Citata #277 V.Laučius apie posovietinę Lietuvą

Posovietinė Lietuva šiuo atžvilgiu yra gatvė, kur optimistiškai išsišiepusiam, lyg „Always“ su sparneliais privalumus atradusiam jankiškam „how do you do?“ atsako rūškanas homosovietiškas „eik tu na…“

Delfi

(11 balsų, vidurkis: 4,36 iš 5)
Loading...
 • Donatas

  geras :) kai vakar skaičiau V.Laučiaus šį straipsnį, tai perskaitęs šią frazę pagalvojau – tūrėčiau ‘blogą’, įdėčiau prie cituojamų citatų. žiū, kitą dieną Artūras tą jau ir daro :)))
  straipsnis tikrai geras, vertas paskaityti ir pamąstyti…

 • „Vienu ką su Fredžiu* galiu sutikti, kad IŠ PRINCIPO geriau jau rinktis nesąžiningą, nei komunistą-sov.nomenklatūrininką, bet garantuoju, kad geriau su morkų kapšeliu rankoje aptarinėti duobučių lyginimą Pylimėlių gatvėje, nei palinkus prie Kazicko ar šiaip amerikono atsegto klyno aptarinėti MN privatizavimo klausimą, ar telefonu kaulyti išmaldos iš “Rubikono”“. GIGA

  „Giga, fredis pastaruoju metu su savimi diskutuoja. jam pasigirsta – jis atsako, jam pasirodo, jis puola neigti, jam pasimato, jis pradeda ginčytis… Gaila žmogaus, anksčiau dar ką nors į temą, su ironija parašydavo, o dabar – totali matrica. Ir kas jį taip užprogramavo…“ Artūras Račas

  „Posovietinė Lietuva šiuo atžvilgiu yra gatvė, kur optimistiškai išsišiepusiam, lyg „Always“ su sparneliais privalumus atradusiam jankiškam „how do you do?“ atsako rūškanas homosovietiškas „eik tu na…““ V.Laučius

  pagarba A.Račui, kad išdrįso įdėti šią citatą, t.y. pasijuokti ir iš savęs, ir iš GIGOS.

  • WU

   Fredi, bet tau irgi būdinga „eik tu na..“ retorika, tik rafinuotesnė :)

 • Gerai rašo Laučius. Ši citata jo paprastai taisyklinguose tekstuose atrodo tiesiog įspūdingai :D

 • Rolandas

  Sveiki

 • Rolandas

  Ne labai į temą, tačiau noriu paklausti ką manote apie Seimo narius, atklydusius „ant Valinsko bangos“, pripažinusius, kad visa Valinsko kompanija buvo tušti pažadai ir Lietuvos žmonių apgaulė – ką manote apie tokių Seimo narių (ir visai nesvarbu ar Valinsko šalininkų ar nuo jo „atskilusių“) norą valdyti ministerijas, užimti aukštus postus ir t.t.. Ar pripažinus, kad į Lietuvos įstatymų leidybos gretas patekai apgaule suteikia teisę, pagrindą reikalauti reikšmingų, sprendimus leidžiančių priimti postų ar tokiems privalu garbingai, tuojau pat atsistadydinti ne tik iš ministrų, tačiau ir iš Seimo narių.

 • Labai gera ir taikli citata :) Kaip tik su draugu amerikiečiu šnekėjau jis dabar į Rusiją išvykes tai kai paklausiau kaip nuotaikos, tai situaciją parašė kaip tik kaip citatoj apibūdinta :))

 • A.G.

  Perskaičiau patiko, iš tikrųjų.
  Manau, kad tai žmogus, kuris, jei norėtų, parašytų gerą publikacinį straipsnį apie Lietuvą 1990-2009 m.
  Esminį.
  Kurį parašęs, ko gero pasidarytumei žmogus be draugų, ypač be vadinamų dešiniųjų.
  Bet – tai manau bus parašyta. Šiandien dar ir anksti tam. Pirma, manau dar reikalas turi susikratyti (dar ne vienas iš dešiniųjų -vadinamąją dešinę nėra perpratęs). O kas perprato – nori, manau, kad dar ir pats, ir jo vaikai pagyventų.
  Lietuva – juk nepasižymi politinių savižudžių kraštu… pasakyti laiku tai, ką kiti supras po dešimtmečio ar kelių dešimtmečių.
  Juk, kelių ankstesnių dešimtmečių klausimo judinimas, – šiandien dar būtų politinė savižudybė.
  Juk kokie gajūs šiandien ne tik lengvatikiams (gal labiau elitui) yra visokie mitai bei jų skleidėjai.
  Todėl kiekviena drąsesnio žmogaus kibirkštėlė – žavi.
  Nes pabodo 20 metų skaityti į „mostį“ kalanams (čia turiu omenyje žmonių pasamonės klanams).
  Prieš juos stoti – žiauri mirtis, žiauresnė manau nei kai D. savo išdavikams skūrą nulupdavo, kol dar gyvas ir kol gerai jaučia visą egzikucijos gilumą.

 • lida

  Na va, pasirodo galima ir rišliai, kai nori :)

  • mdxacuk

   Čia p. A.G. tikriausiai panaudojo mano pasiūlytą rišlumo pagerinimo technologiją. Tiktai droviai nutyli. Bet man negaila, svarbu rezultatas.

 • jona…

  Perskaičiau ir Šliogerį ir Mitę ir Liaučių /ačiū p. Artūrui/ ir padariusi išvadą persakysiu Š.Atėnuose patalpintą S.Gedos cituojamą Wojtylą: -Juk mums duota tiek mažai. Tik pažiūros.-

 • Rolandas

  Lukašenka -„perskridau Baltarusijos -Lietuvos pasienį ir nepamačiau jokio armijos susikaupimo“. Taip kalba gretimos valstybės „vienintelis atsakingas asmuo“ – pagal Lietuvos verslininką Vladimirą Romanovą.