Citata #39 E.Zingeris – užsienio politikos grandas

Opoziciniai konservatoriai teigia, kad Emanuelis Zingeris rinkimų į Seimą sąraše pakeltas į 11-ą vietą „įvertinat ir jo nuopelnus užsienio politiko srityje“.

www.bernardinai.lt

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Arvydas Damijonaitis

  E.Zingerio vidaus politikams skirti pasisakymai Rusijos imperijai yra nykstamai mažas niekutis.KADA LIETUVOS POLITIKAI PRADĖS DIRBTI? Darbas prasidės,kai Lietuva pateiks Rusijos imperijos genocidinių nusikaltimų okupuotos Lietuvos teritorijoje teismo patvirtintus faktus.KADA E.ZINGERIS PRADĖS KAŽKĄ DARYTI,PRIVERČIANT RUSIJĄ SUMOKĖTI KOMPENSACIJĄ UŽ LIETUVIŲ TAUTOS GENOCIDĄ?Ar galima akis į akį E.Zingerio paklausti,kokį bent vieną variantą jis siūlo? Arvydas Damijonaitis

 • cheesus crust

  @Arvydas
  Tik nereikia čia to pavydo viešai demonstruoti. Zingeris yra oficialus Lietuvos žydas, ir čia jo nuopelnai neabejotini. Lietuva turi ir oficialų Lietuvos gėjų Seimo narį, kuo manyčiau ne vienas diplomatas koziriuoja neoficialiuose pokalbiuose. Taip pat Lietuva turi ir oficialų romą (tamsuoliams paaiškinu, kad taip mes išsilavinę žmonės vadiname čigonus) scenos žvaigždę Radžį. Bet kokios kalbos apie romų diskriminaciją yra juokingos, kai pirmo ryškumo žvaigždė yra romas.

  Aš esu vienintelis nebijantis viešai prisipažinti esąs marsietis. Lietuvos gyventojai nebebijo prisipažinti priklausantys mažumoms, tikėkimės nebebijos prisipažinti esą marsiečiai. Matau daug politkų, kurie neabejotinai yra marsiečiai.

  Norėčiau būti oficialus Lietuvos marsietis. Tuo Lietuva parodytų savo net ne rasinį, o tiesiog kosminį pakantumą.

 • Justas

  Gerbiamas Arvydai Damijonaiti ,
  Jūsų klausimai verčia mene gerokai nustebti .
  Dar1992 m. birželio 14 d. visuotiniu Lietuvos Respublikos piliečių
  balsavimu referendume dėl Rusijos kariuomenės išvedimo ir
  okupacijos žalos atlyginimo pareikšta Tautos valia ir
  reikalavimas, „kad būtų atlyginta Lietuvos žmonėms bei Lietuvos
  valstybei padaryta žala“, kuriuos Aukščiausioji Taryba-
  Atkuriamasis Seimas 1992 m. birželio 30 d. patvirtino nutarimu
  (Žin., 1992, Nr.21-615).
  Kokie dar klausimai gali kilti ?
  Gal yra bent viena politinė jėga , politinis judėjimas ar partija , kuri abejonėmis trukdo Vyriausybei , Seimui ar Prezidentei vykdyti Referendumu pareikštą Lietuvos liaudies valią ?
  Mano giliu įsitikinimu Referendumas neįpareigojo asmeniškai Emanuelio Zingerio atsiimti skolą iš Rusijos .
  Būtu neteisinga jeigu ponas Emanuelis prisiimti jo įgaliojimus viršijančius įsipareigojimus .

 • Sejanus

  Gerai, kad yra naujausių komentarų skyrelis dešinėje viršuje. Antraip kai klounai publikuoja savo anekdotus po trijų metų senumo įrašais, jų juokingi šedevrai dar liktų nepastebėti :)