Citata #107 V.Laučius apie naujo Seimo normas

Idiotizmas netapo teisine norma. Tačiau politine norma tapo Arūnas Valinskas, užtemdęs Seime net tokio ryškumo žvaigždę, kaip buvęs Seimo pirmininko pavaduotojas Alfredas Pekeliūnas.

delfi.lt

(8 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Šį straipsnelį Delfio komentatorių forume „lyriko“ slapyvardžiu pakomentavau taip:
  Kai kurie sočiai atsipenėję sovietmečio mokyklas baigę lopatologai užmiršo, kad betoniniuose urveliuose taip vadinamuose namuose užaugo nauja „asfalto gėlių“ karta – bebaimė, aštriadantė, neturinti autoritetų. Pasakomis apie žiniasklaidą, kaip kažką išskirtinio ir švento, su savo ypatinga misija demokratinėje visuomenėje jų nesugraudinsi. Šios kartos Seimo pirmininkas yra gerb. Arūnas Valinskas.
  Jūs laukėte – mes atėjom.
  P.S. Fredžio ir lyriko nuomonės ne visada sutampa.

 • Valinskas ligotas žmogus. Kokia liga jis serga pasakys daktarai. Aš toks nesu ir diagnozės patvirtinti negaliu. Galiu tik ją įžvelgti. Daugelis nekvalifikuotų daktarų ją įžvelgia… ir ką?
  KĄ, KĄ… REIKIA GYDYTI LIGONĮ, ŠTAI KĄ! O jeigu gydymas nepadės – operuosim.

 • Nenustebau, kai ši citata atsirado tamstos „Man Patiko“ skyriuje.
  Nustebčiau, jei Jūs, Artūrai, parašytumėte, jog seimo salė – ne vieta „Kakadu“ ir „Lt Paparacai“ laidoms kurti.
  Artūrai, V.Laučiau ir Fredi, kas nori, tas informacijos iš seimo gauna, o psichuoja ir virš gegutės lizdo skraido tikrai ne „Valinsko seimas“. Ach tie šiuolaikiniai žurnalistai – ne žurnalistai, o pajacai ir cololo lygio komikai (atsiprašau komikų), nes tikrai žurnalistikai kažko nebeužtenka – gal „smarvės“, gal proto … nežinau. Gal Jūs, Artūrai, žinot ?

  • Mielas, Virgi, Seimo salė – tikrai ne vieta „Kakadu“ ir „Paparacams“. Tačiau Jūs arba nežinote visos istorijos arba sąmoningai klaidinate kitus. Taip informaciąj gauname, tačiau mums neturi būti trukdoma ją gauti ir skleisti. Seimo valdybos reikalavimas akredituoti tik 3 žurnalistus Seime mums trukdo dirbti, nes, pavyzdžiui, tą naktį, kai Seimas posėdžiavo iki ryto, Seimą aprašinėjo 5-6 BNS žurnalistai. Be to, yra įvairios spaudos konferencijos, komitetų posėdžiai, į kuriuos eina skirtingi žmonės, todėl niekaip negaliu suprasti, kodėl liepiama kiekvienu atveju prašyti atskiro leidimo. Tai tikrai apsunkina mūsų redakcijos darbą ir to nėra buvę nuop pat 1991 metų. Taip pat nesuprantu, kodėl norima apsiginti nuo bulvaro kapojamos galvos normalioms žinių tarnyboms. Gal Jūs, Virgi, žinote?:)

 • Dariui Kairaičiui,
  Pritrenkiantis dialogas. Pačiam, matau, nei gydymas, nei operacija nepadėjo. Turėsi griebtis netradicinių metodų. Gal minedas pakonsultuotų? Jam juk kažkaip pavyko dingti iš žydrųjų ekranų.

