Citata #334 Krikščionių partijos pirmininkas apie įprastus reiškinius

Krikščionių partijos pirmininkas G.Vagnorius komentuoja partijos vicepirmininko A.Sacharuko manipuliacijas Seimo nario L.Karaliaus balsavimo kortele:

Tai įprastas reiškinys, kai Seime balsuojama už kitus – tokių atvejų šimtai

… O aš galvojau, kad krikščionims privalu laikytis bent jau 10 dievo įsakymų…

(6 balsų, vidurkis: 3,50 iš 5)
Loading...
 • Esd

  Geras darbas, kada nori ateini, kada užsigeidi išeini…o kad taip visur galėtume elgtis :)

 • aušra maldeikienė

  čia karališkų asiliukų, o ne krikščionių partija.

  • mdxacuk

   Čia buvo ilga arši diskusija tarp Lidos, Valentino ir kai kurių kitų dundukų, kas yra tikrasis katalikas. Tai dabar egzistuoja dvi nesuderinamos koncepcijos. Valentino – kad kataliko tikrumą nustato agnostikai ir ateistai pagal oficialius bažnytinius kanonus. Antra Lidos – kad patys tų kanonų galimai neatitinkantys katalikai turi teisę spręsti, ar jie tikri, ar šiaudiniai. Tai manau ir naujosios partijos krikščionims galėtume pritaikyti tuos pačius principus ir ta proga pradėti naują diskusijų raundą, kas yra krikščionis, o kas – ne.

  • GIGA

   Manau,panašaus lygmens kaip A.Matulevičiaus pilietininkai:)

   • mdxacuk

    Arba kaip tvarkininkai ir teisybininkai.

    • nerijus

     TS- LkrikščionysD
     ir
     KrikščioniųKSS

     Pavadinimai, vienareikšmiškai- iš reikalo.
     Žodis „krikščionis“, kai kam skamba kaip medus arbatoje- saldus ir maloniai nuteikiantis…Tsakant, arčiau dievo…
     ;)

    • GIGA

     Svarbu,kad partijose mažiau žiemelių,vidžiūnų,navaičių ir teišerskyčių būtų

 • Roco

  Taigi patsai suharukas sakė kad ši nauja gauja su krikščionybe neturi nieko bendro tik pavadinimą. Ir politologas L. Bielinis katras nepasivargino skaityti jų programą šiandien rašė, kad ten ne nekvepia krikščionybe. Tai vat užtai ponui Vagneriui nereikia jokių 10 Dievo Įsakų.

 • Liberalai, socialistai ( marginalų nė neminėsiu ) paprastai taip ir pagrindžia, kontrargumentuoja savo pačių nedorus, akiplėšiškus veiksmus, vagystes iš valstybės ir savo artimo bendrapiliečio – KRIKŠČIONYS IRGI VAGYS !

  Labai simptomatiškas įrašas į blogą (tinklaraštį).

 • Niekas neatkreipė dėmesio, kad gerb. A.Sacharukas kelias pražangas ir nusižengimą Seimo Statutui padarė prieš įstodamas į Krikščionių partiją, o ne jau būdamas joje.
  Mano širdis neatsidžiaugia, kad tiek daug žmonių ryžtasi eiti doros keliu. Visi mes nesame tobuli, svarbu tokiais norėti būti. Pagirkime Seimo nario pastangas tobulėti.

 • Bet juk Vagnorius paminėjo, jog tai NEGERA tradicija.

 • Regis

  Pristatytas Romualdo Požerskio aktų albumas:

  http://www.balsas.lt/naujiena/372064/pristatomas-romualdo-pozerskio-aktu-albumas-foto

  Viskas lygtais gerai. Menas yra menas. Tik įdomu, kad šio albumo rėmėjas Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Gal ir nieko tokio, šiaip susimąsčiau, kokius dar leidinius ši ministerija parėmė. Ir kokiais kriterijais vadovavosi priimdama sprendimus.

  p.s. apie rėmimo sumą matyt nepadoru ir klausti.

 • lida

  Kad frazė ištraukta iš konteksto, tai įprastas reiškinys. Bet vistiek nesupratau, kaip A.R. iš jos padarė išvadą, kad krikščionims nebeprivalu laikytis kurio nors iš 10 Dievo įsakymų (jau nekalbant apie visus).

 • Musė

  Tai kad tarp 10 Dievo įsakymų nėra tokio – „nebalsuok už partijos kolegą“ :)

  • WU

   bzzz..

