Citata # 345 Vyskupų konferencijos pirmininkas apie gyvybės dovaną

…homoseksualūs veiksmai prieštarauja prigimtiniam įstatymui – iš lytinio akto atima gyvybės dovaną

Delfi

… Labai gražiai pasakyta…

(7 balsų, vidurkis: 2,14 iš 5)
Loading...
 • Pagal tokią logiką reiktų pradėt diskriminuot ne tik homoseksualus, bet ir vienišius bei nevaisingas šeimas.

  • Bei bet kokias kontraceptines priemones, bet jų bažnyčia jau ir taip seniai nemėgsta…

  • na, vienišiams su lytiniu aktu gal kiek sunkoka būtų…:)

   • Kodėl sunkoka? O kaip dėl masturbacijos? Jinai gi irgi atima gyvybės dovaną…

    • Kreivaranki – ar tavo ir akys kreivos? Artūras juk visiškai aiškiai cituoja: „…iš lytinio akto atima…“.

     • Mikas

      O tai tu nori pasakyti, kad nepropoguoji saugaus sekso ir namie tavęs laukia 9 vaikai? (žiūrime komentarus apačioje)

     • Regis

      „prieštarauja p r i g i m t i n i a m įstatymui“

     • Saulius

      homoseksualūs katalikai turėtų susirūpinti, visiems kitiems tai KOKS skirtumas. Bet juk taip malonu į kitų reikalus pasigilinti. Bet čia neesmė. O esmė – prigimtinis įstatymas. Nors bažnyčios statusas nuo XIV a. gerokai pasikeitė, laikysena nelabai, todėl kažkas vis dar mano esantis lex naturalis būsenoje ir gali spręsti, kas kam prieštarauja, o kas ne.

 • mari

  Vyskups ne iš kelm spirts
  Įdomu kiek sveika marija duotų už paplitusią onanizacija sunkinančiom aplinkybėm.

  Kelintam amžiuje gyvena kunigai?

 • Arnas

  Uzsimerkim ir tikekim, kad homoseksualumas yra tik mada, kad tai ner to zmogaus prigimtis.

  • GIGA

   Miša,čia tu?:)

 • nerijus

  „…homoseksualūs veiksmai prieštarauja prigimtiniam įstatymui – iš lytinio akto atima gyvybės dovaną“
  Vyskupai tai žino geriausiai?.. :)

 • Tai ką dabar homoseksualiems žmonėms daryti?

 • Aha. Celibatas irgi atima gyvybės dovaną

  • Rytis I

   O kam tada „šeimininkėlė“? Koks ten celibatas… Pamokymai ganomom avelėm, sau „mokytojai“ turi kiokias taisykles. Gyvenimo paradoksas. Beje, ar nors vienas kunigas Lietuvoje išlėkė su triukšmu ar be triukšmo, dėl homoseksualumo? Negirdėjau. Gal net nėra kaip tai padaryti, nes instrukcijoj konkrečiai nurodyta tik tiek, kad „tokie polinkiai turėtų būti aiškiai įveikti bent prieš trejus metus iki diakonato šventimų“. Nu jo – po to jau kaip išeis…
   http://www.lcn.lt/b_dokumentai/instrukcijos/del-asmenu-su-homoseksualiais-polinkiais.html

   • Regis

    Nesinori būt ganoma avele? Linkiu sėkmės sunkiame savarankiškos avelės gyvenimo kelyje. Tik čia vienas bet, piemenys nebūtinai matomi ir tas ganymas kartais sunkiai suvokiamas pačios avelės.
    Tik joke, kai pasakytų gerbiamas A.G.

   • Rytis I

    „Kunigystė yra patraukli homoseksualams, nes jie gali gyventi dvigubą gyvenimą“
    http://tomasviluckas.blogas.lt/kataliku-baznycia-yra-tapusi-geju-isviete-1665.html

   • hmm

    o doveika? :)

    • Rytis I

     Doveika kiek suprantu liko dvasininkų bendruomenėje. Neišspyrė. Ryšium su tuom ir skaitant aukščiau nurodytą „instrukciją“ neaiškūs du konkretūs dalykai: a) ar pastebėjus tokį elgesį seminarijoje ne per švelni bausmė, atidedant kunigystę vos porai metų? b) kur riba tarp homoseksualių „brendimo požymių“ ir tikrų homoseksualių santykių? Riba brendimo amžiuje? O kaip tada su „antra jaunyste“?..

 • Regis

  Šiaip šie konkretūs žodžiai yra paimti iš katalikų bažnyčios katakizmo. Matyt teisingiausia cituoti originalų šių žodžių šaltinį.

  http://katekizmas.lt/kbk1996p2003_p2008-2009gv/N18520.html#in104

  Ten beje yra ir daugiau įdomesnių paaiškinimų (išaiškinimų) ir homoseksualių santykių tema ir apkritai.

  Kas užkliuvo iš šio delfi straipsnio tai tai:

  „Gegužę Vilniuje rengiamų gėjų eitynių organizatoriaus nuomone, Bažnyčios pozicija homoseksualų atžvilgiu yra nepateisinama, prasilenkia su žmogaus teisėmis. „Todėl vieną plakatą Katalikų bažnyčiai mes tikrai paruošime“, – sakė V. Simonko.“

  Šaltinis: Delfi (tas pats straipsnis)

  Kyla klausimas nuo kada religinė organizacija privalo aiškintis dėl savo doktrinos? Ypatingai, kai tarkim pažeidžia nusistovėjusius pasaulietinės bendruomenės standartus. Gal vieną dieną sulauksim skundo dėl lytinės diskriminacijos bažnyčioje? Kodėl katalikų bažnyčioje kunigais gali būti tik vyriškos lyties atstovai? Ir tą skundą nagrinės pvz. lygių galimybių kontrolierius?

  Aš suprantu gali daug kas nepatikti. Bet juk šiais laikais yra pasirinkimo laisvė. Nepatinka neik, diskriminuoja netikėk. Ir t.t. Kodėl katalikų bendruomenė turi gyventi pagal primetamus iš šalies nurodymus?

  • Mikas

   Dar vienas M. Adomėnas atsirado. Niekas katalikams neaiškina kaip jiems gyventi – gal gali nurodyti kur tavo kaip kataliko teisės buvo suvaržytos ir kur tau aiškinama kaip gyventi? Na nebent tau atrodo kad kitaip mąstančių, atrodančių ir besielgenčių ne tai, kad gerbti nereikia, bet juos reikia niekinti, žeminti ir visaip kaip varžyti jų teises. Tada tu nepyk, bet esi ne tik prastas Lietuvos pilietis bet ir prastas katalikas. Ar man reikia priminti Jėzaus pamokymą apie nuodėmes ir tuos nenuodemingus, kur akmenimis mėtėsi?

   P.S. O visgi taip gražiai Račui tinka: piktas, plikas ir pižonas

   • laila

    Tai jau tikrai, pati isitikinau.Piktas,plikas ir pizonas:)))

    • Ar

     „… pizonas“ ??????
     Čia raidė praleista ar koks specmazomastopede terminas?

   • Regis

    Dar vienas Mikas atsirado. Pabandyk perskaityt dar kart ką pasakė V.Simonenko – „Bažnyčios pozicija homoseksualų atžvilgiu yra nepateisinama, prasilenkia su žmogaus teisėmis“. Koks jo ir visų kitų reikalas kokia Bažnyčios pozicija? Ar tai nėra spaudimas, bandymas nurodyt, aiškint kokia pozicija būtų „tinkama“?

    „Na nebent tau atrodo kad kitaip mąstančių, atrodančių ir besielgenčių ne tai, kad gerbti nereikia, bet juos reikia niekinti, žeminti ir visaip kaip varžyti jų teises.“ – O kur aš taip sakiau?

