Citata #358 Kaip A.Lukašenka guodė D.Grybauskaitę

Prezidentės patarėjas D.Semaška pasakoja apie Baltarusijos prezidento A.Lukašenkos susitikimą su Lietuvos prezidente D.Grybauskaite (pagal „WikiLeaks“):

Lukashenka also told Grybauskaite that he sympathized with her for taking over a country that her predecessor allowed to fall into poverty, and he commented on how poor the countryside is between the border and Vilnius

(Dar neįvertinta)
Loading...
 • Beloved

  Esu už kad tokius kaip Assange ir wikipedia klounus sodintų už šnipinėjimą ir informacijos nutekinimą. Na nėra gražu kai vos ne privačios žinutės yra paskelbiamos visam pasauliui. Kad būtų skelbiami karo nusikaltimai tai pateisinama, bet dabar tekstas apie tai kas nusikeikė, kas padaugino alkoholio kokio prezidentinio vakarėlio metu. Kiekviena valstybė praranda savo patrauklumą.

  • aš už tai, kad ‘wikileaks’ nuo ‘wikipedia’ klounų neskiriantiems žmonėms būtų priverstinis gydymas!

  • Skaitytojas

   taip, sodinti. Gerai, baltarusiškai, bananų įkrėsti ir pasodinti.

   Tuo pačiu ir internetą, elektrononį paštą, Skype, Facebook ir kt. uždrausti arba cenzūruoti.

   Kad neplatintų, kas užsimanęs, ko nereikia.

   Nes nėra gražu kai vos ne privačios žinutės yra paskelbiamos visam pasauliui, kas nusikeikė, kas padaugino alkoholio kokio prezidentinio vakarėlio metu. Valstybė praranda savo patrauklumą.

  • Marius

   Gerbimas, Beloved, nesuprantu už ką reikia sodinti Assange? Už tai kad Australijos pilietis paviešino JAV diplomatų susirašinėjimą? Kame čia išdavystė? Pažadu, jei gaučiau JAV diplomatų dokumentus, aš būdamas Lietuvos piliečiu paviešinčiau, nes su JAV manęs niekas nesieja, tad ir išdavystės čia nėra.

 • Gerai tas „WikiLeaks“ :))

 • Ogis@Co

  ne visai i tema: delfinai raso, kad musu parlamentarai vos vos nepasivaisino Omono bananais…
  Galvoju – o gal ir visai gerai butu, kad butu gave truputi?
  Gal tada ir kaimynu saldafoniskumas butu vertinamas be simpatiju?
  Nes dabar susidaro toks ispudis, ar ne?

 • D

  kur vertimas?

 • Tomas

  „Lukashenka also told Grybauskaite that he sympathized with her for taking over a country that her predecessor allowed to fall into poverty, and he commented on how poor the countryside is between the border and Vilnius“

  Batka taip pat pasakė Grybauskaitei, kad simpatizuoja jai už tai, kad ryžosi vadovauti šaliai, kuriai jos pirmtakas leido šitaip nuskurdėti ir jis pakomentavo kokie apgailėtini ir skurdūs kaimai (teritorija, vietovės) nuo pasienio iki Vilniaus.

  ————————————————————

  Mano nuomone batkai geriau patylėk apie ubagiškumą, kai Lietuvos gyvenimo kokybės indeksas 22, o belarusijos – ~158.

  • Skaitytojas

   Tomai, „symphatize“ yra ne „simpatizuoti“, o „užjausti“. Bet čia detalė.

   Man kurė kas įdomiau dėl gyvenimo kokybės matavimo. Pvz. aš manau, kad dėl paskutinio vėlyvojo bananų derliaus čiuožykloje Baltarusijos gyvenimo kokybės indeksas krito iki 159,8894168505. Jei būtų bent 66% demonstrantų mušę 30% silpniau, būt galėję gyvenimo kokybės indeksą išlaikyti apie 156,273809584.

   O rimtai kalbant, nerimti tie žurnalistų gyvenimo kokybių rikiavimai. Jei nesutinki, išmatuok šio mėnesio savo gyvenimo kokybę.

   • Aras

    Pavažiavęs giliau į Lietuvą Lukašenka būtų dar labiau pasibaisėjęs, nes vaizdai ten dar liūdnesni. Kai giminės atvyksta pasisvečiuoti iš Londono, jie taip pat baisisi nuskurusia Lietuva. Sakė, daugiau nevažiuos, nes į Tenerifę nuskristi yra pigiau ir laiką ten praleis linksmiau.

