leo LT nebūtų išardytas. Beje, manau, kad Leo LT galėjo būti toks pat sėkmingas projektas, kaip MN. Valstybė po kokių 10 metų galėjo turėti iš to naudos, parduodama akcijas.

     • nerijus

      romai

      Manau, esate garbingo amžiaus tarp 40- 50 metų ir tikite, kaip vaikas, kad AE bus statoma? Nebūkite naivus…Šiam projektui įgyvendinti reikia, mažų mažiausiai 7- 10 metų ir jam, jei norima turėti 2016 metais, reikia ruoštis nuo užužužužužužužužuž..vakar- negirdėjau, kad projektai rengiami…

      O be to, valstybei- neapsimoka, nes pigiau pirkti…

     • romas

      Nerijau, yra infrastruktūra: perdavimo linijos, Kruonio HAE, saugyklos ir t.t. Kitiems, norintiems pasistatyti AE, reikia pastatyti ir infrastruktūros objektus, todėl Lietuva gali turėti AE pigiau. Aš nežinau, ar Lietuva pajėgs, ar bus kur realizuoti perteklių (čia svarbios linijos per Lenkiją), todėl irgi nesu tikras, kad AE statys. Bet, jei susidarytų palankios ekonominės aplinkybės artimiausiu metu, manau, kad gali ir pastatyti. Kitas klausimas, kiek bus norinčių investuoti po valstybės elgesio su NDX energija.

     • nerijus

      romai

      Jūs naivus :)
      NDX energija? Projektas, kuris buvo kurpiamas tik, vardan interesų ir ne vaalstybės, o sameninės piniginės…
      Kalbama, jog, VST ge. ir eiliniai direktoriai „atlaisvino“ postus, vien dėl to, kad gerb. sekmokų vaikis atveda savo komandą…Kodėl? Ar, tai nėra VP padėka už „nuoširdų“ ir pelningą LEO išskirtymą? Galvoju, kad- taip.., nes kitų variantų nesugalvoju.
      O AE- blefas ir tiek…
      Kas ją statys? Kiek reikia darbo jėgos, negi, vėl ims žmones iš „belangių“…Nepamirškim ,kad tada buvome LTSR ir „darbuotojų“, pagal poreikį“ gavome iš CCCP…

 • clear

  Tomui R.

  Užfiksavau. Jau tada truputį pakraupau. Hmmm…seimo pirmininkas…

 • nerijus

  Įdomu, kas „kėsinasi“ į Seimo pirmininko postą? Kuriai partijai juo „kvepia“?
  Ar nebus taip, kad Dinius užims šį „sostą“?
  Kaip yra sakoma: kuom pats tepa, tuom pats kvepia…
  A. Valinskas padarė esmines klaidas:
  pirmą- įkūrė partiją
  antrą- tapo politiku…

  Keista tik viena: kodėl siejimo su „daktarų“ grupuote nebuvo, kai kūrėsi partija ir ėjo į rinkimus..?
  Galvoju, kad kažkam buvo naudinga, kad pasinaudojus A. V. populiarumu nukeliauti iki Seimo, paskui- nusispjauti ir perimti TPP, o tuo pačiu ir Seimo „kėdes“…
  Kaip sakoma: nieko naujo, mūsų fronte…arba: ką reiškia GODULYS!!!

  • xerksas

   Stoma atvirai sako, kad jie sutinka palikti Valinskui Seimo pirmininko postą, jeigu mainais gaus abu ministrų postus – vieną Diniui, kitą – Kurpuvesui. Tik ką tuomet darys Sacharukas&Co, kuriems be įtakos Susisiekimo ministerijai buvimas Seime praranda prasmę?

   • nerijus

    O kas yra Stoma..?

    Artūrai, gelbėkit Lietuvos žiniskliadą, nes jie nežino ką daro..: tendencinga informacija ( į vienus „vartus“ )…
    Kad ir kas jis bebūtų- Valinskas, Paksas, Brazaukas, bet…kol kaltė neįrodyta- galioja nekaltumo prezumcija, kaip ir su bėgiku/ bėgike Vokietijos renkatme Pasaulio čempionate..

    Ką galvojate apie tai? Manau, kad medalis liks pas laimėtoją, nes..:
    nėra įstatuose parašyta, kad negali moterų „programose“ dalyvauti, nesenai „tapęs“ moterimi iš vyro ir atvirkščiai…

    Galvoju, kad po šio atvejo- bus parašyta…

    Ar tai pažeis žmogaus teises?
    Ar, tai nebuvo režisuota tokiam klausimui, kad jis atsirastų visuomenėje?
    Manau, kad viskas suplanuota…- laukiama visuomenės reakcijos.
    Jei, taip būtų nutikę Kaune rengtose varžybose, tai, Lietuvoje kiltų ažiotažas…

    • Linas

     nereikia taip primityviai žiūrėti.Dalyvio priklausymas „moterų kategorijai“yra nustatomas paėmus iš atleto mėginius(kraują ar šlapimą)ir pagal kažkokius parametrus(berods,testosterono kiekis,bet galiu gal ir klysti) nustatoma ar tai vyras ar moteris.Nereikia galvoti,kad likus kažkiek dienų iki starto galima kažką pašalinti ir prašau – dalyvauk.Nekaltumo prezumpcija galioja tik iki medicininų išvadų šiuo klausimu paskelbimo,po to,jeigu rezultatas nepalankus atletui,teks grąžint užkabintą medalį ir kažkuriam laikui būti diskvalifikuotam.Nors tokie atvejai nėra labai dažni(skirtingai nuo dopingo naudojimo ar kraujo perpylimų),bet jų yra pasitaikę.Kiltų ar ne ažiotažas Kaune,nutikus panašiam atvejui,nesiimu spręsti.P.S.vis tik PAR bėgikės išvaizda man pasirodė labai įtartina.

    • ech..

     nerijau, yra parašyta, kada gali dalyvauti. T.y. turi būti praėjęs tam tikras laiko tarpas nuo lyties keitimo operacijos ir dar turi atitiktų hormonų normas (kažkokius tyrimus atlieka).

  • Ar

   Buvo, Nerijau, buvo, tik ne visi norėjo matyti.

 • Regis

  Truputi ne į temą. Niekaip negaliu atsistebėti A.Rakausku ir jo atviros širdies vedamu noru dalintis sava išmintimi. Štai pvz. šiandien jis susigretina su Kristumi… Ką ten A.Valinskas ir S.Stoma.

  • GIGA

   o visuose „senukuose“ kabo „skundų“ dėžutės ir darbuotojai agituojami skųsti vienas kitą:)

   • Ar

    Dabar tai vadinama pilietiškumu.