    „bet esi ne tik prastas Lietuvos pilietis bet ir prastas katalikas.“ Oho koks apibendrinimas. Iš pradžių konstatuoji, kad man atrodo taip ir taip, o vėliau remdamasis savo išmastymais konstatuoji koks aš prastas Lietuvos pilietis ir kas dar įdomiau prastas katalikas. Tu gal koks kunigas, kad spręst apie mano gerumą/blogumą katalikybės požiūriu?

    „Ar man reikia priminti Jėzaus pamokymą apie nuodėmes ir tuos nenuodemingus, kur akmenimis mėtėsi?“ Gali. Jeigu tai sustiprins tavo argumentaciją ginčo objekto požiūriu tai laisvai. Priminsiu aš ginčijuos dėl to, kad homoseksualų organizacija komentuoja bažnyčios poziciją. Mano galva, tai tik bažnyčios ir jos bendruomenės reikalas.

    • Mikas

     Taigi tu sakai, kad homoseksualas negali būti katalikas ir bendruomenės narys? Tu nestatyk homoseksualų už bendruomenės ribų, jie yra bendruomenėje.

     • Regis

      Ojoj.. Kur aš taip sakiau? Ir atitinkamai kur aš ką statau?

     • Mikas

      Tu rašai „Koks jo ir visų kitų reikalas kokia Bažnyčios pozicija?“. Štai tau ir atsakymas – jie Bažnyčios dalis, jei yra Bažnyčia.

     • Regis

      Laiškas iš Lukiškių – gerb. vyskupe, mus kaip uolius tikinčiuosius labai žeidžia bažnyčios pozicija vogimo klausimu. Jaučiamės diskriminuojami. Prašome pakoreguoti Dievo įsakymus, Šventą raštą ir visą bažnyčios mokymą.

     • Mikas

      Ir ką tu tuo įrodei? Ogi nieko. Aš neneigiu, kad vagys irgi Bažnyčios dalis gi. Ir tuo labiau neneigiu, kad jie turi teisę pareikšti savo nuomonę. Ir beje kalinių grąžinimas į dorą gyvenimą irgi yra didelė problema. Tokių dalykų irgi nereikia ignoruoti.

      Tu berods bandai teigti, kad homoseksualai neturi teisių net aiškinti Bažnyčiai. O aš, manau, kad turi. Kaip ir vagys, narkomanai, prostitutės, invalidai, ateistai, anarchistai, neonaciai ir kas tik nori. Priklausymas kažkokiai grupei nereiškia automatiškai, kad jie dėl kažko neteisūs ir neturi teisės kreiptis. O net jei neteisūs, tai tiesa gimsta diskusijoje/dialoge, o ne tyloje. Galiausia Bažnyčios dogmos neįrašytos į akmenį ir nuolat keitėsi per istoriją. Ar tu vis dar Visatos centru jautiesi?

  • Kasim

   Regi, neturi gyventi pagal primetamus nurodymus, bet neturi ir primesti savo nurodymų kitiems. Dabar gi bažnyčia aktyviai dalyvauja valstybės valdyme ir įtakoja ne tik savo avelių, bet ir visų netikinčiųjų ar kito tikėjimo žmonių gyvenimą.

   • Regis

    Bažnyčia tai visų pirmiausia tikinčiųjų bendruomenė. Vyskupai atstovauja tą bendruomenę. Niekas neatskirs tikinčiųjų nuo valstybės, nes tie tikintieji tokie pat piliečiai ir turi teisę, kad jų deklaruojamoms vertybėms būtų atstovaujama. Tą iš esmės ir daro vyskupai – atstovauja savo bendruomenei. Panašiai kaip tai daro gerbiamas V.Simonenko ir jo organizacija. Visuomeniniame gyvenime vyksta tradicinis interesų konfliktas. Vienų interesas prieštarauja kitų ir vyksta ginčai kaip tai spręst. Šiuo atveju problema tame, kad vieni kišasi į kitų vidinę nusistovėjusią tvarką. Aš pavyzdžiui gi neateisiu pas tamstą į namus ir nepradėsiu aiškinti kas yra blogai, kas yra gerai o kai būsiu išvytas skusiuos apie pažeistas mano kaip žmogaus teises.

    • Mikas

     Taip pas mane į namus tu neateisi ir nepradėsi aiškinti. O žinai kodėl? Todėl, kad tu tiesiog neateisi, nes tai yra privati mano valda.

     Dabar viskas vyksta viešojoje erdvėje. Ir ji nepriklauso nei tau nei man. Ir toje erdvėje galima aiškinti, ką tik nori tu ar noriu aš. Tai, ką tu dabar darai, bandai savintis viešąją erdvę tariamos daugumos teise. Dauguma teisės į viešąją erdvę neturi – sukramtyk šitą faktą gerai ir priimk. Tai beje net Lietuvos Konstitucijoje įrašyta.

     • Regis

      Sunkiai faktai kramtosi gal gali padėti?

      Bažnyčia yra vieša erdvė? Ta prasme tu įsiveržęs į bažnyčią turi teisę mosikuoti Lietuvos konstitucija o kai tave mandagiai varo lauk grasini žmogaus teisių pažeidimais?

     • Mikas

      Atrodo tu visai problemos nesupratai.

     • Regis

      Tai gi ir prašau tamstos pagalbos. Beje dėl bažnyčios aš labai konkrečiai paklausiau ar tai vieša erdvė?

     • GIGA

      LR konstitucija turi teisę „mosuoti“ visose Lietuvos bažnyčiose,cerkvėse,mečetėse ir sinagogose.Perkeltine prasme,aišku,bet manau supratai ką norėjau parašyt:)

     • romas

      GIGA, svarbu, kad Konstitucija mosuotum atokiau nuo žmonių ir netrukdytum klausytis mišių.

     • Mikas

      Bažnyčia pastatas nėra viešoji erdvė. Čia jau elementarus pagarbos klausimas. Bažnyčia kaip organizacija/reiškinys/bendruomenė – tai jau yra viešųjų diskusijų objektas.

     • GIGA

      Romai,tai yra būtina sąlyga,nes gali išprovokuoti tautiečius nusidėti Dievo namuose:)

     • Regis

      „Tai, ką tu dabar darai, bandai savintis viešąją erdvę tariamos daugumos teise“

      Tai kaip ten su tuo kramtymu? Padėk sukramtyt kokią viešą erdvę aš savinuosi?

    • Ar

     Ne atsto, bet vado -vauja. Faktas kaip blynas.:)

  • Hmz

   „Kyla klausimas nuo kada religinė organizacija privalo aiškintis dėl savo doktrinos?“

   Bažnyčia aiškintis neprivalo, bet ponas Simonko irgi turi teisę reikšti savo nuomonę apie bažnyčios doktriną. Bažnyčia sako: „Homoseksualūs santyniai – blogis“. Simonko irgi sako: „Bažnyčios mokymas – blogis“.

   • Regis

    Ne visai taip. V.Simonko piktinasi, kad mažiau ar daugiau naivūs jaunuoliai neranda vietos tarp tikinčiųjų. Ir, kad bažnyčia (katalikų matyt) juos atstumia. Tai kažkas panašaus kai aš būdamas heteroseksualas nusitrenkčiau į kokią homoseksualų organizaciją ir pradėčiau piktintis, kad tenais pažeidžiamos žmogaus teisės. Kiltų natūralus klausimas o ką aš ten veikiu ir kodėl jie turėtų dėl manęs keisti savo įsitikinimus, tradicijas ir pan..

    • Mikas

     Kad bažnyčia vieną sako („visi dievo vaikai“), o kitą daro. Arba paprastai sakant veidmainiauja. Gal nori eksperimento vardant nueiti išpažinties ir pasakyti kunigui, kad esi homoseksualus?