 • Anonimas

  Manau, kad šiek tiek perlenke v. laučius lazdą šiame straipsnyje. Aišku galima diskutuoti apie draudimus, gal dalis jų ir nera teisingi. Be to kalbant apie konkrečius draudimo taikymus reikejo ivardinti konkrečiai kokiom redakcijoms jis buvo taikomas (gal „kakadu“?). Nieko konkretaus tame straipsnyje nebuvo pamineta. Bet kazka daryti reikejo nes prisiminus pirmas naujojo seimo darbo dienas bei kai kuriu pramoginiu laidu turini tai iš tikrųjų susidarė įspūdis, kad kazkas seimo-žurnalistų santykiuose nera tvarkoje. Kita vertus žurnalistai irgi nera šventos karves, kaip kai kurie iš jų dažnai įsivaizduoja esantys. Taip pat noretusi sužinoti pavyzdžiui, kaip reglamentuojamas žurnalistų darbas Bundestage ar Bendruomenių rūmuose. Man sunku įsivaizuoti kad kokios The Sun tv laidos žurnalistas vaikytusi Britanijos parlamento pirmininką noredamas paklausti su kuo jis gere prieš 10 metu. O gal apskritai visa ši problema susiveda į žmonių tarpusavio pagarbos ir kultūros stygių.

 • Anonimas

  Apie gerą toną.
  Lietuvoje būtų gerai, kad geras tonas būti niekšu būtų tik tarp politinių apžvalgininkų, ne kurių žiniasklaidos savininkų ir jų samdinių.
  Puolė prof. K. Prunskienę, puolė JE R. Paksą (taip būtų buvę galima, jei dabar iš tikro sėdėtų už Tėvynės išdavimą), Pekeliūną.
  O va vagys, žudikai vis paleidžiami ir vis toliau vagia, toliau žudo. Kas tai sugalvojo, kas tai įrašė į konstituciją (kas tinka normaliai šaliai, bet ne puslaukiniai potencialių vagių, žudikų gaujų…) – niekam ne motais.
  Ir iš vis kas samdo žiniasklaidos savininkus (kas jų samdinius – ir taip aišku). Kam tas reikalinga – apie tai štilius.
  Pagaliau net bulvarinė spauda (nors galima tuomet būtų suprasti, kad dar yra kitokia Lietuvoje) neparašo, kas kiek gavo už kaimyninės šalies žmonių išrinkto ir mylimo vadovo nuvertimą (kas jiems nutiko po to, kai pinigų nėra, o tas valdo toliau).
  O dabar Valinskas. Na niekada jo nemėgau. Bet kai šitaip puolamas… tai ir kyla mintys kas už tai moka ir kodėl (apie samdinius nekalbu – padėk pilaitės raktelius ant stalo ir eilutė iki Marijampolės atsistos, atidirbi už juos, nors tam reiktų ir galvą nukirsti bei įmesti į upę žmogui, kurio niekada nesi matęs ir kuris tau nėra nei cento skolingas, kaip prieš 1000 metų (ką šiąnakt iškilmingai paminėsime, nes matomai per 1000 metų nei per nago juodymą nepasikeitėme).
  Ir visgi žmonės su gerai Naujausiais, nes kaip begalvotume padugnių nėra dauguma, tik jie yra landūs ir tokia regimybė, kad jie visur ir ten…

 • Anonimas

  Kas apie A. Pekeliūną,tai, jis buvo seimo Minedas- dabar išėjo-negryžtamai(manyčiau),kaip ir mūsų žymus dainorėlis.
  Kas dėl Valinsko,tai,jau pastebiu tendenciją,kad Artūras nieko daugiau „nepasiūlo“ mums,kaip kalbėti apie A.Valinską?Keista tendencija?Kvepia konservatoriai?
  Nebalsavau už A.Valinską,bet ir nesuprantų tų,kurie už jį balsavo. Bet manau,kad jis bent kažką bando veikti Seime, nei, kad buvęs Seimo „minedas“- Pekeliūnas.
  Lai Arūnas dar pasimaivo,nes ši koalicija išbus tik, iki po rinkimų į Prezidento postą.(dėl to konservai ir“trid*** dėl Grybauskaitės,nes galvoja,kad jei ją išrinktų,tai ji juos paremtų).Bet manau,kad Grybauskaitė neis į rinkimus.Neleis partijos vadovybė.O kai neleis- ji išstos iš partijos.Ir eis,kaip nepriklausoma pretendentė. Kitas variantas- Grybauskaitei geriau ir „šilčiau“ Briuselyje- tai ko jai čia lysti?O rinkimai į kopūstų šalį(Briuselį)juk taip pat 2009 birželį…

