Citata #133 V.Laučius vertina naujausių apklausų rezultatus

Šiaip ar taip, smukus reitingams iki politinės komos lygio, TPP tampa nebe „tautos prisikėlimo“, bet „A. Valinsko prikėlimo“ partija.

Delfi

(6 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Valinsko partija yra 2008 metų spalio 12-26 d.d. piliečių, dalyvavusių Seimo rinkimuose, valios išraiška. Daugiau nieko kito, dabar dalis rinkėjų balsuotų už TiT, DP, Frontą, ar visai nebalsuotų. Seimo rinkimai – ne loterija, dabar visi kantriai kentėkite tokius Seimo rinkimus 4-is metus. Galite rašyti, kad tai koma, žemės drebėjimas, jis kvailys, beprotis, ligonis, šioks, anoks, kitoks – nieko nepakeisite. DP partija, laimėjusi Seimo rinkimus 2004-ais, man buvo lygiai tokia pat koma.
  P.S. Kai žurnalistas, analitikas neturi kitų minčių – imasi Valinsko tematikos. Visada teisingas nagrinėti analizės subjektas, visada būsi teisus, patenkinti visi: Leo, Rubicon, Maxima, Mazuronis, Kirkilas, Lrytas, prieš nelegalias statybas pajūryje kovojantys entuziastai ir t.t..

 • arunas

  viskas. partija mire. valinskas kaip politikas auksutmu irgi nepasieks. susijungs su kokia ns ir visi pamirs.

 • Valentinas

  Aš siūlau nesimėtyti į kraštutinumus. Dar prieš mėnesį Laučius trimitavo, kad Grybauskaitė neturi teisės nekandidatuoti, nes kitaip Valinskas bus prezidentas ir Lietuvai bus šakės. Dabar jau nurašinėja Valinską kaip politinį lavoną. Reiktų dar palaukti kelis mėnesius ir taps aišku.

  • Sveiki visi, norėčiau pranešti, kad (kaip jau tikriausiai spėjote pastebėti) dėl kol kas nežinomų priežasčių visi nuolatiniai komentatoriai staiga pavirto anonimais… Kartu – taip pat dėl kol kas nežinomų priežasčių – nebegalioja visi ankstesni komentatorių patvirtinimai. Ieškome priežasčių, o kol kas bandysiu prisijungti kiek įmanoma dažniau, kad vėl patvirtinčiau norinčius pareikšti savo nuomonę.

   Atsiprašau už nesklandumus.

   • nerijus

    žodžių derinys- „norėčiau pranešti“ netinka,kaip žurnalistui :)

    tiktų „pranešu,kad…“

 • Valentinas

  Kalbant ta pačia tema. Kas nori kirsti su manimi lažybų apie tai kuri seimo narė pirma atsisakys mandato? Aš statau už Donaldą. Iki gegužės pirmosios, ji turėtų išeiti iš seimo.

  • Regis

   Sakai, gal gerai informuotas :)? Donalda aišku variantas :). Visi kiti, nu net nežinau… Per daug šalta už Seimo durų.. Vienok krizė, o Seime gerai.. šilta.

   • Valentinas

    Regi, aš jau sukirtęs lažybų su Muse :)

    • Regis

     Pala pala, o vietoj jos kas eitų? – kiek prisimenu turėtų iš TPP sąrašo imti pagal eilę.. Gal Valinskas taip šalins nefotogeniškus iš Seimo??

  • nerijus

   :)

   Donalda?
   Abejoju,bet,..rizikuočiau derėdamasis :)

   Dabar „sunkmetis“,kas rizikuos prarasti garantuotus „pietus“?
   Atkentės/pratylės,likusius 4 metelius ir…sunkmetuis jau bus pasibaigęs.
   Įtariu,kad daugelis Seiman ėjo, ne tik dėl to,kad norėjo,betir dėl to,jog jautė,kad bus sunkmetis :)

 • Juozas

  Vakar p. Valinskas per televiziją sakė, kad jo reitingai krenta del to, kad jis daro labai nepopuliarius ir teisingus sprendimus, atseit reitingai nesvarbu, populizmas, kuo blogesni reitingai, tuo atseit geriau dirba, nes žmonės yra kvaili ir reikia daryti priešingai negu jie nori :) Dar sakė, kad visi jo veiksmai yra smulkmenos palyginus su vagystėmis šiukšlių deginimo versle ir tuo galima viską pateisinti :)