  • nerijus

   Užtat yra vienuoliktas: nežiopsok!!!

  • nerijus

   10- as dievo įsakymas:
   Negeisk svetimo turto.
   Kaip religiją išpažįstančiai damai, privalu žinoti ar bent wikej pasižiūrėti ar pagooglinti ;)

   • lida

    O iš kur nerijus sužinojo, jog Sacharukas balsuodamas svetima kortele geidė svetimo turto ? Pagooglino ar wikėj perskaitė ?

    • nerijus

     Jis naudojosi L. Karaliaus asmenine Seimo nario kortele.

     • lida

      Na ir ? Dar ir geidė svetimo turto ?

     • nerijus

      „turtas“, dešimtyje dievo įsakym, manau, nereiškia vien namo ar žemės sklypo. Tai naudojama visumai apibrėžti.
      Kiekvienas supranta ir aiškina įstatymus, šiuo atveju- įsakymus, pagal savo sugedimo laipsnį ;)

     • lida

      Mielasis, jei jūs laikote turtu, khm, pačią balsavimo kortelę, tai prie ko čia „negeisk…“ ? Kortelę jis turi, ją jam L.Karalius davė pats, grįžęs atsiims. Pagooglinkite.

 • linas pl

  Keista. Visiems viskas aišku (Ir patiems vagnorininkams), bet dar kyla karštų svarstymų.

  Nuogas karaliuks. Nesislepia, kad jisai toks.

 • Rolandas

  Gal šūkį „Lietuva drąsi šalis“ reikėtų keisti į „Tai kad visi taip daro“.

 • Slyvanosis

  Mes, Debiliškių parapijos tikintieji, esame giliai pasipiktinę Viešpaties vardo minėjimu be reikalo ir rašymu mažosiomis raidėmis. Kaip drįsta cicilikas ir bezbožnykas A.R. patarinėti uoliam krikščioniui G.V. laikytis „bent jau 10 dievo įsakymų…“!
  Maža to, A.R. bando eretiškai abejoti, kad Viešpats apreiškė ne 10, o gal būt 13 ar 17 įsakymų. Kaip gi kitaip suprasti tezę „…bent jau 10 dievo įsakymų…“?
  Reikalaujame nedelsiant paskelbti atsiprašymą ir nuodėmės išpirkimui šiame blograštyje šimtąkart surašyti „Tėve mūsų…“
  Dėkojame Viešpačiui, pasiuntusį mums gelbėtoją G.V. Esame be galo nudžiugę, kad mūsų mylimoje Vienojelietuvoje iškilo tikrų tikriausias krikščioniško tikėjimo gynėjas, pasiryžęs išvesti mūsų skriaudžiamą ir engiamą Tautą į Pažadėtąją žemę.
  Mes neleisime nuimti Nukryžiuotojo nuo Debiliškių pradinės mokyklos klasės sienos ir prašysime mūsų gynėjo G.V. nupirkti dažų, nes dabar Šv. Kryžius kabo lenino bareljefo kontūre.
  Tebūnie pagarbintas!

  • austras

   Gediminas Vagnorius atvyko į Krikščionių partijos suvažiavimą. Jį lydėjo didelė minia, nes partijos žmonės prisiminė stebuklus, kuriuos jis darė savo žmonėms. Vagnorius užkopė į kalną ir ten atsisėdo kartu su partiečiais. Pakėlęs akis ir pamatęs, kokia daugybė pas jį atėjusi, Vagnorius paklausė Sacharuką: „Kur pirksime duonos jiems pavalgydinti?“ Jis klausė mėgindamas jį, nes pats žinojo, ką darysiąs. Sacharukas jam atsakė: „Už du šimtus denarų duonos neužteks, kad kiekvienas partietis gautų bent po gabalėlį“. Vienas iš partijos žmonių, Arūno Valinsko brolis Dinius, jam atsakė: Čia yra berniukas, kuris turi penkis miežinės duonos kepaliukus ir dvi žuvis. Bet ką tai reiškia tokiai daugybei alkstančių partiečių!“

   Iš pranašų knygos apie Krikščionių partijos pradžią.

   • mielas austrai, ar skaitėte B.Burgio interviu? Ar perdavėte linkėjimus moklsų daktarui?

 • Laiko išbandyta politikos dinozauro išmintis.
  Matyt, pajuto, kad jau laikas tą išmintį vėl panaudoti.