 • Anonimas

  Dar… ir šiais metais jau paskutinį kartą.

  Štai šiandien LRytas rašo apie tris išgamas, kurie Lietuvoje darė ką tik norėjo (vagystėms, merginų grobimams vokdavo automobilius, po to…).
  Ir štai jokios kalbos apie tai, kas kaltas, kad tokios gaujos Lietuvoje nėra naikinamos be teismo, nusikaltimo vietoje.
  Kas tai iniciavo, pavardės, vardai.
  Taip pavardė – demokratija.
  Tai kodėl nekalbeme apie demokratiją iš esmės, kaip reiškinį žudantį, naikinantį lietuvius.
  A. Šito laukėme, kad vėl galėtume kapoti galvas, kaip prieš 1000 metų.
  Kodėl tuomet neišrėkiame visose žiniasklaidos priemonėse, kad demokratija per 18 metų išžudė, išniekino Lietuvą, ir tai tęsia… ir kad sutikus demokratą pirmiausiai jam dantis reikia išmalti, kaip žiaurių žudynių, prievartavimų suokalbininkui, iki kurio “žygdarbių“ stalinams dar labai toli…
  Iš ties gal ištrinkite šį niekingą tekstą…

 • 2/3 visų paskutinio laikotarpio žiniasklaidos rašinių ir gvildenamų temų yra apie Valinską (bandoma užsipulti iš visų pusių), antra problema – keičiasi mokesčiai žurnalistams. A.Račai – per ilgai kabo necenzūruotas 2-as komentaras (Dariaus Kairaičio). Laikas keltis, tuoj vidurdienis. Suprantu, kad artėja nauji metai, reikia išsimiegoti, bet jai jau įsisteigiai savo blogą, tai truputį pakontroliuk … Mano komentarus cenzūruoji, trini be gailesčio. Dvigubas veidas?

  • Mielas Fredi, nusiraminkite. Juk Naujieji artėja… Susiraskite kokią draugę ar draugą, nusipirkite šampano, pasibučiuokite. Juk ne viskas taip blogai. gal ir Jums dar gyvenime pasiseks. Pakentėkite. Ir paskaitykite, ką Jums rašo Zita… Beje, iki šiol esu ištrynęs gal tik 2 tamstos komentarus. Bet, panašu, kad ateityje tiesiog nebus ko trinti:)

 • Anonimas

  Fredį, gal nereikėtų vadovauti ne savo blog’e. Galėtum ir linksmesnis būti :)
  O Valinskas tai bėda Nr. 1 blogiausia tai, kad jis atėjo į seimą net neruošes pamokų ir man net nesvarbu kokiais rezultatais jis baigęs tuos savo mokslus ir kokius. darbui seime jis nepasiruošęs.

 • Nerijau, komentarus apie skulptūras reikėtų rašyti mano bloge,
  nes čia truputį ne į temą :)

 • Anonimas

  Žinau,bet neradau kur.
  :)

  Artūrai.Ištrinkit mano pasaisakyma apie skulptūras.
  Dėkui.

