Citata #252 Uagadugu siūlo idėją Lietuvos televizijai

…iš tiesų, jeigu pasaulyje yra vestuvių (Wedding) kanalas, paralelipipediškai nusiteikę juodo humoro mėgėjai jau mąsto ir apie laidotuvių (Funeral), kanalą, kuriam programinės pasiūlos niekuomet nestigs, na, o  Lietuvoje populiarumu išsiskirtų Mišių kanalas, kurio programą paįvairintų ceremonijos – inauguracijos, politikų, karalių atvykimai, iškilmingos vakarienės, kalbos ir išvykimai iš Lietuvos.

uagadugu

(6 balsų, vidurkis: 3,83 iš 5)
Loading...
 • Mantas

  tai kad yra toks – LTV

 • TIMIS

  Gan tiksliai pastebėta, kaip tik kokia šventė, taip ir mišios ar aplaidai. Idomu būtų reitingus sužinoti, kokie tuo metu per aplaidus ar mišias buvo.

  • mdxacuk

   „Aplaidai“. Originalu. Pats sugalvojot ar kokiam satanistų tinklapy radot?

 • Regis

  Sakote mišių per daug? Negerai, negerai. Matyt vertėtų įsiklausyti dar kart – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija – visuomeninis transliuotojas. Du raktiniai žodžiai: visuomeninis ir nacionalinis. Gal vertėtų pradėt visgi ne nuo televizijos o nuo visuomenės? Aš irgi galiu pasiūlyt idėją prie kiekvienos bažnyčios pastatyt po saujelę žalio jaunimėlio kurie vyresnio amžiaus žmones įtikinės, kad Dievo nėra ir visa tai gryna apgavystė.
  Aš suprantu, kad jauną išprususį maištingą žmogų gali nervinti tai, kad perjunginėjant kokį šimtą kanalų savo naujausiam LCD TV kažkur netyčia pamatai mišias. Tačiau gal reikėtų suprast, kad ne vienas tu toks čia (ne visi tokie). Yra žmonių su kitokiomis pažiūromis, interesais, norais ir t.t.

  • Rimantas

   Tai visuomenėje yra ir kitų religijų, gal patransliuotų tada ir kokią Jorę?

   • Lida

    Jeigu jūsų valstybėje yra bent kokie 30 proc. stabmeldžių, manau, galite visi drąsiai kreiptis į vietos valstybinę televiziją dėl transliacijų.

    • nerijus

     Norėjote pasakyti: mūsų valstybėje?
     :)

     • Lida

      Ne, mūsų valstybėje daugumą sudaro katalikai.

 • Truputį keista, kad kai į buvusią LDK suvažiuoja karaliai, imperatoriai, vyksta mišios, ceremonijos, kiti renginai, o dalis mužikų, tarnų ir agnostikų tuo tarpu išsislapsto po pakampes kaip tarakonai, paskui susizgrimba, kad neblogai būtų turėti Mišių kanalą, kad galėtų pasislėpę žiūrėti iš savo urvelių pro rakto skylutę, gal net reikšmingesnius momentus įsirašyti į video juostą. Išmintis ateina palaipsniui, smalsumas, žingeidumas yra gerai. Kaip nutarsite – taip ir bus, viskas mūsų pačių rankose, rašytkite laiškus A.Siaurusevičiui.
  P.S. klausykite Katalikų radijo „Mažąją studiją“ http://mstudija.lt/

 • romas

  Aš siūlau atidaryti mokamą kabelinį kanalą, kur visą parą būtų propaguojami homoseksualūs, biseksualūs ir poligaminiai santykiai, idant to pageidaujantys tėvai, galėtų kanalą įjungti nors ir pusryčių metu, prieš atžalai einant į mokyklą. Sprendžiant iš pasisakymų spaudoje, tai yra neužpildyta žiniasklaidos verslo niša. Konstitucija sako: Tėvai ir globėjai nevaržomi rūpinasi vaikų ir globotinių religiniu ir doroviniu auklėjimu pagal savo įsitikinimus. Todėl toks kanalas neprieštarautų Konstitucijai ir patenkintų dalies visuomenės norą propaguoti tuos reiškinius savo vaikams. Valstybė galėtų pagalvoti apie kompensaciją šeimoms, norinčioms gauti šios rūšies propagandos.

