Citata #351 Politologas V.Dumbliauskas apie tai, ko žmonės eina į politiką

…turime pripažinti, kad ir į politiką žmonės eina ne tam, kad mums tarnautų, o siekdami asmeninės naudos. Tik ta nauda matuojama ne vien pinigais. Ji gali reikštis savęs realizavimu, valdžios turėjimu, galimybe dalyvauti sprendžiant bendras mūsų problemas.

lrt.lt

… ir vis dėlto kaip vienas mažas žodis gali pakeisti visą prasmę…

Šiuo konkrečiu atveju šis žodis yra „vien“

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • lida

  Artūras pagaliau suprato neturtinės naudos sąvokos prasmę ?

 • Ogis&Co

  Nieko baisaus, pagal naujus mokesciu pasikeitimus pajamu mokesti reikia susimoket ne vien uz pinigais gauta nauda.

 • Slyvanosis

  Nūū, mano prietelius seimūnas prie cierkos prisipažino, kad vienmandatėje jam laimingas bilietas kainavo apie 250K lt. Iš „gatvės“ atėjusiems „sąrašiniams“ vieta pirmame dvidešimtuke kainuoja panašią sumą. Išimtis – Avalinsko vardo partijos sąrašai ir Antanas N. (Kalbu apie 2008 m. atranką.)
  Jei negali savęs realizuoti prie MB 600 SEL vairo, perki elektoratą ir eini „dalyvauti sprendžiant bendras mūsų problemas“.

 • A.G.

  Kaip anais laikasi sakydavo, kad pietinėse buv. sąjungos šalyse pati greičiausiai atsiperkanti ir pelningiausia verslo šaka – rajkomo pirmojo sekretoriaus.
  Tuo buvo tikima, tik niekas negalėjo įsivaizduoti, kad tai būtų įmanoma tuomet Lietuvoje. Nes nors tuomet ir viskuo Lietuvoje buvo kaltinami komunistai, tik jau ne šituo.
  O šiandien mažai kas abejoja, kad pelninga verslo šaka būti parlamentaru yra ne tik Maskvoje (apie tai, kokios taksos jiems yra Maskvoje, buvo išsami radijo laida per „Svobodą“), – tad, kad Rusiją nuo visiško išparceliavimo, kaip mano paprasti rusai, išgelbėjo Putinas, yra visiškai įtikėtina.
  Kai kas jau pastebi gelbėtoją ir Lietuvoje… nors lyginant su Rusija… ką gi čia ir vogti, čia nei aukso kasyklų, nei naftos ir dujų jūrų, nei branduolinių galvučių…
  Nebent krito pas žmogelius vertė parsiduodant velniui…

 • Regis

  A.Smito išsireiškimas gražus, bet tik iš dalies teisingas. Ne visada kažkieno siekiama asmeninė nauda pasitarnauja visų bendrai naudai.

  „„Mes tikimės pietų ne dėl mėsininko, aludario ar kepėjo dosnumo, bet dėl jų savanaudiškumo“.“ A.Smitas (šaltinis: tas pats)

  Neįsivaizduoju kokių pietų galima tikėtis iš Seimo nario L.Karaliaus siekiančio savo asmeninės naudos. O juk tokių karalių ir karaliukų valdžioje apstu. Ir jų verdamai košei kas blogiausia nėra pasirinkimo.