  • romas

   Juozai,
   tvirtinate: „Dar sakė, kad visi jo veiksmai yra smulkmenos palyginus su vagystėmis šiukšlių deginimo versle ir tuo galima viską pateisinti“
   Ne taip Valinską supratote. Valinskas norėjo pasakyti, kad aktualizuojamas Valinskas norint nukreipti dėmesį nuo to, kad yra priiminėjami tautai negeri sprendimai arba tiesiog atvirai iš jos vagiama. Žurnalistai labai jaudinasi dėl galimybės filmuoti tualete tuo tarpu kai yra priiminėjami sprendimai dėl šiukšlių deginimo Lazdynuose. Gali būti, kad tai yra net tų pačių verslo grupių užsakymas žiniasklaidai. Gali būti panašu į tiesą, nes ne pirmą kartą tokios dūmų uždangos kuriamos.

   • Regis

    dūmų uždangos ir kuriamos, ir natūraliai susidaro. Pvz. visi tik ir šaukia LEO, LEO, o be LEO yra visa krūva mini LEO. Pvz. Vilniaus Energija ar Rubicon’as ir kiti monopolininkai.

 • Musė

  Aš galiu kirsti lažybų, kad Donalda tikrai neišeis. Grynai dėl ekonominių priežasčių – ji vieniša mama, viena augina dukrą, gal dar kokią būsto paskolą turi. Seime gauna stabilų didelį atlyginimą, ką ji veiks išėjus? Juk užsakymų koncertuoti dramatiškai sumažėjo, dar mokesčius kaip visi balti žmonės turės mokėti, visai neapsimoka.

  O prie kritikos ir gandų gandelių ji seniai įpratus. Be to, Seime beveik vien vyrai, gal prasisuks moteriškė. Seimūnai, kaip žinia, santuokų tvirtumu nepasižymi….

  • Valentinas

   Iš ko kertam?

  • zv

   Na, Donalda, berods yra ištekėjusi, neseniai su vyru po Trakus vaikščiojo, žmones kalbino.

 • J. naivusis

  Tokių lažybų nekirsčiau. Man rodos, kiek vėliau taip turėtų pasielgti ir kitos dvi damos. Bet kiti- pvz. Antanas kol kas elgiasi visiškai gerai.
  Valinskas- berods Romo terminu- neįsipaišo į sistemą, bet gal tai nereiškia, kad sistemą jį suvirškins taip greit. Nors ir puolamas įtartinai vieningai, kaip koks Paksas…
  Gaila, dingo Virgis- paaiškintų kodėl:)

  • Regis

   Virgį suvalgė Sistema.

 • Gintaras Slavinskas

  Na Valinskas pats žinojo, kas bus kai jis prasimuš į politikos padangę, ir matyt buvo numatęs išlaikyti arogantiško, bet darančio tvirtus ir tarkim teisingus sprendimus, tačiau kai ši taktika nepasiteisino jis keičia savo poziciją ir tik laikas parodys ar jo reikalai pajudės į gerąją pusę.

 • Valentinas

  Aš galvoju dėl Donaldos todėl, kad seime ji uždirba gerokai mažiau, dirba gerokai daugiau, dirba darbą, kuris jai nepatinka ir kurio ji nesupranta. Vasarą muzikantai paprastai nemažai užsidirba, todėl ji gali sugalvoti nepraleisti progų. Dar vienas momentas yra tai, kad šou biznyje tuščių vietų nebūna ir labai greitai jos bus užimtos. Donalda supras, kad ji niekam nereikalinga kaip dainininkė ir niekam tikusi kaip seimo narė. O dar visas tas žiniasklaidos presingas, tyčiojimasis ir panašiai. Manau, kad ji tikrai neišlaikys.
  Antanas ir Žilinskas atvirkščiai laikysis iš paskutiniųjų, nes šou verslo jie pajamų ir taip neturėjo. Šitas darbas jiems dovanėlė. Baukutė irgi turėtų kristi pakankamai greitai.
  Valinskas laikysis visą kadenciją.

 • Petriukas

  Na, o aš tikrai nemanau, kad Donalda ar kuris kitas tppėščikas ten sunkiai ir dar daugiau dirba. Nuobodu gali būti posėdžiuose sėdėti – sutinku. Ale tikrai netikiu, kad persidirba. Kad aplamai ką nors veikia. Gauna babkę, kelionių nemokamų, viešbutį ir gyvena sau laimingi.