  • nerijus

   romai
   miela, malonu girdėti :)
   TV galėtų vadintis:
   Laisvas ir nepriklausomas mišių kanalas arba
   12 apaštalų arba
   TV 3 karaliai arba
   šv. mergelės Marijos ėmimo į Tv kanalas
   :)

   • Regis

    Nerijau,

    kanalas galėtų vadintis pensininkų kanalu. Nenurodinėkit žmonėms kurie atidavė visą gyvenimą šiai šaliai kaip jiems gyvent ir ką jiems galvot. Yra Lietuvos televizija yra tipinis šios televizijos žiūrovas, kuris turi teisę įtakot šios televizijos tinklelį. Juokingos mišios? „Press the right button“ ir tiek žinių.

    • nerijus

     O kur aš nurodinėju?
     Kažką maišote, Regi…

     • Regis

      Čia ne apie jūs :). Nenurodinėkit, čia apie tuos kurie apsiima spręst ką rodyt ir ką ne. Nors vis tiek nežiūri (nežiūrėtų) to paties LRT.

    • nerijus

     Regi

     LTV kanalas yra visuomeninis kanalas, kuris egzistuoja TIK DĖL mūsų biudžeto pinigėlių, kurie yra MŪSŲ visų mokesčiai.
     Dėl tos pačios priežasties, LABAI norėčiau, kad tie pinigėliai naudotūsi tikslingai ir pagal paskirtį, o ne pagal kažkieno įgeidžius.
     Galvoju, kad tokiam „šventam reikalui“, kaip mišios, pakaktų ir transliavimo per radiją. Pigiau…

     • Regis

      Viskas labai teisinga, turiu tik du klausimus: 1. Kas tie MES? 2. Kas nuspręs, kad pinigai panaudojami tikslingai ir pagal paskirtį?

     • nerijus

      Nieko nereikia spręsti, nes akivaizdu, kad proteguojamas vienas tikėjimas, o tai DRAUDŽIA MŪSŲ KONSTITUCIJA.
      Transliacijų metu filmuojama ir dirba komanda žmonių, kuri atsakinga už transliaciją, pateikimą į TV ekranus ir t.t.
      Jiems mokama laga iš LRT buhalterijos, kurioje, pinigėliai atsiranda iš MŪSŲ visų biudžeto…Kas dar gali būti neaišku?
      Čia ir darželinukas suprastų ;)

     • nerijus

      Ir niekur nerašiau „MES“, o rašiau- MŪSŲ. Nemaišykit ir neklaidinkit.

     • Regis

      Neaišku – kas tie MES? Kas MES kurių pinigėliai sugula į biudžetą ir kuriuos reikia taupiai leisti o ne mėtyt visokioms mišių transliacijoms.

      Aš net nesiginčysiu, kad jiems mokama alga ir tikrai iš LRT buhalterijos, tai matyt ir darželinukas suprastų. Ko nesuprastų darželinukas – kaip nusprendžiama ką turi rodyti visuomeninis transliuotojas.

      Beje nurodyk prašau kur Konstitucijoje aprašyta ką gali ir ko negali Lietuvos radijas ir televizija. Proteguojamas vienas tikėjimas? Tiesiog košmaras.. Gal sakau apsidairyk aplinkui, imam ir pašalinam kokias 19 iš 20 katalikų bažnyčių su visais tikinčiais. Kur tai girdėta, kur tai matyta juk čia vienos religijos protegavimas.

     • nerijus

      Regi

      Kas Jums? Bloga diena? Suprantama-pirmadienis.

      Konstitucija.

      43 str.

      Lietuvoje nėra valstybinės religijos.

      44 str.
      Valstybė, politinės partijos, politinės ir visuomeninės organizacijos, kitos institucijos ar asmenys negali MONOPOLIZUOTI masinės informacijos priemonių.

      KUR AŠ KALBU APIE JŲ UŽDARYMĄ? Ką Jūs čia rašot?

      Nesikarščiuokit. Ramiai. Giliai įkvėpkit ir iškvėpkit, ir taip kelis kartus…

      Galvoju, kad tai Konstitucijos pažeidinėjimas, Jūs galvokit, kaip tik norit…

  • Juozas

   Katalikų bažnyčia yra nuolat krėčiama pedofilijos skandalų ir ta šventuolių homofobija toli gražu nėra nuoširdi. Įdomu, ar kas leistų savo mažametį sūnų į bažnyčią patarnauti kunigui ? Aš savo vaikų ten tikrai neleisiu, gėjus mokytojas mokykloje mane mažiau gasdintų, gal ir kiltų kažkokių homofobinių minčių, bet neapsimetinėjančiais dar galima pasitikėti, skirtingai negu kunigais.