     Nors iš tikro reta bažnyčia yra dievo namai, o retas kunigas yra dievo atstovas žemėje. Deja tokia skaudi realybė.

     • Regis

      Išpažintis man ne eksperimentas. Pabandykit eksperimento tvarka analinį seksą tada suprasit kaip tai nelengva ir verta užuojautos ir pritarimo. (Iškart pasiaiškinu, kad šioje vietoje nebuvo jokio vertinimo, įžeidimo ar necenzūrinių žodžių)

      Beje gal galit nurodyt kurios Vilniaus bažnyčios yra Dievo namai o kurios ne? Būsiu dėkingas. Gal žmonės eina ir net nežino, kad ten jokiu Dievu net ir nekvepia.
      O ta realybė gal ir nėra tokia skaudi. Mažiau galvokit apie kitus o daugiau apie save.

     • Mikas

      Su žmona gal ir pabandysiu kada analinį seksą. Juk sako, kad 70% vyrų nori pakartoti rektalinę apžiūrą. Bet čia jau ne tavo reikalas :)

     • Regis

      „Juk sako“ kur čia kas ką sako? VBS ar VGS?

      Žmonos geriau pagailėk. Jeigu nori pabandyti geriau ką kitą susirask.

     • Ignotas

      „Kad bažnyčia vieną sako (“visi dievo vaikai”), o kitą daro. Arba paprastai sakant veidmainiauja. Gal nori eksperimento vardant nueiti išpažinties ir pasakyti kunigui, kad esi homoseksualus?“ – Pabandyk pats. Per galvą už tai neduoda, o kalbasi, aiškina, kad hopmoseksualumas – sunki nuodėmė. Beje, vaikai irgi būna visokie, vieni myli ir gerbia savo tėvus, kiti juos nužudo…

      „Nors iš tikro reta bažnyčia yra dievo namai, o retas kunigas yra dievo atstovas žemėje. Deja tokia skaudi realybė.“ O kas tu toks, kad žinotum ar tai Dievo namai, ar ne? Pagal ką sprendi? Jeigu užsimerkia prieš tavo sapaliojimus ar tai Dievo namai? Jeigu reikalauja laikytis Dievo įstatymų, matyt tau tai jau nebe Dievo namai? Jeigu kunigas tau pasako, kad tu nusidėjėlis, tai geras jis kunigas ar blogas? Jeigu jis tyli apie tavo nuodėmes -koks jis kunigas?

 • Tarkime, standartinė pora Lietuvoje augina du vaikus, o mylisi du kartus per savaitę, susituokia 25 metų ir lytiškai santykiauti nustoja 50ties, o, grubiai tarkim, nuo 40 jau pasidžiaugia vienas kito kompanija tik kartą per savaitę. 2x/sav – 8x/mėn – 96x/metus – 1400x per pirmą santuokos laikotarpį ir 960x per antrą, išeina 2400. Padalinus du vaikus iš šito skaičiaus, išeina, kad šios standartinės poros lytinių aktų gyvybės „išeiga“ yra 0,08 proc. Sutikite, kad tai arčiau homoseksualų 0 proc. nei gyvūnų 80-100 proc. :)

  Ar standartinė pora nusideda?

  Norėjau pasakyti tik tai, kad 99 proc. atvejų ir hetero poros ne vardan gyvybės tuo užsiima…

 • Slyvanosis

  Gal kas nors galėtų mane apšviesti apie teoseksualius santykius. Niekaip nesiseka pakliūti į arkangelo Havrilos paskaitą šia tema.
  Kaskart, sutikęs arkangelą Sarielį, prisispyręs klausiu sielų valdytoją, kuomi skiriasi meilė dievui (t.y. teoseksualiniai santykiai) nuo meilės artimiems(oms) mūsų (t.y. homoseksualinių santykių). Anas visuomet pradeda aiškinimą nuo homoseksualinių santykių: didaktiniais tikslais mudu leidžiamės į artimiausią smuklę, nusitašome ir atliekame homoseksualius veiksmus su geišomis gel. stotys rajone. Kai, mano supratimu, ateina eilė aiškinti apie teoseksualinius veiksmus, arkangelas kažinkur išlekia…
  Havrila, nebūk biurokratas, apšviesk mane!

  • Rytis I

   Dievas vienas, bet yra skirtingi provaideriai. Kaip ir su Teo.
   Tiesa, jei man imponuoja slyvanosis, ar tai reiškia, kad…

 • romas

  Vyskupų konferencijos pirmininkas yra neteisus – prieš homoseksualų lytinį aktą galima į išangę įstatyti megintuvėlį su donorinėmis kiaušialąstėmis.

  • Regis

   Ir kas toliau? :)

  • romas

   Toliau galima užsimezgusius embrionus persodinti motinai donorei, kad išnešiotų.

  • lida

   :DDDDD

   • nerijus

    Iš lidos plačio plačiausio šypsenio galima suprasti, kad ji nori tapti ta surogatine motina :)

    • lida

     Nerijau, atspėjai – išsitrauk mėgintuvėlį.

  • Ar

   Galima, jei placentos ir išmatų cheminė sudėtis, temperatūra ir kt. parametrai identiški.:)

 • Slyvanosis

  Nu dar šia tema iš Wiki (http://lt.wikipedia.org/wiki/Onanas)

  „…istorija užrašyta Pradžios knygos 38 skyriuje:

  6 Judas savo pirmagimiui sūnui Erui paėmė žmoną, vardu Tamara. 7 Bet Eras, Judo pirmagimis, buvo nedoras Viešpaties akyse. Viešpats atėmė jam gyvastį. 8 Tuomet Judas tarė Onanui: „Susieik su savo brolio žmona ir, atlikdamas jai svainio pareigą, duok savo broliui palikuonį“. 9 Bet Onanas, žinodamas, kad palikuonis nebus jam, kada tik susieidavo su brolio žmona, išliedavo savo sėklą ant žemės, nes nenorėjo duoti savo broliui palikuonio. 10 Ką jis darė, buvo nedora Viešpaties akyse. Viešpats ir jam atėmė gyvastį.

  Iš Onano vardo kilo terminas „onanizmas“, kuris mūsų laikais dažniausiai siejamas su masturbacija, tuo tarpu kai biblinis Onanas praktikavo lytinio akto nutraukimą.“
  Musėt Viešpaties meilė tuomi ir pasižymi: duok gyvastį palikuoniui, antraip pats jos neteksi…

 • kirvis

  daug kas cia varot ant kunigu atseit jie veidmainiauja.bet tai juk tik dalis krikscioniu.staciatikiai,protestantai ir kitos krikscionybes atsakos juk nedraudzia savo kunigams kurt seimu,bet jie vistiek smerkia homosexus.homosexai bando kabinetis nes zino kad tarp kataliku dvasininku istikruju yra nemazai iskrypeliu bei veidmainiu.taip jie griauna kataliku baznycios institucija saukdami,o kuo mes skiriames nuo tu susitepusiuju?taip,tenka pripazint kad nelabai kuo ir skiriasi nes abiem atvejais tai ejimas pries gamta.

  • Mikas

   „Catholics are against abortions.
   Catholics are against homosexuals.
   But, I can’t think of anyone who has less abortions than homosexuals! “

   Nugi rimtai kuo homoseksualai ne doriausi katalikai?

   • kirvis

    iskreipiant savokas galima dar ne prie tokiu logikos „aukstumu“ prieti.