 • vasia

  Kas gali paneigti kad ponas Sacharukas nesinaudoja vogtomis banko kortelemis bankomatuose, kaip krikscionys sako: 13 kartu ir visus netycia ? Kas gali paneigti, kad politika – tai prostitucija ?

 • dzyvai

  Esminė mastymo (supratimo) klaida: krikščionį (ar kataliką) įsivaizduojate kaip neklystantį, nenusidedantį (šventą) žmogų. Visai pamirštate, kad tai siekiamybė. Gal dar manote kad ir popiežius niekad nepažeidė 10 Dievo įsakymų (ar tapęs popiežiumi nebepažeidžia)?

  Krikščionybė – tai kelias. Dar kitais žodžiais – gyvenimo mokykla. Jei žmogus teigia lankąs mokyklą, tai nereiškia, kad jis mokosi tik dešimtukais. O jeigu mokosi tik dešimtukais, anaiptol nereiškia kad viską iki galo teisingai supranta. Ir atvirkščiai.

  Žmogus gali lankyt mokyklą, ir įsivaizduoti, kad jam to pilnai užtenka, jis jau viską supranta apie pasaulį (gyvenimą) teisingai, ir visiškai nesigilinti į tai, ką toje mokykloje moko. Bet vistiek – jis juk mokinys (krikščionis)? Tiek apie sąvokas.

  Šie mano pamąstymai visiškai nereiškia, kad į Sacharuko poelgį reikia užsimerkti, ar kad G.V. išsireiškimas yra man priimtinas.

  Šiuo atveju gerb. A.R. ir kiti kritikuojantys atlieka gerą darbą – atmerkia klystantiems ir jais tikintiems žmonėms akis. Uolus krikščionis už tai turėtų padėkoti. „Nepažangus“ krikščionis, turėtų nekreipti į tai dėmesio :(

  Aš manau, kad krikščioniška partija neturi vadintis tokia, dėl to kad „Vokietijoje tai suprantama kaip dešinieji“. Aš norėčiau, kad taip partija vadintųsi dėl vertybių, kurios telpa žodyje „krikščionybė“, ir už kurias ji kovoja. Nemeluoti – viena iš jų (kaip tai sunku politikoje…). Taip pat neįsivaizduoju, kaip dalintis paskutiniu duonos gabalėliu su vargšu mokantys gali save priskirti dešinei-liberaliai socialinės ekonomikos politikos krypčiai.

 • kirvis

  Vagnorkinas teisybe pasake,tokie atvejai vyksta nuolat,bet kazkodel uzsipultas tik Saharukas.aisku Valinskas jam norejo atkersyt del mistiniu sasaju su mafija todel ir iskunde nabaga.esu tikras kad idemiau pasekus tokiu „netyciuku“ butu galima rasti n,tik kazkodel tuo niekas neuzsiima.taip kad visas tas farsas skirtas visuomenei pamalonint numetant jai kaula pagrauzt.graudu

 • austras

  Gerbiamas Artūrai, čia Jūs apie šį straipsnį?

  http://www.delfi.lt/news/daily/education/article.php?id=23410077

  • mielas Austrai, aš apie šitą straipsnį: http://bernardinai.lt/straipsnis/2010-01-26-b-burgis-zmogui-turinciam-diploma-reikia-atgauti-prarasta-verte-visuomeneje/39511

   … ir apie šitą B.Burgio citatą: Mano sūnus yra pasakęs, jog talentas turi būti alkanas, jei nori, visada rasi kelią ir galimybių. Nereikia lepinti pačių geriausių visų kitų sąskaita, tų, kurie nusipelno taip pat neblogo mokymo.

   • austras

    Gerbiamas Artūrai, aš jau suradau, dėkui.

    Daugelis minčių tikrai patiko. Tačiau jei kalbame asmeniškai apie Marą, tai dar kartą pasakysiu, kad Jūs neteisus. Jei žmogus per keturis ar penkis metus parašo disertaciją (iš studijuojančių doktorantų tai padaro gal net mažiau nei pusė!), jei per studijų metus jis paskelbia ne du (o būtent tiek reikia paskelbti pagal reikalavimus, norint ginti disertaciją), o bent penkis mokslinius straipsnius, jeigu jis rašo recenzijas (Pavyzdžiui N.Putinaitės knygai apie prisitaikymą sovietmečiu, berods, „Kultūros baruose“) tai aš negaliu jo nepavadinti „alkanu“ žinioms ar „alkanu“ mokslui.