    • romas

     Man įdomu, kodėl Lietuvos kaimas nekimba galų gale į žemės ūkį. Faktiškai galėjo užversti mus pigiais produktais – juk nereikėjo jokių mokesčių mokėti. Kol kas pigiau pirkti Lenkijos parduotuvėse nei Lietuvos turguje. Gal galvose neužgimsta priežastinio ryšio tarp darbo ir pajamų suvokimas, o gal nėra noro veikti dėl nuolat visur į galvą pumpuojamos nevilties ir su tuo susijusios depresijos? Kaip viskas lengva: Landsbergis,Vagnorius, Kubilius kaltas, todėl galima nuleisti rankas ir gerti arba mauti kuo greičiau iš to nevilties liūno, kur nesigauna už save būti atsakingu.

     • Marius

      O jūs pats ar bandėte ūkininkauti?

     • Rytis I

      Visų pirma, tuose kraštuose, kame Luka pračiuožė su savo eskortu, verslingi tautiečiai turi ir geresnių verslų, pvz. dažnai lankytis „pas gimines“ baltarusius. O ir kolūkio laukai visada buvusiam brigadininkui visada bus gražiau nei pavieniai smulkūs ūkininkai.

     • lida

      Taigi kad pas mus arba sausra arba liūtys su kruša. Žemės ūkis orientyuotas į kompensacijas.

     • romas

      Mariau, o tam , kad turguje produktas nebūtų brangesnis už lenkišką su mokesčiais, reikia Lietuvoje kažkokių ypatingų sąlygų? Jei reikia, tai kokių?

     • Rytis I

      Taigi, pas mus įtariu populiariausias „kompensuojamas“ šienavimas. Tiesa, turgun nenuveši..

     • Valentinas

      Visiškai pritariu Lidai. Žemės ūkis orientuotas į kompensacijų ciklą.
      Žiemą sakoma, kad labai dideli šalčiai, todėl iššalo pasėliai, todėl reikia kompensuoti.
      Pavasarį sakoma, kad sužydėjus augalams užėjo šalčiai ir visi žiedai iššalo, todėl reikia kompensuoti.
      Vasarą sakoma, kad tokios sausros dar niekada nebuvo todėl reikia kompensuoti.
      Rudenį sako, kad buvo didelės liūtys, bulvės supuvo žemėje, reikia kompensuoti.
      Taip pat supirkimo kainos yra visada labai mažos, todėl reikia kompensuoti.
      Europos Sąjungos pinigai yra gerai, bet prekeikti biurokratai reikalauja daug popierių, todėl trukdo ūkininkams dirbti.

     • nerijus

      Valentinai

      Tam yra draudimo kompanija (vokiečių), kuri draudžia pasėlius. Ar žinote, kiek šiemet pasėlių nušalo, išdžiūvo ir pan. Kadangi, pasikalbu su Žmogumi, kuris yra pasėlių vertintojas, tai galiu teigti(ne kaip tamsta), kad ūkininkai, išties, patiria nemažus nuostolius.

      Kas dėl Žemės aplink Vilnių ir pan., tai naujas verslas- ES paramai gauti; ir laukiama kol įsigalės įstatymas, leidžiantis parduoti Žemę užsėniečiams.

      romai

      Tamsta ne iš LLRI?..Pradedu įtarti…

     • lida

      Jei nuostolių atlyginimo reikalautų ne iš valstybės, o iš draudimo bendrovių, ir problemos nebūtų. Tik bėda, kad apsidraudusiųjų – katino ašaros. Beje ir tiems pusę draudimo įmokų kompensuoja valstybė.

    • Valentinas

     Arai,
     Lietuvos žemelė lengviau atsikvėptų, jei tu išvažiuotum pas gimines į Londoną ir nebegrįžtum.

     • Genijus

      Grubu, žiauru, bet sutinku :)

     • Genijus

      Dar magaryčių pridėčiau nerijų.

     • nerijus

      nerijui ir Lietuvoje gerai, kai bus blogai, tai atsiklausiu Genijaus: ar galiu vykti į pomidorų šalį?..Ok’ey?..

      O_o

 • Skaitytojas

  įdomų naujadarą (nuomonę) paleido aštrialiežuviai interento komentatoriai. Grybašenka.
  :)

 • Rytis I

  Kad batka taip kalbėjo, buvo aišku iškart po vizito. Kažkaip p. Grybauskaitė paskiau minėjo skurdžius mūsų pakelių vaizdus, ar apleistus kaimus..

  • Skaitytojas

   vienžo, susitiko raišas su šlubu…

 • viktoras

  skaitytojui:
  pasirašau po Jūsų tekstu. Tik pakoreguoju:“taip, sodinti. Gerai, baltarusiškai,prancūziškai ,lietuviškai ir t.t bananų įkrėsti ir pasodinti“

 • Lietuva yra labai graži šalis, rytiniai pakraščiai – kiek skurdesni (smėlynai, pušynai, spanguolės (amatininkystė, žūklė, kiti smulkieji verslai, medžio apdirbamoji pramonė), tačiau didieji miestai, vidurio Lietuva, panemunė, pamarys, Suvalkija – klęsti. Ypač graži Žemaitija.
  Aras su nerijumi, jeigu nusiperka lietuvišką bandelę, geria alų, pilasi ne kontrabandinius degalus – per vartojimą prisideda prie mūsų šalies klęstėjimo. Tegul šie niurzgliai čia būna, skaniai ir kuo gausiau maitinasi.