  • Valentinas

   Petriukai, kai nesi pratęs dirbti galva, o po to tau atneša tomus būsimų įstatymų ir liepia perskaityti bei turėti savo nuomonę, man atrodo tai labai sunku.

   • Regis

    Valentinai per rimtai į seimo nario darbą žiūri. Kokie tomai, kokie įstatymai, kokie pasisakymai. Svarbu laiku pasitikrint e. paštą ir gaut instrukcijas kada ir kokį mygtuką paspaust ar ranką pakelt ir vsio.. Visa kita baliai tralivaliai. Bent jau Donaldai. Ai tiesa pamiršau, pageidautina rimtesnę veido išraišką visą dieną išlaikyt, bent jau iki pietų. O tai komikams gali būt nepakeliamai sunku.

 • Musė

  Valentinai, aš tikrai sutikčiau su Jusų argumentais ir nedrąskyčiau akių, jei nebūtų sunkmečio ir visi dainininkai nedejuotų, kad net per Naujus metus neturėjo koncertų. Įmonės pirmiausiai atsisako visokių vasaros balių, team building’ų, Kalėdų vakarėlių – atitinkamai ir dainininkų.

  Aš dažniausiai kertu iš šampės, bet Jūs gal ką labiau sofistikuoto sugalvojate? :)

 • Valentinas

  Tinka ir šampė :) Internetas – liudytojas.

 • mano žodžius, kad žurnalistams Valinskas yra kaip buliui raudona skraistė, patvirtino V.Savukyno perskaitytas pranešimas per L.radiją. Pradėjo nuo Grybauskaitės, (pamalė abstrakčias, neoriginalias, 100-tą kart girdėtas formuluotes), o baigė Valinsku, labai išplėtotai, su užsidegimu, azartiškai, kandžiai, vaizdžiai.
  A.Maldeikienė (kaip ir Račas) kažkada gynė Paksą, nes „buvo žiauru žiūrėti kaip spardomas gulintis“.
  Kada Aušra stos ginti gulinčio Seimo pirmininko?
  Kai turėsim naują Muntianą?

 • Galėjo A. Valinskas ir toliau likti šoumenu… Jam toks amplua daug labiau tiko.

  • J. naivusis

   Politika – viena iš šou verslo šakų.
   — Frank Zappa

   • Aha, bet pridėčiau – kol esi tribūnoje ir sakai kalbą, tai dar gali vadintis šoumenu, bet, kai persikeli už uždarų durų, kur priiminėjami šaliai svarbūs sprendimai, tavo vaidyba vis vien privalo dingti, nes ji čia nieko nebereiškia. Taip kad… Beje, per mano kursus vienas dėstytojas užsiminė, jog dabartinis A. Valinsko kritęs įvaizdis jam pačiam netgi pliusas.

    • Rimantas

     Tai kokį ten netikusį tautai sprendimą Valinskas priėmė?

 • Musė

  Savukynas griežia dantį, nes Valinskas jį per LTV „Savaitę“ suvartė. Kai ekspromtu neišeina taikliai atsikirsti, telieka namuose ant lapelio šmaikštybių prisirašyti, prieš žmoną parepetuoti, tada išlindus į eterį kandžiai ir vaizdžiai pasireikšti.

 • paskutiniu metu nematau Valinsko asmeny jokio šoumeniškumo, kaip tik jis stengiasi būti maksimaliai paprastas, populistiškas (lot. populus – tauta), suprastas, pranešti tautai gerąją žinią, jog jos laukia malonūs pasikeitimai (monopolijų pažabojimas, mokestinės bazės plėtimas, krizės sutramdymas per 6 mėn. ir t.t.), tačiau apie jį žinias transliuojantys žiniasklaidininkai dažnai būna ant galvų užsimaukšlinę apskritas, stačiakampes kepuraites su siuvinėtais, ar austais raštais (tiubeteikas).

  • Valentinas

   Fredi,
   Tu Virgis?

   • Palauk palauk, Virgis dar ne taip pasakys =DD

    • Valentinas

     Virgis kaupia argumentus :)

   • nerijus

    valentinai

    neatstovauk A.R.
    Ar jis tau moka už tai,kad palaikai jo nuomonę?
    Esame visi lygūs ir turime teisę pasakyti savo nuomonę-komentuodami.
    Nespėliok ar jis Virgis ar ne Virgis.
    Jis toks pats,kaip aš ir Jūs.