 • Slyvanosis

  Helix pomatia visuomenėje čia aptariamos problemos kelia juoką.
  „Na ir kvaili tie homo sapiensai“- kvatoja lygias teises įgyvendinę padarėliai. „Dėl teisės atlikti homoseksualius veiksmus net eitynes rengia. Vardan ko? Kad pasmeigtų gyvą homonoidą ir baisingai kriokdamas jį subadytų? Fu, kaip neestetiška!“

 • Toks įspūdis, tarsi autorius meta kaulą ir daug alkanų burnų mielai paeiliui suleidžia savo aštrius dantis į tokį sultingą kąsnelį „bažnyčia ir homoseksualumas“. Išties – gražu pažiūrėti…

  • … kur buvęs, kur nebuvęs ir kempiniux atbėgo, iššiepė savo aštrius dantis, bet žiū – kaulo tai nebėra, visas sukramtytas… Pikta pasidarė kempiniux’ui, kad per vėlai atbėgo…:))

   • Gal ne tiek pikta, kiek apmaudu. Juk vyskupai daro tai, kas jiems priklauso, išpažįsta savo tikėjimą, o gal ir žinojimą. Sutinku, kad bažnyčia, teisingiau kai kurie kunigai, elgiasi netolerantiškai ir trumparegiškai atsisakydami pvz. laidoti savižudžius. Tokiu būdu juos pasmerdami.
    Šią akimirką nelabai įsivaiduoju, kaip galėtų bažnyčia nesmerdama pasakyti, kad abortai ar homoseksualumas kenkia sielai/psichikai. Nežinau… tik labai abejoju ar čia pavyks sutikti žinančių. Nors anąsyk, bediskutuojant apie rezidentų teises, pavyko ;)

  • kirvis

   tikra tiesa :) neduok pavalgyt,duok palot :)))

 • Whisker

  O man tai slykstu ziuret kaip kisamas tas homoseksualumas per visur zmonem, bandoma iteigti visuomene, kad cia lb normalu, mano nuomone tai nera normalu, bet kodel visi sako, kad visuomene nepakanti? Manyciau, kad labai pakanti, bet tie gejai ir nori tuo naudotis, jie gi visada nori save iskelt auksciau uz kitus (dauguma), tai tik dar vienas irodymas, kad homoseksualizmas yra psichinis sutrikimas.

  • Mikas

   Jei prie taves priekabiauja seksualiai darbovieteje ar namie, tai vadinama seksualiniu priekabiavimu ir del to gali tikrai skustis. Jei tau nepatinka, kad visuomeneje yra kitokiu, tai uzsidaryk i vienuolyna.

   • Whisker

    O jei tu nenori, kad tavo vaikai matytu homoseksualus besidarkancius gatvese ? Aisq sakysi – neik is namu. Gal dar akis vaikams uzdengt? Paaiskink is kur tas noras afisuotis, parodyti visiems „Va ziurekit kokie mes“, cia jau yra iskrypimas. Kodel zmones turi tai matyti, norit burtis, tai issinuomokit kokias norit patalpas ir darykit ten savo tas orgijas ar kazka pan, bet is kur cia toks noras pries normalius zmones pasirodyt, kad esat ne tokie kaip jie?

    Kaip ir del tu santuoku, gejai saukia , kad juos diskriminuoja, bet nezino nei ka tas zodis reiskia, nei is kur jis kiles. Reiketu manyciau prisitaikyti prie pasaulio, o ne pasauli bandyti pritaikyti prie saves.

    • chebrantas

     Na iš kur tokie „išvartymai“? Argi tikrai trukdo, kad jie su plakatais kažkuria gatve praeis reikalaudami savo teisių? Vaikšto ir skinai, ir pensininkai, ir akmenimis per mitingus žmonės į langus mėto… Na ir kas jei tai pamatys tie vaikai? Kad pamatys du besibučiuojančius vyrus ar dvi moteris? Filmuose, internete, TV dar netokių dalykų parodo kasdien. Ir kokie dar darkymaisi, nieks Lietuvoj nuogais užpakaliais nevaikščios ir kokios dar orgijos? Niekaip nesuprantu iš kur ta baimė kitokių žmonių…

     • Iš kur, iš kur – ogi iš savo neįsisąmoninto homoseksualumo ;)
      Perkelia, t.y. apdovanoja kitus savo baimėmis ir neatpažintais potraukiais a la poreikiais, tada ir bijo. Paprasčiau pažint save ir apsispręsti ką, kaip daryti. Tada ir išnyks baimės.
      Beje, abejoju ar vaikas „užsikrės“ homoseksualumu pamatęs jį per TV ar gatvėje. Aišku, kad tėvai atsakingi už aplinką ir tikrai svarbu, ką pasirinks – liaudiškus šokius ar pasisėdėjimą „draugų“ būrelyje…

    • GIGA

     Gerb.Whisker 100% sutinku su Jūsų mintimis.Aš irgi niekaip negaliu suvokti iš kur kyla toks didelis homoseksualų noras afišuotis,demonstruotis,kažkur pražygiuoti.Tai lyg kažkoks priverstinis savo seksualinio gyvenimo brukimas kitiems.Ir iš viso kam brukti savo gyvenimą,laisvalaikį,sampratas,hobi ir t.t. mums supančiai aplinkai?patinka auginti akvariumines žuveles-augink.Kolekcionuoji pašto ženklus ar monetas-kolekcionuok,susitikinėk,bendrauk su savo bendraminčiais ir t.t.kažkaip neteko girdėti ar matyti,kad akvariumistai pražingsniuotų Gedimino prospektu,kiekvienas po stiklainį su žuvele prasinešdamas ar samtelį-tinklelį ant galvos užsidėję.O homoseksualai visą laiką mums visiems pompuoja savo gyvenimo būdą,lyg norėdami,kad mes tokie patys taptumėm?

  • Hmz

   „gejai ir nori tuo naudotis, jie gi visada nori save iskelt auksciau uz kitus (dauguma)“

   Pateiksi konkrečių faktų ar prisipažinsi melavęs?

   • Whisker

    Konkreciu faktu… kodel tada normalus zmones nerengia paradu parodyti, kad jie yra normalus? Pasakyk koks tu paradu tikslas?… As pasakysiu… – tai noras parodyti visiems, kad gejai yra isskirtiniai, jie yra auksciau uz kitus.

    Sakot pereis su plakatais… Gerai, si karta pereis su plakatais, kita karta jau apsinuogine su plakatais, trecia karta ant kokio didelio lytinio organo ant ratu nuogi vaziuos, reikia irodymu? Pilna vakaru Europoj to, cia gi taspats atvejis kai sakoma „Isileisk kiaule i darza“, va jau gavo teise rengt ta parada, tai dbr pradejo prie baznycios kabintis, toliau gales savo partijas isteiginet ir tt, santuoku reikalaut, cia kaip piktybinis navikas smegenyse, jeigu anksti neispjauni, tai jau ir nebeispjausi.

    • MariusM

     Rengia „normalūs“ žmonės paradus, čia, pas Artūrą net ir nuorodą kažkas buvo įmetęs.
     Man įdomu, kodėl homofobai (kaip ir kiti visokie *fobai) laiko save kažkuo geresniais už kitus?

    • Mikas

     Nespręsk apie kitus pagal save. Gal tau ir norisi išsirengti viešai, bet ne visi to nori.