   • romas

    Juozai, kaip tik esate homofobas. Jei žinote, kad kunigas yra homoseksualus ir tik todėl mėginate nuo jo izoliuoti savo sūnų, įžeidžiate tą kunigą kaip žmogų ir negerbiate jo teisių. Nors gal jūs tik dėl laisvamaniškų įsitikinimų čia taip kalbate, bet pvz. į vaikų stovyklą, kur vadovas yra gėjus, jūs leisit savo sūnų su malonumu.

    • Juozas

     Taip, esu homofobas, gal man padėtų daugiau informacijos, jeigu panaikintų tą įstatymą.

     • romas

      Juozai, tas įstatymas informacijos švietimo forma nedraudžia. Įstatyme yra draudžiama propaguoti, o propaganda ir informacija yra skirtingi dalykai. Beje, nedraudžia tas įstatymas ir propagandos, bet tam turi būti laikas ir vieta. Aš irgi esu kritiškai nusistatęs to įstatymo atžvilgiu, bet negaliu pakęsti, kai yra pradedama meluoti tautai į akis pačia įžūliausia forma. Įstatymo ydos yra ne toje vietoje.

 • Dalius

  Parodė kelias dienas mišias, ne ir kas. Prezidentus gal kiek per daug pompastiškai visą dieną pumpavo į galvas, tačiau tai tik kartą per penkis metus (jei kas nesukonstruoja apkaltos). Tai nėra nei kas nors išskirtinio, nei labai blogai, bent jau mano manymu. Man atrodo, kad čia labiau norima išreklamuoti Uagudugu tinklapį, nei paskelbti kokią nors nuomonę. Jei kam nepatinka paveiksliukas, kanalus galime keisti greitai – jei turite savo mintį apie turinį, tą irgi galima pareikšti, tačiau nereikėtų pamiršti pagarbos kitai nuomonei. Ar labai apsidžiaugtumėte, jei Uagudugu pavadintų – senus anekdotus perpasakojančia sapalione? Taip tikriausiai nėra, nors kelios mintys link to užveda – pasaka apie meistriukus ir kainas tikrai nebuvo originali, nors ir smagiai skaitėsi, nei šis laidotuvių kanalo pasiūlymas yra kuo nors originalus, nors ir kabina savo kiek dirbtiniu aštrumu.

 • Matotaupa

  Visai gera mintis. Tik ne nauja. Italai net keletą tokių kanalų turi. O pas musulmonus yra TV kanalas, per kurį visą parą Koraną skaito.
  Aš pritarčiau tokiam projektui. Pamokslų metu galima labai vertingų ir įdomių minčių išgirsti, nors aš pats netinkiu jokiais dievais.

 • Tas Mišių kanalas turėtų pagalvot apie savo studijos įsirengimą Valdovų rūmuose. Dieviškai patogi vieta – į Lietuvą, rūmų suvilioti gi tuoj būriais ims važiuot įvairiausi svečiai iš užsienio, tad ten įsikūrus nebereikėtų tasytis su kilnojamom stotim. Be to, ir Katedra, ir prezidentūra ranka pasiekiamos…

 • LNMK – laisvas nepriklausomas mišių kanalas:)

  įžvelgiu didelę konkurenciją Radžio kanalui:)

 • R.Medinis

  Kažkoks keistas ginčas…
  Jei atsirastų privatus mišių kanalas – kodėl gi ne? Nenori nežiūri. Ką gali žinoti, gal net atsipirktų – dalis lėšų iš bažnyčios, dalis iš reklamos (rožančių, maldaknygių, it tt.).
  Graži muzika, aplinka… Gerai pagalvojus tikrai nebūtų blogiausias privatus TV kanalas Lietuvoje…

  • nerijus

   Galėtų užsisakyti išpažintį- tiesiogiai, kaip, kad Kašpyrosvkis darė masinius seansus per TV :)
   Pinigėlius, transliuojant mišias,aukotume skambindami trumpuoju nr., kad ir 1666 įrašyti 1- 1 lt, 2- 2Lt ir t.t.
   Paplotėlius užsakinėtume, kaip picas į namus…

   • Regis

    Ką, ką Kašpyrovskis darė per masinius seansus?? Ir kokį tai turi ryšį su išpažintimi. Tie patys persikreipę nuo skausmo veidai? Neblogai.

    • nerijus

     Regi
     Jums tikrų tikriausias pirmadienis…
     Aš, tik šaržuoju…- juokauju ;)
     Jei Jūs tikintis, tai Jūsų, o ne mano ir kieno kito reiklas.
     Jei netikintis- tuo labiau :)

     Negi, pagal Jus, visom temom reikia rašyti tik rimtai ir užtirintai?

     Ryt- antradienis. Nurimkit. Beveik, pusė darbo savaitės. Suprantama, kad sunko po atostogų… :)