  • Nerijau, kitą kartą pagalvokite du kartus prieš rašydami. Ačiū:)

 • Anonimas

  Galvokim (rašykim) taip:
  Arūnas Pekeliūnas arba Alfredas Valinskas.:)))

  Su artėjančiais Naujaisiais!
  Gerai putojančio šampano visiems.
  Tegul butelio kamštis atsidūsta kaip moteris (geriau graži ir laiminga):))

 • Anonimas

  Nu va, kai tik apie moterį tai tik apie gražią
  Ot su tais savo stereotipais kad jum kur… :)
  Tai tegul jum tas šampanas (plius moteris graži) po laimės orbitas pavedžioja, kad iš nesvarumo būklės po naujų sugrįže, žvalūs ir pasitempe per kasdienybę eitumėt.

 • Keista, kad užgaulus komentaras (2-as) liko, nors buvo atkreiptas dėmesys. Kaip galima džiaugtis, kad turi puikius kaimynus su baltomis mišrainėms (reikia sakyti salotomis), vardinti jų vardus, kai čia pat šalia niekinami kiti žmonės. Prastai baigei 2008-uosius, prastai 2009-aisiais startavai negerbiamas blogo autoriau.

 • Gerbiamas Fredi, klystate manydami, kad įžvelgti žmoguje fizinę ar dvasinę ligą yra užgaulu.
  Graudu, kad kitus mokydami gražaus tono taisyklių patys jų nemokate – negražiai kreipiatės į šio blogo autorių

 • Mielas, Fredi, jei atvirai, tai niekaip negaliu suprasti, kodėl Jūs šiame bloge vis dar lankotes, jei viskas Jums čia taip nepatinka… Apeikit ratu, nereikės nervintis. Arba – susikurkite savo blogą ir ten giedokite odes A.Valinskui ir varykit ant A.Račo. Patikėkite, atsiras ir bendraminčių, galėsite savo ratelyje mėgautis ir džiūgauti.

 • Anonimas

  @Darius,
  Neteko matyti „Mauglio“? Buvo ten veikėjas tamsta primenantis…
  Kitaip sunku paaiškini norą mokyti kitus komentatorius, ką galima ir ko negalima daryti svetimame bloge. Tuo labiau, kad ir blogo autorius patarimų komentatoriams nestokoja.
  Ir dar — ne kiekviena haliucinacija vadintina įžvalga.

 • Anonimas

  Ne visai temon, tiksliau visai ne temon:
  Aplinkos apsaugos ministerija įteisino privalomą pastatų energinio naudingumo sertifikavimą. Buto savininkui tai kainuos anot valdininko „visai nedaug“- mažiau 1000 Lt.
  Viskas laiko dvasioj- pastatų apšiltinimas iš tiesų vienareikšmiškai turėjo būti pirmaeilis strateginis uždavinys.

 • Anonimas

  Fredi, nežinau, kiek klasių tu baigęs (citata: bet jai jau įsisteigiai (!!!) savo blogą), kad puoli mokyti lietuvių kalbos (mišrainė – ne salotos!)… įtariu, kad nedaug :)))))

 • Anonimas

  kas dėl mokesčio už buto „nešiltumą“.
  Mes mokame už šildymą,t.y. už sunadota šilumą ir tam panaudotus resursus „šildant“ mūsų „radiatorius“.
  Tai kas čia,jei ne tas pats,kaip su auto?
  Panašu.
  Suprantu,kad reikia skatinti rekonstruoti namus,bet yra daug bet…ir tik ne tokiomis priemonėmis.

 • Anonimas

  Juokinga,kai norima apmokestinti durų varstymą?Tikrai juokinga.Iš kur jie tai paskaičiuos: kur ir kada ,ir kiek aš vaikštau per dieną( geras žodis gaunasi,kai juos sujungi kartu- perdiena)?Pastatys skaičiukus,kaip mašinoje?
  Jau iki tokių apsurdų priėjome,kad…baisu.
  Ir vėl- iš biedno kišenės.