    • chebrantas

     Jei taip užsieny, tai nereiškia, kad pas mus… (Beje ir patys gėjai sako, kad to nebus, ir valdžios atstovai patvirtina, kad tai būtų laikoma viešos tvarkos pažeidimu). Na ir šiaip reik pabūt užsieny kada tokiam parade? Eilinis karnavalas – pritraukiantis krūvas žmonių, turistų, žioplių – panašiai kaip Brazilijoj, tik čia pusnuogiai vyrukai… Vaje baisu, kad raumeningas vyrukas nuogu užpakaliu praeis… O jei eina olialia pupytė nuogais papais? Irgi baisu? Pavyzdžių galima greitai rasti…
     O ir santuokos – na kokia bėda, kad du gėjai ar dvi lesbietės sudarys civilinę santuoką ir bendro turto turės? (reik pabrėžti žodį – civilinę). Argi tai trukdys taviškei santuokai? Ar tai pažeis kitų teises? Kažkodėl abejoju…

     • GIGA

      o jei neraumeningas,170 kg vyras,nudribusiu pilvu,praeis nuogu užpakaliu?Apie ką diskutuojame?Homoseksualai „žingsniuodami“ bruka likusiai tautos daliai savo gyvenimo požiūrį ir vertybes.O aš,ir daugelis kitų sako,mylėkite ką norite ir per kur norite,mes visus jus mylime ir gerbiame kaip piliečius ar bendratautiečius,tik ne brukite mums savo požiūrio ir gyvenimo būdo.Jeigu mano bendradarbis alergiškas šunims,o aš ne tik,kad laiks nuo laiko kartu su kolegomis kinologais rengsiu „šunininkų paradus’,prasinešdamas Gedimino prospektu būdą,paskui besivesdamas pavadėliu parištą bendramintį ir darbe pasakosiu apie tai,dalinsiuosi įspūdžiais,skųsiuosi,kad negavau tinkamos vietos paradui,jam bus nemalonu.Kodėl aš viešindamas tai kas man malonu ar priimtina,turiu „statyti į nepatogią“ padėtį kitus?

     • chebrantas

      Kodėl bruka??? Jei kiti žygiuoja, protestuoja – tai išreiškia nuomonę. O jei gėjai žygiuoja – tai jau bruka? Tik dar įdomu ką bruka? Ir kaip tai įmanoma įbrukti kažkaip? Jei nėra pas žmogų potraukio vyrams ar moterims, to nepakeisi – kas paradus berengtų…

     • GIGA

      Tai jeigu aš tau pastoviai pasakosiu,kad augink žuveles ar šunį,o tu,turi išankstinę nuostatą,kad to nedarysi,tai ir nuo mano pasakojimo niekas nepasikeis.Jeigu tu galvosi,kad neprotingai 80 kg šunį laikyti panelinio namo kambarėlyje,o aš pražygiuosiu su šunininkų paradu,tai,tavo nuomonė dėl to irgi nepakis?tai kam aš tave turiu „pompuiti’ savo įsitikinimais/Pasakysi,kad „nepompuoju“,o tik pats džiaugiuosi ir džiaugsmu su aplinka noriu pasidalint? (ta prasme,kad gėjai žygiuoja ir niekam nieko nebruka).Tai,kaip kažkas rašė,pradėkim žygiuot ir heteroseksualai.

     • Mikas

      Pasikartosiu: šeimos eisenos nėra toks jau retas reiškinys. Kuo tai ne heteroseksualų paradas (na tik kitaip vadinasi)?

   • GIGA

    Nors klausimas ne man,bet prašau.Atleisk iš darbo gėjų dėl nekompetencijos ar darbo drausmės pažeidimų,jis tuojau pradės rėkti,kad buvo atleistas dėl to,kad yra kitokios seksualinės orientacijos.Pvz,žinau,bent du.Lygiai tas pats vyksta Amerikoje,kaip atleidžiamas koks tinginys afroamerikietis.Ar tai ne noras būti aukščiau už kitus?

    • chebrantas

     Na tokių atvejų visur pilna – atleisk kitos tautybės, rasės, lyties, amžiaus – visad lengva pasakyti, kad diskriminacija. Ir taip daugelyje šalių. Bet keli tokie atvejai nesuteikia teisės sakyti, kad diskriminuoti galima.

 • Kęstutis

  Celibatas prieštarauja prigimtiniam įstatymui – iš lytinio organo atima lytinio akto dovaną.

  • Ar

   Celibatas atima lytinį aktą, o ne jo pasekmes.

 • Haroldas

  Pikčiausia, kad net ponas Račas pakvipo homofobija.

  • nerijus

   Dar pikčiau, kai ne homofobai pamiršta Konstitucijos 25 ir 26 straipsnius.

 • nerijus

  L. Tapinas, laidoje „Pinigų karta“, paminėjo kaip atsiranda gera nuotaika: .., parūkius geros žolės,..
  Jei sako, tai reiškia žino?.. :)

 • Tadas

  Jei gerai supratau kunigo minti: But homoseksualu yra mazdaug taip pat blogai kaip atlikt lytini akta naudojantis prezervatyvu ar naudojant kontraceptines priemones.

  • Mikas

   Tiesa sakant, pagal bažnyčia – taip, tai tas pats. Apskritai jei myliesi be tikslo susilaukti vaikų, o dėl to, kad tai tau MALONU, tai jau nuodėmė.

   • kirvis

    cia jau tamstos interpretacijos prasideda.santuokoj esancio vyro ir moters meile tikrai nera nuodeme,nereikia cia pudrint smegenu.aplamai ziuriu homiku gerbejai labai i lankas nukrypsta.sio straipsnio esme juk yra tai homiku nepriima baznycia,ir todel jie vargsai jauciasi diskriminuojami,olandijoj jie net protestuot pradejo kai kunigas vienam is ju nesuteike komunijos.pagal homikus reiketu perrasyt sventa rasta nes matai jis juos diskriminuoja.

    • Tadas

     Kirvi, jei butumet atidziau skaites sventa rasta ir Tamkeviciaus interviu, taip nekalbetumet. Cituoju is interviu: „…sukūrus šeimą gyventi santuokiniame skaistume, vengiant tokių lytinių santykių, kurie nebūtų atviri gyvybės dovanai.“

     • kirvis

      nu ir?esme tame kad tas atvirumas tradicineje santuokoje pilnai islieka,taigi nuodemes nera.ar cia jus bandot kabinetis prie zodziu kad nebuvo konkreciai pasakyta jog kiekvienas lytinis aktas nebutinai turi baigtis vaiko pradejimu?

     • Tadas

      Kas „nu ir“? Tiesiog citata patvirtina mano aukstesni komentara: „But homoseksualu yra mazdaug taip pat blogai kaip atlikt lytini akta naudojantis prezervatyvu ar naudojant kontraceptines priemones.“ Jei seimoj nenaudojat prezervatyvu ar kontraceptiniu priemoniu ar kitais budais nesistengiat uzkirst kelio gyvybes dovanai, tada viskas tvarkoj, „atvirumas pilnai islieka“ (beje, prie ko cia „tradicine“ seima? Atvirumas islieka ir gyvenant „netradicinej“ seimoj, pvz, jei turit 5 zmonas, jis net padideja).

 • …homoseksualūs veiksmai prieštarauja prigimtiniam įstatymui – iš lytinio akto atima gyvybės dovaną…
  Man būtų labai įdomu sužinoti, iš kur dievo tarpininkai traukia šitą įstatymą. Jeigu kalbama apie prigimtį, tai gal tas įstatymas veikia ir gamtoje?

  Turiu du šunis – Mikį ir Kukį. Daug sykių jiems sakiau, kad užsiiminėti tokiais dalykais vidury kiemo ir dar po pat mano langais yra ne tik nedora, bet ir prieštarauja „prigimtiniam įstatymui“, nes jie “ iš lytinio akto atima gyvybės dovaną“. Bet jie nekreipia dėmesio į mano ganytojiškas pastabas, tratina vienas kitą paeiliui, o paskui dar laižo viens kitą kaip du seminaristai.

  Kas išmokė šunis veikti prieš prigimtį? Gal šėtonas?

  • vasia

   matyt, koks seiminnkas toks ir augintinis :) sory

  • Domas

   Rimtai? Turi šunis gėjus?!