    Atleiskit, bet nemanau, kad tokie, iš tiesų, mokslo žmonės, visada randa galimybių šiandienos pasaulyje. Ypač humanitarai.
    Istorija, nepaisant visko, visais laikais buvo pakankamai ideologizuotas mokslas ir pagrindinis šio mokslo mecenatas dažniausiai yra valstybė. Istorikai, kurių pažiūros neatitinka momentinio (laiko tekmės požiūriu) tuometinių valstybinių institucijų požiūrio į istoriją, dažnai lieka paraštėse. Sutinku, kad šiandien mokslas ideologizuotas mažiau, nei sovietų laikais, tačiau tikrai ne visi mokslo žmonės suranda savo nišą po mokslo saule. Pavyzdžiui, paimkime du vienodai gabius ir darbščius istorikus, tačiau suteikime jiems skirtingą požiūrį į praėjusio amžiaus Lietuvos istorijos įvykius. Kuris iš jų turi daugiau galimybių įsitvirtinti ir dirbti savo mėgstamą darbą – tas, kuris kalba, kad 1940 metais nemažai lietuvių sveikino sovietų karius išėję į miestų gatves ir rašo apie autoritarinio Smetonos režimo degradavimą ar tas kuris, aprašo Dekanozovo atvykimą į Lietuvą ir „revoliuciją iš viršaus“. Du skirtingi tos pačios istorijos aspektai, tačiau vienas dabartinės valstybės istorijai labai nemalonus, o kitas – dažnai tiražuojamas.

    Jei sugrįžtume prie Maro: Jums nepatiko, kad jis Ligitos puslapyje dar kelias dienas liejo savo nuoskaudas. Jūsų nuomone, jos nėra pagrįstos, nes Maras Jus pirmasis užsipuolė, pavadindamas begėdžiu. Galbūt be pagrindo. Tačiau, juk yra jautrių žmonių. Jautrių sau. Jautrumas, kaip sako psichologai, dažniausiai nėra įgyjamas. Tai duotybė. Gal kartais tokie žmonės pernelyg jautrūs. Pernelyg daug laiko praleidžia tarp knygų. Toks jų pasirinkimas. Tačiau jautrumas nepaneigia nei minėto žmogaus mokslinių straipsnių, nei jo disertacijos teiginių. Nepaneigia to žmogaus darbo vaisių.

    • austrai, pastebiu, kad jūsų tonas kiek pasikeitė. Autoritetai veikia?:))

     O dabar dėl neįvertintų talentų. Žinau, kad būna jautrių žmonių, žinau, kad ne visiems viskas einasi taip, kaip norėtųsi, žinau, kad daug talentų Lietuvoje iš tiesų yra neįvertinti. Tačiau, mano nuomone, tai, kad valstybėje ne viskas vyksta taip, kaip mūsų nuomone, turėtų vykti, nėra joks argumentas įžeidinėti kitus, o juo labiau – kaltinti juos dėl savo nelaimių.

     • austras

      Žinot, Artūrai, nors tikrai gerbiu kažką rimto pasiekiusius žmones, ir nesiūlau jiems anksčiau laiko „užleisti vietos jauniems“, tačiau čia ne autoritetai. Tiesiog po kurio laiko, nuslūgsta emocinis lygmuo. Jūsų tonas taip pat kiek pasikeitė, jei palygintumėm su: „Jie nori visko čia ir dabar. Būti įvertinti, būti pripažinti. Greitai. Ir už daug. Jie verkšlena, kad taip nėra ir pavydi tiems, kurie panaudojo ne tik savo talentą, bet ir įdėjo daug darbo tą talentą realizuodami. Jiems, panašu, netgi atrodo, kad jų talentas turėtų garantuoti tą “greitai ir daug” ne tik jiems patiems, bet ir jų sutuoktiniams, vaikams, o galbūt net tėvams, uošviams bei broliams ir seserims.“

      O dėl minties: „tai, kad valstybėje ne viskas vyksta taip, kaip mūsų nuomone, turėtų vykti, nėra joks argumentas įžeidinėti kitus, o juo labiau – kaltinti juos dėl savo nelaimių“, aš pilnai sutinku. Juk nesakau, kad Maras šiuo atveju padarė genialią išvadą apie begėdystę.

 • nereikia pamiršti, kad šį atvejį ištirti labai padėjo atviras Lino Karaliaus Facebook profilis:)))

  http://www.facebook.com/linas.karalius

 • Audrius

  Labai keista, kai Seime atsiranda partija (Krikščionių partija), kuri nedalyvavo rinkimuose…

 • A.Z.