    Visda yra ir bus įvairių nuomonių ir jos ne visada turi sutapti su Valentino.
    Dėja

    :)

    nepyk,bet kas tiesa,tai ne melas

    • Valentinas

     Nerijau, ačiū, kad leidai man išklausyti teisybę. Man tikrai reikia žmogaus, kuris nenuilsdamas demaskuotų mano račizmus. Jei Fredis turi savo Račą, kodėl Valentinas negalėtų turėti savo Nerijaus?
     Nerijau, kaip čia mums padaryti, kad tu peržiūrėtum mano įrašus prieš skelbiant ir įvertintum ar juose nėra račizmų? Nes tiesa yra ne melas, o aš už tiesą. Ir kadangi tu vienintelis gebantis atskirti tiesą nuo melo – aš prašau tavęs būti mano cenzoriumi.

 • Audrius

  Kodėl Valinskas staiga tapo visų nelaimių priežastimi? Gal kilo pavojus visiems jau laimėtiems konkursams, pirkimams, sumokėtiems „komisiniams“, nes kažkas mini moratoriumą, kuriam stebėtinai daug pritariančių?

  • Rimantas

   Būtų labai smalsu sužinoti. O šitas Laučiau rašinėlis… nežinau kaip ir pavadinti.

 • mantas

  Pagal spauda Valinskas kelis menesius sedi seime, o jau prisidirbes daugiau nei visi kiti. Sunku patiket vistik.

  • nerijus

   O ką jis „prisidirbęs“?
   Konkrečiau.
   Jei žinai-pasidalink turima informacija.man ir smalsu ir kirba sužinoti,tai dėl ko čia visi „plėšosi“,ieško A.V. „trūkumų“ ir jų,dėja,-neranda.
   Brangieji,tikrai ne tiek,kiek kiti,mūsų „valstynbininkai“.
   Tikrai ne tiek.

 • Ar

  Eretiška mintis:
  O gal mes visi paprasčiausiai PAVYDIM Valinskui sėkmės? (Lietuviais esame mes gimę, o kuo numirsim – nežinau)

  Iš anksto: nebalsavau aš už TPP.

  • nerijus

   sutikčiau su Jūsų nuomone…
   dėja…
   pavydas,tai lietuvio išskirtinis bruožas :)
   Aš nebalsavau ir NEBALSUOSIU už A.V.
   Tikrai ne dėl pavydo…-dėl arogancijos.

   • Milda

    Be zodziu…radot kokia tema gvildenti…iseis Donalda is seimo ar neiseis… kazkokios keistos kalbos.Seniai norejosi rekti, nera lietuviai pavydus.Pasiimkit tautosaka ar senas dainas pasiklausykit.Apie lietuviu, kaip tautos bloguma, kazkodel isgirdau tik visai neseniai. Ir pastoviai jau kelintus metus girdziu per prievarta brukama tokia nuomone. Taip, sutinku, ypac dabar mums ziniasklaidos, televizijos skiepijamas nepakantumas, kirsinimas, bukinimas. Anksciau, girdejau tik apie atsidavima, meile seimai, meile tevynei( tik ne socialistinei valdziai ).

 • nerijus

  Jei apie temą,tai…

  Reitingai?
  Kam jie?
  Mums,Tautai,kuri tiki visokiais „paistalais“,kaip ir tie patys- reitingai.
  Jais (reitingais) sudaroma nuomonė tų,kurie dar nežino už ką balsuoja.
  Per visą, mano netrumpą gyvenimą,nėra nei vienas“paklausėjęs“ priėjęs ir pasidomėjęs(reitingų labui): ar jūs mylite Adamkų,o gal Kubilių..?
  Gal tai sutapimas,bet…
  Kiekviena reitingų/apklausų kompanija gyvena iš reitingų/apklausų.Jiems už tai yra mokama.
  Spręskite patys.

 • jj

  Valinsko partija dabartinėje koalicijoje yra silpniausia grandis ta prasme,kad jo bendražygius galima lengvai išblaškyti.

  Prisiminkime, kaip pusė darbo partijos frakcijos pakriko ir už 100 – 150 tūkst. Lt perbėgo pas „socdemus“ ir kaip pasikeitė valdančiosios koalicijos konfigūracija.

  Taigi, muškime Valinską… Visa kita bus taip kaip kai kam reikia…