 • Petriukas

  Kažkada bažnyčia ir kitas grupes niekino bei smerkė. Viena iš tokių grupių buvo moterys, kurioms priskirta pirminė nuodėmė. Aukštino vyrą, kaip valdovą, o moterims priskyrė tarnaitės vaidmenį. Žmonija vystėsi ir bažnyčia buvo priversta užleisti savo pozicijas. Kuo labiau bus gerbiama žmogaus laisvė, tuo daugiau pozicijų privalės užleisti bažnyčia.

  O diskutuoti ar religinės organizacijos yra veidmainės – beprasmiška – tereikia pasiskaityti istoriją įjungus bent 10 proc. smegenų ir viskas aišku bus.

  Vien jau ko vertas didžiai negerbiamo Bačkio viešas aktas – didžiausio Klaipėdos bandito ir žmogžudžio pakrikštyjimas. Kiek pamenu, tai krikšto metu yra alteidžiamos visos nuodėmės. Labai žavu. Vyriausias Lietuvos juodaskvernis atleidžia visas nuodėmes vienam didžiausių šalies banditų ir tuo pat metu smerkia normalius visuomenės narius, kurių lytinė orientacija jam neįtinka. Tikrai visiškai ne veidmainiška…

  • dzyvai

   Petriuk, pasidomėk pradžioj kas yra krikšto, nuodėmių atleidimo sakramentai ir tik tada piktinkis, kad yra krikštinamas banditas ar vagis.(Beje, jei labai tamstai skaudu dėl banditų krikštynų ar nuodėmių atleidimų, priminsiu, kad kunigui įmanoma pameluoti, o Dievui nepameluosi.) Nebent galvoji kad banditas ar vagis nebeturi teisės kažką suprasti gyvenime ir pradėti gailėtis ir elgtis/gyventi kitaip (net ir gyvendami likusį gyvenimą kalėjime). Beje, homoseksualai tokią teisę irgi turi. Jei jie nuodėmių gailėsis ir pasiryš nenusidėti, manau, kad tamstos taip negerbiamas Bačkis visai teisingai duos jiems išrišimą.

   Tamsta, kaip spėju, nelabai suprantate, kuo skiriasi nuodėmių atleidimo ir pasaulietinio išteisinimo sąvokos.

   • chebrantas

    O kaip tada su išsiskyrusiais ir antrą kartą susituokusiais žmonėm? Jie irgi gyvena nuodemėj, tik vargu ar gailisi.

    Iš vis, manau, nereikėtų kartais suplakti pasaulietinio gyvenimo ir religijos dogmų. Dogmos telieka dogmomis (daug ten keistų dalykų kartais…), bet tai neturėtų trukdyti jomis netinkintiems gyventi. Žydai ar musulmonai nevalgo kiaulienos, bet nekreipia dėmesio į tai darančius lietuvius ir patys to daryti nepradeda. Tai kodėl gėjai turėtų maišyti statistiniam heteroseksualiam katalikui?… retorinis klausimas…

    • GIGA

     todėl,kad žydas ar musulmonas,nežygiuoja Lietuvos gatvėmis smerkdamas kiaulieną ir nebruka avienos kulšies tam,kas nori valgyti kiaulienos korbonadą.

     • chebrantas

      Na negaliu neatsakyti. Kur ir kada gėjai smerkė įprastinius santykius? Kur jie bruko, primygtinai siūlė ar reikalavo, kad eitum mylėtis, bendrauti, gyventi ar dar ką nors veikti su tos pačios lyties asmeniu? Abejoju. Tuo labiau kaip tai įmanoma būtų? Ar pats, kad ir kaip verčiamas, galėtum eit dabar ir pasimylėt su tos pačios lyties asmeniu? Vėlgi abejoju, nes grubiai sakant – „nestovėtų“… Tai apie kokį brukimą gali būti kalba? Ir kuo tai turi trukdyti eiliniam piliečiui? Jei nepatinka avies kulšis, o patinka karbonadas – tai jį ir valgyk. Tas pats ir čia. Žmonės rengia eiseną, nes nori pasirodyti, kad tokie egzistuoja ir priminti, kad jų nereikėtų diskriminuoti vien dėl šio fakto.

     • Regis

      Kas įdomiausia toks paradas visiškai nepridės tolerancijos kasdienybėje (buityje). Paprasti eiliniai homoseksualūs asmenys tik nukentės. Maža to po tokio parado jiems bus dar nesaugiau tokioje sukiršintoje visuomenėje. Kas pikčiausia tokio parado organizatoriai siekia tikrai ne didesnės tolerancijos. Jie nori pademonstruoti savo įtaką ir valdžią, ir, kad tuo susižavėtų jauni naivūs jaunuoliai kurių dalis iš esmės nėra visiškai lytiškai subrendę ir identifikavę savo potraukių. Iš esmės vardan to, kad nepriešint visuomenės ir dėl tų paprastų homoseksualų mes turėtume stengtis priešintis bet kokiam ekscentriškumui. Deja, bet Lietuvoje normalesni homoseksualai slapstosi ir tyli. O mes matome tik „bahurėlius“ kuriems reikia šviežienos iš Lietuvos kaimų ir kaimelių. Savaime aišku tai tik mano nuomonė. Viena aišku jeigu šis paradas bus iššaukiantis, toks kokius matome vykstant kitur, tai jis tikrai nepridės tolerancijos mūsų visuomenėje.

     • GIGA

      Chebrante,žodį „brukimas“ čia vartoju ne kaip siūlymą būti tokiu pačiu ar įsijungti į homikų gretas,o kaip mažumų norą į mano (kalbu apie save,nors manau taip galvoja dauguma) nusistovėjusią sampratą įskverbti tai,kad jie yra kažkuo įdomūs,išskirtini,sektini ir t.t.Nes sutik,kad jeigu gėjai norėtų pasidžiaugti savo kompanijos darnumu,tai išsinuomuotų sporto rūmus kaip įvairių religinių pakraipų atstovai ar susirinktų sekmadieniais prie arbatos puodelio,kaip tarkim numizmatai,bet jiems reikia auditorijos!!!!! Manau visi žmonės turi vienokią ar kitokią nuomonę homikų klausimu.Vieni juos normaliai priima,nors gink Dieve nenorėtų,kad tokiais taptų jų vaikai,kiti juos laiko nelaimingais,o gal ligoniais,treti galėtų plytą paleisti.sakyk,ar pasikeis visų jų nuomonė paradui pražygiavus?Tai kam reikalinga savo sekso klausimus kelti plačiai auditorijai?Tai gal mes visi čia bloge surašom savo kai kurių kūno dalių ilgius ar pasidaliname kiek kartų sugebame pasitenkinti?Tau bus įdomu?Gal bus.Bet labai abejoju,kad bus įdomu visiems

     • chebrantas

      Giga, sušvelninai toną, bet vistiek teigi tą patį. Na aš niekur nesugebu įžvelgti to, kad kažkaip gėjai bandytų pasirodyti sektini ar įdomūs. Ir panašu, kad vistiek nesupranti, ką jie nori savo eisena pasakyti. Jei norėtų tik pasidžiaugti savimi – tai tam yra klubų net mūsų Lietuvoj, internetinių puslapių ir pan., ir eisenos tikrai neorganizuotų, kurioje į jos dalyvius spėju tikrai atskries ne vienas kiaušinis ar plytgalis… Bet būtent tikslas ir yra atkreipti į save dėmesį, parodyti, kad tokie yra, kad nori drąsiai pasakyti, kad tokie yra, kad galbūt nori turėti teisę įteisinti savo partnerystę. Kaip tai tai neskatina tolerancijos? O kaip kitaip galima kažką toleruoti, kai apskritai to nėra? Aišku, eisena situacijos dabar nepagerins, bet užtat visuomenėje yra iškeliamas šis klausimas ir gal bent keli žmonės pakeis savo požiūrį ar tolerantiškiau į tai pažiūrės, kai vienintelis žinomas gėjus yra Kirilkinas ar Petruškevičius.
      Negi tai taip baisu? Ir kodėl pats vis reikia kelti sekso klausimą? Ar tiesiog gasdina mintis, kad lovoje tą reikalą gali atlikinėti du vyrukai, tačiau, spėju, dvi besiglamonėjančios mergaitės šleikštulio nesukeltų.