 • Anonimas

  Tas fredis kazkoks visai neissilavines paauglys – bent taip atrodo is jo pateikiamu minciu. Ir nuolat komentuoja ne i tema…

 • Algiui, galiu pasitaisyti, jei tave supykino, kad viename komentare padariau dvi gramatines klaidas (įsisteigė, įsisteigei, pakontroliuok), tačiau pasvarstykime, ar jei Račo kaimynas būtų buvęs Valinskas (gyvena tik per upę, visai netoli, arti vienas kito) ir Valinsko vaikai būtų atnešę gerb.Artūrui baltos mišrainės (gal vis tik salonų), tai ar ilgai kabėtų Kairaičio komentaras, kad Valinskas yra ligotas.
  Gal tiesiog reikia Račui atnešti mišrainės (kaip auką), kad valstybės tarnautojų savo bloge nevadintų ligotu. Savoj kompanijoj už tokius išsireiškimus, komentarus uždrožiama per marmūzę, tačiau šis bailys pasislėpęs per atstumą, į akis tai nepasakys.

 • Anonimas

  idomumo delei buvau uzsivilkes ant Gedimino pilies boksto kai sausio 1 diena ten iskilmingai keliama veliava.. Viskas lygtais tvarkoj, bet nustebino fotografu elgesys. Padarytas specialus plotas kuriame vyksta visa ceremonija, kareiviai iskilmingai nunesa nauja veliava, atnesa sena, zygiuoja ir taip toliau.. tai tame plote isitaise zurnalistai, sakyciau pagrinde fotografai. Visi zmones kaip zmones, drausmingai stovi pakrasciuose, o jiems matai reikia stoveti per viduri to ploto..Jei jie fotografuotu tai nieko tokio, bet tai jie tiesiog ten stovi retkarciais pyksteldami po kadriuka, himna groja, jie rankos kisenese stovi, snekuciuojasi, pazvengia sau ne tai kad garsiai, na bet ir ne kukliai, jei koks pajudejimas jie uz fotoporatu ir tada jau pleskina. Tu kareiveliu vadas turejo iskilmingai nunesti veliava seimo pirmininkui, tai fotografas nesiteike net pasitraukti, gerai kad kariunas principingai neapejo, o sustojo ir kokias 10 sekundziu jie ten ziurejo vienas i kita, kuriam gi cia vertetu trauktis, galu gale visgi pasitrauke fotografas.. Visgi zurnalistai mano supratimu irgi zmones, jiems irgi turi galioti kazkokios taisykles, negalima suabsoliutinti konstitucines normos laisvai rinkti informacija iki tokio absurdo, kaip pilnos nekontroles, juolab ta norma galioja ne tik zurnalistams bet visiems Lietuvos zmonems.. Tai dabar visi galim piktintis, kad musu neileidzia i seima, neileidzia i komitetu posedzius ar pas seimo pirmininka i kabineta paklausyti ka jie ten kalba.. Nu ar ne briedas.. Padare zurnalistu kvota, padare jiems apribojimus, labai gerai, reikia parasyti ir kulturingo elgesio taisykles, jei patiems nedaeina kaip dera elgtis viesose vietose

 • Durdome, pilstete is kiauro į pilną, nieko reikšmingo nepranešėte, tuščiai laiką praleidau skaitydamas tamstos paistalus :(

 • Anonimas

  Dariui ir durdomui

  Žvelkit giliau ir filosofiškiau :)
  Deja daug kame yra poliai, kaip yra inteligentai ir banditai, taip yra žurnalistai ir žurnaliūgos (deja).
  Baudžiamasis kodeksas nelabai aktualus inteligentui, kaip ir „nerašytas inteligento kodeksas“ nelabai veiksmingas banditams :)

  …taigi klausimėlis koks kodeksas taikomas žurnaliūgoms (atsiprašau už termino pavadinimą) …nerašytas žurnalisto – inteligento? Ar tai nėra kiek kvailoka situacija? :)