  • Skaitytojas

   Taip, Fredi+, Lietuva – tikrai nuostabi šalis. Rytiniai pakraščiai – kiek skurdesni, nes ten – smėlynai ir žūklė. Todėl ir skurdesni, nes tikrai sunkoka žūklauti smėlynuose bei pušynuose. Bet už tai ten – SPANGUOLĖS ir klestinti medžio apdirbamoji pramonė – vieni fabrikai (tarp spanguolių)!

   Taip pat klesti didieji Lietuvos miestai – atlyginimai ir gyvenimo lygis – vieni aukščiausių Europoje, plūsta minios užsieniečių uždarbiauti.

   Klesti ir Panemunė – vietiniai kasdien traukia su maišeliais į kitą Nemuno krantą pasidalinti neapsakoma laime su skurstančios Kaliningrado srities gyventojais. Klesti ir Suvalkija, toli garsėjanti „perekupais“ ir nudrengtų automobilių reeksportu. Tiek eksportuoja mašinų, kad nebežino, kur pinigus dėti. Iš tikro, ir iš kur randasi niurgzliai, bambantys dėl prastos ekonomikos būklės, dominuojančių 800Lt algų, varganų 700 litų pensijų? Geriau jie kas mėnesį išleistų parduotuvėse po kelis tūkstančius litų ir taip paskatintų vartojimą bei ekonomiką.

   • Fredis*

    Įdomu koks buvo Dalios atsakymas Aleksandrui į pastabą apie skurdžius ir neišvaizdžius rytinius rajonus. Savo nuomonę turinti ir pasitikėjimu trykštanti Prezidentė tikriausiai nuolankiai nelinksėjo galva, kaip manai, Skaitytojau? Ką apie tai pasakojo D.Semaška diplomatams iš už Atlanto Vilniuje?

   • nerijus

    Skaitytojau

    Būkit budrus, nes bilietą užsienin teks pirkti kartu su manimi ir Aru :)

 • Lietuva klesti, ne tas žodis. Su savo versliuku pusę Pumpėnų kaimo įdarbinau. Plyteles kaime išklojau, alkoholizmą jonizuotu vandeniu išgydžiau. Visi dirba laimingi.
  Sprendžiant iš metraštininko apklausos 70% šioje demagoginėje irštvoje besilankančių piršto nepajudins geresnio gyvenimo link. Niurzgės iki paskutinių, bet 5lt. neduos vardan vaikų ateities.

 • Arturas

  Netyčia per M-1 išgirdau,kad mūsų Šedžiukas gavo bananų Baltarusijoje. Įdomu – ar iš durnumo ar dėl pernelyg didelės drąsos jis nestovėjo su visais kitais „mūsiškiais“ saugomas milicijos?

  • nerijus

   Mažai išplakė, matyt, nes dar kalba?.. Būč žinojęs, kad Jis Baltarusijoje, tai būč paprašęs, kad dar daugiau įkrėstų, nes Lietuvoje tokios progos gali ir nepasitaikyti…
   Matyt, jaunystę prisiminė ir galvojo, kad vyksta į kaimo šokius- kaimiečių gazdinti?..

 • nerijus

  Grybauskaitė:

  „Mes pensininkų prašome, kad palauktų…“ (citata iš atminties)
  Kalba buvo apie pensijas. Būtų įdomu pamatyti ar išgirsti TĄ prašymą- laiško forma ar įrašu…

  Prajuokino.
  Pripažinsiu, kad tikrai geri PR’ prrr specialistai dirba su prezidente. Bet ji, demagogė ir net nemoka kalbėti per TV, nes visus atsakymus „iškala“ mintinai, ir susidaro įspūdis, kad nei per mintį- šonan…
  Jai reikėtų pasimokyti iš Uspaskicho- kalbėjimo- oratorystės meno.

 • Alvin.k

  ar kasnors atkreipia dėmesį, kad iš rusrep.ru ir panašių Rusijos portalų perspausdinti (perpaste’inti) tariamai Wikileaks straipsniai, kažkodėl nėra randami wikileaks oficialiame puslapyj ir jo mirroruose?

 • nerijus

  http://www.alfa.lt/straipsnis/10522966/?Grybauskaite..negalime.diktuoti.tautoms..koki.vadova.issirinkti=2011-02-05_19-35

  „O mes, Vakarai, galime padėti bet kuriai tautai subręsti,..“

  Mes Vakarai (parašyta be kabučių)?..Ne Centrinė Europa (geografiškai)?..