     • GIGA

      tai aš ir rašau (panašu,kad pradedi suvokti ką noriu pasakyti)-ar reikia man,tau (jei ,aišku,esi ne gėjus),Petrui,Antanui ir etc. to „atkreipimo į save dėmesį“.Sakyk,kur esminis skirtumas tarp noro atkreipti dėmesį ir noro“brukti“ savo sampratą?Galima gi,kad mes „delfyje“ pasiskaitytumėm ar per „Panoramą“ išgirstumėm 2 min. reportažą,pvz. „Siemens“ sporto rūmuose buvo susirinkę n-iloika ar n tūkstančių gėjų.Jie ten šauniai vakarojo ir dar priėmė tokį nutarimą….Tas nutarimas,kreipimasis ar dar kaip jį pavadinsi po to išspausdinamas spaudoje ir viskas.Bet ne,jie nori auditorijos,nori „zombinti“kitų smegenis savo asmeniniu gyvenimu.Bet tai jų asmeninis gyvenimas,galų gale tai seksualinis gyvenimas ir visuomenei tas neįdomu.Galų gale jie nepageidauja to matyti,bet tai nereiškia,kad jie netoleruoja tvarkingo kaimyno,kuris yra mandagus,išsilavinęs,pasiryžęs padėti kitiems bendruomenės nariams,tačiau miega su savo lyties partneriu

     • Mikas

      GIGA, jei tavęs eisena neįtikins būti homoseksualiu, kodėl turėtų kitus? O jei manai, kad tave įtikins, tai gal esi latentinis homoseksualas?

      Gal ir sąjudžio mitingu nereikėjo? Gi galėjo visi susirinkti sporto rūmuose ir mitinguoti sau ten ir rezoliucijas rašinėtis. O Baltijos kelias išvis pribaltų durnumo išraiška anot tavęs išeina ar kaip čia? Ir nesakyk, kad tarp homoseksualų eitinių ir Baltijos kelio nieko bendro nėra. Patikėk dar ir kaip yra – žmogaus teisės gyventi laisviai ir oriai nepaisant savo rasės, tautybės, lyties, įsitikinimų (tame tarpe ir lytinės orientacijos).

      SUPRASK TAI, nes kai kitą kartą ateis rusas (arba tikriausiai kinas), tai ne lietuviai ir žydai eis vienas prieš kitą, o… manau supratai, kur veidmainystė veda.

     • GIGA

      Ir būtinai reikia heteroseksualų eitynių nes jie irgi nori gyventi oriai,po to akvariumistų,filatelistų,kinologų ir t.t. nelabai suprantu kas gėjams trukdo oriai gyventi Lietuvoje?Kad negali susituokti bažnyčioje?Tai vieni tuokiasi Maldyvuose,kiti gali Olandijoje.Sutinku labai svarbus klausimas,nacionalinės svarbos.ironizuoju be abejo.Turto klausimus galima tvarkyti bet kokia notarine sutartim.Kur problemos?Ar paradu įteiksi darbdaviui,jei jis homikų nemėgsta,kad juos pamėgtų?Esmė kur?Vietoje to,kad gini gėjus,nors man svarbiau akvariumistų judėjimas ir teisės,o dabar pakilus elektros kainoms ir jų materialinė padėtis,geriau pasidomėk kaip gyvena mokytojai ir gydytojai.Supranti apie ką aš kalbu?Manau ne,tai paaiškinsiu.kas bus,jei kiekvieną dieną kažkas žygiuos kažko reikalaudamas ir norėdamas atkreipt dėmesį,kad toks yra.Nu tegul būna gėjai,niekas gi jų į rezervatą negina ir niekaip nediskriminuoja

     • Mikas

      Paskutinį kartą kai mačiau gydytoją (prieš porą savaičių), tai naudojosi iPhone’u – matyt ne taip jau blogai gyvena. Mokytojų irgi visokių yra.

      Jei valstybėje yra kitų problemų, nereiškia, kad galima ignoruoti žmogaus teisių problemas (ar bet kokias kitas) apsimetinėjant, kad yra kažkokios prioritetų eilės ar pan. NIEKAS pabrėžiu NIEKAS netrukdo spręsti kelias problemas vienu metu. Tuo labiau, kad šiuo konkrečiu atveju problemos netgi nėra – yra tik daug bailių, kurių net baimės nepagrįstos.

      O heteroseksualų paradai vyksta nuolatos (tik jie dažnai kitaip vadinami – google „šeimų eisena“, „m-1 bėgimas su lovomis“). Tiesa sakant, šeimų eisenos yra subtilus dalykas šiuo atveju – todėl giliau kol kas neverta diskutuoti.

      Praeis homoseksualai su savo vaivorykštine vėliava ir kas pasikeis? Ogi visiškai nieko.

     • GIGA

      Koementaras pašalintas A.R.

 • mari

  Neužkalnų civilinis karas tarp junktinių homofobų pajėgų ir mažesnės bet už laisve kovojančių homoseksualų partizanų

 • vasia

  „homoseksualūs veiksmai prieštarauja prigimtiniam įstatymui – iš lytinio akto atima gyvybės dovaną“ — ir kas seka is to ? cia gerai ar blogai ?

 • gutis

  net baisu pasidarė skaitant… Arba dauguma komentuotojų „įjungę durnių“, arba… trūksta žodžių. Esu bedievis, bet šiuo atveju visiškai pritariu vyskupo pasakymui. Laikykis, Artūrai! Ugnį pats iššaukei, nors nemanau, kad tikėjaisi būtent tokios reakcijos.

  • Mikas

   Ir kas tave gąsdina? Kad žmonės turi nuomonę?

   • gutis

    nuomonių nebijau. Bijau nenoro ar negalėjimo matyti tikrosios šios frazės prasmės.

    • Mikas

     Tai papasakok tą tikrąją frazės prasmę? Nepanašu, kad ji yra.

 • Petriukas

  dzyvai,

  Koks man skirtumas kas toje pasakų knygoje prirašyta? Jei tau neužtenka fakto, kad didžiausias šalies juodaskvernis aplanko didžiausią banditą, tai jau nežinau ką čia tamstai ir pasakyti galima.

  Gal tik tiek, kad žmonės nėra vienodi, bet nuo to jie netampa nežmonėmis. Nežmonėmis tampa tie, kurie kitus bando nužmoginti, nes kiti nepropaguoja jų vertybių.

 • Pažiūrėkim į viską kiek kitokiu kampu. Tiksliau fiziologiniu kampu. Išeinamoji anga skirta šalinimui, o ne papildomai dozei kefyriuko.

  • Tada ir bučiavimasis yra blogis fiziologiniu požiūriu.

 • Oni

  „Tai kam reikalinga savo sekso klausimus kelti plačiai auditorijai?“

  GAGA, homoseksualumas — kaip ir heteroseksualumas, nėra vien tik seksas. Bet tie, kurie priešinasi eisenai, joje mato tik seksą ir demonstravimąsi, savo gyvenimo būdo brukimą per prievartą ir t. t. Nors realiai tai viso labo noras apginti tą gyvenimo būdą ir užsitikrinti socialines garantijas.

  Ar ne Tu retoriškai klausei apie heteroseksualų paradus, savo orientacijos deklaravimą (ilga diskusija, jau sunku prisiminti, kas ką sakė)? Na, ar Tu, ar ne Tu — o ką deklaruoja žmogus, linksmai pasakodamas apie savo vedybas, meilužę, šeimos atostogas arba į darbo vakarėlį atsivesdamas savo antrąją pusę? Kas dėl heteroseksualių žmonių parado ar eisenos — visi žmonės ir šiaip pagal nutylėjimą laikomi heteroseksualiais, heteroseksuali pora turi teisę įteisinti savo partnerystę, gauna atitinkamas socialines garantijas. O ilgalaikiai homoseksualūs partneriai, pagal jūsų logiką, turėtų visą gyvenimą praleisti, gyvendami dvigubus gyvenimus, slėpti savo orientaciją ir, tarkim… po mylimojo mirties likti gatvėje?

  • GIGA

   Oni,jei tu gali pateikti loginių įrodymų,kad paradas yra didesnis būdas atkreipti dėmesį į savo problemas ar norus nei bendruomenės susirinkimas sporto rūmuose ir ten priimto kažkokio dokumento vėliau pateikimas spaudai ar atitinkamoms institucijoms,tai mielai juos išklausysiu.
   Kas dėl sekso.Kiek man teko per tv matyti homoseksualų paradų ištraukas,tarkim,iš Vokietijos,kažkodėl nemačiau tvarkingai už rankų susikibusių kostiumuotų jaunuolių,bet mačiau odines kelnes,užpakalius,rimbus ir kitą.Sutinku,kad žurnalistai gal tendencingai parodo labiausiai šokiruojančius kadrus,bet tai taip pat yra tos pačios bendruomenės dalis,dar daugiau toleruojama kitų narių,kad jai leidžiama tokiu pavidalu dalyvauti rimtų politinių-socialinių teisių viešoje deklaracijoje.Manau traktoriais užtvėrę kelius ir kažko reikalaujantys žemdirbiai,pasistengtų,kad pirmose gretose nebūtų piketuotojo nuogu užpakaliu ar su dirbtiniu falu rankoje,nesvarbu,kad jis ir stambiausias Marijampolės cukrinių runkelių augintojas bebūtų.

   • Mikas

    Matai Vokietijoje ir Love Parade vyksta (google paveikslėlių paieška jau pirmame puslapyje papus rodo). Taigi lygink palyginamus dalykus.

    O dėl sporto rūmų atsakiau aukščiau.

    • GIGA

     dar vyksta ir Brazilijos karnavalai,bet aš kalbėjau apie gėjų parado vaizdus iš Vokietijos (kartoju tam kas užsimerkęs gina gėjus ir nemato parašyto teksto)

     • Mikas

      Na nebus pas mus Vokietijos lygio gėjų parado. Tiesiog nebus. Nes Love Parade irgi neleistų daryti.

     • Mikas

      Ir apskritai per tokius kaimiečius kaip tu Vilniuje plikų papų nepamatysiu :)

     • GIGA

      Komentaras pašalintas A.R.

 • Oni

  Sifone, žvelgiant iš Tavo perspektyvos, burna skirta valgymui, o ne oraliniam seksui. Rankos skirtos tikrai ne masturbacijai.

 • Troja

  Komentaras pašalintas A.R.

 • Genijus

  Kaip žmogus, giliai netikintis, išvis nematau nė mažiausio skirtumo, ką pasakė kažkoks nulis su juoda suknia.
  Homoseksualai man irgi netrukdo. Tai kaip ir neturiu problemų, atsiprašau už sutrukdymą :)
  Diskutuokit toliau, bet turbūt būna ir aktualesnių temų ;)

 • Petriukas
 • GIGA

  gerb.Artūrai nesupratau dėl ko buvo pašalinti komentarai,kuriuose nėra nei kokių keiksmažodžių nei „užslėptų“ minčių????komentatorius Mikas parašė,kad per tokius kaimiečius Vilniuje nebus nuogų papų matyt (komentaras paliktas),o aš parašiau,kad kalba eina ne apie papus,o apie vyriškus užpakalius?????Cenzorius kažko nesuprato:)

 • GIGA

  Ar gėjų tema ir šiame bloge taps tokia tabu kaip žydų dalyvavimas NKVD daliniuose>parašyk šia tema komentarą „delfyje“ be jokių keiksmažodžių,dažniausiai būsi iškirptas ar cenzūruotas

  • mielas Giga, šiame tinklaraštyje tabu yra tik vienintelė tema – jo autoriaus išvaizda:) O tamstos komentarai buvo pašalinti dėl įžeidžiančios terminijos (jei neprisimenate, parašykite ir aš tamstai priminsiu).

 • GIGA

  to tikrai nebuvo,viską prisimenu (nebent žodį homikai laikote įžeidžiančiu),bet nesiginčiju su tuo,kad „xoziain barin“ :)

  • Mikas

   Man tai gaila, kad ištrynė tavo komentarą (galėjo tiesiog cenzūruoti). O gaila todėl, kad aš jį mačiau ir pats komentaras savo esme nėra blogas. Komentaras tikrai kvailas, bet nieko blogo jame.

 • Mikas

  Tai gal GIGA nori padiskutuoti apie gėjų santuokas? Štai tau 10 priežasčių kodėl gėjų santuokas reikia uždrausti (ironija tikiuosi supranti):

  1. Būti gėjumi yra nenatūralu. Tikri lietuviai visada atsisako nenatūralių dalykų kaip akiniai, poliesteris ar internetas.

  2. Gėjų santuokos paskatins žmones tapti gėjais, lygiai taip pat kaip būnant tarp aukštaūgių užaugsite didesni.

  3. Gėjų santuokų legalizavimas atvers duris kitokioms žmonių kvailystėms. Žmonės net gali užsimanyti tuoktis su savo gyvūnais nes jų šuo atsako už savo veiksmus ir gali pasirašyti santuokos liudijimą.

  4. Normalios santuokos egzistuoja nuo senų senovės ir niekas nuo to laiko nepasikeitė: moterys vis dar yra nuosavybė, lietuviai negali tuoktis su žydais, o skyrybos Lietuvoje neįteisintos.

  5. Normalios santuokos bus mažiau prasmingos, jei gėjų santuokos bus įteisintos. Juk labai prasminga, kad 50% porų Lietuvoje išsiskiria.

  6. Normalios santuokos yra teisėtos, nes jose gimsta vaikai. Gėjų poroms, nevaisingoms poros ir senjorams turi būti uždrausta tuoktis, nes mūsų vaikų namai dar ne pilni ir pasauliui reikia daugiau vaikų.

  7. Akivaizdu, kad gėjų šeimose išaugs gėjai, kai normaliose šeimose išauga normalios orientacijos žmonės.

  8. Gėjų santuokos nepalaiko bažnyčia. Tokiose teokratinėse šalyse kaip mūsų religijos normos privalomos visiems piliečiams. Todėl Lietuvoje mes turime tik vieną religiją.

  9. Vaikai neužaugs gerais visuomenės nariais be vyro-moters modelio šeimoje. Štai todėl mes kaip visuomenė draudžiame vienišiems tėvams auginti vaikus.

  10. Gėjų santuokos pakeis mūsų visuomenės pamatus. Mes niekaip neprisitaikysime prie naujų socialinių normų. Lygiai taip pat kaip mes nepritapome prie automobilių, rinkos ekonomikos ar ilgaamžiškumo.

  • Kęstutis

   BRAVO!

  • GIGA

   žmogus,kuris tiek laiko ir energijos skiria gėjų temai kaip Mikas arba pats yra gėjus,arba kaip pats rašo tiesiog elementarus kvailys